Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2008., 22:43   #61
Probao mulatkinju i bilo je skroz ok.
Bolesno normalan is offline  
Old 10.08.2008., 22:43   #62
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Vidim da cijeniš žene općenito.
zna nas u dušu,šta volimo,o čemu maštamo...
Afrika is offline  
Old 10.08.2008., 22:43   #63
...ma ti uopste ne citas tudje postove..samo onako ovlas preletis..kuzis li ti sta ti ja govorim?...nije samo taj ogromni kurac predmet zenskih mastarija o crncima.....a ti zapeo za njega i ne pustas..meni je to sumnjivo...haha....
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 10.08.2008., 22:46   #64
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Ma gdje se to molim te danas crncima nanosi šteta?
Moj stari je 10 godina radio u Americi i kaže da si crnci najviše svojim defetističkim i sammosažalijevajućim ponašanjem kopaju jamu pod nogama.

Danas,143 godine nakon ukidanja ropstva.....Malo je patetično.I smiješno.
srce moje danas ti je ropstva kamaru, samo sto je savremeno.
a crnci pravi amerikanci, jer mnogi od njih su docekali bijelce sa indijancima, ni danas dan ne zauzimaju neku vaznu funkciju, i nikad nisu bili presjednici svoje zemlje, jel to sloboda.
a vidis i ja radim sa dosta crnaca, i istina je da su ljencuge, i u mnogim slucajevima priglupi, ali imaju tako isto dosta dobrih i pametnih ljudi, ali cak i oni kada udzu , u nekim dijelovima amerike i danas dan u prodavnicu, za njima hodaju, kao da ce sta pokrasti,
znam jednog kapetana americke vojske ovdje u iraku koji je imao neugodnu situaciju skoro kuci.
i dana dan su u losijoj poziciji.
a samim tim sto nemogu vladati svojom zemljom i indijancima i crncima se daje na znanje da su jos uvijek niza vrsta.
dokazi suprotno.

a malo o robstvu,.
dubai, grad snova, ljepote i bogastva, i iluzije.
znas li ti za koliko tamo radi jedna afrikanaka, ili filipinka, ha ha
njih 10 nemoze napraviti platu jedne evropljanke na istom poslu,.
zive ih po deset u jednom stanu, rade za bijedu, zive bijedu bijeda su, i sve sto zarade moze im biti da jedva prezive.
ako hoce nesto vise od zivota, moraju u javne kuce,
more je afrikanki, vise nego ijednih , po javnim kucama dubaija i cijelog svijeta.
oni su sve za arape, radnici , ljubavnice sluge, sve samo ne prijatelji.
i de mi reci da to nije robstvo modernog doba.
jedan indijac ako je dobro obrazovan i uspije, zaradi 800$, to je akademik, a jedan arap na salteru za usluge na aerodromu 5000$ a ovaj injzinjer gradzevine, i bog zna sta sa petnaest godina iskustva, al dzaba.
gdje je tu ravnopravnost ljudi i bla bla bla
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 22:47   #65
zelio bi strefit onu Ashley u Princu iz Bel-Aira ak ko zna !!! Neznam joj pravo ime
fresh1234 is offline  
Old 10.08.2008., 22:52   #66
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
srce moje danas ti je ropstva kamaru, samo sto je savremeno.
a crnci pravi amerikanci, jer mnogi od njih su docekali bijelce sa indijancima, ni danas dan ne zauzimaju neku vaznu funkciju, i nikad nisu bili presjednici svoje zemlje, jel to sloboda.
a vidis i ja radim sa dosta crnaca, i istina je da su ljencuge, i u mnogim slucajevima priglupi, ali imaju tako isto dosta dobrih i pametnih ljudi, ali cak i oni kada udzu , u nekim dijelovima amerike i danas dan u prodavnicu, za njima hodaju, kao da ce sta pokrasti,
znam jednog kapetana americke vojske ovdje u iraku koji je imao neugodnu situaciju skoro kuci.
i dana dan su u losijoj poziciji.
a samim tim sto nemogu vladati svojom zemljom i indijancima i crncima se daje na znanje da su jos uvijek niza vrsta.
dokazi suprotno.

