Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2016., 10:13   #3201
Da li ste baš sigurni da je Sotona loš? Ja mislim da je to vrlo, vrlo diskutabilno budući da ga nikad nismo sreli, ne znamo ništa o njemu, nikad nije nikakvo zlo napravio, a jedino zlo na svijetu koje postoji napravio je čovjek u ime boga. Zato mislim da je potrebno još jednom promisliti tko je u ovoj priči pozitivac.

Što se tiče astralne projekcije nikome neće pasti dlaka s glave ako sam proba, nema smisla da se zastrašuje sa nekakvim sotonom koji nema veze sa projekcijom. Dok vi stignete u projekciji do boga i sotone, već ste na intelektualnoj razini takvoj da vam ništa ne može.
Drug Mile is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 11:58   #3202
Astralna projekcija je ništa drugo nego putovanje kroz vlastitog sebe,samo ljudi bi trebali znati da ako su neadekvatno upućeni u "misterije",sa tim bude stanovnike u vlastitoj glavi.Oni će vam se očitovati,sasvim sigurno,samo je pitanje kada...Drugo je pitanje da li vi "njih" vidite ili ne(sve je individulano)..eterićnih razina i astralnih ima poprilićno ,kao i pod razina..sve ovisi na kojoj ste "frekvenciji".
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 12:00   #3203
Quote:
Drug Mile kaže: Pogledaj post
Da li ste baš sigurni da je Sotona loš? Ja mislim da je to vrlo, vrlo diskutabilno budući da ga nikad nismo sreli, ne znamo ništa o njemu, nikad nije nikakvo zlo napravio, a jedino zlo na svijetu koje postoji napravio je čovjek u ime boga. Zato mislim da je potrebno još jednom promisliti tko je u ovoj priči pozitivac.

Što se tiče astralne projekcije nikome neće pasti dlaka s glave ako sam proba, nema smisla da se zastrašuje sa nekakvim sotonom koji nema veze sa projekcijom. Dok vi stignete u projekciji do boga i sotone, već ste na intelektualnoj razini takvoj da vam ništa ne može.
Opet individualno,tko vjeruje u sotonu vidjeti će ga, tko ne vjeruje neće vidjeti.Zavisi koji su vam program usadili u glavu.Tko vjeruje u ništa neće ništa ni vidjeti..Pa razmislite
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 15:58   #3204
Quote:
Summitate kaže: Pogledaj post
BTW, zna li iko gdje je Sup3I2Son1c ?


