Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2011., 19:28   #21
Quote:
RAWri kaže: Pogledaj post
bojkot utorak protiv latvije!! ko ih jebe.. onda pocet bojkot i u hnl-u, svi zajedno
e i sta onda
vergilije is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:04   #22
Quote:
bila ferata kaže: Pogledaj post
cemu trazit ikakav akcijski plan protiv njih kad sami sebe unistavamo??

sad u sarajevu kroz onu svu guzvu san naletia na mater s diteton od godinu dana u narucju kako place i pokusava se maknit iz kaosa,di se unistava sve sta dode pod ruku auta,stanice,naplatne kucice,busevi itd,di ima pun kurac kolateralnih zrtava,koje su se samo nasle tamo.. di se bacaju bengalke i topovske na redare i vatrogasce,a posli toga in se dize poruka za kornate,kako su riskirali svoj zivot,da bi spasili nas,a niko ne razmislja oce li kojeg tog vatrogasca pogodit topovski i oce li ostat invalid za cili zivot

di se lema na naplatnin kucicama,di se ljudi koji rade dole moraju bojat za zivot oce li ga koji kreten potegnit kamenon ili slicna stvar na brinjama..

i nakon svega toga ic trazit "milost"?

dok se ne prestanu bacat baklje i topovski u igraliste,dok se ne prestane lemat ko zadnja stoka po bezninskin postajama,odmaralistima i gradovima,dok se ne pocisti pred svojin dvoristen,nema nista od toga..ovin svin se samo pogoduje stoki i mafiji..

zna se di je misto bengalkama,a ko se oce lemat,postoje livade i udri,daleko od svih koji ne zele bit ukljuceni u to,jer se svi fale kako nan ne tribaju ostri zakoni,jer u nas nema smrtno stradalih..sve do jedan put.. pamet u glavu!
Prvo Kavgi svaka čast za pokušaj i otvaranje teme, ne znači da ćemo s tim sutra nešto prominiti, ali nek se širi svijest, nek se priča, a samim time i zainteresira ljude za poduzeti određene korake! Ono šta je Marijan reka triba provući kroz priču i viditi šta se može, zašto ne
Ali ovo šta si ti napisa, stoji više nego šta bi mi tili da stoji!
Dok god nam se događaju takva sranja idemo njima na ruku, dok god punimo crne kronike i ponosimo se s tim, od navijačkog pokreta kao revolucije koja će pomoći HR nogometu, nema ni r! Sve ovo šta si nabroija samo nas vraća unazad u borbi protiv nogometne mafije koja je i onako teška!
I kako da pokrenemo masu kad nas niko neće ozbiljno shvaćati, kad ćemo mi biti "oni koji srozavaju HR nogomet", bez obzira šta u HR nogometu postoje puno gore štetočine!
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!

Zadnje uređivanje ProudToBeTovar : 08.10.2011. at 20:16.
ProudToBeTovar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:05   #23
ja sam za prekid utakmice na kantridi u utorak protiv Latvije.....i traženje ostavke cijelokupne mafije u HNS - u....ako treba i bojkot dodatnih kvalifikacija ili prekidanje istih......recite šta hoćete....ali nema nam spasa dok god ova bagra sjedi u HNS - u na čelu sa Zdravkom Mamićem.....jer marković je ionako samo pijun...
__________________
...bez tebe...nema obale za more mojih suza i patnje...
windfucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:14   #24
Quote:
windfucker kaže: Pogledaj post
ja sam za prekid utakmice na kantridi u utorak protiv Latvije.....i traženje ostavke cijelokupne mafije u HNS - u....ako treba i bojkot dodatnih kvalifikacija ili prekidanje istih......recite šta hoćete....ali nema nam spasa dok god ova bagra sjedi u HNS - u na čelu sa Zdravkom Mamićem.....jer marković je ionako samo pijun...
Prekid, sranja sa pandurijon, neredi... I šta onda, Mamić izlazi sa izjavom:
to su huligani, ja se borim protiv takvih...
On ispada pozitivac u ciloj priči, a mi... Sve ti je jasno!
I naravno da s tim nećemo postići da se neki maknu iz HNS-a, nego će oni postići to da se neke makne sa tribine!
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
ProudToBeTovar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:34   #25
Samo masa na ulici može neš pokrenuti, učestali prosvjedi na cesti. Blokada ministarstva sporta, hns i slične stvari
zg east is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:44   #26
Quote:
zg east kaže: Pogledaj post
Samo masa na ulici može neš pokrenuti, učestali prosvjedi na cesti. Blokada ministarstva sporta, hns i slične stvari
ja se slažem...smo mi Hrvati smo nesložni...treba početi odmah u utorak na utakmici....a ne sumnjam u armadu...i ostale navijačke skupine...
__________________
...bez tebe...nema obale za more mojih suza i patnje...
windfucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:39   #27
Definitvno treba nekaj pokrenut među nama ako hocemo i dalje imat repku kao veselje, koje smo imali prije ove privatizacije. Imam osjecaj da ce armada znat dobro artikulirat sva ova sranja o kojima pisemo. Vjerujem u njih, i ocekujem da pocnemo od utorka sa promjenama. Treba zajebat dalmose, purgere, slavonce i zagorce, treba spasit nogomet i navijacku scenu.
med.ved is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:46   #28
Quote:
bila ferata kaže: Pogledaj post
cemu trazit ikakav akcijski plan protiv njih kad sami sebe unistavamo??