a malo o robstvu,.
dubai, grad snova, ljepote i bogastva, i iluzije.
znas li ti za koliko tamo radi jedna afrikanaka, ili filipinka, ha ha
njih 10 nemoze napraviti platu jedne evropljanke na istom poslu,.
zive ih po deset u jednom stanu, rade za bijedu, zive bijedu bijeda su, i sve sto zarade moze im biti da jedva prezive.
ako hoce nesto vise od zivota, moraju u javne kuce,
more je afrikanki, vise nego ijednih , po javnim kucama dubaija i cijelog svijeta.
oni su sve za arape, radnici , ljubavnice sluge, sve samo ne prijatelji.
i de mi reci da to nije robstvo modernog doba.
jedan indijac ako je dobro obrazovan i uspije, zaradi 800$, to je akademik, a jedan arap na salteru za usluge na aerodromu 5000$ a ovaj injzinjer gradzevine, i bog zna sta sa petnaest godina iskustva, al dzaba.
gdje je tu ravnopravnost ljudi i bla bla bla
Iznijet ću ti neke činjenice:
A)u Americi živi barem jednako pripadnika žute i crne rase.Jesu li "žuti" kada imali predsj. kandidata u SAD-u?
B)znaš li koliko je Japanaca pozatvarano u logore u SAD-u nakon bombardiranja Hirošime i Nagasakija?Puno previše.
C)spominješ Filipinke,Afrikanke.....kao robinje.
Znaš li koliko bijelog roblja strada u nezamislivim radnim uvjetima diljem svijeta?
Puno previše.
FassGoHard is offline  
Old 10.08.2008., 22:52   #67
...aj ne upropastavajte ovu jebacku temu sa politikom i ljudskim pravima.....nego ovi koji su opalili sta obojeno,crno,zuto,malo zeleno...nek napisu sta iz prve ruke.....evo gore jedan rece da je imao priliku a svi ga izignorisase.....laki,pitaj covjeka za detalje..ja ne mogu,mene sramota..haha..
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 10.08.2008., 22:54   #68
Quote:
fresh1234 kaže: Pogledaj post
zelio bi strefit onu Ashley u Princu iz Bel-Aira ak ko zna !!! Neznam joj pravo ime
http://en.wikipedia.org/wiki/Tatyana_M._Ali
uuuu bilo je teško naći




