Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2014., 09:38   #2881
Bila sam kod dr. Račkog u Runjaninovoj na prvom trudničkom pregledu i moram reći da sam jako zadovoljna pregledom, ali i razgovorom. Čitala sam po forumima kako ne želi davati neke savjete, ali hoće ako ga same pitate sve što vas zanima. Barem je meni tako bilo..U svakom slučaju preporučam..
Mini11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 09:56   #2882
Bila kod Belić, vratila se.
Bila je ljubazna i dobre volje, vrlo nježna.
Nisam trudnica i zdrava sam, tako da nisam imala nekih velikih problema o kojima bih pričala s njom, ali objasnila mi je neke stvari vezano za PCOS na koji je drugi dr sumnjao, na što sad pazim, i odgovorila na pitanja koja sam imala.
Sestra također ljubazna i nije živčana.
Jedino sam čekala iako sam bila naručena, oko sat vremena. Što je zapravo i dalje manje nego kod ostalih dr, pa mogu preživjeti.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:29   #2883
Quote:
tiinkivinki kaže: Pogledaj post
ja sam prije 9 mj mjenjala gin. i rekla mi sestra da donesem karton od starog na kaj sam ju pitala kaj zbilja moram to nosit jer sam se sa bivšim gin. posvađala i neželim mu više kucat na vrata i onda je rekla ma dobro onda nemoraš niš nosit
Tnx. Ma moj karton je vjerojatno prazan jer nikad nisam imala problema
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:29   #2884
evo bila i ja dns kod dr.belic dosla prazna cekaona i odma dosla na red cekala cca 2 min dr. je stvarno draga,simpaticna i susretljiva,za preporucit i odgovara na sva pitanja i ima strpljenja
__________________
... uzmi ili ostavi :)
kornelija90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:47   #2885
Valjda ovisi koliko nenaručenih naleti.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:53   #2886
a i jutro je ko zna mozda ih ujutro manje narucuje
__________________
... uzmi ili ostavi :)
kornelija90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:53   #2887
bok svima!

sada sam pročitala hrpu ovih stranica, u potrazi sam za novim ginekologom zbog preseljenja.

odgovaralo bi mi borovje, vidim da se spominje dr. pavić lugović, ako mi se nije pomiješalo sve što sam pročitala, komentari za nju su ok?

zanima me ima li ona ultrazvuk?

hvala!
jelc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 21:09   #2888
Quote:
jelc kaže: Pogledaj post
bok svima!

sada sam pročitala hrpu ovih stranica, u potrazi sam za novim ginekologom zbog preseljenja.

odgovaralo bi mi borovje, vidim da se spominje dr. pavić lugović, ako mi se nije pomiješalo sve što sam pročitala, komentari za nju su ok?

zanima me ima li ona ultrazvuk?

hvala!
Nisam (još) bila kod nje, ali komentari su pozitivni. A za ultrazvuk ne znam
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 08:24   #2889
Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Nisam (još) bila kod nje, ali komentari su pozitivni. A za ultrazvuk ne znam
možda nam netko drugi onda odgovori, dakle ima li dr. pavić lugović u borovju ultrazvuk?!
jelc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 09:09   #2890
Quote:
jelc kaže: Pogledaj post
možda nam netko drugi onda odgovori, dakle ima li dr. pavić lugović u borovju ultrazvuk?!
Ordinacija ima ultrazvuk. Prošla ginekologica mi je tamo svaki put radila ultrazvuk. Ovu sad novu nisam još upoznala jer je na bolovanju već nekoliko mjeseci.

Ne znam tko ju trenutno mijenja jer se te zamjene navodno non-stop mjenjaju, ali prije neka 2 mjeseca je bio neki stari doktor. On mi tada nije napravio ultrazvuk samo papu, ali to mi je bilo važnije i ultrazvuk nisam niti tražila. Možda da sam ga tražila bi napravio, ali on je tako spoooooooooor i sumljam da bi i uz one pepeljarke išta vidio tako da nisam ni tražila.

Nadam se da je doktorica ozdravila i da će se brzo vratiti ak već nije jer su joj preporuke na najdoktor odlične.
Azurae is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 09:35   #2891
Ah što reći, ja presretna Jučer bila na pregledu u DZ Malešnica, došla je dr Biserka Knezić Frković. Mlada žena, topla, simpatična, komunikativna, brza, divna. Pregled detaljan, nježan, ma super. Išla sam na godišnju generalku, papa, ultrazvuk. Sama je preporučila da odem na uzv grudi, djeluje mi stručno.
Vidim da od ove godine radi i u poliklinici Harni. Eto, nadam se da sam pomogla
__________________
majmunčić
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 10:03   #2892
Quote:
Azurae kaže: Pogledaj post
Ordinacija ima ultrazvuk. Prošla ginekologica mi je tamo svaki put radila ultrazvuk. Ovu sad novu nisam još upoznala jer je na bolovanju već nekoliko mjeseci.

