Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2016., 23:14   #521
nego zecopas ti imaš fetiš na LUN i rocky007 božo te sačuvo? ali mali kartonirani miško je zamro odavno...
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 00:59   #522
A jebateled, Roki, nakon privida grafičkih prezentacija populariziranih znanstvenih radova, baš se trudiš da plagiraš čak i stil izričaja forumaša koji je najviše brisao pod s tobom. Nije ti neugodno makar pred samim sobom?
Batu kan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 01:16   #523
Quote:
Batu kan kaže: Pogledaj post
A jebateled, Roki, nakon privida grafičkih prezentacija populariziranih znanstvenih radova, baš se trudiš da plagiraš čak i stil izričaja forumaša koji je najviše brisao pod s tobom. Nije ti neugodno makar pred samim sobom?
neprijatelj alternative se najefikasnije uništava upravo njegovim oružjem.
app. vidi, (pokušaj se orijentirati u prostoru i vremenu ) kada mesar dođe na stazu na kojoj se vozi utrka formule jedan prodavati muda pod bubrege onda se sa mesarom pobriše pod jer na stazi vrijede drugačija pravila. ta nismo u mesari jokic - ovo je alternativa.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 02:04   #524
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
neprijatelj alternative se najefikasnije uništava upravo njegovim oružjem.
app. vidi, (pokušaj se orijentirati u prostoru i vremenu ) kada mesar dođe na stazu na kojoj se vozi utrka formule jedan prodavati muda pod bubrege onda se sa mesarom pobriše pod jer na stazi vrijede drugačija pravila. ta nismo u mesari jokic - ovo je alternativa.
Možda se nekakvi lunatici na okupljanju subotom uvečer u nekom vatrogasnom domu smiju grohotom na tvoje dosjetke, ali i dalje baljezgaš besmislice. Pokušaj sad malo imitirat tog harama, možda ćeš ispast pametniji
Batu kan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 07:24   #525
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
nego zecopas ti imaš fetiš na LUN i rocky007 božo te sačuvo?
o da, fetis mi je "razgovarati" sa neskolovanim, neobrazovanim, neinteligentnim
tipovima koji se prave pametnim.
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
neprijatelj alternative se najefikasnije uništava upravo njegovim oružjem.
neprijatelji "alternative" (ma sto to znacilo) jesu likovi kao vi (koji ima nekoliko zakljucanih topika zbog pisanja budalastina) i dedo. razlog tome je sto ne mozete povezivati cinjenice i razluciti sto je idiotizam, a sto nije.
primjer vam je dedo, koji pise o plavom kamenju koje samo iskace iz zemlje...ili vi koji pisete (toliko toga ima da ne znam sto odabrati) o raznostranicnom kvadratu.
da parafraziram garofeedera, neobrazovanost nije slobodoumnost.
Quote:
Batu kan kaže: Pogledaj post
Pokušaj sad malo imitirat tog harama, možda ćeš ispast pametniji

ovo je jako dobar savjet, ali da bi netko bio kao haram morao bi biti jako pametan, sto je u ovom slucaju onemogucila priroda, kao i da kamenje samo odleti u zrak.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 22:49   #526
Thumbs down

Kako se zove ova tema ?

Ad hominem ?

Vrijeđanje ?

Trolanje ?

Spamanje ?

Halo !
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 00:16   #527
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Kako se zove ova tema ?

Ad hominem ?

Vrijeđanje ?

Trolanje ?

Spamanje ?

Halo !
Tako je, LUN! Reci tom Rokiju šta ga ide!

Nego, šta ti misliš, ima li rupa u teoriji relativnosti?
Batu kan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 09:40   #528
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Kako se zove ova tema ?

Ad hominem ?

Vrijeđanje ?

Trolanje ?

Spamanje ?

