Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2013., 23:24   #1661
Moze mi neko reci ko je ona ženska sto hoće Zehru da joj dolazi dva puta tjedno mislim, a platit če joj kao jedan tjedan? Neka strankinja? Znaci epizoda prije nego sto Emir dozna istinu o Ferihi ?
minchelina is offline  
Old 19.08.2013., 23:48   #1662
Quote:
minchelina kaže: Pogledaj post
Moze mi neko reci ko je ona ženska sto hoće Zehru da joj dolazi dva puta tjedno mislim, a platit če joj kao jedan tjedan? Neka strankinja? Znaci epizoda prije nego sto Emir dozna istinu o Ferihi ?
Cerka Zahrine ljubavi iz madosti.
Saraaaa84 is offline  
Old 20.08.2013., 00:49   #1663
pa hoce li onda Feriha spavati s emirom zbog duga?
EzelFata is offline  
Old 20.08.2013., 08:55   #1664
Quote:
EzelFata kaže: Pogledaj post
pa hoce li onda Feriha spavati s emirom zbog duga?
Neće.
Luxxy is offline  
Old 20.08.2013., 09:04   #1665
Emir je presladak i zgodan, ali ja bih Levanta...ajme on mi je baš njami, onako muževan, prezgodan baš tip pravog muškarca, frajera
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....
leksonaze is offline  
Old 20.08.2013., 10:24   #1666
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Cerka Zahrine ljubavi iz madosti.
Predpostavila sam, hvala
minchelina is offline  
Old 20.08.2013., 19:35   #1667
Jel još uvijek nema 72. za pogledati s prijevodom????? :-(
ex0501 is offline  
Old 20.08.2013., 19:36   #1668
Stigla do 65 epizode kada Feriha i Levent stižu na vjeridbu Emira i Ece mislim sam kraj epizode
Sada ne mogu nigdje gledati zadnje 4 epizode na stranici gdje sam gledala do 66
sada mi blokira a i na svima ostalim gdje sam pokušala.
Joj baš me živicira kada sam skoro došla do kraja ovo mi se dešava
Feriha u 65 kada je tek došla iz Amerike odjeća joj katastrofa ona crna haljinica koju stalno navlači, bezvezne cipele, a o onoj zmijskoj naušnici da i ne govorim
jenny 28 is offline  
Old 20.08.2013., 22:44   #1669
I saznala se istina. Hoće li Feriha uopće uspjeti prozboriti koju riječ s Emirom sutra ili ćemo se toga načekati...

I recite mi da će Emir brzo otkantati Cansu, u roku 2-3 epizode.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.08.2013., 22:58   #1670
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
I saznala se istina. Hoće li Feriha uopće uspjeti prozboriti koju riječ s Emirom sutra ili ćemo se toga načekati...

I recite mi da će Emir brzo otkantati Cansu, u roku 2-3 epizode.
Ista me stvar zanima. + Koliko će dugo trajati ova oko prstena? Što će sve s njim biti? Hoće li to naštetiti dodatno odnosu Ferihe i Emira.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 20.08.2013., 23:02   #1671
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
I saznala se istina. Hoće li Feriha uopće uspjeti prozboriti koju riječ s Emirom sutra ili ćemo se toga načekati...

I recite mi da će Emir brzo otkantati Cansu, u roku 2-3 epizode.
Nazalost, toga cete se nacekati. Svasta ce tu da se izdogadja.
Zelela bih da ti kazem da hoce, ali nece je tako brzo otkantati.

Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Ista me stvar zanima. + Koliko će dugo trajati ova oko prstena? Što će sve s njim biti? Hoće li to naštetiti dodatno odnosu Ferihe i Emira.
To oko prstena ce trajati bar 5-6 epizoda, ali nece im dodatno nastetiti.

Pisem vam samo u kratkim crtama, posto pretpostavljam da ne zelite bas sve da znate unapred.
Saraaaa84 is offline  
Old 20.08.2013., 23:05   #1672
Meni možeš i detaljno, bitno mi je samo da ne vidim video, tekst može.

