Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2011., 21:22   #201
točno sam pretpostavljala da je to priča s njom. a kakvu kožu imaš po tipu, suhu?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:26   #202
da, suhu. dosada mi nijedna krema nije bila dobra, neke su mi ostavljale mastan trag (nivea i garnier), a lice bi me i dalje zatezalo.
__________________
ja sam rođen namrgođen
tonkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:30   #203
ok, hvala i tebi. baš ste me opskrbile informacijama, šta bih ja bez foruma
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:38   #204
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
rado, ali nemam dovoljno bodova za knjižicu od 150
pogledaj na razmjenama kupona, sigurno nekoj curi ne treba ja još nisam odlučila dal da uzmem ove nove knjižice, al ako odlučim svakako ti se javim

Quote:
tonkić kaže: Pogledaj post
ta za suhu kožu je gel-krema. lagane je teksture, baš gelasta. ima blag i svjež, skoro neprimjetan miris.
koža bude fino glatka, ali nije za suhu kožu, iako tako piše na njoj.
ja sam je kupila i koža me i dalje strašno zateže, nema pomoći od te kreme
kod mene je reakcija bila identična, ok krema al stvarno nedovoljno hidratantna što mi je malo bezveze kad je već deklarirana kao superidratante
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:46   #205
ponavljam se , ali totalno sam promislila da je krivo deklarirana. po meni je slična stvar s balea aqua - i ona je gelasta i svježa, i na njoj piše da je za "suhu". valjda misle dehidriranu.

imam knjižicu od 50 bodova i one dvije od 150 i 50 koje vrijede do 31.10.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 18:10   #206
imam mješovitu kožu i uzela sam ovu superhidratantnu kremu sa zelenim čepom - mislila sam kad je već po 19 kunas kuponom, bit će mi za vrat i dekolte al mi je baš sad fina i za facu, onak osvježavajuća i taman za moj tip kože - koristim ju navečer ili ispod UV jer nema deklaraciju o spf zaštiti pa pretpostavljam da je ni nema

jedino nisam zadovoljna s pakiranjem jerbo kao ima vitamina C koji će odmah ishlapit

za 19 kuna mrak
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 22:31   #207
sve više i više mi se sviđa baš čekam neke kupone za zamjenu od curki s neta, pa ću doći i ja podijeliti dojmove
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 12:43   #208
Pročitala sam sve vaše postove, zarazile ste me totalno i danas poslije posla idem ravno u DM da kupim kremice sebi i mami ali ne znam koje bi bile najbolje s obzirom da ih nikad nisam koristila i nemam pojma koliko su masne, hidratantne itd? Mama ima dosta suhu kožu ali ne voli teške kreme tipa Nivea-e u plavoj kutijici! I kod mene je suha koža sa malo masnijom T zonom, nije osjetljiva niti problematična. Pomagajte
girl from vener is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 12:46   #209
obe su ti odlične, s tim da smo zaključili da je gel crema superidratante više za mješovitu kožu, iako na njoj piše da je za suhu. ako imaš sušu kožu, savršena bi ti mogla biit ona za sve tipove..ja namjeravam probati i kupiti obje.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 13:03   #210
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
obe su ti odlične, s tim da smo zaključili da je gel crema superidratante više za mješovitu kožu, iako na njoj piše da je za suhu. ako imaš sušu kožu, savršena bi ti mogla biit ona za sve tipove..ja namjeravam probati i kupiti obje.
Znači, superidratante je zelena krema nekako sam skontala da bi ona bolje pasala u toplijem periodu (ljeti) pa bih ipak uzela tu za mješovitu kožu (nakon umivanja je teže rastegnem osmijeh haha) al ne znam jeli to bianca ili roze? Možda da i mami istu uzmem?
girl from vener is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 13:07   #211
joj, ne znam ti za te druge, mi na fourmu smo zadnjih par postova diskutirali o ovoj

i ovoj
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 13:30   #212
Hvala ti draga, danas ću to još malo proučiti u DMu i odlučit se pa vam javim rezultate! Sad sam gledala te kolekcije na netu i sjetih se da sam od sestre prošle godine malo ćopila ove kreme :



nikad čudnije teksture nisam vidjela, na prvi mah teška ali nakon par poteza po licu pretvori se u vodenastu, koža mi je bila dobro masna i nježna a miris predobar, nekako starinski Seki je skroz pasala.
girl from vener is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 13:32   #213
E od te kreme su mi oči suzile ko blesave a pazila sam da ne idem ni blizo očima.
Previše parfema definitivno.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 21:54   #214
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
E od te kreme su mi oči suzile ko blesave a pazila sam da ne idem ni blizo očima.
Previše parfema definitivno.
ja sam se naplakala od rose ko nikad prije
cera di cupra je jedan od onih brendova koji su stvarno hvaljeni i pristupačni i ja sam stvarno htjela da mi odgovara al eto nikako ne idemo skupa zbog parfema
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 22:10   #215
Čudno kako meni od Rose ne suze oci, jer od mlijeka za čišćenje su me jako pekle i isto suze išle. To mlijeko sam samo jednom koristila, čim dalje od mene. Jel nekom valja to mlijeko

A i miris mi ful odgovara. Starinski kako je girl from vener napisala.
Recimo miris loccitane kreme maslina mi je prejak, bacila sam napola iskorišten tester radi tolkog mirisa
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 23:27   #216
da, miris je stvarno potpuno suvišan u preparativi, naročito okoloočnoj. ja recimo bazi art deco ne mogu oprostiti što ima miris (doduše lijepog ) muškog parfema. je mi dobra, ali moglo je bez toga totalno. naknadno sam saznala da postoji i fragrance free verzija.


p.s. koja od ovih krema što ih ja planiram uzeti bolje miriše? ni ja ne volim intezivan miris
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 23:33   #217
gel -krema bolje. superhidratante ima baš jak i nefin miris
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 23:36   #218
hmmmmm..kako misliš ne-fin? opiši malo
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 00:10   #219
a neznam točno po čemu. Nisam mogla niti ruke prije spavanja namazat s njom jer bi mi srduckale pa nebi mogla zaspat Miris je jak i dosta se zadržava
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 09:04   #220
Ja sam kupila Biancu


meni je fenomenalna, i uopće mi nije masna (jeste prvi tren dok ju ne razmažeš ali brzo se upije), koža je odmah nježnija i elastičnija, divna je i kao podloga za puder! Ima jak miris ali ja ga volim, kao da ima note bijelog mošusa (poput White Musk Tesori d`Oriente).
Da li im onaj balzam u tubici isušuje usne? Do sada mi je svaki isušivao, možda je ovaj iznimka ajme jesam se navukla
girl from vener is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.