Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2011., 08:07   #41
Mislim da bi na politici trebalo uvesti tri nova kartona:
- Vrijednje Hrvatske 50 bodova
- Grubo vrijedanje Hrvatske 200 bodova
- Sirenje mrznje protiv Hrvatske 1000 bodova

To bi ustedilo mnogo truda i zivaca...
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 08:16   #42
Izmišljanje neprijatelja Hrvatske, 1500 bodova.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 13:51   #43
Hvala za ovo mrs. To pokazuje tvoju kulturu. Ako je moderator meni dao opomenu zbog posta oko tvog hvalisanja hrvatstvom, mislim da i ovo najmanje zavrijedjuje opomenu
Saint06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 16:51   #44
A pod koju kategoriju bi išlo zagovaranje osuđene i procesuirane opcije koja je okaljala i oštetila, osramotila Hrvatsku?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:58   #45
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Čuj, novi si ovdje i već pušiš opomene. Ako tako nastaviš odletjet ćeš s foruma vrlo brzo. Pročitaj pravila ponašanja, informiraj se o temi koju komentiraš, upoznaj forumaše koje prozivaš. U zaostatku si nekoliko godina i tisuća postova. Mi se ovdje manje više znamo.

Dakle Ozy se nikad ne hvali, nego sprda sa svojim i tuđim učešćem u DR. Samo 1 % ih je bilo u pravom kreševu. Ostalo goli kurac razularena, pijana rulja, koja je ginula bez veze ili činila zločine, paljevine, krala. Ja sam mobiliziran, odazvao se nevoljno u nepotreban rat, braniti ljude od četničkog noža, a ne praviti državu Tuđmanu i HDZ-u. I da, ja Hrvat, katolik mrzim ovu državnu tvorevinu pod mafijaškom huntom, ne priznajem je i odričem se. A volim svoju jadnu domovinu Hrvatsku !

Molim oprost za off topic ! (ne od tebe, mrš ! )
Opasan si igrač. Samo šamaraš ove crazy uje. Žestoko i u vugla. Imaš jaja kao đulad, a srce kao Durmitor.
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:19   #46
Quote:
Falkon kaže: Pogledaj post
Mogu li ja biti šef odjela za likvidacije "zaslužnih" koje su sudovi zaobišli
Može što se mene tiče, ali radiš neslužbeno.
JohnDoe-25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:39   #47
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
A pod koju kategoriju bi išlo zagovaranje osuđene i procesuirane opcije koja je okaljala i oštetila, osramotila Hrvatsku?
Cekaj da dodemo na vlast i procesuiramo sve udbase. Nemoj ljude unaprijed optuzivati bez pravomocne sudske presude.

__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 21:53   #48
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Svaki zločin treba procesuirati i kazniti. I onaj u DR i onaj u WW II. Ali prvo treba biti dokazan. Imenom i prezimenom žrtva i počinitelj. To tražim i kad se procesuira koji branitelj, ali i kad je u pitanju 1945. Treba dokazati da je Blajburg bio zločin, u pravnom smislu. Utvrditi tko je koga, gdje i kako. Ne možeš paušalno osuditi i zatvoriti npr. VI Ličku ili VII Dalmatinsku brigadu, za likvidaciju " Hrvata". U pravnom smislu to ne može. A to tražiš? Deklarativno može, ali kakva korist od toga ?
Ma riješenje je jednostavno..... Treba isto kao i o partizanskim zločinima šutke zabraniti jedno 60 godina demokratsku priči i o braniteljskim ako ih je bilo.... pa će i naši praunuci moći zazivati : sudite vi slobodno i moga pradjeda ali molim: dokaze, očevice, izvršitelja i naravno priznanje!!!! Možda bi neki partizanski praunuci sad i rekonstrukcije malo... da nas >Hrvate upotrijebe kao kaskadere u tome... e.... svaka čast...
Ilova Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 19:45   #49
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Cekaj da dodemo na vlast i procesuiramo sve udbase. Nemoj ljude unaprijed optuzivati bez pravomocne sudske presude.

