Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2009., 12:02   #41
sex za ocjenu? Meni su sve dale 5 !
florijan31 is offline  
Old 17.09.2009., 12:02   #42
Quote:
Aku kaže: Pogledaj post
Naravno da smo skužili. Ali što želiš reći?
DA je isto profesoru pokazati noge i dati mu pičke?
Pa u principu je isto.

Nije isto ukrasti novine ili opljačkati banku, ali u oba slučaja si lopov.
pac-man is offline  
Old 17.09.2009., 12:03   #43
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja čula - jedna je prošla na ispitu jer se lijepo obukla i profesor ju je malo potapšao po guzici...
E pa da je meni netko nekada rekao da ću Matematiku 2 proći uz takvu cijenu - a ne uz cijenu odlazaka na predavanja, vježbe, konzultacije i par ispitnih rokova koji su mi izjeli živce - odmah bi mu naprćila guzicu!!!
Ali mu ne bi dala da te naguzi?
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ovisi o cilju i naravno o sredstvu...
Dakle, potvrđuješ maksimu "cilj opravdava sredstva", uz naravo dodatnu mudrost "sve ima svoju cijenu" (tipa: ne bi dala pičke mesaru za bolji komad mesa, ali bi dala nekome tko ti može srediti diplomu faksa)?
Aku is offline  
Old 17.09.2009., 12:03   #44
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Joj da joj molim te!
Nemoj reći da bi sad svom nadređenom naprćila guzicu samo da bi lakše prošla kroz nešto što smatraš bespotrebnim ili da bi poboljšala položaj!?

Možda možeš pomisliti da to i nije tako strašno...ali daj si malo zamisli situaciju...onako stvarnu, konkretnu...i reci bi li mogla?

Ako bi, onda stvarno...što ti čovjek reći?
Ja sam sama sebi nadređeni

Opet kažem - ovisi o cilju...
Da je cilj dovoljno primamljiv i donosi preko noći ono za što se drugi grbe čitavu karijeru...., a prepreka mi nije isuviše odbojna.... hmmmm....bez ikakvog licemjerja moram reći da ne bih suviše dvojila
Ako ne bi ja - bi neka druga.... e onda bi se tek
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 17.09.2009., 12:05   #45
Quote:
Aku kaže: Pogledaj post
Naravno da smo skužili. Ali što želiš reći?
DA je isto profesoru pokazati noge i dati mu pičke?
Po meni naravno da nije isto..Mislim ako se radi o tome da znaš da ćeš možda položiti ispit ako taj dan na usmeni obućeš neki dekolte, pa čuj zašto ne? Ne da mu daš da te ševi, al ono, pa nek si pogleda poskrivečki (iz daljine) sisu ako ga to pali i upiše dvojku..

Ja sam fakat rijetko dekoltirana, al sad kad se sjetim, tko zna, možda sam i mogla već položit nešto na tu foru


@jednom mi je na ispitu prof. rekao da stvarno predivnooooo mirišem, da koji je to miris, da on ženi kupi..
Ja mu rekla, pitao me par jednostavnih pitanja i doviđenja..A puno je ljudi palo. Eh
__________________

