Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2004., 20:45   #61
Danas se igra 6 tekmi:

CSKA Moskva - Glasgow R.
Dinamo K. - Trabzonspor
PAOK - Maccabi TA
Graz AK - Liverpool
Benfica - Anderlecht
Juventus - Djurgardens

U trenutku dok ovo pišem CSKA je dobio Škote sa 2:1, Trabzon vodi protiv Dinama u 86. minuti 2:1 i ako ovako ostane vjerojatno ćemo Turke gledati u Ligi Prvaka, Maccabi TA vodi protiv PAOK-a u44. mintui. Biti će svega i svačega čini se......još će nam i Shelbourne zaigrati u LP...
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 10.08.2004., 21:49   #62
juve - djurgarden 0:1 na poluvremenu! to te ja pitam!!
Serse is offline  
Old 10.08.2004., 22:19   #63
Evo sad je 1:2. Volio bih da papci prođu, ali da se dobro oznoje za taj prolaz. Dinamo Kyev izgubio doma. CSKA dobio. Oliću majstore!!! Oliću majstore!!!
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 10.08.2004., 22:25   #64
Quote:
robybaggio kaže:
CSKA dobio. Oliću majstore!!! Oliću majstore!!!
Jel zabio naš "roker"?
Sudden Sid is offline  
Old 10.08.2004., 22:28   #65
Hmmmmm....Ne.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 10.08.2004., 22:31   #66
Izgleda da se bude. 2:2 Emerson.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 10.08.2004., 22:42   #67
E ne bi se iznenadio kad bi se ponovila 2000. godina

Onda je Helsingborg prošao Intera sa 1:0, 0:0
Tko zna, možda Djurgardens dobije onu tekmu doma sa 3:2

Maccabi TA 2:1 protiv PAOK-a
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 10.08.2004., 22:42   #68
ostat ce to 2:2. u svedskoj svi u obranu, napravit najvecu bunkercinu svih vremena i nema juveu lige prvaka
Serse is offline  
Old 10.08.2004., 22:54   #69
Ej čovječe, Djurgardens je vodio 2:0, EEEEEEEEJ.
Maccabi TA dobio 2:1
Trabzonspor dobio Dinamo Kijev 2:1
Brijem da će Maccabi TA i Trabzon ići u LP. Nekak sam očekivao da će Dinamo K. past, kak su krenuli u prvenstvu.

Žao mi je kaj Benfica nije dobila sa više od 1:0.
Liverpool je najsigurniji od svih.
Na Ibroxu će za 2 tjedna bit jebački zabavno. Da bar daju prijenos
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 10.08.2004., 23:07   #70
Quote:
Serse_Cosmi kaže:
ostat ce to 2:2. u svedskoj svi u obranu, napravit najvecu bunkercinu svih vremena i nema juveu lige prvaka
Gledao sam utakmicu i mislim da Juve to mora proći. Švedi su zakurac, danas ih je spasio prolom oblaka (kao što su i željeli prije utakmice) pa tehnički bolja ekipa (Juve) nije mogla dati svoj maksimum. Ne bude li pljsak i u uzvratu zbogom Djurgarden

Skoro da sam kao navijač Juventusa i zadovoljan sa ovih 2-2, bar znam da neće biti opuštanja u uzvratu. Sad treba pokazati muda, a uopće ne sumnjam da će to crnobijeli i učiniti
__________________
1. Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
2. Eden Golan - Hurricane
3. Kaleen - We Will Rave
Homer is offline  
Old 11.08.2004., 03:18   #71
Prognoza.

Zvezda-PSV 1:0

Ili mozda i 2
__________________
There's crack in everything,that's how the lights gets in...
Kosmarac is offline  
Old 11.08.2004., 22:04   #72
i danas je zanimljivo. balaban dao jedini gol za brugge (1:4), rosso dao gol rosenborgu, sparta izgubila od ferencvarosa, zvezda vodi psv 3:2...
Serse is offline  
Old 11.08.2004., 22:23   #73
Šahtar prebio Club Brugge. Teško da će Šahtar izgubiti 3:0 u gostima, makar je sad sve moguće. Naravno, biti će opasno ako Balaban poludi

Ferencvaros dobio Spartu. Isssss, još ćemo Mađare gledati, koje skoro pa redovito kantamo (ajde, ZTE i Debrecen su iznimke ).

