Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2014., 23:36   #4461
Neki dan sam prolazio pokraj Spizze i sjetio se tebe, unutra je bilo ljudi djelovala mi je opustena atmosfera, mislim si goldfish s foruma negdje čupa kosu
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 23:50   #4462
E, da ... a Ametist se opet "preuređuje" ....
MasterWindu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 23:14   #4463
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Neki dan sam prolazio pokraj Spizze i sjetio se tebe, unutra je bilo ljudi djelovala mi je opustena atmosfera, mislim si goldfish s foruma negdje čupa kosu
Nisi informiran,Spizza je sve sredila oko smrada koji je bio nepodnosljiv,dobili su zabranu prolaza kroz stubiste,prijavljeni su zbog zive muzike i tamburasa etc....sada kada puse vjetar svima smrdi koji su dalje jer vjetar nosi smrad,buke nema,ponekad neko divlje dijete koje je s roditeljima u zalogajnici radi cuda po parku i ulaznim vratima ali i za to su opomenuti od strane stanara.Uglavnom,smirili su se ,ne rade nered,nema vise bahatosti.Meni ne smeta buka jer ja idem spavati oko 2 sata u noci a oni su tada vec zatvorili,neznam za ostale susjede.Sve sto je zatrazeno od njih je rijeseno,bila je to teska borba ali uspjesna.Voditelj je dobio nogu,neznam zasto,ponekad ima ljudi a ponekad je potpuno prazno.....ja nikome ne zelim zlo,neka rade ali tako da to bude u nekim dobrosusjedskim odnosima no smatram da je najvise kriv grad sto je dozvolio otvaranje ove vrste lokala u stambenim zgradam.
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 23:18   #4464
Quote:
MasterWindu kaže: Pogledaj post
E, da ... a Ametist se opet "preuređuje" ....
pa "preuzeli ga" od vlasnika i eto zna se sto je i zasto se preuredjuje...
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:14   #4465
Ne znam kak vama, ali meni je onaj obično vikendaški (katkad i preko tjedna) vašar koji se odvija u Point centru koma.

Još oni štandovi s figuricama ili pakiranim proizvodima nekako, ali kada kraj stepenica vidim razbacane sanduke povrća i voća, padne mi mrak na oči.

Vidi se da Pointu baš i ne ide jer je ponuda dućana i restorana blago rečeno tanka unatoč silnim najavama (Sofra?), ali ipak mislim da treba postojati neki minimum minimuma.

Point pretendira biti shopping centar, a ne plac. Bar sam tako ja shvatila.
djevojka Lili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:29   #4466
Meni se svidaju ovi standovi kod ulaza ovog glavnog, nekako je toplija atmosfera.Sam po sebi centar izvana je dosta..moderan, urban sta ja znam, ovo malo ublazi to..al to je stvar ukusa.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 05:51   #4467
meni se svidja onaj dio sa kolacima i zelenjavom, ono sa raznoraznim "suvenirima" mi je bezveze (osim one bake sa starinskim drvenim igrackama)
btw jel samo meni u kvartu fali dobra cvjecarna i fotograf?
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 11:33   #4468
Bilo bi lijepo da imamo i cvjećarnicu i fotografa i obećanu ordinaciju umjesto kafića i pekare, ali ok je i ovako. Kada pogledaš neke druge kvartove, zaista se mnogo napravilo u posljednjih par godina.
djevojka Lili is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 11:20   #4469
Ima li tko impresija o Sofri?
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 20:38   #4470
Ja kad malo usporedujem s kvartovima u koje cesto odlazim (najlakse mi je s njima usporediti kad tu relativno znam cega ima i gdje ima), kvart je premija po sadržajima.
Osobno, ne smeta me nedostatak cvjecarne ni fotografa (koji ce mi vrag fotograf ? ) , cujem reklame za sofru, bio sam u originalnoj nisam bas pao na guzu. (goldfish znam da tebe najvise zanima dal se osjeti miris iz kuhinje, nisam nis osjetio u Green goldu)
No u svakom slucaju, kad se gleda skupa sa okolicom (najvise mislim na Precko, Rudes) )ima restorana toliko da ne stignes obici sve .
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 09:42   #4471
Da, naoko ima sve, ali meni osobno malo ljudski faktor kvari dojam. No, to je dakako strogo subjektivna kategorija.
djevojka Lili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 20:34   #4472
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Ja kad malo usporedujem s kvartovima u koje cesto odlazim (najlakse mi je s njima usporediti kad tu relativno znam cega ima i gdje ima), kvart je premija po sadržajima.
Osobno, ne smeta me nedostatak cvjecarne ni fotografa (koji ce mi vrag fotograf ? ) , cujem reklame za sofru, bio sam u originalnoj nisam bas pao na guzu. (goldfish znam da tebe najvise zanima dal se osjeti miris iz kuhinje, nisam nis osjetio u Green goldu)
No u svakom slucaju, kad se gleda skupa sa okolicom (najvise mislim na Precko, Rudes) )ima restorana toliko da ne stignes obici sve .
Sin mi zalazi u Green gold ,navecer,pa mi je rekao da uzasno smrdi,inace ako si jeo tamo losije je nego na Borovju i nije isti vlasnik tj. vlasnici su muz i zena rastavljeni.Sofra na Borovju je malo usminkanija za razliku od zadnjih god. kada su imali groznu terasu.Inace nije mi vise nesto.
Ponekad kada puse vjetar donese smrad od Konzumove kuhinje,pekare pa sam naravno zabrinuta zbog Sofre jer najvise mrzim smrad narocito kada mi ulazi na terasu.Hvala sto mislis na mene,vezano za smrad,eto sada bar mogu otvoriti prozor jer je Spizza ugradila dimnjake i ventilator ali zna smrdjeti po kvartu kada je vjetar i oko stubista,zavisno od kuda puse vjetar.Neznam da li ima gostiju u Sofri Point ja nisam gledala ali ambijent je nekako sterilan nema onog bosanskog stiha?!
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 21:10   #4473
Ti imas bolji njuh od mog kokera , kunem se.
"zna smrdjeti po kvartu kad je vjetar i oko stubišta"

