Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2016., 21:51   #1
Kratki polusnovi

Primjecujem da ljeti su oni znatno cesce prisutni, nekad cak mozda traju i manje od pet minuta, mozda cak i od minute, cesto su i uz glazbu prisutni.

Zanimljivo da vecina tih kratkih polusnova bijase veoma lijepa, zato i je povremeno gorak okus budjenja.

Da li su i kod vas prisutni?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 10:20   #2
Maystore,takvi kratki interval "polusnova",obično nastupe kod psihičkih tereta,bili ih mi ili ne bili svjesni u potpunosti.
Ako to dulje potraje,ne završava dobro...
Nije to rijetka pojava u današnjim okolnostima..
Mislim da ti neće biti nešto posebno odgovoreno na tu temu,većina ljudi ni ne primječuje...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 06:25   #3
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Maystore,takvi kratki interval "polusnova",obično nastupe kod psihičkih tereta,bili ih mi ili ne bili svjesni u potpunosti.
Ako to dulje potraje,ne završava dobro...
Nije to rijetka pojava u današnjim okolnostima..
Mislim da ti neće biti nešto posebno odgovoreno na tu temu,većina ljudi ni ne primječuje...
joj koje glupsoti ti nadrobi-psihicki tereti
dobbro da si na tome stao jer bi bio jos da ne kazem sto
dakle san,ima vise uzroka na san,kratki dugi,a ima i vanjskih utjecaja,dakle ne ljudske prirode
ajde da te ispraqvim,obicno su gludi nazadni ali nemoraju biti svi,mnogi ljudi lupe pa ostanu budale,a neki razmisle prije nego nesto kaze,pa su budale puno manje puta,a za to ti treba malo mudrosti i razuma
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 17:37   #4
hehe decki kaj ne znate da snovi u prosjeku i traju 5 minuta ili krace, samo sto se vama cini puno dulje jer se radnja brzo odvija...
a sad malo zastanite i razmislite koliko vam misli prode glavom u 5 minuta dok ste budni i razmisljate, a tek kojom brzinom se izmjenjuju misli...kao na filmu cak i brze
znaci i mokri snovi kratko traju
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:09   #5
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
hehe decki kaj ne znate da snovi u prosjeku i traju 5 minuta ili krace, samo sto se vama cini puno dulje jer se radnja brzo odvija...
a sad malo zastanite i razmislite koliko vam misli prode glavom u 5 minuta dok ste budni i razmisljate, a tek kojom brzinom se izmjenjuju misli...kao na filmu cak i brze
znaci i mokri snovi kratko traju
U mom slučaju poslije buđenja Kundalini Shakti često doživljavam stanje polu sna koje traje jedno vrijeme prije nego što počnem sanjati. Opisao bih to kao stanje kad sam budan i počinjem polako tonuti u san onda često čujem zvuk jutros sam baš to opet doživio kao zvuk kad stari mobilni uređaji ometaju televizor ili radio dok stiže poruka ili prije nego mobitel zazvoni kad neko zove. Tad se počne širiti mojim tijelom ugodna topla energija nekad od područja srca dok ne zahvati čitavo tijelo. Jutros sam opet doživio ali ovaj put se ugodna strujeća energija koncentrisala u moje ruke ne znam da li sam sanjao ili sam stvarno u polusnu dirao dijelove tijela svog kako bi preusmjerio i ispraznio energiju iz ruku.

Poslije toga sam zaspao i usnuo grupu šamana kako plešu i govore nešto na nekom čudnom meni ne razumljivom jeziku, čuo sam i ženski glas koji je pjevao na istom tom jeziku uz zvukove bubnjeva. Onda se pojavio moj brat u snu i rekao mi da uplatim loto za sledeće kolo ili kolo poslije njega.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 13:37   #6
Ali jos sam primjetio nesto, a to je da su mi po ljeti takve situacije polusnova sve cesce {vjerojatno zbog dugih dana i puno boravaka na otvorenome}

Takodjer, ljeti sam uglavnom vise pozitivniji nego u ostalim razdobljima {osim ako su bas jako vruci dani, ali tad i vruce noci imaju svoju nostalgicnu ekspresiju}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 10:51   #7
meni se to isto događa zbog toga sto mi je
1. vruce (pa se svako malo budim)
2. zao mi je spavati po tako lijepom danu pa je i to razlog zasto su mi snovi plitki...
tj prekidani ...

Takoder sam primjerila da je 90% tih snova vezano uz nesto sto sam cula, vidjela ili cak ako zaspim uz tv sanjat cu ono o cem ovaj prica na tv...
znaci...
obrati paznju na stvarne dogadaje i nađi poveznicu...
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 12:36   #8
Meni vrućina u većini slučajeva ne smeta {valjda i zbog mrśavosti}

Da, vjerojatno velika količina boravka po vani utječe na taj mix emocija.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 12:44   #9
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Meni vrućina u većini slučajeva ne smeta {valjda i zbog mrśavosti}

Da, vjerojatno velika količina boravka po vani utječe na taj mix emocija.
ne smeta ni meni jer se lakse budim u jutro dok zimi recimo u hladnoj sobi zaspim ko truplo i kasnim redovno hahaha...
zimi obicno imam duge snove iz kojih se ne mogu probuditi i spavam jako puno... nocu i danju spavam...ljeti se budim lako i volim se ujutro rano dic pa ono sunce onako kroz prozor ....
tada sanjam polusnove i nista specijalno jer se budim iz njih lako... i ne kasnim hahah
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 14:45   #10
Meni je po zimi puno češće da manje spavam, a možda i prehrana ima i u tome ulogu jer ljeti manje jedem
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 22:13   #11
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
U mom slučaju poslije buđenja Kundalini Shakti često doživljavam stanje polu sna koje traje jedno vrijeme prije nego što počnem sanjati. Opisao bih to kao stanje kad sam budan i počinjem polako tonuti u san onda često čujem zvuk jutros sam baš to opet doživio kao zvuk kad stari mobilni uređaji ometaju televizor ili radio dok stiže poruka ili prije nego mobitel zazvoni kad neko zove. Tad se počne širiti mojim tijelom ugodna topla energija nekad od područja srca dok ne zahvati čitavo tijelo. Jutros sam opet doživio ali ovaj put se ugodna strujeća energija koncentrisala u moje ruke ne znam da li sam sanjao ili sam stvarno u polusnu dirao dijelove tijela svog kako bi preusmjerio i ispraznio energiju iz ruku.

Poslije toga sam zaspao i usnuo grupu šamana kako plešu i govore nešto na nekom čudnom meni ne razumljivom jeziku, čuo sam i ženski glas koji je pjevao na istom tom jeziku uz zvukove bubnjeva. Onda se pojavio moj brat u snu i rekao mi da uplatim loto za sledeće kolo ili kolo poslije njega.
bitno da su bili lijepi mokri snovi cim se probudila seksualna energija
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 19:22   #12
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
bitno da su bili lijepi mokri snovi cim se probudila seksualna energija
Zapravo poslije buđenja seksualne energije živim svjesno u celibatu zbog toga što sam shvatio od koliko velike važnosti je čuvati tu energiju i podizati je u više čakre kako bi se kroz njih ispoljila vani u čistom obliku, ako se prazni kroz niže čakre onda nikakve koristi od nje jer tada čovjek postaje rob svog dijela koji je životinjske prirode. Ali nije niti celibat bezopasan put jer što je čovjek duže u njemu privlači sve više zavodničkih duhovnih entiteta koji žele putem svijeta snova-astralnog ukrasti energiju i ući u čovjeka kroz astralno tijelo koje je tisuće puta osjetljivije na užitke od fizičkog.
Ljudsko biće je puno takvih duhovnih entiteta jer oni ulaze u njega kad je svijest smanjena pod utjecajem alkohola, droga i drugih opojnih sredstava, prenajedanja štetnom hranom čak i kod seksualnih odnosa pogotovo samozadovoljavanja.

Zabilježeno je da je jedna svetica katolička svjedočila da je imala seks sa anđelom u snovima to jeste preko astralnog tijela zbog toga što je živjela u celibatu. To su takozvane prirodne sile koje su prodrle u čistog i nevinog prvog čovjeka kako bi ga povukle da živi materijalni život i da se osjeća većinu vremena odsječeno od svog Izvora.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 17:57   #13
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Zapravo poslije buđenja seksualne energije živim svjesno u celibatu zbog toga što sam shvatio od koliko velike važnosti je čuvati tu energiju i podizati je u više čakre kako bi se kroz njih ispoljila vani u čistom obliku, ako se prazni kroz niže čakre onda nikakve koristi od nje jer tada čovjek postaje rob svog dijela koji je životinjske prirode. Ali nije niti celibat bezopasan put jer što je čovjek duže u njemu privlači sve više zavodničkih duhovnih entiteta koji žele putem svijeta snova-astralnog ukrasti energiju i ući u čovjeka kroz astralno tijelo koje je tisuće puta osjetljivije na užitke od fizičkog.
Ljudsko biće je puno takvih duhovnih entiteta jer oni ulaze u njega kad je svijest smanjena pod utjecajem alkohola, droga i drugih opojnih sredstava, prenajedanja štetnom hranom čak i kod seksualnih odnosa pogotovo samozadovoljavanja.

Zabilježeno je da je jedna svetica katolička svjedočila da je imala seks sa anđelom u snovima to jeste preko astralnog tijela zbog toga što je živjela u celibatu. To su takozvane prirodne sile koje su prodrle u čistog i nevinog prvog čovjeka kako bi ga povukle da živi materijalni život i da se osjeća većinu vremena odsječeno od svog Izvora.
Sve to stoji sto si napisao, ali ipak smo mi ljudi od krvi i mesa, a ne samo od astrala da se totalno odreknemo ovoga zivota za vrijeme zivota
cuvanje energije super, ali ne treba pretjerivati jer ni to nije dobro
umjerenost u svemu, pa tako i u trosenju energije bilo seksualne ili manje seksualne, ne pretjerivanje u hrani ili dijetama, ne pretjerivanje u alkoholu, a ako bas zelis uzimati nesto od opijata onda da to bude nesto ful prirodno kao marihuana i bez stetnih posljedica po psihofizicko zdravlje, ali opet ne pretjerivati ni u tome
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 19:14   #14
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
Sve to stoji sto si napisao, ali ipak smo mi ljudi od krvi i mesa, a ne samo od astrala da se totalno odreknemo ovoga zivota za vrijeme zivota
cuvanje energije super, ali ne treba pretjerivati jer ni to nije dobro
umjerenost u svemu, pa tako i u trosenju energije bilo seksualne ili manje seksualne, ne pretjerivanje u hrani ili dijetama, ne pretjerivanje u alkoholu, a ako bas zelis uzimati nesto od opijata onda da to bude nesto ful prirodno kao marihuana i bez stetnih posljedica po psihofizicko zdravlje, ali opet ne pretjerivati ni u tome
Postoji još mnogo suptilnijh tijela od astralnog zapravo astralno tijelo je izvor svih nečistih maštarija jer je poslije ega ono izvor najvećih opasnosti po čovjeka. Zbog toga ljudi koji pobijede ego u ovom životu nalaze na još veću prepreku, a to je astralno tijelo i svijet. Nisam nikada svjesno zalazio u astralni svijet i odvajao astralno tijelo od fizičkog ali desilo se to par puta spontano u snu. Nimalo ugodno iskustvo tokom odvajanja od fizičkog tijela. Nisam ljubitelj nikakvih opojnih sredstava jedno vrijeme dok nisam bio potpuno svjestan štete koristio sam alkohol i cigarete znao sam se ponekada žestoko napiti. Već duže vrijeme ne pijem alkohol nikako niti pušim cigarete nemam namjeru više konzumirati takve otrovne supstance jer sam 100% svjestan štete koju izazivaju drogu nisam probao niti bi ikada. Tjelesnu težinu sam regulisao sada je normalna jedem umjereno i vrlo zdravu hranu.

Da se vratim na temu ne doživljam polu-snove niti napade iz astralnog svijeta dok sam u celibatu jer sam veliku većinu svjestan u snovima i jasno kažem ne svakom pokušaju krađe energije.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 23:03   #15
spontano u snu i ja ponekad lutam po astralu ili nekoj veselijoj dimenziji
zabavno je letjeti, zanimljivo je sve zapravo
A ti sisaci energije su privuceni necim kod nas samih, inace bi uvijek bili tu negdje,ali nema ih uvijek,nesto cini razliku kad im je osoba zanimljiva ili kad nije
mislim da je stvar bas u tome kako je osoba raspolozena taj dan i kakve misli ima, negativne misli ih privlace
rijeci u astralu ne postoje,bar kao rijeci koje izgovaras,sve se komunicira kroz misli,osjecaje i stav....
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 20:28   #16
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
spontano u snu i ja ponekad lutam po astralu ili nekoj veselijoj dimenziji
zabavno je letjeti, zanimljivo je sve zapravo
A ti sisaci energije su privuceni necim kod nas samih, inace bi uvijek bili tu negdje,ali nema ih uvijek,nesto cini razliku kad im je osoba zanimljiva ili kad nije
mislim da je stvar bas u tome kako je osoba raspolozena taj dan i kakve misli ima, negativne misli ih privlace
rijeci u astralu ne postoje,bar kao rijeci koje izgovaras,sve se komunicira kroz misli,osjecaje i stav....
Što je veća količina energije u čovjeku i polju oko njega (auri) i što je čišća ta energija to više privlači one koji hoće da se nahrane energijom kao velik, mastan i mirišljav zalogaj što privlači gladne oči i trbuh. Oni hoće razmjenu energije uzimaju dragocjeno, a za uzvrat daju smeće najlukavija prevarantska posla.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 23:48   #17
pa kad imas puno energije mozes je malo i podijeliti bez da uopce osjetis nedostatak, ionako energija stalno tece kroz covjeka i napaja ga u velikoj kolicini ako je otvoren
mozda je to jedini nacin da ta neka bica dodu do potrebne im energije...'zicajuci' od snaznih ili otmajuci od od slabih koji se ne mogu obraniti jer i sami imaju premalo energije
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.