Bayer Leverkusen satrao Banik Ostravu 5:0, hattrick France. Biti će nešto od ovog Bayera

Crvena Zvezda dobiva PSV. Bilo bi zgodno kada bi prošli oni dalje. PSV mi je antipatičan...
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 11.08.2004., 22:42   #74
Reze ostalih tekmi:

Rizla Krakow - Real Madrid 0:2
Dinamo Buk. - Manchester Utd. 1:2
Basel - Inter 1:1
Gorica - Monaco 0:3
Rosenborg - Maccabi H. 2:1
Shelbourne - Deportivo 0:0

Real, Manchester, Monaco i vrlo vjerojatno Deportivo i Inter su in.

Bit će zabavno u Izraelu ili gdje god će se igrat ovaj susret.....
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 11.08.2004., 23:01   #75
Quote:
Galijun kaže:
Šahtar prebio Club Brugge. Teško da će Šahtar izgubiti 3:0 u gostima, makar je sad sve moguće. Naravno, biti će opasno ako Balaban poludi
Moze pomahnitati ako hoce ukoliko Brugge ne pocne igrati obranu... Zalosno je blijeda rijec za ovo sto sam veceras vidio.

Bole opet zabio, nesto kasnije promasio veliku sansu - prakticki prazan gol. Ali sto mozes prigovoriti covjeku koji je stisnuo 6 golova u 4 utakmice. Butina k'o Butina, obranio je (sjajno) ono sto je u biti i morao, a nije nista od onoga sto je (mozda) mogao, sto je moglo 'napraviti razliku' i heroja od njega... Stalno mi se cini da mu gadno fali sigurnosti u izlijetanju na lopte u petercu i blizoj okolici.

Izgleda da su ceski klubovi veci loser-i nego njihova repka...
__________________
Ponekad se korisno odmoriti.
lambik is offline  
Old 11.08.2004., 23:47   #76
Quote:
Galijun kaže:
Rizla Krakow - Real Madrid 0:2
Dinamo Buk. - Manchester Utd. 1:2


Inače, mislim da ipak nije Rizla nego Wisla. Kakve su to čudne asocijacije, crni Galijune?
werner_herzog is offline  
Old 12.08.2004., 00:03   #77
Quote:
werner_herzog kaže:
Inače, mislim da ipak nije Rizla nego Wisla. Kakve su to čudne asocijacije, crni Galijune?


Quote:
Wisla Krakow - Real Madrid 0:2
Morientes dao dva gola, a oni ga žele mijenjati za nikad dorečenog Owena. Ne kužim to šikaniranje Fernanda.
faktotum is offline  
Old 12.08.2004., 07:23   #78
FTC-Sparta: 1-0 (gol: Robert Vagner, koji je novi češki napadac FTC-a)
Od sada su šanse za LP: 50-50%
Ferencvaroš je igrao velikim oduševljenjem. Sparta je potcenjivala FTC. Na cijeloj utakmici Sparta je imala dva prilike (i samo tri udarca na gol). FTC je imao 4-5 prilika osim gola (iz ovih 2 apsolutne prilike).
Za mene je bilo veliko iznenađenje da se Sparta umorila na kraj dok je FTC držao tempo.
Magor is offline  
Old 12.08.2004., 08:32   #79
Jebote, još ćemo na kraju gledati Ferencvarosa u LP. Isti Ferencvaros koji je ispao od Hajduka na penale pred tri godine. Mmmda, isti Hajduk je ove godine ispo od Shelbournea koji je pak igrao remi sa Deportivom........čudnog li svijeta...
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 12.08.2004., 12:14   #80
Galijun kaže: Isti Ferencvaros koji je ispao od Hajduka na penale pred tri godine.

Sjećam se. Koliko ja sam bio nervozan . U Splitu nekoliko minuta prije kraja utakmice „Fradi" (ime kluba od milošte) je pogrešio dva apsolutne prilike.
Inače je FTC već bio u LP, 1994-1995 (točno prije 10 godina). Tada je u pretkolu izbacio belgijski Anderlecht (1-0, 1-1). Kasnije u grupi: Grasshoppers (3-3, 3-0), Real Madrid (1-1, 1-6) i Ajax (1-5, 0-4) /3. mjesto/.
Magor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.