Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2009., 12:52   #21
Ima za kupit cdc zelenu liniju u Kozmu. Ja si kupila nedavno i odlična mi je. Krema je lagana i hidratantna, tatalno osvježenje.
morena111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 10:57   #22
cera di cupra

Kupila sam si losion, mlijeko za čišćenje i kremu iz zelene linije. Moram reć da sam oduševljena. Inače imam problema sa tenom kad god promijenim kremu, uvijek dobijem prištiće. Već skoro mijesec dana koristim cera kolekciju i nemam nikakvih promjena sa tenom što me iznenadilo. Krema je tako lagana i hidratantna i tako fino miriši. Koristim ju ujutro i navečer i totalno mi odgovara. Sve moje frendice su također poludile za zelenom linijom. Vidla sam da imaju i liniju za zrelu kožu, pa sam mislila da kupim možda mami. Jel ima tko kakvih iskustava sa tom linijom?
ivana767 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 11:22   #23
Quote:
ivana767 kaže: Pogledaj post
Vidla sam da imaju i liniju za zrelu kožu, pa sam mislila da kupim možda mami. Jel ima tko kakvih iskustava sa tom linijom?
Imam ja - jako dobra
To je kremica koju obavezno kupim kad imam napade "štedljivog ponašanja" (kad potrošim Shiseido koji je inače "moja" marka...)
Ja sam "malo starija gospođa", koža mi je pomalo suha, i meni - s takvom kožom - paše jako. Hoće li biti dobra i tvojoj mami, ne znam... Probaj, nemaš što izgubiti. Cijena je takva da ti neće biti žao (uvijek ju možeš iskoristiti i za nešto drugo, nećeš ju baciti...)

I još: koristim stalno njihove maramice za čišćenje lica - meni su apsolutno najbolje od svih koje sam probala...
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2009., 19:57   #24
Evo, sad ću morat kupit i to! Ovaj forum je prokletstvo!!!
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 10:22   #25
Jel ima krema iz zelene linije SPF faktor?
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 13:06   #26
Kupila sam mami liniju za zrelu kožu Moram spomenuti da je majka oduševljena!!! Stvarno se isplati nije skupa a ima efekta. Neznam di sam prije bila da sam tek sad otkrila kozmetiku cera di cupra
ivana767 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 00:33   #27
ajme cure, šta mi radite
taman sam se odlučila ponovo kupiti kremu od green line-a, al ne, ja sad moram kupiti tu neku zelenu od cera di cupra-e. ajme. ajme. baš ju moram imati! sutra idem u potragu (e da, imam mješovitu kožu - t zona masna, obrazi suhi i na njima ponekad neka aknica prije nego što trebam stvari dobit, a na čelu i bradi katkada mali prištići. hoće li mi biti dobra ta kremica?!)
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 10:47   #28
Ja isto imam mješovitu kožu T-zona masna a ostatak normalna, tu i tamo koji prištić. Meni krema potpuno odgovara, pa vjerujem da će i tebi. Ja kupujem u dm-u i kozmu i cijena je stvarno pristojna s obzirom na kvalitetu. Nemaš ništa izgubit ako probaš jer krema nije skupa.
ivana767 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 11:08   #29
Ja sam danas kupila običnu C di C u tubi za normalnu/masnu kožu. Kremu još nisam probala, namjenila sam joj noćnu ulogu jer je jako gusta a mislim da nema SPF, tim više. Kako predivno miriši!! To je nemoguće!!! Ali stvarno se da nadam da me neće zamastiti, jako je gusta. Kamo sreće, ja imam masnu a uvijek moram kupovati neke rijetke fluide, što me nervira
Još jednom, misris božanstven.
P.S. Gdje su najbolje opskrbljeni sa Cerom? Ja sam danas u DMu vidjela samo važne maramice i te dvije kreme u tubi, jedna za duhu druga ua normalnu/masnu. Može li se gdje kupiti sapun, krema za ruke, mlijeko za tijelo....? Još bih stvarčica sa ovim divnim mirisom...
__________________
Well, THIS is all you have.