Tu sam, tu sam.
Mudro čitam i šutim...
__________________
Believe not because some old manuscripts are produced, believe not because it is your national belief, believe not because you have been made to believe from your childhood, but reason truth out, and after you have analyzed it, then if you find it will do good to one and all, believe it, live up to it and help others live up to it.
- “Buddha”
Sup3I2Son1c is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 00:26   #3205
I ja sam nedavno imala nekakvo čudno iskustvo.
Da se razumijemo dosta često imam lucidne snove, a ni ne trudim se. Samo volim jako spavat i sanjat i dođe mi samo. Nego, nedavno sam zaspala u sobi i odjednom sam se probudila. Barem sam mislila da sam se probudila. I vidim sobu ocima kakvim bi vidjela da sam budna. Iz istog kuta. Probam se pomaknit i ne mogu i onaj osjećaj panike me krene hvatat i straha i kazem sama sebi sanjam, samo sanjam i odjednom se krenem dizat.(lebdit u istom lezecem polozaju) Znaci samo se dizem prema stropu (a iznad je tavan mracni star 200godina) i naravno uplasim se uzasno i mislim si ne ne neeee na tavan i u to vrijeme se dizem jos uvijek i prodem gore kroz zid udem u taj mrak i probudim se! šok
elizabethstonem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 08:32   #3206
Jedan period sam aktivno pokušavala astralno se projicirati ali mi nikad nije uspijevalo. S lucidnim snovima sam upoznata.
Jučer navečer spontani osjećaj ... ne mogu reći da su to bili trnci... kao da sam blagi potres osjetila i osjećaj zaglušenja ušiju. I onda sam se prepala i prizemljila. Neke ideje da ću si dovući neki entitet u fizičku dimenziju me prepao. To sam negdje pročitala i sad se ne mogu riješiti toga.
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 10:55   #3207
Slučajno sam nabasala na emisiju Na rubu znanosti,gost priča o nečem što mi se davno dogodilo...i nađem temu ovdje.jednom mi se dogodilo slučajno,padanje u san... i negdje.kao neka ulica,blizu dubokog sna,skliznem.Drugo večer pokušam ponoviti,iz znatiželje,ovaj put svjesno.Zapadam u san,ne sjećam se više mehanizma...uglavnom osjetim silnu težinu na prsima,kao da me nešto gura kroz sve katove zgrade,panika,pokušavam se probuditi,u par navrata otvaram oči,imam osjećaj da je još netko pored mene,ali ne vidim ništa osim zidova sobe.Sjećam se straha i obećanja da više neću čačkati po tome.Nikakvih zvukova se ne sjećam,nikakva šuškanja...nakon tog sam neko vrijeme spavala uz upaljeno svjetlo :-)
To bi bilo to? mene je to gadno prepalo :-)
keine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:07   #3208
Pitanje, moze li se astralna projekcija ikako sprijecit?
Maltene svaku vecer dozivljavam paralizu i ne mogu se po par minuta probudit iz nje, probija me vise taj osjecaj nemira i buka u usima.
Probao sam sa mrstenjem lica, mrdanjem noznih prstiju, ali ne ide..
I da napomenem, spavam vec godinu dana na trbuhu iz straha od nje jer sam citao da se tako lakse izbjegne, al me i u tom polozaju lovi, postaje mi kriticno.
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 00:56   #3209
Pocnes s manjim stvarima: Izbjegavat ekrane prije spavanja, nezdrava pica (gazirano), nezdravu hranu i prezderavanje. Tablete za spavanje..? Lijekovi tipa antidepresivi? Mogu bit uzrok. E sad.. Trebalo bi rijesit zivotne probleme (ako je moguce) koji te preopterecuju, pokusat se rijesit stresa u zivotu sta je vise moguce da se ne odlazi napet na spavanje.. Bitna opustenost i mir (psihicki, duhovni).
Nije normalno da dozivljavas paralize svaku vecer! neki problemi iz zivota su vjerojatno uzrok. Kad se kome dogadaju to je prilicno rijetko.
Pricas o paralizi na temi o astralnoj (osim pojmovno, nisi konkretno spomenuo astralnu proj. Samo paralizu) pa provjeri jesi li na dobroj temi..
Okej to bi bilo za prevenciju, a ako se paraliza dogodi - prestat se bojat paralize kao takve. To je san smjesten u sobi gdje spavas. Zatvori oci, opusti se, duboko disi, ne razmisljaj o paralizi nego, kao kad se opustas kad pokusavas zaspati, tako sada kad se pokusavas probuditi.
Ja paralize uopce ne dozivljavam vise tako stravicno kao nekad. Ako vidim da sam nepomican zatvaram oci, opustam se i nastavljam sanjati nesto drugo. Znam da sanjam i da sam u svom krevetu na sigurnom. Nemoj se budit na silu, to sam ja stalno pokusavao, nego opustanjem.. Budenje ce doc spontano iz tog stanja, a ne razmisljat 'pa ocu li se vise probudit'

To bi bilo to sto ti ja mogu rec iz iskustva i sto sam citao i sto sam pricao s drugima
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 09:19   #3210
Quote:
nowhere kaže: Pogledaj post
Pitanje, moze li se astralna projekcija ikako sprijecit?
Meni se dogadjalo slicno u teenagerskim danima kad sam jako brijao na to, i dan danas je nekad spontano ako spavam na ledjima. I ide strasno na zivce jer se ne mozes naspavati.
Najedi se za veceru i ne pij kavu kasno. Pomaze i ak se napijes.

Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Nije normalno da dozivljavas paralize svaku vecer! neki problemi iz zivota su vjerojatno uzrok. Kad se kome dogadaju to je prilicno rijetko.
Pricas o paralizi na temi o astralnoj (osim pojmovno, nisi konkretno spomenuo astralnu proj. Samo paralizu) pa provjeri jesi li na dobroj temi..
Normalno je ak si to radio godinama prije svaku vecer, tijelo se naucilo da ne pocne tonuti u san nego da "izadjes". Paraliza se uvijek dogadja prije neg sto "izadjes", barem meni.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 00:51   #3211
Pozdrav svima !

