Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2008., 16:15   #41
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
isto tako nam ne trebaju ni razno razni crnci, cernati i takva ekipa, imamo i za te pozicije nasu djecu pa se ta djeca vucaraju po razno raznim pripizdinama na posudbama
normalno da nam ne trebaju,evo ja ću prvi reći da nam ne treba eduardo da silva koji ne zna složit jednu pravilnu proširenu rečenicu na Hrvatskom jeziku ali bogami ne treba mi ni četnik u državi di mi je pola obitelji izginulo!!!
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 16:19   #42
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Srba je bilo u Rijeci kao i u Zagrebu i u Splitu, ima ih i sad nakon rata kao i drugdje
ima ipak više nego u st ili zg - po podacima iz popisa stanovništva '01 u st ima oko 95% hrvata, u zg iznad 90% a u ri oko 80%. naravno da taj ostatak od 20% nisu sve srbi, a znaš kako mi hrvati(ne) gledamo na manjine...

još kad tome dodaš da za vrijeme rata niste bili razarani, kup 1987. i pobjedu SKH na prvim izborima - ispadate pravi šumadinci!

da me ne bi krivo shvatio, i meni su to totalne gluposti ali mislim da iz ovih stvari možeš izvući zaključak i prodrijeti u prosječan hrvatski pakosni um
__________________
a mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama,
...lipa naša silovana...
US marines is offline  
Old 12.03.2008., 16:23   #43
Quote:
cubalobill kaže: Pogledaj post
nastala je nakon finala kupa 87. di je armada sa delijama zagrljena pjevala na tribini
50-tak Armadaša je ostalo van stadiona zadržano od strane milicije...to je bila tada Armada, a kad se doznalo šta su napravili obični navijači Rijeke se riješilo kratko i efikasno s njima...
ps...nomadi tko je reko da se nije odmah reagiralo? i zašto vi niste reagirali kad su vam srbi dolazili u RK Zagreb...čini mi se da ga znate pratiti...a jebiga kako kažeš i sam...neće niko svog svoga istjerat...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 12.03.2008., 16:24   #44
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
normalno da nam ne trebaju,evo ja ću prvi reći da nam ne treba eduardo da silva koji ne zna složit jednu pravilnu proširenu rečenicu na Hrvatskom jeziku ali bogami ne treba mi ni četnik u državi di mi je pola obitelji izginulo!!!
a on je deklarirani cetnik ili
ti neznas nijednog srbina

ja nemam nista protiv onoga koji dode posteno zaraditi kruh, nisu krivi ti decki sta su dovedeni, nisu ni krivi crnci sta nakon eduarda svi zele drzavljanstvo mada je bitna razlika doci sa 14 godina i ovdje graditi zivot i doci sa 20+ godina, kriva je nasa struka!
Bankina is offline  
Old 12.03.2008., 16:33   #45
Quote:
Hero_87 kaže: Pogledaj post
50-tak Armadaša je ostalo van stadiona zadržano od strane milicije...to je bila tada Armada, a kad se doznalo šta su napravili obični navijači Rijeke se riješilo kratko i efikasno s njima...
ps...nomadi tko je reko da se nije odmah reagiralo? i zašto vi niste reagirali kad su vam srbi dolazili u RK Zagreb...čini mi se da ga znate pratiti...a jebiga kako kažeš i sam...neće niko svog svoga istjerat...
Da, naravno.
Normala00 is offline  
Old 12.03.2008., 16:36   #46
Quote:
Normala00 kaže: Pogledaj post
Da, naravno.
Reci?
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 12.03.2008., 16:44   #47
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
a on je deklarirani cetnik ili
ti neznas nijednog srbina

ja nemam nista protiv onoga koji dode posteno zaraditi kruh, nisu krivi ti decki sta su dovedeni, nisu ni krivi crnci sta nakon eduarda svi zele drzavljanstvo mada je bitna razlika doci sa 14 godina i ovdje graditi zivot i doci sa 20+ godina, kriva je nasa struka!
ma nemam živaca obajšnjavat samo vi i dalje podržavajte takve


@Hero87 oni "srbi"(tj. crnogorci=isti kurac) koji su došli u zg dalo im se do znanja da nisu poželjni,odjeban je RK zg sve dok oni nisu odjebali "srbe"
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 16:47   #48
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
da žilić dođe u Dinamo to bi mu bilo kao da si je potpisao smrtnu presudu!
Ne kužim... koja je razlika između Boška Balabana i Dragana Žilića... objasni...

Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
ne znam stvarno ali armada kao grupa je to trebala riješit odma u korijenu ali vidi se neće nitko svog svoga istjerat
Malo manje sranja ti ne bi škodilo, barem iz poštovanja prema ovim dečkima:

__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 12.03.2008., 16:50   #49
Quote:
Normala00 kaže: Pogledaj post
Da, naravno.
Imaš neki drugi izvor ili prtlješ bez ikakvih osnovica i temelja?? Reci, ako znaš neku drugu istinu.
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 12.03.2008., 16:55   #50
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
ma nemam živaca obajšnjavat samo vi i dalje podržavajte takve
koji MI
koje TAKVE
predlazem ti neku strucnu pomoc jer ocito mrznja buhta u tebi
Bankina is offline  
Old 12.03.2008., 17:00   #51
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ne kužim... koja je razlika između Boška Balabana i Dragana Žilića... objasni...



Malo manje sranja ti ne bi škodilo, barem iz poštovanja prema ovim dečkima:

balaban ima svoju pjesmicu


oprosti ali na zapadu stvarno ima svačega,pogotovo prije sada manje
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 17:03   #52
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
koji MI
koje TAKVE
predlazem ti neku strucnu pomoc jer ocito mrznja buhta u tebi
ma kakav pošten kruh???o čemu ti pričaš?bilo je i poštenih srba u vukovaru pa su bez jebemti prokazivali koje šta bio u obrani Vukovara,može on imat anđela iznad glave al on je srbin shvati!!a takvi mi poslije 91-95 ne trebaju u ovoj jadnoj državi za koju su mnogi sve i svašta izgubili


nemoj mi sada povlačit paralele Vukovar rat i Dragan Žilić i ovako si mi digao tlak na tisuću
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 17:08   #53
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
balaban ima svoju pjesmicu


oprosti ali na zapadu stvarno ima svačega,pogotovo prije sada manje
1.E onda se čemu ljutnja i hrvoje ima svoju
2.kao i na sjeveru...prije manje danas više
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 12.03.2008., 17:09   #54
Quote:
Hero_87 kaže: Pogledaj post
1.E onda se čemu ljutnja i hrvoje ima svoju
2.kao i na sjeveru...prije manje danas više
kakav hrvoje????

kakav sjever???
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 17:09   #55
ti si rasista
naravno da necu povlaciti paralele, ti si to upravo ucinio i to vrlo lose

i dalje stoji moje pitanje :

je li zilic deklarirani cetnik ili koketira sa tom ideologijom, je li ista ikada rekao krivo
je znas ti kojeg srbina, se druzis sa kojim
Bankina is offline  
Old 12.03.2008., 17:10   #56
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
oprosti ali na zapadu stvarno ima svačega,pogotovo prije sada manje
Jel' ti radiš za SOA-u... jesi li ti svaku tekmu na Zapadu... jel' ima ova tvoja izjava nekakve temelje ili... jebote, mogu ja tako reć: "na sjeveru ima stvarno svačega... prije više, al' sada manje"
Poginuli su dečki koji su bili Armada od njenog osnutka, Hrvatsku su branili dečki koji su u Armadi od njenog osnutka... gdje su korijeni tvoje uvjerenosti u suprotno... tko je bio 13.05.1990. na Maksimiru, riječki srbi???

@nomadi... nema nikakvog smisla
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 12.03.2008., 17:13   #57
E, da, za neupućene... Dragan Žilić vam je državljanin Republike Hrvatske, tako da priče o njegovom životu kao istinskog četnika, ne piju više vodu...
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 12.03.2008., 17:14   #58
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
kakav hrvoje????

kakav sjever???
1.Hrvoje, Žile, hobotnica, ribar, ustaša...žilićevi nadimci (B52 nadopuni ako ima još koji)
2.Maksimirov sjever
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 12.03.2008., 17:18   #59
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
ti si rasista
naravno da necu povlaciti paralele, ti si to upravo ucinio i to vrlo lose

i dalje stoji moje pitanje :

je li zilic deklarirani cetnik ili koketira sa tom ideologijom, je li ista ikada rekao krivo
je znas ti kojeg srbina, se druzis sa kojim
aha,po meni je svaki srbin četnik!vjerojatno mu kod kuće u nišu ili iz koje već rupe je izgmizao visi Djevica Marija


ne znam ni jednog srbinaniti ne želim znat,ali ih ti vjerojatno puno znaš još jedan za tebe i "tvoje"



@B52 svojim očima uvidio čega svega u Rijeci ima!!!na dan tekme,prije tekme,poslije tekme...ima jebenih cigana sa armadinim kapama...ma uglavnom šta ti god srce poželi

masa starijih ljudi može potvrdit čega svega ima,kroz priču s njima i njihove dogodovštine u rijeci kad su oni išli 80-tih

oduvijek vam se i pjevalo uvijek će vam se i pjevat šugava rijeko jer to bogme i jeste,onaj miris grada u centru na titovom trgu je nešto neprocjenjivo smrdi kao iz septičke
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 17:24   #60
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
oduvijek vam se i pjevalo uvijek će vam se i pjevat šugava rijeko jer to bogme i jeste,onaj miris grada u centru na titovom trgu je nešto neprocjenjivo smrdi kao iz septičke
http://img109.imageshack.us/img109/1599/claply7.gif
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.