Halo !
dedo,pogrijesio si. u posjetu nam je dosao uvazeni prof. Batu kan sa Sveucilista Dosta budalastina i pristupio je nasem tecaju "dosta neukosti-poducimo luna". zbog svoje velike intelektualne moci, uvazeni kolega ce i na drugim podrucjima razgrnuti plasteve budalastina koje se ovdje pisu.
lun,prof. Batu kan te pitao nesto oko relativnosti, hajde pokusaj mu odgovoriti, naravno svojim rijecima.(hint. odgovor sam ti ja napisao prije nekog vremena)
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 10:32   #529
Točno, u privremenu posjetu pošto je klon harama a i ti bi zecopas morao na privremeni godišnji jer favoriziraš i odobravaš rad multiklona.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 12:44   #530
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Točno, u privremenu posjetu pošto je klon harama a i ti bi zecopas morao na privremeni godišnji jer favoriziraš i odobravaš rad multiklona.
osim sto ste poznati kao ne bas pametan covjek, ovakvi postoi otkrivaju i vase karakterne osobine. naime, ja se ne odricem svojih stavova. da, ja cijenim harama jer je on pametn, jako pametan, elokventan, sirokog znanja, a rasprave su mu opake. naravno da onda mediokritetima kao vi takvi smetaju i da ih sustavno prijavljujete jer se bojite ici s njim u argumentiranu raspravu.
vratimo se temi. sto vi,kao lokalni naucnik, mislite o koordinatnom singularitetu?
ili mozda,sto mislite je li moguc nastanak "golog singulariteta"? sigurno znate da nastaje kad nema horizonta dogadjaja.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 14:33   #531
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
osim sto ste poznati kao ne bas pametan covjek, ovakvi postoi otkrivaju i vase karakterne osobine. naime, ja se ne odricem svojih stavova. da, ja cijenim harama jer je on pametn, jako pametan, elokventan, sirokog znanja, a rasprave su mu opake. naravno da onda mediokritetima kao vi takvi smetaju i da ih sustavno prijavljujete jer se bojite ici s njim u argumentiranu raspravu.
vratimo se temi. sto vi,kao lokalni naucnik, mislite o koordinatnom singularitetu?
ili mozda,sto mislite je li moguc nastanak "golog singulariteta"? sigurno znate da nastaje kad nema horizonta dogadjaja.
...zanimljivo je čitati kako reagira na temu o padu TR lik ograničenih mentalnih spobnosti sklon laganju i koji je pohađao školu po posebnom programu. Od svega je zapamtio samo naslove teme i kamenje koje samo iskače iz zemlje a divove je već zaboravio ( mali kapacitet memorije) dok je retoričko pitanje "tko je i kako gradio piramide u gizi" kadar postaviti i rekordnih 4 (četiri) puta dnenvo. Zato nastavi zanimljivo je kako spamaš svaku temu.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 16:01   #532
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
...zanimljivo je čitati kako reagira na temu o padu TR lik ograničenih mentalnih spobnosti sklon laganju i koji je pohađao školu po posebnom programu. Od svega je zapamtio samo naslove teme i kamenje koje samo iskače iz zemlje a divove je već zaboravio ( mali kapacitet memorije) dok je retoričko pitanje "tko je i kako gradio piramide u gizi" kadar postaviti i rekordnih 4 (četiri) puta dnenvo. Zato nastavi zanimljivo je kako spamaš svaku temu.
rocky, opce je poznato i prihvaceno da vi niste bas pametan covjek a i moral vam je nepoznanica. sada postajte kao lun, samo kopirate tudje izricaje. zar ste toliko intelektualno jadni da ne mozete sami smisliti recenicu? pitanje je retoricko.

vratimo se na TR. sto vi "mislite" o postojanju "golog singulariteta" i kako bi vi to povezali sa sfernom simetrijom? bilo bi odlicno ako bi to pojasnili preko vase "carobne formule koja nista ne znaci i nista ne racuna".
to bi vam mogao biti jos jedan "rad" za phy-lett, nakon ovog koji samo sto nije izasao.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 16:10   #533
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
...zanimljivo je čitati kako reagira na temu o padu TR lik ograničenih mentalnih spobnosti sklon laganju i koji je pohađao školu po posebnom programu. Od svega je zapamtio samo naslove teme i kamenje koje samo iskače iz zemlje a divove je već zaboravio ( mali kapacitet memorije) dok je retoričko pitanje "tko je i kako gradio piramide u gizi" kadar postaviti i rekordnih 4 (četiri) puta dnenvo. Zato nastavi zanimljivo je kako spamaš svaku temu.
Evo kopirati ću svoj izričaj. A odgovor na pitanje je u drugom dijelu prvog tvog pitanja kao i u kompletnoj drugoj rečenici.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 17:15   #534
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Evo kopirati ću..
znam, to i je u skladu s vasim intelektualnim sposobnostima.