Imam pitanje. Ponešto sam čitala o astralnoj projekciji, mislim da nisam nikad doživjela. Lucidne snove imam ponekad. Ovo što je upitno, ja mislim da je bio lucidan san, ali ipak htjela bih provjeriti što vi mislite i postoji li mogućnost da je bila astralna projekcija.

Probudim se u snu, osjećaj kao kad počinje lucidan san (postanem svijesna). Osjetim vibracije. Mislim da ako im se prepustim, doživjet ću astralnu projekciju (jer sam tako čitala). Dvoumim se jer se bojim. Trese mi se cijelo tijelo. Mogu to prekinuti ako želim, ali ipak se odlučim prepustiti. Odmah nakon toga, lebdim u zraku. Soba ne liči na moju niti na bilo koju viđenu ikad (točno se sjećam kako je izgledala). Nespretno bauljan po zraku, loše kontroliram pokrete pa se otežano krećem. Cijelo vrijeme osjećam blagi strah. Izađem malo na hodnik. Dođe moj najbolji prijatelj. Pričamo o tome što se događa. Odlučim završiti pa se pokušavam sjetiti što sam čitala, kako završiti. Pomislim na fizičko tijelo, ništa. Pogledam prema kravetu iz kojeg sam ustala u nadi da ću vidjeti fizičko tijelo, krevet prazan. Prijatelj mi govori, lezi nazad u krevet i nanovo zaspi. Ja govorim da ne sjećam se da sam tako pročitala. Pošto prva dva pokušaja nisu upalila, ipak napravim tako, legnem nazad u krevet, ponovo zaspim. Nakon toga se ne sjećam ničeg.
Znači sve je to bilo u snu. Način razmišljanja kao u lucidnom snu.
BLANQUETTE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 14:43   #3212
Quote:
BLANQUETTE kaže: Pogledaj post
Mislim da ako im se prepustim, doživjet ću astralnu projekciju (jer sam tako čitala). (...) Znači sve je to bilo u snu. Način razmišljanja kao u lucidnom snu.
Izgleda kao patka, kvače kao patka, znači, sigurno je astralna projekcija.

Lucidan san.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 14:47   #3213
Quote:
Drug Mile kaže: Pogledaj post
Da li ste baš sigurni da je Sotona loš? Ja mislim da je to vrlo, vrlo diskutabilno budući da ga nikad nismo sreli, ne znamo ništa o njemu, nikad nije nikakvo zlo napravio, a jedino zlo na svijetu koje postoji napravio je čovjek u ime boga. Zato mislim da je potrebno još jednom promisliti tko je u ovoj priči pozitivac.

Što se tiče astralne projekcije nikome neće pasti dlaka s glave ako sam proba, nema smisla da se zastrašuje sa nekakvim sotonom koji nema veze sa projekcijom. Dok vi stignete u projekciji do boga i sotone, već ste na intelektualnoj razini takvoj da vam ništa ne može.

Zdravo Druže, sotonjaro stara!

