Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2012., 12:27   #1141
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post
To govorim svaki dan već četvrti tjedan I još jednom, nadam se da će danas stvarno pustiti ta sredstva.
Stvarno smo sad već svi u totalnoj komi. Na poslu sam i ne mogu se koncentrirat na ništa. Samo razmišljam kad će 15:30 da objave listu i nadam se da neće bit ista kao i prošli tjedan.
jonathan23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 12:56   #1142
Quote:
jonathan23 kaže: Pogledaj post
Stvarno smo sad već svi u totalnoj komi. Na poslu sam i ne mogu se koncentrirat na ništa. Samo razmišljam kad će 15:30 da objave listu i nadam se da neće bit ista kao i prošli tjedan.
I feel you......ja sam u tim momentima tražio što više posla da imam za radit tako da ne razmišljam o novim tablicama...
optimusPrimatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:19   #1143
Niti ja se ne mogu koncentrirati kako spada na ništa na poslu. U mozilli imam u jednom tabu otvorenu stranicu ministarstva u drugom mail, trećem forum i četvrtom google. Svako malo radim refresh i nadam se da ću pročitati kakvu novost...
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:22   #1144
nema nikakve informacije o novim sredstvima, sad sam zvala APN.To je za poludit
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:38   #1145
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Upravo sam zvao ministarstvo i razgovarao sa nekom gospođom koja kaže da ministar treba tek zatražiti dodatna sredstva od Linića Na moje pitanje o izjavi u NU2 kaže da nikakvu službenu informaciju, da su sredstva zatražena, još nemaju

Kao da su mala djeca u tom ministarstvu
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:59   #1146
UŽASSSS!!!!

što se događa ako nam istekne rezervacija za stan? pa samo mi još to fali
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 14:02   #1147
Ako misliš na rok do kojega moraš isplatiti stan koji je u predugovoru tu se ne moraš brinuti. Nazovi prodavatelja i objasni mu situaciju. Većina ih je ok i neće biti problema. Ja sam to odradio u subotu i nije bilo problema s druge strane. Ne brini se, njima je u cilju prodati taj stan, a ako sada tebe zaje... onda će opet taj stan stajati prazan tko zna koliko.
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 14:26   #1148
Ja to ne mogu vjerovat. Pa to su ozbiljne stvari, a oni tako. Stvarno kao mala djeca. To je bilo prije tjedan dana u NU2 i kao još nije zatražio sredstva (to je sigurno bila neka službenica u ministarstvu koja se samo javlja na telefon ).
jonathan23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 14:35   #1149
Vjerojatno, ali i do nje su me prespajali 4 puta...

Ta žena mi kaže "možda u kabinetu imaju kakvu informaciju" a iz kabineta ministarstva su me k njoj prespojili. I tko je sada tu lud?! JA!
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 14:40   #1150
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno, ali i do nje su me prespajali 4 puta...

Ta žena mi kaže "možda u kabinetu imaju kakvu informaciju" a iz kabineta ministarstva su me k njoj prespojili. I tko je sada tu lud?! JA!
To sam napisao zato što se već nemam kako utješit. Tješim i suprugu i sebe već mjesec dana. Koma.
jonathan23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 14:40   #1151
Quote:
lutia kaže: Pogledaj post
nema nikakve informacije o novim sredstvima, sad sam zvala APN.To je za poludit
mislim da ministar treba zatraziti sredstva na sjednici vlade, a sjednica je u četvrtak.
gdlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 14:45   #1152
Quote:
gdlaka kaže: Pogledaj post
mislim da ministar treba zatraziti sredstva na sjednici vlade, a sjednica je u četvrtak.


Nadam se da to nije istina. Pa tko će čekati do četvrtka?!?!?!?!?!?!
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 14:49   #1153
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post


Nadam se da to nije istina. Pa tko će čekati do četvrtka?!?!?!?!?!?!
prosle godine bačić je zatražio na sjednici vlade dodatnih 9 milijuna, pa mislim da treba i vrdoljak
gdlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 14:52   #1154
Pa mogao je to onda napraviti prošli četvrtak na sjednici vlade...
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 14:55   #1155
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post
Pa mogao je to onda napraviti prošli četvrtak na sjednici vlade...
a mogao je neznam zasto nije, a ko ce znat kad ce, meni je rekla zenska u zabi da su trbali pustit sredstva sad u cet ili petak, pa nisu. a uvik mi je dosad tocno rekla, znao sam i za ovih 5 milijuna od nje prije nego je ministar reko za njih u ned.u 2. pa sad valjda ce bit ovi tjedan. nema druge nego cekat.
gdlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 15:28   #1156
pokušala sam i ja sad kontaktirati ministarstvo, al čovjek ne zna s kim bi me spojio, pa je nešto brljavio na centrali i spojio mi zaštitu okoliša.Divno.Odustajem od zvanja u ministarstvo, to je more telefonskih brojeva, a nikakve informacije.
A i ja sam luda što mislim da bi neko trebao suosjećati sa mnom što sam dala kaparu za stan, i dati mi neku potrebitu informaciju.Koješta.
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 16:12   #1157
Unhappy

Gasim internet do četvrtka i nema me. Mogli bi i oni malo pročitat forum i vidjet da patimo. Samo, bojim se da njih to nije briga.
jonathan23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 17:35   #1158
'ebenti ti pasa, ništa ne razumijem

Pregledala sam sad NU2 od 15.04. i doslovno citiram Vrdoljaka:"Zamolio sam ministra financija još 5 milijuna kuna." Dakle, perfekt!!!! Netko tu kenja, nadam se teta koja se javila na tel u ministarstvu. Činjenica je da se Linić klatio po Americi prošlih dana, pa ajde recimo da se to otegnulo. S druge strane, pa valjda i on ima svoje zamjenike.
Citiram dalje: "Gladni smo sredstava u proračunu. Na ovih 10 milijuna kuna subvencija prihodovali smo 50 milijuna PDV-a."

Stvarno se nadam....u protivnom, e baš neću kupiti stan bez subvencije
Ako u četvrtak na sjednici Vlade nešto o tome ne budu brljezgali....jao si ga onom kome ja sjednem za vrat dok mi ne kaže kako zapravo stvari stoje

E tak, sad odem
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 17:57   #1159
ne šali se Vrdoljak baš..tako da ne vjerujem da nije istina što je rekao.samo..neka nam kaže neko dokad moramo čekati
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 18:09   #1160
Quote:
lutia kaže: Pogledaj post
ne šali se Vrdoljak baš..tako da ne vjerujem da nije istina što je rekao.samo..neka nam kaže neko dokad moramo čekati
a de zamisli da ovi što ih rastežu po Županijskom sudu...nećemo nikoga imenovati vrate pare što su pokrali......ajmeeeeeeeeeeeee koliko bi stanova bilo....
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.