Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2008., 08:42   #341
Elegant ja bih bila jako oprezna s takvim stvarima. U zgradi do moje je predstavnik suvlasnika dignuo kredit na ime zgrade kod upravitelja, lovu pobrao i potrošio,a sad svi suvlasnici imaju cirkus jer moraju taj kredit vraćati prek pričuve. imala je i policija tu posla. Ajde dobro ne bih sada unaprijed nekog osuđivala, ja samo kažem da se svašta može dogoditi u našoj državi. I samo želim upozoriti da zbog mogućih komplikacija nije dobra situacija kakvu vi imate, da vam predstavnik suvlasnika bude osoba koja u zgradi ne živi.

Jesi vidjela kak dobro napreduju radovi na mojoj zgradi ?
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 09:32   #342
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
to što mu sin ima stan u zgradi, ne znači da on ima stan u zgradi u kojoj je kućepazitelj ... a ako si bila na sastanku, mogla si čuti čitanje dijela zakona po kojem je OBAVEZNO da je kućepazitelj ujedno i suvlasnik. U to ime, imamo mi li mi zakonitog prdrestavnika stanara ili ne? Mislim da bi nam Hrvoje na to mogao dati odgovor ....

Inače, da, znamo da si stan iznajmila ... čitalo se
da cula sam sta su pricali. ne znam ko mu je sin niti se tog covjeka sjecam od prije ali mozda mu je otac dignuo kredit a ne on tako da se otac vodi pod vlasnika nekretnine. mislim, meni je tako svjedno sve dok zgrada funkcionira i dok taj covjek obavlja svoj posao. i tako nije bas bila navala na mjesto kucepazitelja/ upravitelja il sto vec.
a sta se tice iznajmljivanja mislim da se ne trebam pravdati iako sam ovo shvatila kao provokaciju. zanimale su me cijene po kojima ljudi iznajmljuju tako da se mogu orjentirati sa svojom cijenom. i nisam znala da je jedan post na tu temu toliko zapinjao za oko.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 13:30   #343
Zna li itko ista o stomatologinjama lociranim u nasem kvartu?! Ikakvih iskustava?
Sufraž is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 14:29   #344
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Elegant ja bih bila jako oprezna s takvim stvarima. U zgradi do moje je predstavnik suvlasnika dignuo kredit na ime zgrade kod upravitelja, lovu pobrao i potrošio,a sad svi suvlasnici imaju cirkus jer moraju taj kredit vraćati prek pričuve. imala je i policija tu posla. Ajde dobro ne bih sada unaprijed nekog osuđivala, ja samo kažem da se svašta može dogoditi u našoj državi. I samo želim upozoriti da zbog mogućih komplikacija nije dobra situacija kakvu vi imate, da vam predstavnik suvlasnika bude osoba koja u zgradi ne živi.

Jesi vidjela kak dobro napreduju radovi na mojoj zgradi ?
što više na tu temu reći ... pričekat ćemo koji skup stanara, pa vidjeti ... ili pokušati vidjeti ... što se radi, što se planira

a tvoja zgrada ... mogu ti jedino reći da bi i moj stan bio u njoj da su ju počeli graditi godinu dana ranije!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 14:32   #345
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
da cula sam sta su pricali. ne znam ko mu je sin niti se tog covjeka sjecam od prije ali mozda mu je otac dignuo kredit a ne on tako da se otac vodi pod vlasnika nekretnine. mislim, meni je tako svjedno sve dok zgrada funkcionira i dok taj covjek obavlja svoj posao. i tako nije bas bila navala na mjesto kucepazitelja/ upravitelja il sto vec.
a sta se tice iznajmljivanja mislim da se ne trebam pravdati iako sam ovo shvatila kao provokaciju. zanimale su me cijene po kojima ljudi iznajmljuju tako da se mogu orjentirati sa svojom cijenom. i nisam znala da je jedan post na tu temu toliko zapinjao za oko.
nije bila provokacija, ali mislim da je prirodno da želimo znati što se događa u zgradi u kojoj živimo

a isto tako znamo da stan o kojem pričaš nije kupljen na kredit ... ko i uvijek, svijet je i u ovom slučaju globalno selo.

