Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 15.08.2012., 10:13   #11
Hmmm....

Veselim se bugarskom prijevodu, a nadam se će se "nafatat" neki Arap pa da prevodi, ponedjeljak - odmah nakon vijesti na ATV, rezerviran je za Karadayi, samo se i ja čudim, kako to, ako još nisu krenuli snimati? Hoće li u dva tjedna uspjeti snimiti barem dvije epizode i hoće li sve ispasti tako dobro da će sve stići, nešto ne vjerujem...

A, koja je vjerojatnost da već snimaju?


Nego, jedna sličica s BG foruma, hvala @morgana.




EDIT: Prevedoh dva nova članka o Berguzar, u kojima o seriji samo pametno šuti.


PRVA VIJEST
Berguzar Korel i njen sin Ali bili su u šetnji prije koji dan. Na novinarska pitanja o Alijevom budućem bratu ili sestri odgovorila je: „Ne možete predvidjeti takvo što. Pa, ni Ali nije bio „planiran“, ali usprkos tomu želimo Alijevog brata ili sestru, iako bih ja rađe voljela da bude djevojčica... jedna mala Berguzar bi nam baš dobro došla.“

DRUGA VIJEST
Berguzar Korel, koja je uhvaćena sa svojom majkom i sinom u Nisantasi, aludirala je na drugo dijete. Na novinarska pitanja je odgovorila „da, zašto ne, kada za to bude vrijeme“. Glumica priželjkuje kćer, a u trentku odgovaranja je krenula prema sestri. Na novinarska pitanja povezana sa serijom, koju snima s Kenanom, glumica je odgovorila: „O seriji vam ne mogu reći ništa, neka bude iznenađenje.
Još je jedanput, sada zasigurno, postalo jasno da se Berguzar vraća na male ekrane nakon pauze od godinu i pol.

Berguzar je rekla kako bi dala Alija u vrtić, rekavši pritom: „Postoji mnogo lijepih i starih dječijih vrtića koje sam ja pohađala. Ali će pohađati takve.“
Kada su je novinari pitali želi li postati majka po drugi put, Berguzar je rekla: „Kada vrijeme dođe, da, zašto ne. Naravno da želimo, posebno ako to bude mala Berguzar koja voli ružičaste stvari. A, nakon dečka, dobro bi nam došla i curica.“

Zadnje uređivanje halitmy : 15.08.2012. at 10:54.
halitmy is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.