Zašto ne?Pa strpati sve antihrvatske ljude u sabirne logore je čin najviše odanosti domovine.Čemu čekati?Jesi izdao katalog o rasnoj pripadnosti?
Naravno,ako zatraži,Domovina će i zatražiti tvoju žrtvu.I tvoje obitelji.I svih koji budu sumnjivi.I oni koji druguju sa sumnjivcima.I one koje su jednom pozdravile iste.I svakoga tko pomisli drugačije od vas koji smišljate likvidatorske parole i štujete jednosmjerno učenje i natječete se u ispiranju mozga,sve naravno za ljubav domovine koju bezbrižno volite sve do trenutka kada ostanete sami u pustopoljini svoje ljubavi jer je zdravo razumski prihvatljivo da domovina treba otvorene ljude,a ne razne fobe koje smutljivo sumnjaju u svaku riječ,koji bruse oštrcie samo na prvi pogled koji ne razumiju.
Kad mi dođemo na vlast?Tko?Nacionalsocijalistička stranka rada Hrvatske?
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 20:51   #50
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Svaki zločin treba procesuirati i kazniti. I onaj u DR i onaj u WW II. Ali prvo treba biti dokazan. Imenom i prezimenom žrtva i počinitelj. To tražim i kad se procesuira koji branitelj, ali i kad je u pitanju 1945. Treba dokazati da je Blajburg bio zločin, u pravnom smislu. Utvrditi tko je koga, gdje i kako. Ne možeš paušalno osuditi i zatvoriti npr. VI Ličku ili VII Dalmatinsku brigadu, za likvidaciju " Hrvata". U pravnom smislu to ne može. A to tražiš? Deklarativno može, ali kakva korist od toga ?
Najprije po zapovjednoj odgovornosti. Komandanti i politički komesari jedinica koje su bile na Bleiburgu. Postoji dokumentacija koje su to jedinice i tko je njima "komandovao" i ubrzo bi se došlo do ostalih. A korist provedene istrage bi bila velika. Svakome čovjeku je stalo do istine i pravde, pogotovo onome koji je nekoga nepravedno izgubio. Ogroman broj ljudi je pogubljen bez razloga. Ti očito nisi nikoga na taj način izgubio.Zato te to ne zanima.
Sada se trenutno nešto na tome radi na zahtjev Njemačke. Inače postoji Društvo za obilježavanje grobišta ratnih i poratnih žrtava i koje surađuje sa Njemačkom već nekoliko godina. I njih zanima sudbina zarobljenih Nijemaca i ostalih. Mislim da će se uskoro to pokrenuti na višoj razini.
metalHamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 23:26   #51
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Cekaj da dodemo na vlast i procesuiramo sve udbase. Nemoj ljude unaprijed optuzivati bez pravomocne sudske presude.

E, kad će to biti? Do tad ćemo svi pokrepati. Mi udbaši, jasno !

Quote:
Ilova Blues kaže: Pogledaj post
Ma riješenje je jednostavno..... Treba isto kao i o partizanskim zločinima šutke zabraniti jedno 60 godina demokratsku priči i o braniteljskim ako ih je bilo.... pa će i naši praunuci moći zazivati : sudite vi slobodno i moga pradjeda ali molim: dokaze, očevice, izvršitelja i naravno priznanje!!!! Možda bi neki partizanski praunuci sad i rekonstrukcije malo... da nas >Hrvate upotrijebe kao kaskadere u tome... e.... svaka čast...
Stari ali znaš da na sudu to tako mora biti, inače popušiš optužnicu i optuženog ti oslobode. I onda vika ovo i ono, udba, komunjare itd. Politički možeš svakog osuditi ali s tim se ne ide u zatvor. nema kazne !

Quote:
metalHamer kaže: Pogledaj post
Najprije po zapovjednoj odgovornosti. Komandanti i politički komesari jedinica koje su bile na Bleiburgu. Postoji dokumentacija koje su to jedinice i tko je njima "komandovao" i ubrzo bi se došlo do ostalih. A korist provedene istrage bi bila velika. Svakome čovjeku je stalo do istine i pravde, pogotovo onome koji je nekoga nepravedno izgubio. Ogroman broj ljudi je pogubljen bez razloga. Ti očito nisi nikoga na taj način izgubio.Zato te to ne zanima.
Sada se trenutno nešto na tome radi na zahtjev Njemačke. Inače postoji Društvo za obilježavanje grobišta ratnih i poratnih žrtava i koje surađuje sa Njemačkom već nekoliko godina. I njih zanima sudbina zarobljenih Nijemaca i ostalih. Mislim da će se uskoro to pokrenuti na višoj razini.
Izgubio sam jednog ujaka, ali taj si je sam kriv, bahata budala. Glede obilježavanja ima tema, to smo raspravili. Što možeš napisati nad neistraženom jamom? Samo : Žrtve WW II. Inače sam za da se sve potpuno istraži i dođe do konačne istine. Sviđa mi se ideja R. Tomašić da dijaspora financira istraživanja. Ako to budu vodili Švabe, još bolje.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.