Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2007., 20:59   #41
Zanemarite, našao sam... proizvođač je Hansa a cijene su od 800 € naviše...
Neki drugi put...
CabDriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 15:59   #42
Mješalice za vodu - gdje kupiti?

Pozdrav svima,

gdje je najpovoljnije kupiti dobre mješalice za vodu (Armal, Grohe)? Je li netko kupovao u zadnje vrijeme? Trebam dosta komada, pa tražim gdje najpovoljnije ubost. Hvala!
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 16:51   #43
neznam za zg gdje kupiti, ali prilikom kupnje nemoj gledati samo cijenu nego obrati pozornost i na to sta dobijes sa spinama.
Uz neke dobijes i kutne ventile i donji dio sifona (ako su za umivaonik, bide i sl.) a kod nekih dobijes samo gornji dio sifona uz spinu. i onda ides kupovati jos donji dio sifona + dva kutna ventila i platis jos cca 150 kn.
saandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 19:10   #44
Quote:
saandi kaže: Pogledaj post
neznam za zg gdje kupiti, ali prilikom kupnje nemoj gledati samo cijenu nego obrati pozornost i na to sta dobijes sa spinama.
Uz neke dobijes i kutne ventile i donji dio sifona (ako su za umivaonik, bide i sl.) a kod nekih dobijes samo gornji dio sifona uz spinu. i onda ides kupovati jos donji dio sifona + dva kutna ventila i platis jos cca 150 kn.
A što su to kutni ventili? Kako to izgleda?
Gornji dio sifona ide znaći uz sve komplete?
Kakav je to donji dio sifona?
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 21:10   #45
kutni ventil ti je ono gdje se spoje cijevi od spine ili cijev od vodokotlica i to se montira u dovodne cijevi koje izlaze iz zida.

gornji dio sifona se vise-manje dobije sa svim spinama i to ti je onaj komad koji vidis u umivaoniku i gdje se stavlja cep + prvi komad koji je ispod umivaonika.
donji dio sifona je onaj koji ide od gornjeg dijela do zida.

nadam se da si shvatio.... nisam bas najbolje to objasnio
saandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 06:10   #46
Saandi, hvala, shvatio sam! Nisam znao da to sve dolazi u nekim kompletima. Hvala!
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 13:04   #47
nemojte kupovati armal pipe... imam je 3 mjeseca i sad vec ne valja. a u zg ima 2 servisera od toga jedan ne radi vec 2 godine a drugi se javlja na telefon...
lucijanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:05   #48
Evo sad si me podsjetio na rješenje koje je godinama prakticirano na vrlom zapadu Na jednom kraju lavaboa slavina za toplu a na drugom kraju slavina za hladnu vodu ??? Nikada mi nije bilo jasno koji je genije TO smislio i kako to funkcionira u praksi A opet otkud mi pravo da sumnjam u pamet engleske nacije koja je izrodila tolike genije

Zna li netko odgovor na ovu moju dilemu koja me godinama muči ? počeo sam uzimati i tablete za spavanje jer imam noćne more zbog dvije slavine na jednom lavabou
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 22:09   #49
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

gdje je najpovoljnije kupiti dobre mješalice za vodu (Armal, Grohe)? Je li netko kupovao u zadnje vrijeme? Trebam dosta komada, pa tražim gdje najpovoljnije ubost. Hvala!
Ja sam kupovao u Ferotermu Grohe mješalice. Kupio sam dosta toga i dobio rabat 20% za kešovinu, uglavnom bili su mi najpovoljniji.
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 14:12   #50
Pozdrav svima,

obzirom da sam pokrenuo ovu temu, evo i povratne informacije od mene. Kupio sam Grohe mješalice, u vrijeme pisanja posta trajala je Grohe akcija na svim mjestima gdje se prodaju (Petrokov, Feroterm, Bauhaus.....). Rekao bih da je tako svake godine, radi se o tome da je izašla nova linija mješalica, pa su se prošlogodišnji modeli prodavali po - >50% !!! Za primjer, mješalice za kadu (slavina + spoj za tuš) koje su najskuplje, platio sam 450kn, dok je regularna cijena bila oko 1100kn. Rekao bih da sam odlično prošao

ps. "nova" linija je identična "staroj", samo je dizajn ručke nešto drugačiji.
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 18:56   #51
uzeli u baumaxu mješalicu 200 nije valjala zamjenili radi bez greske garancija 3 god ako radi 3 radit ce i dalje
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 17:17   #52
Ima li netko iskustava s ovakvom slavinom za sudoper? Da li puno šprica?
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 17:18   #53
Sorry, evo link: http://www.italmix.com/italmix-srl/M...INA_1_0800.htm prva s lijeva
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 18:45   #54
Ima ista takva Nordova, od 350kn pa na dalje
VeNTiL is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 22:36   #55
Kupaonske pipe u boji - samo da nije inox

Dakle, imam u kuhinji Blancov sudoper od silgranita i pripadajuću pipu i oduševljena sam.

Sad bih nabavila nešto slično za kupaonu, jer u stanu koji smo kupili dobili smo pod standardnu opremu Unitasove pipe koje su živa katastrofa. Em već zapinju (one jednoručne mješalice tzv.) em se na njima kamenac vidi istog trenutka kad ih pošprica voda.

Svojedobno smo bili podstanari u jednom stanu koji je u kupaoni imao takve plave pipe, kao da su bile obložene plastikom, ne znam, al meni je to fantastično izgledalo.

Jel netko zna gdje takvih stvari ima, ili možda nešto slično ima doma, mislim - ono da ne moram baš sve božje dućane sa sanitarijama obilaziti?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 08:05   #56
Schmidler radi pipe u boji. Mi imamo nekoliko njih (jednoručne) i prezadovoljni smo! Da bar rade i sudopere...ovi koji se mogu kupiti od inoxa su katastrofa!!! Em se vidi svaka ogrebotina, em se vidi kamenac....
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 21:56   #57
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
Schmidler radi pipe u boji. Mi imamo nekoliko njih (jednoručne) i prezadovoljni smo! Da bar rade i sudopere...ovi koji se mogu kupiti od inoxa su katastrofa!!! Em se vidi svaka ogrebotina, em se vidi kamenac....
A gdje ste to konkretno kupili - mislim u kojem dućanu, da baš ne šalabajzam okolo...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 21:59   #58
Quote:
te@ kaže: Pogledaj post
A gdje ste to konkretno kupili - mislim u kojem dućanu, da baš ne šalabajzam okolo...
nije u ZG! ali pišto je to bolja marka, morali bi je imat svi prodavači sanitarija ili kuhinja...
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 14:08   #59
Mi također imamo Schmiedlerove kupaonske u boji. Zasad smo zadovoljni (nakon godinu dana). Kupljene su u ZG u dućanima Pipa doo (u boćarskom domu, Ilica kod Bosanske, Slavenskog prekoputa ŠC Prečko).
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 16:06   #60
Thx štemajzl!
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.