no, pitanje i dalje stoji. sto vi "mislite" o postojanju "golog singulariteta" i kako bi vi to povezali sa sfernom simetrijom? bilo bi odlicno ako bi to pojasnili preko vase "carobne formule koja nista ne znaci i nista ne racuna".
to bi vam mogao biti jos jedan "rad" za phy-lett, nakon ovog koji samo sto nije izasao.
ako ne znate slobodno to napisite bude vam se pojasnilo rijecnikom koji cete i vi razumjeti.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 20:13   #535
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
znam, to i je u skladu s vasim intelektualnim sposobnostima.

no, pitanje i dalje stoji. sto vi "mislite" o postojanju "golog singulariteta" i kako bi vi to povezali sa sfernom simetrijom? bilo bi odlicno ako bi to pojasnili preko vase "carobne formule koja nista ne znaci i nista ne racuna".
to bi vam mogao biti jos jedan "rad" za phy-lett, nakon ovog koji samo sto nije izasao.
ako ne znate slobodno to napisite bude vam se pojasnilo rijecnikom koji cete i vi razumjeti.
...zanimljivo je čitati kako reagira na temu o padu TR lik ograničenih mentalnih spobnosti sklon laganju i koji je pohađao školu po posebnom programu.
Na postavljena pitanja odgovori će biti objavljeni u phy-letters a do tada zabavljaj čitatelje i svoju ekipu u vatr.do. c&p izlizanim pitanjima i naslovima tema - to je i u skladu sa tvojim intelektualnim sposobnostima.
nastavi...(čitati ovaj tekst ispočetka)
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 20:58   #536
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Na postavljena pitanja odgovori će biti objavljeni u phy-letters a do tada zabavljaj čitatelje i svoju ekipu u vatr.do. c&p izlizanim pitanjima i naslovima tema - to je i u skladu sa tvojim intelektualnim sposobnostima.
nastavi...(čitati ovaj tekst ispočetka)
cekamo objavu "rada" vec vise od godinu dana. osim sto ste poznati kao ne bas pametan covjek,sada se vidi da ste lazljivac.
rocky do kada cemo cekati taj broj phy-lett? obicno se rad objavi unutar neooliko mjeseci, a ako je velika guzva dobijete mail od editora kad je u planu objava.
jeste li i vi dobili takav mail?😂
do objave vaseg "rada" mozete li nam bar malo pojasnit goli singularitet u sklopu "carobne formule koja nista ne znaci i nista ne racuna, ali ce da leci".
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 21:05   #537
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Točno, u privremenu posjetu pošto je klon harama a i ti bi zecopas morao na privremeni godišnji jer favoriziraš i odobravaš rad multiklona.
Ti si majstore skroz i u strahu. Čemu strah. Nitko ovdje ne grize. Znanje ne grize. Osim kad pada na kamen......

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
...zanimljivo je čitati kako reagira na temu o padu TR lik ograničenih mentalnih spobnosti sklon laganju i koji je pohađao školu po posebnom programu. Od svega je zapamtio samo naslove teme i kamenje koje samo iskače iz zemlje a divove je već zaboravio ( mali kapacitet memorije).......Zato nastavi zanimljivo je kako spamaš svaku temu.
Ja u ovom tekstu prepoznajem Luna? Zar si sad i njega napao? Pa s tobom se uistinu nešto događa. Jučer sam bio u Hrv. leskovcu i zaboravih pitati za tebe. Morat ću, usput, i provjeriti kakvu vodu pijete.

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
...zanimljivo je čitati kako reagira na temu o padu TR lik ograničenih mentalnih spobnosti sklon laganju i koji je pohađao školu po posebnom programu.
Na postavljena pitanja odgovori će biti objavljeni u phy-letters a do tada zabavljaj čitatelje i svoju ekipu u vatr.do. c&p izlizanim pitanjima i naslovima tema - to je i u skladu sa tvojim intelektualnim sposobnostima.
nastavi...(čitati ovaj tekst ispočetka)
Ponavljaš se. Meni se to isto dagađa kad odu memorije računala i kad mi matična ploča potpuno otkaže. Treba ozbiljan reset. Po posebnom programu.