Uf, znači nagledat ćemo se scena Cansu i Emira...užas. Iako, vidjela sam jednu iz 44., ono kad joj zaprijeti da se makne od njega i Ferihe, takvima se veselim.

Hoće Ferihu puno zadirkivati na faksu?

I zar Hande neće pokazati nimalo ljubavi prema Koraju dok se on ne oženi s Gulsum? Njega mi je isto žao.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.08.2013., 23:06   #1673
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Nazalost, toga cete se nacekati. Svasta ce tu da se izdogadja.
Zelela bih da ti kazem da hoce, ali nece je tako brzo otkantati.



To oko prstena ce trajati bar 5-6 epizoda, ali nece im dodatno nastetiti.

Pisem vam samo u kratkim crtama, posto pretpostavljam da ne zelite bas sve da znate.
Hvala ti. Ajde bar da neće dodatno naštetiti. Toga me bilo strah da ne naslažu događaja i događaja koji samo dolijevaju ulije na vatru ionako teškoj stvari s ovom laži (ona mu laže otkad ga poznaje, to je već puno ne treba još nešto).

A za Cansu...

Što jadnička Emira čeka...
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 20.08.2013., 23:10   #1674
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Meni možeš i detaljno, bitno mi je samo da ne vidim video, tekst može.

Uf, znači nagledat ćemo se scena Cansu i Emira...užas. Iako, vidjela sam jednu iz 44., ono kad joj zaprijeti da se makne od njega i Ferihe, takvima se veselim.

Hoće Ferihu puno zadirkivati na faksu?

I zar Hande neće pokazati nimalo ljubavi prema Koraju dok se on ne oženi s Gulsum? Njega mi je isto žao.
Da, to je posle otmice, Emir je saznao da je Cansu videla kako Halil otima Ferihu i nije reagovala. Pa motace se ona oko njega, ali nece on njoj nesto posebno poklanjati paznju. Nakon ovog saznanja gledacete sasvim drugacijeg Emira.

Da, zadirkivace je kada Hande sazna. Btw, neverovatno, ali Hande ce zadnja saznati.

Nece, Hande shvata da ga voli tek kada se on ozeni sa Gulsum.
Saraaaa84 is offline  
Old 20.08.2013., 23:11   #1675
Stvar s prstenom se u 34 epizodi rješava kad ga Seher želi prodati, pa pozovu Emira i sve se sazna, iako će on mislit isprva da ga Feriha želi prodati, pošto mu je ona vratila taj isti prsten samo lažan ( ni sama nije znala da je kopija, seher joj kao vratila, ali vidi vraga baš je našala isti, kupila ga i podvalila ferihi kao "eto vraćam ti") onda ga je feriha vratila emiru, on ga bacio u smeće, aysun pokupila i pokušala prodati ali su joj rekli da je fejk. Kasije ga Seher odlazi prodati original i dalje znadate...

U školi je hoće zadirkivat, ali sad ne toliko drastično, isprva se neće znati da je siromašna, samo emir će znat i Koray, ostali saznaju malo kasnije.
Luxxy is offline  
Old 20.08.2013., 23:14   #1676
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Ajde bar da neće dodatno naštetiti. Toga me bilo strah da ne naslažu događaja i događaja koji samo dolijevaju ulije na vatru ionako teškoj stvari s ovom laži (ona mu laže otkad ga poznaje, to je već puno ne treba još nešto).

A za Cansu...

Što jadnička Emira čeka...
Pa bice tu dosta dogadjaja koji ce da dolivaju ulje na vatru.

Cansu ce vas u ovom periodu definitivno nervirati.

Uh, da, Emira sada ceka poduzi period patnje, a bome i Ferihu.
Saraaaa84 is offline  
Old 20.08.2013., 23:14   #1677
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Da, to je posle otmice, Emir je saznao da je Cansu videla kako Halil otima Ferihu i nije reagovala. Pa motace se ona oko njega, ali nece on njoj nesto posebno poklanjati paznju. Nakon ovog saznanja gledacete sasvim drugacijeg Emira.

