Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2009., 16:01   #21
Ispitivanja privedena kraju. Sa Herbafastom sve u redu. Ponovno u prodaji.
Malena37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 22:52   #22
Hvala na informacijama ipak je lakše kad znaš da je u redu. Odmah sam kupila dva pakiranja pa nastavljamo zdravo živjeti (slatkiši su svedeni na mimimum).
Pont is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 19:56   #23
ja sma ga također kupila i krecem na plivanje pa cemo vidjeti.
__________________
<3
passover is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 11:18   #24
Ja sam jučer popila prvu kapsulicu. Jutros je vaga već pokazala kilu manje. Ali moram reći da ne jedem kruh ni slatko i krećem se. Super mi je kod njega što mi daje osjećaj sitosti i nemam toliku potrebu za prežderavanjem kao i inače
Što se tiče pijenja vode, ja inače jako puno pijem pa mi to nije ništa čudno...

Eto, javim vam promjene, želim svima uspješne rezultate!
Pepitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 01:01   #25
Smile haj

i ja se pridružujem ovoj temi i klubu koji pokušava smršaviti! Pijem 5 dana herbafast na preporuku desetak prijatelja, svi su oduševljeni, svi su skinuli željene kile, tlak im je u redu. Čak mi je i magistra farmacije preporučila jer su "jako korisne" za zdravlje!? Blago sumnjam, ali eto.. Ništa posebno nisam žedna, smanjio mi se malkice apetit i hrana mi ima čudan okus. Ništa još nisam omršavila, ali javim se za par dana s novim vijestima. Da li tko zna koliko dugo se smije piti herbafast?
Anavir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 18:12   #26
Quote:
Anavir kaže: Pogledaj post
i ja se pridružujem ovoj temi i klubu koji pokušava smršaviti! Pijem 5 dana herbafast na preporuku desetak prijatelja, svi su oduševljeni, svi su skinuli željene kile, tlak im je u redu. Čak mi je i magistra farmacije preporučila jer su "jako korisne" za zdravlje!? Blago sumnjam, ali eto.. Ništa posebno nisam žedna, smanjio mi se malkice apetit i hrana mi ima čudan okus. Ništa još nisam omršavila, ali javim se za par dana s novim vijestima. Da li tko zna koliko dugo se smije piti herbafast?
mislim tri mjeseca. od njega neceš smršati.ako ga redovno uzimaš izgubit ceš apetit.kad vec manje jedeš mora doci do smanjenja kilaže.
koja je cijena kod vas?u bih je oko 13,5€.
rupnido is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 23:15   #27
kod nas je Herbafast oko 100kn!
I ne nasjedajte da je nešto takvo korisno za zdravlje,ali još je ne korisnije nositi višak kilograma( baš sam sada čitala da pretiliji ljudi su skloniji i svinjskoj gripi)..
čufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 23:18   #28
Quote:
kaljinka kaže: Pogledaj post
a zašto se reklama na tv i dalje vrti?
Reklama se vrtila i kad je Herbafast bio povučen,iz jednostavnog razloga jer takvi veliki brandovi imaju novaca da plačaju reklame i mažu nama malim ljudima oči i kad su svi dokazi protiv njih!

Pa i coca-cola daje pola svoje zarade na reklame,a svako malo dijete zna kako je štetna!
čufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 17:42   #29
Ja sam popila ukupno 6 kutija, zaredom, u 4 i 5 mj. ove godine.
U tom periodu sam skinula 9 kg KOJE MI SE NISU VRATILE do dan danas.
Sada sam zadovoljna svojom težinom.
Meni je Herbafast odličan, postigla sam ono što sam htjela, dobro sam ga podnosila, a što je najvažnije - ostala mi je navika pijenja puuuuno vode svaki dan.

