Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2006., 11:41   #21
dobro ja ne jedem u 1-2 ujutro jer nije zdravo, al znam se nasopat navecer (oko 10) recimo porcija lazanja il pizza, zalit pivom, germa, i kozje mlijeko i nistaaa....55 kg stoji ko tetovirano!
moj bivsi je jeo ko stoka, u kolachima se ubijao, al zdebljat se nikako.doktor mu reko da mu jednostavno se prebrzo hrana razgradi da bi ista oslo u debljinu.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 11:59   #22
Cure,

evo i ja vam se prodruzujem!

Sta kazete da osnujemo grupu potpore - zajedno je lakse

Ja jedem 3 puta dnevno, poprilicno obilno + kupujem si dodatke prehrani u obliku proteina i kaloricnih napitaka (to popijem nakon svakog obroka) i uspjela sam dobiti pola kile, ali onda, cim dodem do nekakvog napora u stilu duzeg radnog vremena, ili ako ne jedem npr. za viken redovito izgubim sve ovo sto sam dobila - onak expresno.

Nisam jos probala ovo prejedanje po noci, to mi se ne da jer idem dosta rano spavati, al brijem si da cu morati poduzeti i te mjere.

Inace, kontrolirala sam stitnjacu i jos sto stvari i sve je OK tako a se ne brinem vise bar oko toga.

Nego, tko je za grupu potpore?
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 12:01   #23
Ovo zaboravih 62kg na 185!

Idealna bila u srednjoj sa 72 (to mi je max).

E da, kile sam izgubila na faksu, na drugoj godini (nisam posteno jela 15 dana zbog situacije u kojoj sam bila) i nikad ih vise nisam vratila.
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 12:23   #24
Cureeeeeeeeeeeeeeeeeeee moje!!!!

Evo da mogu svakoj bi dala po 10 kg i još bi ostalo
Samo vam mogu poslati i nadati se da ja smršavim a vi se zaokružite!
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 12:25   #25
Quote:
mrkvich kaže:
dobro ja ne jedem u 1-2 ujutro jer nije zdravo, al znam se nasopat navecer (oko 10) recimo porcija lazanja il pizza, zalit pivom, germa, i kozje mlijeko i nistaaa....55 kg stoji ko tetovirano!
moj bivsi je jeo ko stoka, u kolachima se ubijao, al zdebljat se nikako.doktor mu reko da mu jednostavno se prebrzo hrana razgradi da bi ista oslo u debljinu.
fala bogu da nije zdravo, ali kad ti više dop**di bit takva i slušat svakakve komentare...ma napravila bi bilo što. uostalom, nećeš tako stalno, samo dok se ne "središ". neki savjetuju vježbanje. ja sam striktno protiv toga jer jednostavno ne smiješ izgubiti ni kalorije. stručnjaci savjetuju, ako je ikako moguće, leći i odmoriti se nakon obroka. kad se dobije na težini, tek onda se može krenuti na vježbanje radi tonusa i oblika. meni sestra još uvijek ima problem s težinom (59 na 184) jer se ne želi prežderavati jer je to nezdravo i pokušava kile dobiti jedući normalno i vježbanjem u teretani. jedino što dobije je da još gubi kile.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 12:32   #26
Ja imam 34 kg na 148 cm
 
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 13:19   #27
Quote:
-perica- kaže:
Ja imam 34 kg na 148 cm
joj, pa ti si onda baš superlight koliko godina imaš?
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 14:25   #28
ja ne želim više biti light
izgubljena u noci is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 14:35   #29
[QUOTE=izgubljena_u_noci]stalno se pokušavam udebljati, jedem u nenormalnim količinama - stalno, i ujutro i tijekom dana mali milijun puta, i kasno navečer, sve što mi dođe pod ruku - posebno čokolade u zadnje vrijeme (mix.2 po 100grama na dan ), i meda, i šećer i tone majoneze i sve živo, ali ne ideeeeeeee
i dalje imam bijednih 58 kila na svou visinu od 180

--------------
majoneza, čokolada.. iliti mast, ti neće pomoci u debljanju, eventualno u stvaranju celulita..
trening, 5 obroka dnevno (ali kvalitetnih), dobra kombinacija ugljikohidrata i proteina i opet trening..
arty_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 14:46   #30
Quote:
majoneza, čokolada.. iliti mast, ti neće pomoci u debljanju, eventualno u stvaranju celulita..
ne stvaraju meni ni celulit, nit išta...

Quote:
trening, 5 obroka dnevno (ali kvalitetnih), dobra kombinacija ugljikohidrata i proteina i opet trening..
jedem kvalitetno, al kombiniram sa nekvalitetnim
a trening.. nažalost, bolesna sam.. a i tako opet GUBIM kalorije, ne mogu ništa dobiti.
izgubljena u noci is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 14:55   #31
Quote:
izgubljena_u_noci kaže:
stalno se pokušavam udebljati, jedem u nenormalnim količinama - stalno, i ujutro i tijekom dana mali milijun puta, i kasno navečer, sve što mi dođe pod ruku - posebno čokolade u zadnje vrijeme (mix.2 po 100grama na dan ), i meda, i šećer i tone majoneze i sve živo, ali ne ideeeeeeee
i dalje imam bijednih 58 kila na svou visinu od 180
oću bit ko seka aleksić

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeelp
Manje se sexaj, al se ne nadaj da će ti sise narast
trocki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 14:55   #32
Quote:
izgubljena_u_noci kaže:
ne stvaraju meni ni celulit, nit išta...

