Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2004., 18:33   #21
opr ja... radim od ovoga svega totalni rusvaj ali nema veze... po vašem mišljenju da li bi vam takva kosa bolje stajala na blijedu ili tamnu put... ja sam inače kraljica bjeline (snjeguljica mi nije ni do koljena) ?
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2004., 19:33   #22
Quote:
PrittPen kaže:
opr ja... radim od ovoga svega totalni rusvaj ali nema veze... po vašem mišljenju da li bi vam takva kosa bolje stajala na blijedu ili tamnu put... ja sam inače kraljica bjeline (snjeguljica mi nije ni do koljena) ?
hmm, a da onda nečeš izgledati nekako "prozirno" ? mislim, to ti je dobronamjerni savjet.. a vjeruj mi ja sam još bjelija nego ti
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2004., 22:34   #23
da... o tome razmišljam... blesava sam, znam trebala bi jednostavno otić i zblajhat se pa poslje razmišljat ( to ionako uvijek radim )
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2004., 22:38   #24
prirodno osuncana,nista pretjerano...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2004., 22:49   #25
Quote:
PrittPen kaže:
da... o tome razmišljam... blesava sam, znam trebala bi jednostavno otić i zblajhat se pa poslje razmišljat ( to ionako uvijek radim )
pa ako hočeš odi! neznam zašto tražiš odobravanje! onda ti se tek neće dopasti! ovako, moj savjet ti je da to napraviš ako stvarno želiš! i naravo, ako ti nije žao kose
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 09:58   #26
Ne sjećam se da sam otvorila ovaj topic
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 14:10   #27
keuene ima šampon ( 45 kn) za ubijanje žutila kod plave kose, nisam još probala, ali budem ovaj vikenda pa javim
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 16:08   #28
blajhanje

prirodna boja moje kose je neka smedja,svijetlo smedja sa primjesama ko neke sive, meni osobon al ju vec kojih 2 godine farbam u tamnooo smedju i sad sam se odlucila da ju vratim na prirodnu jer mi je oslabila. e sad, za iskusne, kaj preporucate...neda mi se cekat da mi cijela izraste jer ce biti pa sam misla malo pustit izrast i onda donji dio zblajhat i rec frizerki nek to zblajhano pofarba u najslicniju boju mojoj prirodnoj. se to moze, isplati? rezultati?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 16:15   #29
e da, i prije par mjeseci (tocnije krajem 5og) sam radila trajnu....ne onu sitnu nek onak...lagane kovrce, vec je poprilicno popustila jer mi je kosa jaka i cvrsta,.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 16:22   #30
ti si luda ako misliš prvo blajhat pa onda farbat. ljepo ti odi frizerki, ništa sama nemoj raditi, i ona te sigurno neće blajhat, nego će te farbati sa bojom kakvu želiš. trebalo bi ti ispasti dobro, jer ja se farbam nekih godinu i pol kod frizerke svakih mjesec dana (imam jako tamnu, a farbam se na flavo-smeđu neku), i uvijek ispadne dobro, niti se boja ne ispire. ako ces prvo blajhat, boja ce ti se sigurno ispirat. nikak si nemoj tak jako unistavat kosu.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 16:28   #31
ja imam svijetlo smedju kosu, i dugo sam se farbala u crno
naravno da mi je dosadilo ali posto mi je kosa bila duga (najduza u zivotu) bilo mi zao da je kratim a htjela sam svoju prirodnu boju kose, i onda mi je rodjak frizer blajhao nekim " de kapadjo" ili tako nekako, sto je neka blaza verzija blajha
dobila sam boju ali kosa je ipak bila ko metla, ostecena, ma fuj tako da sam se na kraju osisala
bolje da postepeno posvjetljavas kosu nekom svijetlo smedjom farbom nego da blajhas
bjalhanje
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 16:55   #32
kakvo blajhanje, pobogu!

Odi fino frizerki i reci joj šta hoćeš

može se kosa posvijetlit i bez blajhanja
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 17:05   #33
goldberry, pm box ti je pun jos od jucer...ocisti ga
__________________
What goes around comes around.
bmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 17:12   #34
obrisano
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 17:24   #35
a da stavis neke svjetlije pramenove? svijetlosmedje? fino ce biti dok kosa izrasta.
charlize is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 17:43   #36
a se moze kosa posvjetliti (u mom slucaju sa tam,no smedje, skoro crne, na svijetlu) obicnim bojama, bez blajha?
znam da to uzasno unisti kosu al ne zelim cekati da mi u potpunosti izraste jer bi uzasno zgledalo, a sisanje nema sanse. pa eto zato pitam za savjete.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 17:44   #37
Quote:
charlize kaže:
a da stavis neke svjetlije pramenove? svijetlosmedje? fino ce biti dok kosa izrasta.
ma osobno mi ne izgleda lijepo svijetli pramenovi na tamnoj kosi tako da ne bi to...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 18:17   #38
Quote:
mrkvich kaže:
a se moze kosa posvjetliti (u mom slucaju sa tam,no smedje, skoro crne, na svijetlu) obicnim bojama, bez blajha?
znam da to uzasno unisti kosu al ne zelim cekati da mi u potpunosti izraste jer bi uzasno zgledalo, a sisanje nema sanse. pa eto zato pitam za savjete.
pa da! to sam ti napisala gore. ja imam jako tamnu kosu, i idem frizerki na farbanje izrasta svakih mjesec dan, i ona me sa bojom farba. ok, nutra mora staviti hidrogena da se to primi, ali boja se ne ispire uopče.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 18:23   #39
Quote:
mrkvich kaže:
ma osobno mi ne izgleda lijepo svijetli pramenovi na tamnoj kosi tako da ne bi to...
ni meni na pretamnoj, al sam kasno skontala da imas skoro crnu kosu

evo Iva ti kaze da se bas tamna kosa moze posvjetliti farbom. nisam nikad imala takvu boju kose ali sam kod svojih prijateljica primjecivala da dosta zavisi od toga koju boju si stavljala i koliko dugo. nekima nije bilo spasa, morale su cekati da kosa izraste.

blajhanje na bilo koju kosu a narocito ofarbanu skoru crnu, ne mislim da je pametno. dobices ruznu boju i unistenu kosu.
charlize is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 19:07   #40
odi kod frizereke, ženo!
I reci joj da te ofarba u boju najsličniju tvojoj prirodnoj.

Ja imam prirodno tamnosmeđu kosu i farbala sam se dost dugo, bez blajha, u neku medenu, a imala sam čak i ful svijetlih pramenova, sve bez blajha.

naravno da se može.
samo treba znat smiješat boju. i stavi frizerka jači hidrogen, ali sve je bolje od blajha. uznapredovala je ta kemija bojanja kose od doba blajhanja.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:08.