Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2004., 12:12   #61
Meni je žao dat par tisuća Eura nekome za posao koji možeš obavit i sam. Jedino treba imati dobrog odvjetnika da sredi ugovor oko kupnje i drugo možeš i sam.
Arion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 15:07   #62
Neznam za komorski cjenik ali mene su tražili 1% za kupnju kada sam neki dan zvao jednu agenciju koja ima i interent stranicu.

Nisam još niš s njima radio ali ću ih vjerovatno probat.

Stvarno kak oni to kontroliraju da poslije ne kupiš stan bez njihovog znanja?
HOBE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 15:14   #63
HOBE, a da nam reces ime te agencije?
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 15:22   #64
Neznam jeli to neka reklama ali valjda smijem reći broj telefona 3731387 (ZG). Kada nazovete saznat ćete ime agencije.

Kažem nisam još ništa konkretno radio sa njima ali žena mi je preko telefona rekla 1%.
HOBE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 15:44   #65
Mi uzeli stan preko agencije Pea d.o.o. Preporucili nam je frendovi. Agencija je od muza i zene, s tim da je zena po struci gradjevinarac tak da vec na prvi pogled skuzi kakav je stan i zgrada.
A i sredili nam sve papire tak da smo zadovoljni
Ako netko treba broj, saljem na pm.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 16:44   #66
01. ŠIMIĆ BRANKO Zagreb, Marina Tartaglie 8 (01) 3731 387

Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 16:50   #67
Mi smo kupili ovih dana stan preko agencije jer eto, našli smo stan preko oglasa ali od agencije...
Dakle DONČIĆ AGENCIJA - NE!!!!!!!!
Oni su nas htjeli zmuljat. Sva sreća skužili smo odnosno zvao ih je naš odvjetnik i onda su se ustrtarili i javili drugi dan da je kao stan prodan.

Sad smo kupili stan od jedne OK agencije, zapravo ženska mi baš nije simpa ali je frajer koji radi za nju super. Uzimaju 1,5% provizije. Agencija je u Grahorovoj.
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 00:10   #68
Na linku je neki popis agencija, kontakata i web stranica
mozda nekom pomogne
nemam pojma jel to sluzbeno

http://hgk.biznet.hr/hgk/fileovi/2681.xls
Lopud is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 10:36   #69
Hvala ti Lopud.
Dakle, za sada imamo Doncic na vrhu top liste antiagencija
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 10:50   #70
moji frendovi kupovali su preko agencije
http://www.cursor.hr/pa.nsf/Stranice/nekretvostrel-zg
sve je bilo gotovo za 2-3 tjedna. mislim da je provizija 2% ali su bili prezadovoljni, žena im je svu papirologiju sredila, sve papire, sve račune odmah na njihovo ime, imali su posla otprilike oko toga da pogledaju stan i potpišu
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 14:04   #71
Upravo sam jučer dobila ključeve od stana preko Continentala, provizija 2% unaprijed od ugovorene kupoprodajne cijene i sve je bilo OK. Tako sam
__________________
Ring of fire
Sunny Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 15:33   #72
ne mogu vjerovat da je u Splitu samo 6 agencija potpisalo pravila poslovanja posrednika u prometu nekretninama pri HGK
a u malom oglasniku oglašava 67 agencija!?!

i kažu da treba svejedno kod kupnje stana odnijeti odvjetniku da provjeri da li su svi papiri uredni...

nego, planiram selidbu pa me zanima ima li itko ikakvih iskustava po Splitu s agencijama?
Janjesce is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 14:17   #73
Koliki su to stanovi? Koliko ste zadovoljni cijenom? Kakve su vam rate kredita? Ja se uopće ne usuđujem nazvat neku agenciju jer kad vidim kakve su cijene kvadrata u Zagrebu bojim se da si nikad neću moći kupiti neku normalniju nekretninu
Durica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2004., 23:50   #74
Vidim da se ovdje dosta loše piše o Dončić prometu, a baš sam s njima u pregovorima oko kupovine stana.... Niš mi se to ne sviđa.
Kakva su vaša iskustva s njima ? Može li mi netko reći gdje su ga to pokušali zmuljat pa da i ja ne popušim?
__________________
one more cup of coffee
roxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2004., 12:19   #75
Rigel i Orbit... jedine agencije koje su meni ok bile...
s tim da sam svoj stan kupila preko Rigela...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2004., 17:14   #76
nasao sam stan koji mi se jako svida i koji je po cijeni ok.
na kraju ipak ne kupujem od agencije nego direktno od izvodaca. Firma se zove Zabat gradnja, pa ako netko nesto zna o njima, bilo bi lijepo da napise.
zasad sve izgleda uredno i OK
__________________
jozo
jozodz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2004., 11:28   #77
Sunnyday?

Ima li tko iskustva s agencijom 'Sunnyday'?
Unaprijed hvala!
__________________
Druuna
Druuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 02:05   #78
Ja sam preko agencije Sunnyday iznajmio stan i sve je proslo OK
Lopud is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 14:34   #79
Ja sam imao jako loša iskustva s agencijom Ivakrun .
Samo im je do love, plaćaš odmah na kapari, pa uspjela kupoprodaja oni uzimaju lovu.
Htjeli su nam uvaliti stan bez građevinske dozvole, i još su se ko fol uvrijedili kad smo tražili građevinsku dozvolu.
Bahati do boli.
Biliškov je tak-tak ali uzimaju 2%.
Imao sam jako loša iskustva s agencijama, ali ne mo'š protiv sustava budući da su oni vrbovali sve ok stanove.
Rebecca Guay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 16:32   #80
Sunnyday - KATASTROFA!

Uzasno neljubazna gospođa koja priča preko hm...neke stvari... K'o da ja njoj nešto prodajem, a ne ona meni!
Hajde, zagrijala sam se za stan iz oglasa pa sam prešla preko takvog ponašanja. Rekla sam joj da sam zainteresirana za stan i da bih ga htjela doći pogledati. Uzela mi je broj telefona i rekla da će se javiti. To je bilo prošli petak.
Do sada nije nazvala.

__________________
Druuna
Druuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.