Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 01:31   #881
Zabranom nećeš niš postić.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 07:49   #882
Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Zabranom nećeš niš postić.
pa mogu ako to posaljem negdje drugdje olujama recimoi zabranim recimo "letenje" i neke jos transportne djelatnosti,moguce je i sa par potresa na zemlji

dakle nije to zabrana na papiru,nego jednostavno kazem ok par potresda par oluja,pa ti ponovi ako smijes i imas muda,a ako ponovi,pojacam dozu potresa,oluja
na Zemlji vlada pravilo jako dugo tko jaci taj kvaci,a ja mogus vakoga na ZEmlji zakvaciti,takos am mislio

dakle kako sam rekao pa necu valjda napasti ove sluge ovdje,lijepo ode par strateskih meta,centara na Zemlji i kazem im da sam ja to aktivirao i poslusati ce,jer svi su smrtnici,kuzis,tako treba sa lhjudima ocito jer milom nejde
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 09:24   #883
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
pa mogu ako to posaljem negdje drugdje olujama recimoi zabranim recimo "letenje" i neke jos transportne djelatnosti,moguce je i sa par potresa na zemlji

dakle nije to zabrana na papiru,nego jednostavno kazem ok par potresda par oluja,pa ti ponovi ako smijes i imas muda,a ako ponovi,pojacam dozu potresa,oluja
na Zemlji vlada pravilo jako dugo tko jaci taj kvaci,a ja mogus vakoga na ZEmlji zakvaciti,takos am mislio

dakle kako sam rekao pa necu valjda napasti ove sluge ovdje,lijepo ode par strateskih meta,centara na Zemlji i kazem im da sam ja to aktivirao i poslusati ce,jer svi su smrtnici,kuzis,tako treba sa lhjudima ocito jer milom nejde
popravite mu cip za pracenje i tamo gdje se nalazi ne spricajte...ovo postaje sve gore i gore
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:59   #884
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
popravite mu cip za pracenje i tamo gdje se nalazi ne spricajte...ovo postaje sve gore i gore
ne ocekujem od ljudi da shvate,bar ne od vecine
ne brni se za cip,ako se to pokusa,cijeli planet se aktivira i nema vise nikoga,kuzis
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 11:02   #885
dosta sam citao ovu temu kroz godine, ali nikad nisam do danas otisao na youtube da vidim misljenja tamo. I jebeno ne mogu vjerovat koliko idiota u to vjeruje samo sam nervozan postao citajuci komentare tamo
danijel0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 09:05   #886
Kategorizirajući tolike ljude kao idiote, dosta si rekao i o sebi
Da li kategoriziraš idiotima i 99℅ svijeta koji su religiozni? Ili tako razmišljaš samo o nama koji imaju otvorenu svijest o stvarima koja se dešavaju u svijetu, iza maske?
Pitam samo iz razloga što znamo kome i čemu služe religije

Svaka daljnja rasprava na temu religije za mene završava ovim postom. I ovdje i općenito.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 11:52   #887
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Da li kategoriziraš idiotima i 99℅ svijeta koji su religiozni? Ili tako razmišljaš .
Religiozno je 83% svijeta.
-Nabat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 16:06   #888
Quote:
-Nabat- kaže: Pogledaj post
Religiozno je 83% svijeta.
99% ili 83% dođe ti na isto, ljudska vrsta je odabrala vjerovati.
Vizionar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 17:22   #889
Quote:
-Nabat- kaže: Pogledaj post
Religiozno je 83% svijeta.
Nit imam pojma o tome, niti me se ne tiče postotak
Ovo kaj ja vidim oko sebe celi život mi zgleda ko da je 99%

Quote:
Vizionar R kaže: Pogledaj post
99% ili 83% dođe ti na isto, ljudska vrsta je odabrala vjerovati.
Yep
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 22:36   #890
Quote:
Vizionar R kaže: Pogledaj post
99% ili 83% dođe ti na isto, ljudska vrsta je odabrala vjerovati.
Kao prvo, ne dode na isto, doe ti 16% razlike.
Drugo, ljudska vrsta nije nista odabrala.
Ljudska vrsta nije jedan organizam pa da mozes to reci.Odabiru pojedinci, a ne vrsta.
Trece, kad kazes da je ljudska vrsta odlucila vjerovati na jako skliskom si teritoriju. U sto je to po tvom misljenju ljudska vrsta odlucila vjerovati?
Znas li da ce muslimana uskoro biti vise nego Krscana? Svjestan si sto po tvojoj logici to znaci? To po tvojoj logici znaci suti picka ti materina i vjeruj u Muhameda kao i vecina!!!
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 23:25   #891
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
U sto je to po tvom misljenju ljudska vrsta odlucila vjerovati?
Odlučila je vjerovati u nadnaravno.