sad u sarajevu kroz onu svu guzvu san naletia na mater s diteton od godinu dana u narucju kako place i pokusava se maknit iz kaosa,di se unistava sve sta dode pod ruku auta,stanice,naplatne kucice,busevi itd,di ima pun kurac kolateralnih zrtava,koje su se samo nasle tamo.. di se bacaju bengalke i topovske na redare i vatrogasce,a posli toga in se dize poruka za kornate,kako su riskirali svoj zivot,da bi spasili nas,a niko ne razmislja oce li kojeg tog vatrogasca pogodit topovski i oce li ostat invalid za cili zivot

di se lema na naplatnin kucicama,di se ljudi koji rade dole moraju bojat za zivot oce li ga koji kreten potegnit kamenon ili slicna stvar na brinjama..

i nakon svega toga ic trazit "milost"?

dok se ne prestanu bacat baklje i topovski u igraliste,dok se ne prestane lemat ko zadnja stoka po bezninskin postajama,odmaralistima i gradovima,dok se ne pocisti pred svojin dvoristen,nema nista od toga..ovin svin se samo pogoduje stoki i mafiji..

zna se di je misto bengalkama,a ko se oce lemat,postoje livade i udri,daleko od svih koji ne zele bit ukljuceni u to,jer se svi fale kako nan ne tribaju ostri zakoni,jer u nas nema smrtno stradalih..sve do jedan put.. pamet u glavu!


Davno je, čini mi se na org-u netko napisa da su navijači najveći licemjeri.
Ja koji prvi svršavan na topovske i bengalku koja gori ću se složit sa svime šta si reka.
pantagana_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:55   #29
Quote:
med.ved kaže: Pogledaj post
Definitvno treba nekaj pokrenut među nama ako hocemo i dalje imat repku kao veselje, koje smo imali prije ove privatizacije. Imam osjecaj da ce armada znat dobro artikulirat sva ova sranja o kojima pisemo. Vjerujem u njih, i ocekujem da pocnemo od utorka sa promjenama. Treba zajebat dalmose, purgere, slavonce i zagorce, treba spasit nogomet i navijacku scenu.
...živim za taj dan,a nisam više ni 18-godišnjak
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:59   #30
Quote:
pantagana_82 kaže: Pogledaj post


Davno je, čini mi se na org-u netko napisa da su navijači najveći licemjeri.
Ja koji prvi svršavan na topovske i bengalku koja gori ću se složit sa svime šta si reka.
Baklja da, topovski također, ali zna se gdje-na tribini ili tartanu, nikako na ulici između dvije hrvatske navijačke grupe..
__________________
Iza neprijateljskih linija!
spermint is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 22:00   #31
Treba dogovoriti kroz mjesec dana bojkot cijele lige i prosvijed svih navijačkih skupina u jednom gradu. Do tada nek se skupe predstavnici svih navijačkih grupa i nek dogovore detalje, ovak dalje ne ide. Ne dopustivo je da tri smrada iz hns jebu cijelu navijačku scenu u hr i da nam kroje zakone i trpaju nas u zatvore. Ljudi okrenite se oko sebe i svatite da nas je ta banda razjedinila i uvukla u sva ova sranja i napravila razdor između nas.
zg east is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 22:19   #32
Quote:
huhuhu kaže: Pogledaj post
[/B]...živim za taj dan,a nisam više ni 18-godišnjak
Tek sad vidim da nisam potpumo napisal, htel sam reći da trebamo prestat s podjelama na dalmose, purgere, slavonce i zagorce, spasit nogomet i navijacku scenu.
med.ved is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 22:22   #33
Posve se slažem sa svim. PA ekipa iz mog grada (Vinkovci) je išla u Grčku , a da kod kuće mnogi jedva sklapaju kraj sa krajem (vjerujem da mnogima roditelji ili žene probijaju glavu eto ti na...) i onda im se tako oduže igrači, a šta pričati o HNS , Cvrku, nedatim ulaznicama za 2 autobusa , policiji koja ih prati.

Svi smo se digli na noge nakon Grčke , ali ja upozoravam MI NEMAMO BUDUĆNOST, naša mlada reprezentacija je na razini Malte , a posjed lopte protiv Španjolske na domaćem terenu u Osijeku je bio sramotnih 30% čak i manje... ČAk nema naznake promjene nego se ta banda toliko ukorijenila da oni to shvaćaju ko normalno...

SRAMOTA !


Evo mog prijedloga pa razmislite...

Prvo navijači moraju se dogovoriti za kodeks između naših navijačkih skupina, u startu kada krećemo sa akcijom moramo se riješiti svih čarki i previranja (ako netko je lako zapaljiv ne pozivat ga jednostavno...) , obavezno u akcije ići TRIJEZNE GLAVE (znam da neki likovi vole popiti , "zapaliti" i opustiti se od svog drugog života uz navijanje, ali bi sada to trebali propustiti...) , opušten , otvoren prema svim ljudima. Priznati svoje greške unaprijed tako će nas ljudi shvatiti ozbiljnije i onda u startu napraviti neki zajednički jednostavni proglas... (ne smije biti nikako dugačak...)

2. Zatim slijedi bojkot utakmice u Rijeci sa velikim transparentom na npr. Armadinoj tribini ili čak na stijenama... Vrlo jednostavna mora biti poruka , a upečatljiva (današnji ljudi čim je nešto poduže prestaju čitati, čak nekada imam osjećaj da ljudi više ni ne čitaju vijesti nego gledaju samo slike - dokaz velika prodanost lakrdije od novina 24 sata, ni druge novine nisu puno bolje... )

3. Bojkot jednog ili dva kola utakmica HNS-a bi bio možda odličan (poruka bi sigurno došla do većine ljudi i bilo bi rasprave svih u kafićima...) , ali mora pasti dogovor svih skupina , ako se ne dogovori onda bar slijedi 15-30 minuta šutnje na utakmicama HNL uz podignute transparente protiv MArkovića, Srebrića i MAmića. Čak bi se mogle napraviti njihove karikature kako kradu novce iz HNS-a

4. Ne očekivati ništa ni od UEFE ni FIFE ni ostalih jer je to sve jedna povezana mafija. Dovoljno je reći da je Platini predložio Henry Kissingeru da uđe u vrh UEFE i FIFE i preuzme poslove...

5. Kontaktirati novine domaće i napraviti internet reklamu , pa makar to bio i facebook... koji htjeli mi ili ne reći većina običnih ljudi koristi...

6. Napraviti jednu pjesmicu upečatljivu na račun bande u HNS-u

Naš nogomet ko i košarka i mnogi drugi sportovi propada , neki to ne shvaćaju ozbiljno , a ja napominjem ako se mi ne kvalificiramo na Europsko prvenstvo (samo pravi bojkot na Latviji može koliko toliko probuditi ove umišljenje zvjezdice koje samo zanima novac...) , slijedi nam pad u drugu jakosnu skupinu i PUNO PUNO manju mogućnost da ćemo dobiti skupine bez najmanje dva protivnika jača od nas ili bar ista ko mi ... Normalno uz takve stvari slijedi poveća represija prema navijačima još kako bi skrenuli pažnju sa pravih problema...

To su doživjeli Bugari , Rumunji , nadam se da se to neće dogoditi i nama...

Busola Vinkovci

Zadnje uređivanje buckovic : 08.10.2011. at 22:33.
buckovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 22:34   #34
Quote:
med.ved kaže: Pogledaj post
Tek sad vidim da nisam potpumo napisal, htel sam reći da trebamo prestat s podjelama na dalmose, purgere, slavonce i zagorce, spasit nogomet i navijacku scenu.
...ali kako kad,dok se događa ovo ono po sarajevu,jedni pitaju di su drugi,zašto nisu došli
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 23:29   #35
Riječani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 03:19   #36
Ovoliko puta napisanu rijec "treba" ili "trebalo bi" u zivotu nisam vidio.
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 09:47   #37
Ma kakav akcijski plan jebo vas, svi se međusobno znaju, postoje brojevi moba međusobno, fali taj jedan klik svi skupa protiv mafije i bok.Ali nekako sumnjam u to mislim da smo bliži međusobnim sranjima nego ujedinjenju protiv zajedničkog neprijatelja.A mafija se veseli svakom međusobnom okršaju...
samo pitam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:56   #38
Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
Ovoliko puta napisanu rijec "treba" ili "trebalo bi" u zivotu nisam vidio.
A vi koji serete kad god se iznese neka ideja ste mi još bolji. Takvi i koče bilo kakav napredak. Tema je da se napišu neke ideje i mišljenja, a na određenim ljudima je da prepoznaju kvalitetne stvari i provedu to...
chelios is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 22:02   #39
Quote:
chelios kaže: Pogledaj post
A vi koji serete kad god se iznese neka ideja ste mi još bolji. Takvi i koče bilo kakav napredak. Tema je da se napišu neke ideje i mišljenja, a na određenim ljudima je da prepoznaju kvalitetne stvari i provedu to...

Nisam nista lose mislio, ako se ne varam, na moj zahtjev je i otvorena ova tema tako da
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 00:19   #40
Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
Nisam nista lose mislio, ako se ne varam, na moj zahtjev je i otvorena ova tema tako da
povedi nas
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.