Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2008., 22:28   #201
buftlica odakle si ti?

Zapravo odakle je taj lik?

(pretpostavljam da ste iz istoga mjesta)
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 08:31   #202
Buftlice ima dobrih i loših duhova a ovaj koji se javlja tvom prijatelju je loš.

Reci mu da je najgore što može učiniti da ode kod psihijatra. Samo će ga nakljukati štetnim i beskorisnim tabletama a problem neće riješiti naprotiv još će ga i uvećati.
Reci mu da je jedini lijek protiv duhova u njemu samome. Vrlo je važno kad se duh pojavi da shvati da tada njegove misli nisu njegove i da se ni u kom slučaju ne povodi za tim mislima. Nek se tada svim silama trudi da odbaci te misli i nek pokuša misliti o nečemu lijepom. Ako je vjernik nek tada moli, najbolje Isusa ali može i bilo koga u koga vjeruje.
I važno je da eliminira strah ako je moguće. Jer strah ga dovodi u podređen položaj.
Hepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 08:51   #203
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Ja se prvi javljam.
Provest ću neko vrijeme u stanu i sa tim likom.

Tko će još?
Računajte na mene također. Ala ćemo biti tim ... Možda po nama snime i novu horror seriju...
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 10:21   #204
Eto nas trojica.
Sastavit ćemo ugovor sa nekom TV kućom i raditi emisije.

buftlica javi se.
Gdje nestade?

Ovo je najgore....dođu iznesu problem i onda pobjegnu. ccc
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 10:52   #205
Dva moguća scenarija:
1. gluma, privlačenje pažnje, mladenačke deluzije.
2. Psihijatrija. Puno tableta. Godspeed.
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 11:11   #206
i još jedan.

3. Opsjenutost demonom.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 12:43   #207
Zaboravili ste jos jedan scenarij koji većina nadobudnih, "demonima opsjednuti" tinejdžeri uvijek skrivaju a to je konzumacija droga.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 13:20   #208
To spada u ono pod 2.

Edit:
pod dva ti je psihijatrija i to. tablete....
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 13:26   #209
opsjednutost demonom kažeš. odlično. dakle dijete mora opd svu silu svećenika i pacijenata a tek NAKON toga na psihijatriju.

hmm, pa šta ja znam, najbolje ga odmah upucat.


To bi ukratko značilo da je svaka priča o duhićima na ovom forumu opsjednutost demonima.
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 13:46   #210
Ne.

To gore su opcije a ne redosljed neki.
A ako je netko na drogama treba ići na neku vrstu psihijatrije (komune i ta sranja).

Ne vjerujem da je ovaj dečko na drogama (ako postoji), već je opsjednut demonom, ne duhom. (ako je uopće opsjednut)
Ne možemo znati dok nam se ova ne javi.
__________________________
Ima nas troje za ovaj podhvat.
Još netko?

P.S.
Ako demon (duh ili whtever) ozljedi nekoga, ja nisam odgovoran.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 14:07   #211
Ali ona se ne javlja... to je već dobar početak za film
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 14:09   #212
Eh da netko bi od nas 3ce trebao ponijeti kameru... moramo imat sve evidentirano! Jesmo li ozbiljni istraživači ili šta?

I da, vanjskog suradnika kojem ćemo slati informacije koje smo do sad otkrili Iako postoji mogućnost da nećemo imati signala u kući
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 14:15   #213
Quote:
juriel kaže: Pogledaj post
Eh da netko bi od nas 3ce trebao ponijeti kameru... moramo imat sve evidentirano! Jesmo li ozbiljni istraživači ili šta?

I da, vanjskog suradnika kojem ćemo slati informacije koje smo do sad otkrili Iako postoji mogućnost da nećemo imati signala u kući


Ja se tek sada sjetio.
No ako nam se ne javi ova, ništa od toga.
A ne vjerujm da će se javiti. (pošto mislim da je izmišljeno sve, ali ako nije... we are hired)
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 14:18   #214
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post


Ja se tek sada sjetio.
No ako nam se ne javi ova, ništa od toga.
A ne vjerujm da će se javiti. (pošto mislim da je izmišljeno sve, ali ako nije... we are hired)
Ready to mission
Nadam se da nitko nije crnac jer znaš da oni prvi pogibaju
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 14:26   #215
ja sam jucer dosla u denevni boravak i upalila wlan tako da mugu na laptopu ic na internet...........
nakon toga otisla sam u sobu surfat internetom......nakon 2 sata taman kad sam isla otvorit jednu stranicu cula sam škriput stolica i odjednom se veza prekinula....
ja se diskonektiram i opet konektiram, a veze i dalje nema.......
vidjevsi da nesto nije uredu otiđem ja u dnevni boravak i vidim da je wlan iskljucen.......
upalim ga i vratim se nazad........i od tada nista.....

p.s.
bila sam sama doma tako da nije netko od kucana slucajno ugasio
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 14:44   #216
Quote:
>Ladybug< kaže: Pogledaj post
ja sam jucer dosla u denevni boravak i upalila wlan tako da mugu na laptopu ic na internet...........
nakon toga otisla sam u sobu surfat internetom......nakon 2 sata taman kad sam isla otvorit jednu stranicu cula sam škriput stolica i odjednom se veza prekinula....ja se diskonektiram i opet konektiram, a veze i dalje nema.......
vidjevsi da nesto nije uredu otiđem ja u dnevni boravak i vidim da je wlan iskljucen.......upalim ga i vratim se nazad........i od tada nista.....

p.s.
bila sam sama doma tako da nije netko od kucana slucajno ugasio
Eto ti tvog duha... da li ti je kojim slučajem kabel prolazi kraj stolice na kojoj si sjedila?
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 15:36   #217
Quote:
juriel kaže: Pogledaj post
Eto ti tvog duha... da li ti je kojim slučajem kabel prolazi kraj stolice na kojoj si sjedila?
ne.... wlan je ukljucen u dnevnom boravku i bezicno salje signal na laptop gdje imam wireless tako da nikakvi kabeli nisu u pitanju....
na wlanu bas ima tipka za ukljucit i ona je bila spustena kad sam se ja vratila u dnevni poravak a ja znam da sam je digla put gore jer inace ne bi mogla surfat onih dvi ure prije događaja.......
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 15:39   #218
ili demon ili duh, odlučite se jer ako demoni postoje onda nema duhova.
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 18:48   #219
Po čeme to???
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 07:57   #220
Quote:
>Ladybug< kaže: Pogledaj post
ja sam jucer dosla u denevni boravak i upalila wlan tako da mugu na laptopu ic na internet...........
nakon toga otisla sam u sobu surfat internetom......nakon 2 sata taman kad sam isla otvorit jednu stranicu cula sam škriput stolica i odjednom se veza prekinula....
ja se diskonektiram i opet konektiram, a veze i dalje nema.......
vidjevsi da nesto nije uredu otiđem ja u dnevni boravak i vidim da je wlan iskljucen.......
upalim ga i vratim se nazad........i od tada nista.....

p.s.
bila sam sama doma tako da nije netko od kucana slucajno ugasio
moderan neki duh...kuži se u internet protokole! a ja mislio da su duhovi zarobljeni u vvremenu u kojem su živjeli, al izgleda da iamju neku školu pa su potpuno svjesni ovih modernih vremena....


E, pitanje za Ladybug: a zašto je iskopčao WLAN kad si ti otišla iz sobe??? zašto je čekao da odeš u drugu sobu?
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.