Imalo bi smisla ovo što pišeš, da ta dvojica zajebanata doista postoje.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 21:02   #3214
Ljudi, imam pitanje Znaci, sum u usima zaglusujuci da sam si rekla: Dosta, prekidam. Kao zvuk motora aviona pa x100. Picila sam nekako "leteci" tj nadljudski brzo i taman malo prije nego sto je sve stalo pored mene prolazi stari indijanac na bijelom konju, uopce me nije dozivio, samo je prosao. Sta bi to moglo znacit/bit? Inace povremeno znam imat takve "izlete" ne svojom voljom nego se samo desi, cesce kada jako umorna idem leci i kad sam bas premorena. Jednom mi se cinilo kao da se vidim kako spavam jedno metar od svog tijela, ono kao da lebdim, kao u filmovima
Upadam ovako s novim profilom jer sam zaboravila pass starog, nisam pisala na forumu neko vrijeme.
LuckyLucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 12:13   #3215
Lako moguće da je bila AP..pošto si navela neke okolnosti poput iscrpljenosti i buke..
Indijanac je vjerojatno samostalni entitet koji obitava tamo..eto srela si ga usput..
Pošto šetuckaš tamo....radi na auri.
Zaštita, zaštita, zaštita i samo zaštita
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 10:02   #3216
nema nista bolje od letenja
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 23:42   #3217
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Lako moguće da je bila AP..pošto si navela neke okolnosti poput iscrpljenosti i buke..
Indijanac je vjerojatno samostalni entitet koji obitava tamo..eto srela si ga usput..
Pošto šetuckaš tamo....radi na auri.
Zaštita, zaštita, zaštita i samo zaštita
Ktayama, tnx na odgovoru. Danima tu skicam i cekam da netko odgovori
Ne setuckam tamo svojom voljom, samo mi se dogodi
Pocela sam proucavati sve to sa AP tek kad sam primjetila da se ponavlja, nekad cesce nekad ne. Skuzila sam, za sada, da sam recimo to tako svjesna da mogu zaustavit tj, prekinem taj tzv san jer mi uvijek ta buka tj zujanje bude nesnosno. Cesto mi djeluje kao da sibam nekim ljubicastim svjetlucavim tunelom ogromnom brzinom.
Kako se radi na auri? Nek link, preporuka knjige? Na sto da obratim paznju? Negdje mi je bilo receno da mi je aura tamno plave boje. Nisam nesto proucavala pretjerano sto bi to trebalo znaciti i predstavljati..jel ima to nekog utjecaja na taj rad na auri?
LuckyLucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 01:26   #3218
Quote:
LuckyLucy kaže: Pogledaj post
Ktayama, tnx na odgovoru. Danima tu skicam i cekam da netko odgovori
Ne setuckam tamo svojom voljom, samo mi se dogodi
Pocela sam proucavati sve to sa AP tek kad sam primjetila da se ponavlja, nekad cesce nekad ne. Skuzila sam, za sada, da sam recimo to tako svjesna da mogu zaustavit tj, prekinem taj tzv san jer mi uvijek ta buka tj zujanje bude nesnosno. Cesto mi djeluje kao da sibam nekim ljubicastim svjetlucavim tunelom ogromnom brzinom.
Kako se radi na auri? Nek link, preporuka knjige? Na sto da obratim paznju? Negdje mi je bilo receno da mi je aura tamno plave boje. Nisam nesto proucavala pretjerano sto bi to trebalo znaciti i predstavljati..jel ima to nekog utjecaja na taj rad na auri?
Nije problem
Pa evo, prvo što mi je palo na pamet je od Slavinskog "Ključevi psihičke magije"..mislim da je on ok za početi, imaš u pdf-u za skinuti. Tamo te priprema od glave do pete..
Putem toga ćeš vidjeti što te zanima dalje..pa ćeš doći do složenijih tehnika. Nemoj nikuda žuriti, polako
Nemoj se opterećivati bojama aure, bitan je tvoj feeling, napon koji osjećaš tokom i nakon rada.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 11:18   #3219
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Nije problem
Pa evo, prvo što mi je palo na pamet je od Slavinskog "Ključevi psihičke magije"..mislim da je on ok za početi, imaš u pdf-u za skinuti. Tamo te priprema od glave do pete..
Putem toga ćeš vidjeti što te zanima dalje..pa ćeš doći do složenijih tehnika. Nemoj nikuda žuriti, polako
Nemoj se opterećivati bojama aure, bitan je tvoj feeling, napon koji osjećaš tokom i nakon rada.
tnx potrazit cu malo Zapravo, nisam nikad ni dobila neku zelju da se kompletno posvetim tome na nacin da udjem dublje u sve to, imam neki feeling da nisam sad u toj zivotnoj fazi, vec bi mi dobro doslo da znam kako sve to hendlat kad vec povremeno prozujim tamo
LuckyLucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 11:34   #3220
Quote:
Lucky Lucy kaže:
Skuzila sam, za sada, da sam recimo to tako svjesna da mogu zaustavit tj, prekinem taj tzv san jer mi uvijek ta buka tj zujanje bude nesnosno. Cesto mi djeluje kao da sibam nekim ljubicastim svjetlucavim tunelom ogromnom brzinom.
Izmjenjuju li se nijanse i boje? Npr.... dominantna boja je ljubicasta, ali bljeskaju ( ne znam bolji izraz ) i druge boje spektra?
Buka je na pocetku svjetlosnog prolaza, tunela.... kasnije dode potpuna tisina, kao vakum i nema tih jarkih svjetlucavih boja.

Edit: ZAsto uopce ulazis tamo ili sam te krivo skuzio?
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.