Nadam se da je doktorica ozdravila i da će se brzo vratiti ak već nije jer su joj preporuke na najdoktor odlične.
Hvala ti na odgovoru! Još samo da prima pacijente...
Odšetat ću jedan dan tamo i provjeriti.
jelc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 12:17   #2893
Quote:
jelc kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru! Još samo da prima pacijente...
Odšetat ću jedan dan tamo i provjeriti.
Prima pacijente, ja sam odnedavno kod nje.
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 21:29   #2894
Molim preporuku za ginekologa/ginekologicu (radije zensku ovaj put za promjenu) na podrucju Novog zg?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 16:05   #2895
Samo da prijavim da dr. Pavić Lugović prima pacijente, ali prvi slobodan termin ima tek u veljači 2015.!?

Dakle, ja stvarno ne vjerujem, otkada ni običnom kvartovskom ginekologu ne možeš normalno doći na pregled? Pa šta rade ti doktori, ja stvarno ne vjerujem da imaju toliko pacijenata, jel oni to namjerno sabotiraju ili šta? Čemu uopće plaćam(o) te doprinose kada niš pošteno ne možeš dobiti, najbolje bi bilo da svi idemo privatno, jel, pa da ne maltretiramo naš HZZO.

Ostajem onda ja kod svoje dr. Tomić u Dubravi. Kod nje barem uvijek mogu normalno doći na red.
jelc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:56   #2896
Quote:
jelc kaže: Pogledaj post
Samo da prijavim da dr. Pavić Lugović prima pacijente, ali prvi slobodan termin ima tek u veljači 2015.!?

Dakle, ja stvarno ne vjerujem, otkada ni običnom kvartovskom ginekologu ne možeš normalno doći na pregled? Pa šta rade ti doktori, ja stvarno ne vjerujem da imaju toliko pacijenata, jel oni to namjerno sabotiraju ili šta? Čemu uopće plaćam(o) te doprinose kada niš pošteno ne možeš dobiti, najbolje bi bilo da svi idemo privatno, jel, pa da ne maltretiramo naš HZZO.

Ostajem onda ja kod svoje dr. Tomić u Dubravi. Kod nje barem uvijek mogu normalno doći na red.
Jel se vratila s bolovanja? Meni nije problem čekati do veljače, ali da je u redu - nije.
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 23:34   #2897
Bok žene, doselila sam se u Zagreb nedavno (studentica) pa bi mi trebala pomoć.
U centru Zagreba sam, ne znam gdje se nalazi kakav dom zdravlja ni ginekološke ordinacije, ima itko kakvu preporuku? Voljela bih da ne naplaćuje uzv i druge stvari koje ni ne bi trebao/la naplaćivati.
I treba mi novi recept za pilule, s ovim mogu podići još jednu kutiju.
E sada, u slučaju da ne uspijem dobiti termin za pregled tijekom ovog mjeseca, je li okej ako dođem bez rezervacije, samo po recept za pilule? Kako to funkcionira? Jer ovog zadnjeg (na 6. mjeseci) sam dobila na pregledu.
Molim vas, pomozite ako možete, malo sam zbunjena i izgubljena.
fgm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 23:51   #2898
nađeš ginekologa/icu koji prima nove pacijentice (prelistaj zadnjih par stranica) i odeš se prijaviti....sestra će ti dati upute što trebaš....za pilule obično ne čekaš pregled, već možeš doći bilo kad....

Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Ajde da je i to netko objasnio. Svaki put kad bi guglala DZ Borovje bi mi nudio ovo Zdeslava Turića pa mi niš' nije bilo jasno. Stvarno neobično da ima toliko lokacija jednog DZ-a
nije to ništa neobično.....čisto da se uštedi na nepotrebnoj administraciji....

DZ zagreb zapad uključuje dz prečko, jarun-gajevo, dz knežija, dz podsused, dz črnomerec itd....zamisli sad da je svaki od njih samostalan, a ne podružnica i da ima svu administraciju....totalno nepotrebni trošak...a s obzirom na broj stanovnika, potrebno je imati toliko podružnica....npr. vrbani 1,2 i 3 nemaju, pa ih upućuju u prečko i jarun-gajevo, a tamo više nema mjesta, pa ih ni ne primaju....to je veliko područje i veliki broj stanovnika, a bez dz-a....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 08:14   #2899
Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Jel se vratila s bolovanja? Meni nije problem čekati do veljače, ali da je u redu - nije.
Iskreno, to ne znam. Pričala sam samo sa sestrom i ona mi nije spominjala nikakvo bolovanje.

Sretno!
jelc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 11:54   #2900
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post

nije to ništa neobično.....čisto da se uštedi na nepotrebnoj administraciji....

DZ zagreb zapad uključuje dz prečko, jarun-gajevo, dz knežija, dz podsused, dz črnomerec itd....zamisli sad da je svaki od njih samostalan, a ne podružnica i da ima svu administraciju....totalno nepotrebni trošak...a s obzirom na broj stanovnika, potrebno je imati toliko podružnica....npr. vrbani 1,2 i 3 nemaju, pa ih upućuju u prečko i jarun-gajevo, a tamo više nema mjesta, pa ih ni ne primaju....to je veliko područje i veliki broj stanovnika, a bez dz-a....
Ma sve je to ok, ali nepotrebno zbunjuje ljude kao ovo s dvije adrese

Quote:
jelc kaže: Pogledaj post
Iskreno, to ne znam. Pričala sam samo sa sestrom i ona mi nije spominjala nikakvo bolovanje.

Sretno!
Kažu da je dr. Lugović na bolovanju neko vrijeme
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.