Zadnje uređivanje ursula1000 : 17.09.2009. at 12:10.
ursula1000 is offline  
Old 17.09.2009., 12:07   #46
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Hehee, ma nisam tak deleko ..Nemam još ni 30, a ni 30+
Onda spadaš u kategoriju mlađe meso, barem za te profesore.
nemoralan is offline  
Old 17.09.2009., 12:11   #47
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Po meni naravno da nije isto..Mislim ako se radi o tome da znaš da ćeš možda položiti ispit ako taj dan na usmeni obućeš neki dekolte, pa čuj zašto ne? Ne da mu daš da te ševi, al ono, pa nek si pogleda poskrivečki (iz daljine) sisu ako ga to pali i upiše dvojku..
Pa ako ti nije isto, zašto se ubacuješ u moju konverzaciju s forumašicom kojoj to očito je isto?
Quote:
pac-man kaže: Pogledaj post
Da, nemožeš vjerovat!
On: "Oš mi dat pičke?"
Ona:" He, he, znam da imaš! Jel tako ide?"
Znači, uopće nije bila šokirana, ni zgrožena, a išla se izvući s tim da nema vremena jer ju tata čeka.
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Zašto bi bila šokirana - pa na svakom faksu ima takvih profesora kod kojih se može proći na taj način.
To je prva stvar koju brucošice saznaju...
Ajd nemojte sad reći da niste skužili kako cure dolaze muškim profesorima u minjacima i tip top sređene na ispite?
Quote:
Aku kaže: Pogledaj post
Naravno da smo skužili. Ali što želiš reći?
DA je isto profesoru pokazati noge i dati mu pičke?
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Nemoj reći da bi sad svom nadređenom naprćila guzicu samo da bi lakše prošla kroz nešto što smatraš bespotrebnim ili da bi poboljšala položaj!?
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Opet kažem - ovisi o cilju...
Da je cilj dovoljno primamljiv i donosi preko noći ono za što se drugi grbe čitavu karijeru...., a prepreka mi nije isuviše odbojna.... hmmmm....bez ikakvog licemjerja moram reći da ne bih suviše dvojila
Zaključak, dotičnoj "sve ima svoju cijenu"
Aku is offline  
Old 17.09.2009., 12:11   #48
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Pametna žena na putu do uspjeha iskoristi sve što joj je pri ruci - kao i muškarac...
Nije u pitanju pamet nego želudac...
ili nedostatak istoga..kao u tvom slučaju očito
Coldplay25 is offline  
Old 17.09.2009., 12:11   #49
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ako ne bi ja - bi neka druga.... e onda bi se tek
Uh, neka to slobodno učini neka druga. Ne vjerujem da bi joj bila zavidna ili na to gledala kao propuštenu priliku. Ako joj toliko znači, doista- neka joj.
okruglica is offline  
Old 17.09.2009., 12:12   #50
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Po meni naravno da nije isto..Mislim ako se radi o tome da znaš da ćeš možda položiti ispit ako taj dan na usmeni obućeš neki dekolte, pa čuj zašto ne? Ne da mu daš da te ševi, al ono, pa nek si pogleda poskrivečki (iz daljine) sisu ako ga to pali i upiše dvojku..

Ja sam fakat rijetko dekoltirana, al sad kad se sjetim, tko zna, možda sam i mogla već položit nešto na tu foru


@jednom mi je na ispitu prof. rekao da stvarno predivnooooo mirišem, da koji je to miris, da on ženi kupi..
Ja mu rekla, pitao me par jednostavnih pitanja i doviđenja
A što bi ti rekla na to, da npr. dođeš na intervju za neki posao, a jedini protukandidat ti je neki mlad i zgodan dečko.
I onda vidiš da imaš bolje reference za taj posao od njega, ali ipak uzmu njega, jer se direktorica te firme, koja vas ispituje, pali na njegov izgled?
pac-man is offline  
Old 17.09.2009., 12:14   #51
Quote:
Aku kaže: Pogledaj post
Drugo poboldano, ali mu ne bi dala da te naguzi?

Naguziti bi me mogao da mi je privlačan i da mi to čini spoj ugodnog i korisnog...

ali za tapšanje po guzici i šlatanje - proći Matematiku2 - pristala bi odmah

Quote:
"sve ima svoju cijenu"

Možeš to u životu shvatiti ili na lakši ili na teži način
Moja "cijena" je uvijek bila i ostati će visoka, al ne mogu reći da mi pička nema cijenu - to bi bilo neistinito, ajde realno, krenite od sebe i svojih skrivenih želja i ambicija...