Zadnje uređivanje Marina2501 : 24.06.2009. at 12:31.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 13:01   #30
kupila sam! dvoumila sam se između hidratantne i one ultra hidratantne za kao suhu kožu. uzela sam ovu prvu, za sve tipove kože. za sad znam samo da mi divno miriši . a za tjedan-dva ću znati da li mi i odgovara, a nadam se da hoće!

e da. čini mi se da je u dm-u jeftinija nego u kozmu, kao i većina stvari, al nije bilo u dm-u pa sam morala ići u taj kozmo.
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 13:25   #31
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
P.S. Gdje su najbolje opskrbljeni sa Cerom? Ja sam danas u DMu vidjela samo važne maramice i te dvije kreme u tubi, jedna za duhu druga ua normalnu/masnu. Može li se gdje kupiti sapun, krema za ruke, mlijeko za tijelo....? Još bih stvarčica sa ovim divnim mirisom...

Da, dm je imao više njihovih stvari,ali sad ti je najbolji, ako si u Zg, Müller na trgu. Oni uglavnom dosta toga imaju.Nego,ja i sada koristim kremu za masnu kožu koja je toooooooliko masna, al mi je koža savršena!!!!
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 13:42   #32
Super, pogledat ću tamo
Ja uprav ne vjerujem koliko je masna, masnija od svega što imam doma, uključujući plavu Niveu i Melem i kreme za stopala koja je super masna...
Mislim da je jedino ona Pavlovljeva (?) mast masnija
Stavljam je samo navečer pa ćemo vidjeti
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 14:08   #33
I ja ju stavljam navečer, zamijenila sam EA 8 Hour Cream njom, jer je, eto, bila bolja! Sjajna je. Htjela bih probati za dan tu zelenu liniju, jer po vrućini bi me sigurno mastila.
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 09:33   #34
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Jel ima krema iz zelene linije SPF faktor?
Kremice od cere imaju SPF faktor kolko ja znam. Jako dobre su te kremice, naizgled se čine jako masne al se dobro upijaju i koža je poslije mekana i hidratizirana. Kolko čujem ova nova zelena linija je puno laganija. Mislim da ću si i ja kupit da isprobam.
morena111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 12:43   #35
Wink

Koristim cijelu zelenu linuju od cere di cupre i meni u potpunosti odgovara. Obavezno svaki jutro i večer očistim lice sa mlijekom i tonikom i onda stavim kremicu. Koža mi se preporodila.
plejka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 16:36   #36
Ja sam danas kupila samo tonik (mlijeko ne prakticiram, a kremu imam iz Bianco linije). I kremu za ruke. Nadala sam se da će mirišati isto kao i Bianco krema, ali i ovako je 15 kn, Mueller.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 15:08   #37
Kupila si ja ja bianco kremu. Prefino miriši i savršeno mi paše. Naponkon je i moja koža zadovoljna
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	teglica_100_ml_.jpg‎
Views:	205
Size:	4.0 KB
ID:	7829  
nena27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 15:01   #38
Ajme ajme sad si ja moram kupit zelenu kremu
dančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 16:02   #39
cure može savjet, kupila bih tu kremicu i koristila bih je kao naćnu. imam normalnu prema suhoj zimi, a sad ljeti mi je skroz normalna, a i vrijeme mi je za prevenciju borica-da li da kupim biancu ili rosu?
__________________
"Fjaka je psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime. Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, ovdje je ona Božji dar." n.a.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 16:28   #40
ja bih ti za ljetp preporučila zelenu liniju. Ja inače imam normalnu prema mješovitoj i uzela sam zelenu za normalnu kožu. Sjajna je!!!! E, sad, postoji u zelenoj liniji i gel-krema za suhu kožu, to ne znam kakvo je, a pošto tvoja tendira suhoj, možda da baš to probaš... Inače, zelena ti je puuuuuno lakša linija od biance (koju ja koristim zimi) i djeluje kao hidratantna, protiv pojave prvih bora.
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.