Da, zadirkivace je kada Hande sazna. Bte, neverovatno, ali Handse ce zadnja saznati.

Nece, Hande shvata da ga voli tek kada se on ozeni sa Gulsum.
Joj, ne znam jel' se veselim ovoj promjeni ili ne...nisam izdržala pa sam išla gledati tu 44. epizodu, divan mi je tamo, tim se scenama veselim.

Barem joj neće previše pažnje pridavati, užasno me ta mala nervira, katastrofična je.

Uffff, nikako na zelenu granu s Hande. Dobro je što barem zadnja sazna. I šteta za Koraya, nadala sam se da će imati koju lijepu scenu s njim, kad ono ćorak...a on će ok reagirati kad sazna istinu o Ferihi?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.08.2013., 23:18   #1678
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Joj, ne znam jel' se veselim ovoj promjeni ili ne...nisam izdržala pa sam išla gledati tu 44. epizodu, divan mi je tamo, tim se scenama veselim.

Barem joj neće previše pažnje pridavati, užasno me ta mala nervira, katastrofična je.

Uffff, nikako na zelenu granu s Hande. Dobro je što barem zadnja sazna. I šteta za Koraya, nadala sam se da će imati koju lijepu scenu s njim, kad ono ćorak...a on će ok reagirati kad sazna istinu o Ferihi?
Pa ne znam da li da se veselis, neki njegovi postupci ti se sigurno nece svideti. Ali bio je previse savrsen u prvoj sezoni, a ona prevose nesavrsena, moraju da ih izjednace.

Da, Cansu je definitivno katastrofa, totalno luda devojka.
Bice tu jos njenih spletki.

Koray ce to najbolje prihvatiti, bas ce se poneti kao pravi prijatelj i Ferihi i Emiru.
Saraaaa84 is offline  
Old 20.08.2013., 23:32   #1679
Cure, hvala vam puno. Ovo pitam da ne bi cijelu noć i sutra odgledala epizode do pomirenja. Današnja epizoda mi baš ostavila gorak okus.

Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
U školi je hoće zadirkivat, ali sad ne toliko drastično, isprva se neće znati da je siromašna, samo emir će znat i Koray, ostali saznaju malo kasnije.
Znači, Emir se povjerava Korayu i Koray ne govori Hansi ništa. Sviđa mi se to.

A kad na fakultetu ostali saznaju za Ferihu? Koliko nakon?

Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Pa bice tu dosta dogadjaja koji ce da dolivaju ulje na vatru.

Cansu ce vas u ovom periodu definitivno nervirati.

Uh, da, Emira sada ceka poduzi period patnje, a bome i Ferihu.
Ajme... Znam da hoće. Jedva čekam da se sve sazna. Isto koliko sam čekala da se sazna istina sad želim da se sve razriješi.

Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Koray ce to najbolje prihvatiti, bas ce se poneti kao pravi prijatelj i Ferihi i Emiru.
Duša. On mi je isto jedan tragičan lik ove serije. Kako je meni njega žao.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 20.08.2013., 23:42   #1680
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Cure, hvala vam puno. Ovo pitam da ne bi cijelu noć i sutra odgledala epizode do pomirenja. Današnja epizoda mi baš ostavila gorak okus.
Nema na cemu, pitaj slobodno.


Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Znači, Emir se povjerava Korayu i Koray ne govori Hansi ništa. Sviđa mi se to.

A kad na fakultetu ostali saznaju za Ferihu? Koliko nakon?
33-34 epizoda, tako nesto.


Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Ajme... Znam da hoće. Jedva čekam da se sve sazna. Isto koliko sam čekala da se sazna istina sad želim da se sve razriješi.
Dugo ces da cekas, 15 epizoda. Mada to kod vas brzo ide, nama je to trajalo 15 nedelja.
Nece sve lazi odmah da se otkriju, nego jedna po jedna, sto ce samo dolivati ulje na vatru, a Emir je mnoooogo ljut.


Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Duša. On mi je isto jedan tragičan lik ove serije. Kako je meni njega žao.
Da, on jadan nije bio srecan ni pet minuta.
Saraaaa84 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.