sto se tice bosanskog stiha usred Zagreba...bolje da sutim

Vidio sam neki dan bila neka priredba za Noc vjestica valjda u Pointu..ono na jesen bila na onom glavnom trgu priredba za djecu neka..svida mi se kaj se dogada nesto.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 22:49   #4474
ne znam gdje pa ću ovdje moliti pomoć za odabir pedijatra? Prečko, jarun, vrbani-ako uopće kod nas postoji. Nova sam, nemojte zamjeriti..
tindy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:06   #4475
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Ti imas bolji njuh od mog kokera , kunem se.
"zna smrdjeti po kvartu kad je vjetar i oko stubišta"

sto se tice bosanskog stiha usred Zagreba...bolje da sutim

Vidio sam neki dan bila neka priredba za Noc vjestica valjda u Pointu..ono na jesen bila na onom glavnom trgu priredba za djecu neka..svida mi se kaj se dogada nesto.
Valjda kad zivis dugo s psom izbrusis osjetila,ja sam imala kokericu moju ljepoticu...
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 22:52   #4476
Quote:
tindy kaže: Pogledaj post
ne znam gdje pa ću ovdje moliti pomoć za odabir pedijatra? Prečko, jarun, vrbani-ako uopće kod nas postoji. Nova sam, nemojte zamjeriti..
Postoji, naravno, ali su skoro svi koji nešto valjaju popunjeni i ne primaju nove. Nažalost, znam iz iskustva. Malo guglaj, izaći će dosta podataka. Mislim da imaš čak i na temi na ovom forumu pod Roditelji i djeca skupno o pedijatrima, pa probaj tamo.
djevojka Lili is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 11:35   #4477
Cijene stanova na Vrbanima (III)...

... osobito oko Rudeske...
Gledala sam oglase i cini mi se da je prilicno velika razlika u cijenama....gledala sam 2-sobne stanove od oko 60 kvadrata...bez garaze.

Koja je po vama realna cijena jednog takvog stana?!
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 15:25   #4478
CRKVA

Živim na V II, ali sam često na V III pa bih podijelila s vama informaciju koju sam upravo saznala. Naime, novi župnik crkve s V II se obraća župljanima putem pisma u kasliću, a povodom Božića i, naravno, pozivom za prikupljanje sredstava kako bi se završio zvonik na crkvi i kako bi se izvršio ''zadatak pripreme za gradnju nove crkve u župi Bogojavljenja u Vrbanima III.''
Mislim da je jedna crkva na Vrbanima sasvim dovoljna, obzirom da nema npr. Doma zdravlja (ne znam na temelju kojeg broja stanovnika se gradi DZ, al crkve su fakat na svakom koraku). Ja živim doslovno preko puta crkve na V II i ak mi počne zvonit zvonik X puta dnevno mislim da ću prosvirat. A najbolje da onda još čujem i zvonik s V III, uz onaj s Jaruna..
Uglavnom, kako djelovati?
marinavb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 20:25   #4479
Quote:
marinavb kaže: Pogledaj post
Živim na V II, ali sam često na V III pa bih podijelila s vama informaciju koju sam upravo saznala. Naime, novi župnik crkve s V II se obraća župljanima putem pisma u kasliću, a povodom Božića i, naravno, pozivom za prikupljanje sredstava kako bi se završio zvonik na crkvi i kako bi se izvršio ''zadatak pripreme za gradnju nove crkve u župi Bogojavljenja u Vrbanima III.''
Mislim da je jedna crkva na Vrbanima sasvim dovoljna, obzirom da nema npr. Doma zdravlja (ne znam na temelju kojeg broja stanovnika se gradi DZ, al crkve su fakat na svakom koraku). Ja živim doslovno preko puta crkve na V II i ak mi počne zvonit zvonik X puta dnevno mislim da ću prosvirat. A najbolje da onda još čujem i zvonik s V III, uz onaj s Jaruna..
Uglavnom, kako djelovati?
Ispovjedi se direktno tom svećeniku.
Josip1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 21:41   #4480
Nikoga nista ne zulja?,svi nestali?!
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:41.