I opet bi ga pila da smatram da trebam..
sunchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 12:09   #30
Evo kolko sam ja uspio iscitati iz svega ovoga i na ostalim stranicama o ovoj temi svugdje su zene koje komentiraju ovaj proizvod...mene sada zanima jel ga i muskarci mogu koristiti ili je to samo za zene?
__________________
Trazim Srodnu Dusu
Redwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:51   #31
Quote:
Redwolf kaže: Pogledaj post
Evo kolko sam ja uspio iscitati iz svega ovoga i na ostalim stranicama o ovoj temi svugdje su zene koje komentiraju ovaj proizvod...mene sada zanima jel ga i muskarci mogu koristiti ili je to samo za zene?
Pio je i moj brat i baš je bio zadovoljan
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 13:57   #32
situacija je sljedeća.
Radim u jednoj pekari već 2 godine i uspio sam s 83kg skočiti do troznamenkaste brojke od 101kg. pokušavao sam razne preparate i dijete ali ništa nije pomoglo. Od 1. listopada prošle godine odlučio sam se na drastične promjene a to su: Za doručak jedem samo voće, za ručak.. ovisi šta ima dok za večeru pojedem salatu (zelenu, crvenu, mješanu... nije važno). Pokušavam ne jesti nikad iza 18.00 sati. Uz ovakvu prehranu redovito (iza večere) šetam nekih pola sata. Najvažniji korak u ovome svemu jest da sam izbacio iz prehrane sve pekarske proizvode uključujući i KRUH. Samim tim ne jedem namaze salame i sličnu hranu. Danas je 11. siječnja 2010 i s ponosom mogu reći da sam izgubio 13 kg. Osječam se super dobro nema više zapuhanosti, umora itd. Želja mi je postići idealnu težinu od 78 kg. Što se tiče herbafasta danas sam ga kupio i molim vas da mi napišete koliko je utjecajan i koliko se kg može s njim izgubiti. Usput cijena mu je 88.50 kn. Ako nema efekta javite mi na vrijeme radi uštede novca. Hvala na strpljenju.
Haker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 23:58   #33
odi na coolinarika.com i tamo na forumu imaš isto temu o herbafastu, pomoći će ti
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:12   #34
Haker svaka cast!!
Super si skinuo kile....
Nadam se da ces uspjet doc do zeljene kilaze...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 19:57   #35
Fala na podršci...
Haker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 13:18   #36
hm,...herbafast da, ali samo ako si potpuno zdrav.
ja kupila kutiju i nema nikakvih konkretnih uputa ni savjeta.
i onda odtišla na njihovu stranicu, a kad tamo...ispada da čim imaš neku bolest-ne smiješ piti herbafast.
ja imam hipotireozu, pod kontrolom lijekova je, ali opet ne smijem, wtf?!
btw. rade se u Kini, pa ak te to ne smeta...
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 14:17   #37
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
hm,...herbafast da, ali samo ako si potpuno zdrav.
ja kupila kutiju i nema nikakvih konkretnih uputa ni savjeta.
i onda odtišla na njihovu stranicu, a kad tamo...ispada da čim imaš neku bolest-ne smiješ piti herbafast.
ja imam hipotireozu, pod kontrolom lijekova je, ali opet ne smijem, wtf?!
btw. rade se u Kini, pa ak te to ne smeta...

katastrofa!
ex Medeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 20:33   #38
ja nisam ništa skinula od njih pa sam i odustala, puno mi je to novaca, bolje smanjiti hranu nego se trovati glupostima i to još i plaćati
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 15:53   #39
pozdrav svima!

čitala sam malo o Herbafastu na coolinarki i ovdje,odlučila sam se pisati ovdje jer tamo o temi nije pisano već par mjeseci...

Zanima me pakovanje i cijena herbafasta.Cijena jedne kutije je cca 100kn.
Koliko ima tableta u kutiji?

Negdje sam pročitala 10,negdje 4?

Molim vas,razjasnite stvar! Hvalaa!
GO-ANNA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 17:10   #40
10, a negdje ti je cijena 84, negdje 94 kn, nazovi par ljekarni pa pitaj
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.