Skoro sam zaboravio: tko je to sarušio Teoriju relativnosti (bar jednu od njih)? netko od vas ovdje? Ili poznati Lunov matematičar Vaso?
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 23:34   #538
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Ti si majstore skroz i u strahu. Čemu strah. Nitko ovdje ne grize. Znanje ne grize. Osim kad pada na kamen......



Ja u ovom tekstu prepoznajem Luna? Zar si sad i njega napao? Pa s tobom se uistinu nešto događa. Jučer sam bio u Hrv. leskovcu i zaboravih pitati za tebe. Morat ću, usput, i provjeriti kakvu vodu pijete.



Ponavljaš se. Meni se to isto dagađa kad odu memorije računala i kad mi matična ploča potpuno otkaže. Treba ozbiljan reset. Po posebnom programu.

Skoro sam zaboravio: tko je to sarušio Teoriju relativnosti (bar jednu od njih)? netko od vas ovdje? Ili poznati Lunov matematičar Vaso?
Izgleda da te dotični Vaso pere-dere u svim pogledima pa ga zato stalno spominješ !

To se zove "Vasin kompleks" , a koliko vidimo imaš ih još !

Pitaj zeku neka ti pomogne s odabirom hrane , očito ti je potrebna pomoć jer toliko ispraznih riječi da bi "očuvao" bijednu umosklepinu dovodi do tog zaključka !
Samo ne ulazi u njegovu teretanu jer mu stalno ispadaju sapuni !
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 10:11   #539
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Izgleda da te dotični Vaso pere-dere u svim pogledima pa ga zato stalno spominješ !

To se zove "Vasin kompleks" , a koliko vidimo imaš ih još !

Pitaj zeku neka ti pomogne s odabirom hrane , očito ti je potrebna pomoć jer toliko ispraznih riječi da bi "očuvao" bijednu umosklepinu dovodi do tog zaključka !
neobrazovani dedo, mozes li nam, naravno svojim rijecima, napisati tko zapravo cuva tu teoriju i zasto?
evo to je jednostavno pitanje, ne zahtjeva neko znanje, sto znaci da cak i ti mozda mozes na njega dati svoje misljenje.
i mozes li mi ti pojasniti teslinu teoriju gravitacije?

Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Samo ne ulazi u njegovu teretanu jer mu stalno ispadaju sapuni !
dedo, tebi su stalno na pameti sapuni. to ti je ostalo jos od jna? hajde povjeri nam se, sto su ti tamo radili da si jos uvijek opterecen sapunima.
dedo, mozda ti jos nisu rekli, ali danas rijetko tko nosi sapun u obliku kakvog ga ti pamtis i ne znam jesu li ti rekli, ali postoje gelovi za tusiranje...

i dedo ne zaboravi, nije dobro sapunati tijelo svaki dan, dovoljno se samo oprati bez upotrebe kemikalija.
joj dedo dedo, tako star, a i dalje tako neobrazovan i neuk..
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 13:32   #540
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
neobrazovani dedo, mozes li nam, naravno svojim rijecima, napisati tko zapravo cuva tu teoriju i zasto?
evo to je jednostavno pitanje, ne zahtjeva neko znanje, sto znaci da cak i ti mozda mozes na njega dati svoje misljenje.
i mozes li mi ti pojasniti teslinu teoriju gravitacije?


dedo, tebi su stalno na pameti sapuni. to ti je ostalo jos od jna? hajde povjeri nam se, sto su ti tamo radili da si jos uvijek opterecen sapunima.
dedo, mozda ti jos nisu rekli, ali danas rijetko tko nosi sapun u obliku kakvog ga ti pamtis i ne znam jesu li ti rekli, ali postoje gelovi za tusiranje...

i dedo ne zaboravi, nije dobro sapunati tijelo svaki dan, dovoljno se samo oprati bez upotrebe kemikalija.
joj dedo dedo, tako star, a i dalje tako neobrazovan i neuk..
to kaj zecopas podrazumijeva pod "gelove za tuširanje u teretani" su "dura lube" lubrikanti
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.