Svaki čovjek/žena ima svoju cijenu...
I svaki dan se ljudi prodaju u bescijenje na ovaj ili onaj način... svakodnevno uvlačenje u šefovsku guzicu, da bi ti on dobacio mrvice sa stola je po meni gora prostitucija nego kad ženska jednom raširi noge...

tko je bez grijeha nek prvi baci kamen...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 17.09.2009., 12:16   #52
Ajd da ovo netko otvorio...ono s frižiderom mi je ---dobro da je nije pitao jel je ko peka
milla karolina is offline  
Old 17.09.2009., 12:16   #53
Quote:
pac-man kaže: Pogledaj post
I onda vidiš da imaš bolje reference za taj posao od njega, ali ipak uzmu njega, jer se direktorica te firme, koja vas ispituje, pali na njegov izgled?
Čini se da smo zaključili kako je zabavno biti direktorica firme. Ili profesor. Znanje je, ipak, moć( očito i put do seksa)
okruglica is offline  
Old 17.09.2009., 12:18   #54
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Uh, neka to slobodno učini neka druga. Ne vjerujem da bi joj bila zavidna ili na to gledala kao propuštenu priliku. Ako joj toliko znači, doista- neka joj.
I ta neka ti postane direktorica, a znaš da nije ni sposobnija ne pametnija od tebe - a zna to i ona, pa te prca na sve moguće načine da te eliminira kao moguću suparnicu...
I onda to sve lijepo trpiš godinama i kukaš nad samom sobom...

Pa ja isto kažem - ambicionzni uvijek nađu načina i napreduju - drugi kukaju i osuđuju...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 17.09.2009., 12:19   #55
A, da ja namažen malog medom?
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Old 17.09.2009., 12:19   #56
Quote:
pac-man kaže: Pogledaj post
A što bi ti rekla na to, da npr. dođeš na intervju za neki posao, a jedini protukandidat ti je neki mlad i zgodan dečko.
I onda vidiš da imaš bolje reference za taj posao od njega, ali ipak uzmu njega, jer se direktorica te firme, koja vas ispituje, pali na njegov izgled?
Ne pitaj me..Bila u sličnoj situaciji.. Kučka prokleta od direktorice, uzela je jednog dečka ( i to sav neki nikakav) i njemu dala posao. Čula sam kasnije da je teška aždaja (bogata babetina al dobro se drži), a ovaj je dobio posao preko veze, i još se k tome pali na mlade dečkiće koji ju moraju jebat..Ubrzo je i napredovao. LOOOOL ..Katastrofa

Varaždinci možda znaju o kojoj gospođi pričam
__________________
ursula1000 is offline  
Old 17.09.2009., 12:20   #57
[QUOTE=suicidal blonde;22608260]
Svaki čovjek/žena ima svoju cijenu...Slažem se,samo postoji razlika u tim cijenama.Npr. ja ću za neki ispit učit i izlaziti nekoliko puta na njega i tako platiti svoju cijenu u vidu živciranja i utrošenog vremena.Netko drugi će platiti cijenu u vidu raširenih nogu.Razlika je u tome što je jedna cijena legalna,a druga ne i u tome što neko ima jebeno dobar želudac,a netko ne.Dakle,ako ćemo opravdavati nečije nelegalne radnje i smatrati to pod normalnim do tada ćemo i imati društvo kakvo imamo.
anni_st is offline  
Old 17.09.2009., 12:21   #58
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Koliko sranja trenutno imam ne leđima, da mi netko veli da ce mi rijesit ovaj cijeli semestar koji me slijedi ako se poševim, mislim da bi pristala.
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
E pa da je meni netko nekada rekao da ću Matematiku 2 proći uz takvu cijenu - a ne uz cijenu odlazaka na predavanja, vježbe, konzultacije i par ispitnih rokova koji su mi izjeli živce - odmah bi mu naprćila guzicu!!!
Iskreno molim moderatore da ovo ne shvate kao uvredu, jer je ovo sociološka teza.

Dakle, djevojke, bi li vama bilo uvreda da vam netko kaže da ste kurve?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Old 17.09.2009., 12:21   #59
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post

Moja "cijena" je uvijek bila i ostati će visoka, al ne mogu reći da mi pička nema cijenu - to bi bilo neistinito, ajde realno, krenite od sebe i svojih skrivenih želja i ambicija...

Svaki čovjek/žena ima svoju cijenu...

tko je bez grijeha nek prvi baci kamen...
Znači priznaješ da si wannbe sponza.
Ne,neki nemaju cijenu.
cimmerian is offline  
Old 17.09.2009., 12:21   #60
...

Zadnje uređivanje Aku : 17.09.2009. at 12:27. Reason: dupli post
Aku is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger