Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2008., 16:47   #1
Pupčana vrpca i krvne žile

Imam pitanje, u 36 sam tjednu trudnoće i do sad je sve bilo odlično, osim što moram mirovati zbog prohodnosti, no to me ne zabrinjava jer sam daleko i dogurala.
Ono što me najviše zabrinjava je to, da je doktor na uzv prije dva tj. otkrio kako se jedna arterija nije razvila u pupčanoj vrpci i što imam višak plodove vode. (za to sam radila ogtt i bio je dobar). Kad sam pitala dr. što trebamo sada napraviti, rekao je ništa i da bi trebalo sve valjda biti u redu jer ono što on vidi na uzv je da je beba u redu i po težini, a i bliži se termin poroda pa će se vidjeti. Mene to nikako ne smiruje pa vas pitam da li netko zna što o tome, i da li je imao slična iskustva?
Malina05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 16:52   #2
pa ovako laički, to što se arterija nije dovoljno razvila moglo je utjecati na rast i razvoj bebe, pošto je beba ok po ultrazvuku, onda je sve ok
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 17:31   #3
Pupčana vrpca i krvne žile

Znam da bi moglo upućivati na nekakvu anomaliju, pošto arterija uopće ne postoji, no nisam sigurna da uzv može sve vidjeti. Nadam se da će ipak biti sve ok
Malina05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:21   #4
Draga...problem kao ti imala je Forumašica Dancica...

Ona piše na temi PVT rodilišta.

Njoj nije bilo vene i znam da je išla kod Podobnika i on joj je nešto odgovorio
Daj se obrati njoj za mišljenje jer je ista situacija kao kod tebe
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]

Zadnje uređivanje larazg : 12.11.2008. at 18:38.
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:42   #5
jel te mogu moliti da mi pošalješ nekakav link, ne mogu baš naći? hvala ti puno
Malina05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:51   #6
pardon nije Dancica već Leni L i cura je iz Orebića

Dajem ti link a ti prati njezine postove i baš priča o tome https://www.forum.hr/showthread.php?t=261858&page=22

sretno
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.