Bitna je ideja nadnaravnog, kulturno različiti detalji su ovdje u ovom postotku manje bitni. Ljudska vrsta u iznimno velikoj većini vjeruje u nadnaravno, onostrano, sveto - i to je fakt.
Vizionar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 00:33   #892
Pa naravno, kad se takve ideje šire ko virusi.

Ajmo sad nazad na kemtrejlse.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 09:57   #893
Čudni tragovi na nebu

U zadnje vrijeme sam primjetio čudne tragove na nebu, kao trag aviona, ali on ostaje mnogo duže i ponekad se rasprši u širinu, ovo što sam jutros uslikao me motiviralo da to objavim na forumu :

Slikano jutros u 9 h na varaždinskom nebu :




malo sam googlao ali nisam našao niti jednu korisnu informaciju, teorije zavjere me ne zanimaju.

Mene više zanimaju stručna mišljenja i logična objašnjenja kao npr. koji bi bio razlog zašto se trag benzina zadržao duže na nebu, je li to ovisi o atmosferskim prilikama ? ili o vrsti goriva ili tipu aviona ?

Možda da nam se neki pilot ili tehnički stručnjak javi pa izjasni svoje viđenje ovoga što je na slici. Hvala
kweli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 10:10   #894
evo ovo sam uslikao sat vremena poslije u 10 sati na istom mjestu :



na wikepedji za ove tragove postoji ovakvo objašnjenje :

"Kondenzacijski tragovi su vidljivi tragovi kondenzirane vodene pare koji se stvaraju iza ispuha mlaznog motora aviona.

Uobičajeno nastaju pri letu aviona iznad 8.000 metara gdje je temperatura zraka ispod -40 °C. Prilikom hlađenja vrućeg ispušnog mlaza iza aviona nastaje oblak sićušnih kapljica vode"
"Ovisno o atmosferskim uvjetima, kondenzacijski tragovi mogu biti vidljivi samo nekoliko sekundi ili minuta, a ponekad traju i više sati."

a mene sad zanima kako to da kada gledaš nebo i vidiš avion jedan ostavlja mali kratki trag koji odmah nestane a drugi ostavlja dugačak trag koji ostaje par sati.

jel to ovisi na kojoj visini let avion ?

ne lete li svi putnički avioni na istoj visini ili to ovisi o atmosferskim prilikama ?
kweli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 10:50   #895
isto mjesto u 10: 40 :



i jedan novi zanimljivi trag u obliku zvijezdice :

kweli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 11:30   #896
isto mjesto u 11 :10 :



Tragovi su više manje nestali, sveukupno su bili na nebu oko 2 sata.

s obzirom na putanju tragova, dakle mnogi tragovi se međusobno dodiruju i prelaze jedan preko drugoga mogu zaključiti da te tragove nisu napravili putnički, teretni, sportski ili poljoprivredni avioni jer oni putuju od točke A do točke B, a sportski i poljoprivredni lete dosta nisko, da ih čuješ i vidiš.

Vrlo vjerojatno su to bili vojni avioni koji nešto vježbaju.
kweli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 17:37   #897
Ovo bi mod trebao prebaciti na Chemtrails II, ako misliš da se radi o tome.
Vizionar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 17:38   #898
Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Ajmo sad nazad na kemtrejlse.
Može, evo neki dečko na podforumu pita za one fotke iz Varaždina jesu li to chemtrailsi?
Vizionar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 23:21   #899
Naravno da jesu, pa šprica se cijelo vrijeme.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 01:44   #900
Ako imaš volje pratiti evo jedna stranica

https://www.flightradar24.com/45.23,17.92/7

to su zrakoplovi koji prolaze Hrvatskom.


Inače ja sam kao mulac gledao mlažnjake i mlaz bi se vidio samo kad bi avion bio vrlo visoko da ga se skoro ne bi ni vidjelo, ali ni trag ne bi ostao dugo.

Danas vidimo da tragovi nekad budu i satima na nebu.

Ja sam imao prilike vidjeti tri mlažnjaka kao idu paralelno jedan pored drugog, nisam mogao vjerovati da je takva gužva na nebu.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.