No, so far so good (bar što se predstavnika stanar tiče).
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 09:24   #346
hej, ljudi!
mi smo se friško (prije mjesec i pol) doselili u borovje i zanima me može li se gdje ovdje ići na kakav fitness ili aerobic ili slično?
hvala vam na pomoći!
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 13:28   #347
zanima me dali netko od vas zna dal su kućice u nizu u ulici davora zbiljskog preko puta skole vlasnistvo grada ili privatno.suprug i ja bi to kupili ili iznajmili pa nas zanima kome da se obratimo.unaprijed hvala.
sara87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 10:49   #348
Quote:
zlocestoca kaže: Pogledaj post
(mrak, magla...)
toga nema u drugim kvartovima
__________________
Modno (samo)svjestan
Stilist is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 17:01   #349
ginekolog

Može li mi netko reći točnu adresu DZ na Borovju i ima li ginekologa. I naravno kakva/kakav je, ima li UZV i sl. Tnx
ciciban3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 11:00   #350
Quote:
ciciban3 kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći točnu adresu DZ na Borovju i ima li ginekologa. I naravno kakva/kakav je, ima li UZV i sl. Tnx
To ti je u centru Borovja kod škole, ne možeš fulati - nova bijela zgrada, sa ljekranom u prizemlju.

Što se tiče ginekologa, vidjela sam natpis u samom DZ i u čekaonici par žena, pa pretpostavljam da ima, ali nisam sigurna.

elegant samo da javim da sam se prijavila kod dr Cegenar bez problema.

Inače vidim da se Mešićeva zgrada ekspresno završava, a Justova nešto sporije. Čak mi se čini da Just tu zgradu jako dugo gradi. Zato će ekipa koja je u Mešićevoj zgradi kupila stan vjerujem jako brzo useliti.

I nešto su počeli, pa opet stali raditi na onom terenu (grabi) ispred škole.
Loli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 23:02   #351
Loli, hvala - pronašla bez problema.
ciciban3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 23:20   #352
Quote:
Loli kaže: Pogledaj post
I nešto su počeli, pa opet stali raditi na onom terenu (grabi) ispred škole.
Ja načula da će uskoro tamo niknuti zgrada s 300 stanova!!!

Inače, što se tiče Mešićeve zgrade, da li netko zna da li su dolje u podrumu garaže ili samo podzemna parkirna mjesta i koja je cijena?
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 16:13   #353
Quote:
new member kaže: Pogledaj post
Ja načula da će uskoro tamo niknuti zgrada s 300 stanova!!!

Inače, što se tiče Mešićeve zgrade, da li netko zna da li su dolje u podrumu garaže ili samo podzemna parkirna mjesta i koja je cijena?

OMG! Još stanova... A ja mislila možda neki tržni centar, nešto u tom stilu...
Loli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 13:32   #354
Hello Borovjcani.
Zanima me koji su sve Internet provideri dostupni u Borovju?
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:30   #355
T-com i Metronet (ex Vodatel), za ostale ne znam. U vrijeme kad sam ja uzimala, prije cca 2 godine, nitko drugi nije bio dostupan. Ja sam na Metronetu i zadovoljna sam, nemam nikakvih problema.
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:58   #356
U mom stanu (pored Doma zdravlja) je BNet priključak već više od 4 godine. Trenutno imam 3D, iznimno zadovoljan, pogotovo omjerom uloženo/dobiveno.
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 00:51   #357
Bog,
živim u Borovju nekih godinu dana i pogled mi puca na onaj "predivan" jarak između škole i doma zdravlja. Jel zna netko možda hoće li se ikad to sredit i kaj će tamo bit?
belinda_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 13:27   #358
Quote:
Sufraž kaže: Pogledaj post
Zna li itko ista o stomatologinjama lociranim u nasem kvartu?! Ikakvih iskustava?
u dz imaju dvije
nemam iskustva iako sam prijavljena, ali navodno su dobre

ima i košanski u jednoj zgradi..ona je privatnik,ali i ugovor s hzzo-om..tako da mozes i tamo otvoriti karton, a nju svi jako hvale
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 13:29   #359
Quote:
Reina kaže: Pogledaj post
hej, ljudi!
mi smo se friško (prije mjesec i pol) doselili u borovje i zanima me može li se gdje ovdje ići na kakav fitness ili aerobic ili slično?
hvala vam na pomoći!
e, ja sam cula tj znam sigurno da ima u školi pilates..popodnevni termin valjda kad nema škole
odi i raspitaj se
a imas i na folki
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 23:20   #360
Stiže nam Konzum!
new member is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.