jedem kvalitetno, al kombiniram sa nekvalitetnim
a trening.. nažalost, bolesna sam.. a i tako opet GUBIM kalorije, ne mogu ništa dobiti.
kao što sam već rekla, trening nikako. to ovi s normalnim metabolizmom ne kuže. kad si ovako prirodno mršav, kalorije se gube k'o lude i u normalnim dnevnim aktivnostima. pa pogledajte cure koje se liječe od anoreksije, stave ih u krevet i šopaju do besvijesti da bi dobile koju kilicu, a ne šalju na trening

ja sam već duže vrijeme skroz ok s kilažom 55-57, ako jedem malo više i 58, ali ako samo 2-3 dana jedem manje nego što je uobičajeno ili se nerviram, to se već na meni vidi.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 17:03   #33
Quote:
res publica kaže:
fala bogu da nije zdravo, ali kad ti više dop**di bit takva i slušat svakakve komentare...ma napravila bi bilo što. uostalom, nećeš tako stalno, samo dok se ne "središ".
ma dopizdilo mi je slusati komentare naravno.
ne znam kaj ljudi ocekuju kad dodjes kod nekog na rucak, da potamanis cijeli stol .i onda plus mamini komenatri "drzi liniju" (iako vidi da jedem stvarno shrot hranu.iskreno,briga me za liniju,sam se ocu zdebljaaaat .
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 17:32   #34
Ma ono sto mene zivcira je cinjenica da si svi dozvoljavaju zvati nas mršavice kosturima, vješalicama i ostalim očajnim nazivima

A kad je netko "malo puniji" onda je to super, baš slatko i simpatično

E to me pila žene moje!

I to jako!

Jednostavno treba prihvatiti sebe i ljude oko sebe u svim veličinama u kojima oni dolaze! I pritom malo raditi na kilažici naravno
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 18:31   #35
Quote:
kurjoza kaže:
Ma ono sto mene zivcira je cinjenica da si svi dozvoljavaju zvati nas mršavice kosturima, vješalicama i ostalim očajnim nazivima

A kad je netko "malo puniji" onda je to super, baš slatko i simpatično

E to me pila žene moje!

I to jako!

Jednostavno treba prihvatiti sebe i ljude oko sebe u svim veličinama u kojima oni dolaze! I pritom malo raditi na kilažici naravno
ajme da! debljima se ne prilazi s komentarima "ajme kako si debela" ali jako često se čuju komentari "ajme šta si ti mršava, ko štapić"
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 21:01   #36
Quote:
res publica kaže:
joj, pa ti si onda baš superlight koliko godina imaš?
11
 
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 22:33   #37
Quote:
-perica- kaže:
11
lutkice, onda je sve ok. doć će to sve na svoje s vremenom, ti samo jedi i čekaj. meni sestra ima 12g i 38kg na 155 cm. isto je štapić, ali ona stvarno ništa ne jede.

apropos komentara, stvarno se ljudi uvijek smatraju pozvanima bez srama ispaljivati svakakve uvrede, štapić, čačkalica, vješalica itd. meni je u vrtiću teta govorila da sigurno jedem samo skakavce, a u osnovnoj bi me učiteljica svaki put kad bi izašla na ploču pitala kad ću se udebljat. kao da ja samo trebam odlučiti i gotovo. profesor iz engleskog (iz kojeg sam imala samo petice) mi je jednom rekao da se iskreno čudi da sam ja tako mršava jedina u razredu riješila kontrolni bez greške.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 23:59   #38
[QUOTE=res publica]kao što sam već rekla, trening nikako. to ovi s normalnim metabolizmom ne kuže. kad si ovako prirodno mršav, kalorije se gube k'o lude i u normalnim dnevnim aktivnostima. pa pogledajte cure koje se liječe od anoreksije, stave ih u krevet i šopaju do besvijesti da bi dobile koju kilicu, a ne šalju na trening
---------------------------------------------

draga moja, istina je da trening mršavi, ali isto tako ti pomaže da dobiješ mišicnu masu.. + ponavljam dobra kombinacija u prehrani (što je lako samo u teoriji, ali pitala je za savjet)
i da, i ja imam ubrzan metabolizam
arty_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 00:09   #39
[QUOTE=arty_]
Quote:
res publica kaže:
kao što sam već rekla, trening nikako. to ovi s normalnim metabolizmom ne kuže. kad si ovako prirodno mršav, kalorije se gube k'o lude i u normalnim dnevnim aktivnostima. pa pogledajte cure koje se liječe od anoreksije, stave ih u krevet i šopaju do besvijesti da bi dobile koju kilicu, a ne šalju na trening
---------------------------------------------

draga moja, istina je da trening mršavi, ali isto tako ti pomaže da dobiješ mišicnu masu.. + ponavljam dobra kombinacija u prehrani (što je lako samo u teoriji, ali pitala je za savjet)
i da, i ja imam ubrzan metabolizam
to pali kod muških, ali za cure nije baš najbolja solucija. nama treba mesa koje nije samo mišić, nego i masno tkivo. calista flockhart se išla debljat trenirajući tj. bildajući i mišiće i to je na kraju čudovišno izgledalo, samo kosti, koža i ispod samo kvrgavi mišići. to na curi degutantno izgleda. ponavljam, jesti, jesti, jesti, a za mišiće i tonus brinuti kasnije.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 00:23   #40
nisam joj predložila da ode u teretanu, bildati..
lijepa definicija se postiže na puno drugih nacina.. no dobro, mogli bi ovako u nedogled, a meni se neda, i naravno-poštujem mišljenje drugih
arty_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.