Ljudi moji, tema vam je zakurac. Glupa. Uzeli ste socijalnu skupinu i sada joj lijepite seksualne epitete, degenerirate ju na razinu seksualne igračke, "nečeg za probati", "nečeg radikalno drukčijeg".
A to je loše.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 10.08.2008., 22:54   #69
srce moje reci tako nesto treba biti debil, al ne obicni nego debil na debilima.
pa znas li ti koliko se generacija robstva odrzalo, koliko je ubijenih crnaca sto su pokuali da budu slobodni, koliko je ubijenih iz zabave, i da su drzanio kao zivotinje iz kaveza,
i dan danas, ako je frka prvo pucaj u crnca, sigurno je za nesto kriv.
ti citas novine, a znas koliko je sranja i lazi i gluposti i uvelicavanja po novinama,
ja komuniciram svakodnevno sa ljudima od texasa do aljaske, i danas dan je prisutna t mrznja i sve, i danas dan se desavaju ista sranja, i ja cujem kako je kome brat ili neko poginuo.
vjeruj mi, ti ako ukrades sladoled u americi zvat ce muriju, a crnca ce odma upucati.
zato i jesu takvi, e dosta je problem sad, sta bi oni trebali skociti na nas i reci hvvala vam sto nas prihvatate, i zaboraviti i oprostiti sve, ljepota.
daj malo skontaj sto ze crna hronika zove tako
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 22:55   #70
Quote:
coff kaže: Pogledaj post
nego ovi koji su opalili sta obojeno,crno,zuto,malo zeleno...nek napisu sta iz prve ruke.....
I u čemu bi bila razlika?
Ljudi kao i svi drugi.
FassGoHard is offline  
Old 10.08.2008., 22:56   #71
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Iznijet ću ti neke činjenice:
A)u Americi živi barem jednako pripadnika žute i crne rase.Jesu li "žuti" kada imali predsj. kandidata u SAD-u?
B)znaš li koliko je Japanaca pozatvarano u logore u SAD-u nakon bombardiranja Hirošime i Nagasakija?Puno previše.
C)spominješ Filipinke,Afrikanke.....kao robinje.
Znaš li koliko bijelog roblja strada u nezamislivim radnim uvjetima diljem svijeta?
Puno previše.
wtf, stvarno si frik
crnci su pravi amerikanci i indijci, a ti kinezi su emigranti.
pa valjda necemo putiti da predsjednik hrvatske bude mongolac,
a zasto onda presjednik amerike ne bi bio amerikanac, a ne pridoslica.
ne razumem
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 22:56   #72
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
I u čemu bi bila razlika?
Ljudi kao i svi drugi.
Amen.
Afrika is offline  
Old 10.08.2008., 22:57   #73
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
srce moje reci tako nesto treba biti debil, al ne obicni nego debil na debilima.
pa znas li ti koliko se generacija robstva odrzalo, koliko je ubijenih crnaca sto su pokuali da budu slobodni, koliko je ubijenih iz zabave, i da su drzanio kao zivotinje iz kaveza,
i dan danas, ako je frka prvo pucaj u crnca, sigurno je za nesto kriv.
ti citas novine, a znas koliko je sranja i lazi i gluposti i uvelicavanja po novinama,
ja komuniciram svakodnevno sa ljudima od texasa do aljaske, i danas dan je prisutna t mrznja i sve, i danas dan se desavaju ista sranja, i ja cujem kako je kome brat ili neko poginuo.
vjeruj mi, ti ako ukrades sladoled u americi zvat ce muriju, a crnca ce odma upucati.
zato i jesu takvi, e dosta je problem sad, sta bi oni trebali skociti na nas i reci hvvala vam sto nas prihvatate, i zaboraviti i oprostiti sve, ljepota.
daj malo skontaj sto ze crna hronika zove tako
Ma daj ne budi patetičan!
Znaš li ti da bijelac usred New Yorka ne smije ni primirisati u crnački kvart,a da ga ne dočeka murja i isprati ga iz tog istog kvarta?
I očito gledaš previše jeftinih hollywoodskih drama.
Istina je često puno grublja.
FassGoHard is offline  
Old 10.08.2008., 22:58   #74
..pa ja sam i pokusala malo promjeniti smjer temi,a ne svesti sve na crnacko dupe i pune usne i toljagu u gacama...al laki ne da...optuzi me za filozofiranje a eno ga sad on filozofira o ropstvu.....
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 10.08.2008., 22:59   #75
@Lucky Luck


ww2 - 30 milijuna ubijenih Slavena
Vercingetorix is offline  
Old 10.08.2008., 22:59   #76
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
I u čemu bi bila razlika?
Ljudi kao i svi drugi.
aaa , te socne usne se rijetko srecu, i imitiraju se, silikonom.
radije ljubim usnu , a ne gumu,

a ko je taj sa iskustvom, hm, jednog znam,
od silne vrtoglavice od pisanja, nemam pojma ni kako se zove tema, ha ha

hajmo da cujemo tog, sta ti se svidjelo kod mrkulja.
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 23:00   #77
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
I u čemu bi bila razlika?
Ljudi kao i svi drugi.
tocno.al imaju nevjerojatno dobre guze...
Bolesno normalan is offline  
Old 10.08.2008., 23:00   #78
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
crnci su pravi amerikanci i indijci, a ti kinezi su emigranti.
Ne kontam.
Kinezi su počeli imigrirati u SAD negdje početkom uspostave robovlasništva u tom istom SAD-u.
I ne čujem i ne vidim baš mnogo kampanja za prava Azijata.
Ni u SAD-u ni igdje drugdje.
Zašto?
Zato jer im preseravanje i samosažalijevanje nisu u krvi.
FassGoHard is offline  
Old 10.08.2008., 23:01   #79
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
wtf, stvarno si frik
crnci su pravi amerikanci i indijci, a ti kinezi su emigranti.
pa valjda necemo putiti da predsjednik hrvatske bude mongolac,
a zasto onda presjednik amerike ne bi bio amerikanac, a ne pridoslica.
ne razumem
Valjda si mislio - imigranti.
Vercingetorix is offline  
Old 10.08.2008., 23:01   #80
Quote:
Bolesno normalan kaže: Pogledaj post
tocno.al imaju nevjerojatno dobre guze...
Imaju i "naše" djevojke nevjerojatno dobre guze.
I nema ljepših žena od Hrvatica.
Ne zato jer su "moje" nego jer me oči ne varaju.
FassGoHard is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger