Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2013., 17:34   #1
Thumbs up Komentiranje "novog" stana - Alica72

evo pucajte po komentarima. jedno vam kazem unaprijed..nista nista nista vise nece biti mijenjano ili radjeno

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=162

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=163

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=164

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=165
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 17:45   #2
Prva

Najvise mi se svidaju sobe od cura
Da sam dijete ja bih jako rado imala takve sobu, kreveti su mi savrseni jer volim te krevete na kat koji ispod imaju prostor za iskoristiti i to mi je idealno za djecje sobe

Spavaca je ooogromna, i sav namjestaj od cura izgleda ko da je kupovan sada za spavacu

Dnevna i kuhinja su lijepi, sareni stolci su mi diFni, jedino bih ja stavila tamniju boju kauca i fotelje, al mislim da kad dodu jos detalji i slike da ce biti super tj biti ce malo vise kontrasta bijelom kaucu i tepihu i komodi
I onaj cudnovat ormaric koji ja nikad ne bih ni pogledala u ducanu se savrseno uklopio, dobro da si ga kupila, a ne poslusala misljenja kako je ruzan

Sve je bas lijepo ispalo, al sobe od cura su najbolje i mogu si samo zamislit kak ce uzivat sad u njima
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 17:52   #3




znaš već, sve mi je divno, predivno!

sviđa mi se bijela stolarija. i to ste mijenjali?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 17:54   #4
Lijepo je A dječje sobe su baš krasne i vrlo funkcionalne.
Ja bih jedino onaj smeđi ormarić iz spavaće pofarbala u neku hladniju zelenu ili tako nešto što paše uz onu divnu plavu s drugoga ormarića. Ili bi ga skroz maknula.
I televiziju bi stavila na zid - ako može.

Zadnje uređivanje FIRST : 16.12.2013. at 18:03.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 17:58   #5
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post




znaš već, sve mi je divno, predivno!

sviđa mi se bijela stolarija. i to ste mijenjali?


zaboravila sam reci, boze kako sam to zaboravila, da je citav ovaj cirkus poceo tako sto sam uzela i oslajfala sva vrata u stanu. devet komada, od toga troja dvokrilna. oslajfala i prefarbala u bijelo. bila su ona prije bijela, ali prljavo, zutkasto bijela. naravno da su mi sad malo ostetili ..ali sredice to alica opet
poslije okrecila dvije sobe. one u kojima se nije puno radilo, poslije toga prefarbala krevet i tek tad su radovi poceli. da to nisam tada uradila,prija redova, sigurno mi se sada nebi dalo.
ah da..i kod slajfanja sam progutala 56 kila prasine
sa maskom se gusila, bez maske gutala
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:00   #6
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
Lijepo je A diječje sobe su baš krasne i vrlo funkcionalne.
Ja bih jedino onaj smeđi ormarić iz spavaće pofarbala u neku hladniju zelenu ili tako nešto što paše uz onu divnu plavu s drugoga ormarića.
I televiziju bi stavila na zid - ako može.
smedja? komoda je crvena
tv je sad ispred vrata. znaci ne moze na zid
jedino da dodje na crvenu komodu. e tu moze na zid. ali to bi znacilo okretanje kreveta.e ja sam osjetljiva na podzemne vode, i ova pozicija kreveta mi jako odgovara.

rekoh ja vama..nista ja necu vise mijenjati.
zezam se, samo predlazite
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:04   #7
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
smedja? komoda je crvena
ups - sorry, činilo mi se kada sam gledala da je drvo boja trešnje. Sada kada si rekla da je crvena vidim da je crvena. Onda povlačim komentar za komodu.
Mislila sam na tv u kuhinji/dnevnom bilo bi mi bolje bez bijele komode na kojoj je tv i da je tv na zidu. Ormar na kojoj je tv mi se "tuče" sa onim visokim sa ručkicom u boji.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:04   #8
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
Prva

Najvise mi se svidaju sobe od cura
Da sam dijete ja bih jako rado imala takve sobu, kreveti su mi savrseni jer volim te krevete na kat koji ispod imaju prostor za iskoristiti i to mi je idealno za djecje sobe

Spavaca je ooogromna, i sav namjestaj od cura izgleda ko da je kupovan sada za spavacu

Dnevna i kuhinja su lijepi, sareni stolci su mi diFni, jedino bih ja stavila tamniju boju kauca i fotelje, al mislim da kad dodu jos detalji i slike da ce biti super tj biti ce malo vise kontrasta bijelom kaucu i tepihu i komodi
I onaj cudnovat ormaric koji ja nikad ne bih ni pogledala u ducanu se savrseno uklopio, dobro da si ga kupila, a ne poslusala misljenja kako je ruzan

Sve je bas lijepo ispalo, al sobe od cura su najbolje i mogu si samo zamislit kak ce uzivat sad u njima
prva
hvala na komentarima
novi kauc otom potom, imala sam u planu..ali ne sada.

ormaric nije ruzan :
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:05   #9
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
oups - sorry, činilo mi se kada sam gledala da je boja trešnje. Sada kada si rekla da je crvena vidim da je crvena. Onda povlačim komentar za komodu.
ma da, igra svjetla sta li vec..crvena je.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:05   #10
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post


zaboravila sam reci, boze kako sam to zaboravila,
kako rekoh, to ti je isto kao s porođajem. boli, očajno boli, patiš, al kad vidiš onu ljepotu, sve zaboraviš, sve!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:07   #11
i molim komentar na jastuke sa cvjeticima

Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:07   #12
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
kako rekoh, to ti je isto kao s porođajem. boli, očajno boli, patiš, al kad vidiš onu ljepotu, sve zaboraviš, sve!
gore od poroda
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:09   #13
@first, ormarić je crveni

@alice, sve je odlično, ali sobe od curki blago njima, mislim da svako dijete sanja takvu sobicu

i čekamo još ostatak dnevne (od barskih si odustala? )

edit: hebem ti forum, dok mi učita odgovor, vi već prokomentirali crveni ormarić.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:16   #14
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
@first, ormarić je crveni

@alice, sve je odlično, ali sobe od curki blago njima, mislim da svako dijete sanja takvu sobicu

i čekamo još ostatak dnevne (od barskih si odustala? )
ah da, barske

ma dvoumim se izmedju bljestece sjajno narandzastih i obicnih, sto manjih i jednostavnijih bijelih
znaci trazim nesto bijelo, malo , nenapadno, ne previse sirokog dna..potrajace.
stolic sam izabrala, treba stici iduce sedmice. ali bojim se da su mu nogice pretamne i da ce to trebati slajfati

ovaj
http://www.moemax.at/wohnen/couchtis...t-001877015601
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:18   #15
i ja bih giganta ipak odselila u spavaću i ovdje stavila jednom neku manju foteljicu (na mjesto gdje si prvo stavila fotelju).
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:20   #16
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
i ja bih giganta ipak odselila u spavaću i ovdje stavila jednom neku manju foteljicu (na mjesto gdje si prvo stavila fotelju).
pa. gigant (crvenkapica misli na fotelju u dnevnoj)ce vjerovatno zavrsiti u spavacoj. tu sam mislila mozda onu malu stokholm zutu fotelju
ali treba vidjeti i kakav kauc. ali sad za sada ostaje jedno izvjesno vrijeme ovako.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:25   #17
ovaj kauč mi je jako dobar u ovakvom stanu, mislim da stvarno nema potrebe da ga hitno mijenjaš. možeš promijeniti navlaku za početak

šteta da nema više prošlih štokholmica, jako bi dobro tamo legle. ove nove mi nisu tako napete (osim što je onaj zeleni pliš baš krasan).
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:29   #18
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
ovaj kauč mi je jako dobar u ovakvom stanu, mislim da stvarno nema potrebe da ga hitno mijenjaš. možeš promijeniti navlaku za početak

šteta da nema više prošlih štokholmica, jako bi dobro tamo legle. ove nove mi nisu tako napete (osim što je onaj zeleni pliš baš krasan).
pa posto je kauc preudoban i jos uvijek mi jako lijep, stvarno bi bilo steta dirati ga. imaju se kupiti cvijete navlake
a neka manja foteljica je planirana za pocetak
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 19:27   #19
Meni kauc fino ide, a ne bih ni giganta za sada dirao.

Inace stan ti je DIVAN Alice, vidi se da imas puno smisla za lijepo. Jos dok legnu slike u dnevni boravak.

Inace meni se posebno svidja soba od mladje kcerke.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 19:29   #20
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
ah da, barske

ma dvoumim se izmedju bljestece sjajno narandzastih i obicnih, sto manjih i jednostavnijih bijelih
znaci trazim nesto bijelo, malo , nenapadno, ne previse sirokog dna..potrajace.
stolic sam izabrala, treba stici iduce sedmice. ali bojim se da su mu nogice pretamne i da ce to trebati slajfati

ovaj
http://www.moemax.at/wohnen/couchtis...t-001877015601
Taj sto je super i ja mu ne bih dirao nogice.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.