Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2012., 00:18   #1
Zar je to brak

Bok ljudi..
Udala sam se prije dva mjeseca a prije toga sam bila 9 godina u vezi..
Problem je što brak nije uopće ono što sam očekivala, pod tim ne mislim da sam očekivala ljubav iz meksičkih sapunica,ali moj brak se svodi na to da on dođe s posla (ja trenutno ne radim) sjedne za laptop ili ode na spavanje.. Seksamo se jedanput tjedno i to nešt sve na silu, na silu s njegove strane.. Sad ćete vi mene pitat, pa bila si toliko godina u vezi, da jesam ali nisam znala da je toliko opsjednut igricama zato što nismo živjeli skupa, možda sam ja mislila da će se neke stvari kod njega promijenit kad uđemo u brakm ali nije i ja se osjećam očajno..
Perem čistim peglam i onda ga još trebam pustit na miru kad dođe s posla i tako svaki dan..

Pokušala sam razgovarat s njim ali on kaže da ja nemam šta radit pa izmišljam..

Nemam pojma više šta da radim..
neverdie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 00:22   #2
Quote:
neverdie kaže: Pogledaj post
(ja trenutno ne radim)
Zašto?
Quote:
možda sam ja mislila da će se neke stvari kod njega promijenit kad uđemo u brakm
Koje stvari?
Paradisaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 00:24   #3
Neradim zato što čekam natječajnu proceduru da prođe pa da krenem radit..
neverdie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 00:23   #4
On igra igrice svo slobodno vrijeme? Čim dođe doma, sjeda za komp i igra do spavanja, i onda i cijeli vikend?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 00:26   #5
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
On igra igrice svo slobodno vrijeme? Čim dođe doma, sjeda za komp i igra do spavanja, i onda i cijeli vikend?
Pa da ne baš non stop ali većinom..
neverdie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 00:54   #6
Quote:
neverdie kaže: Pogledaj post
Pa da ne baš non stop ali većinom..
kako si se udala tako se i razvedi dok je vrijeme.Nista te ne ceka dobroga sa njime u buducnosti...bjezi dok je vrijeme ...
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 01:00   #7
dugo hodanje ,dolazi do zasicenja u vezi
mislim da se on nebude mijenjao ..
adryy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 00:47   #8
Quote:
neverdie kaže: Pogledaj post
nismo živjeli skupa
Molim? 9 godina si s nekim u vezi a niste probali živjeti zajedno neko vrijeme? Znam šta ćeš napisati... "ali, bili smo na moru zajedno 2 tjedna svake godine, ja znam kakav je kad živimo zajedno..."

Ajd, molim te...

I koje su to stvari za koje si ti mislila da će se promjenit? Mislila si da će prestati igrati igrice? Ne, draga, sad će baš stalno igrati jer ne mora izlaziti van iz kuće nakon posla da bi se našao s tobom nego ima sve lijepo domeka, i tebe i igrice.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:18   #9
Quote:
Pandorah kaže: Pogledaj post
Molim? 9 godina si s nekim u vezi a niste probali živjeti zajedno neko vrijeme? Znam šta ćeš napisati... "ali, bili smo na moru zajedno 2 tjedna svake godine, ja znam kakav je kad živimo zajedno..."

Ajd, molim te...

I koje su to stvari za koje si ti mislila da će se promjenit? Mislila si da će prestati igrati igrice? Ne, draga, sad će baš stalno igrati jer ne mora izlaziti van iz kuće nakon posla da bi se našao s tobom nego ima sve lijepo domeka, i tebe i igrice.
Neka probaju igrati udvoje. Možda postane zadovoljnija brakom.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:23   #10
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Neka probaju igrati udvoje. Možda postane zadovoljnija brakom.
Ja se ne bih ni udala za svog muža da on ne igra igrice. Ja sam zaigrana i takav mora biti i moj partner. Ok, ne pretjerujemo ni on ni ja, ne sjedimo satima za kompom, barem ne više...
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:32   #11
Quote:
Pandorah kaže: Pogledaj post
Ja se ne bih ni udala za svog muža da on ne igra igrice. Ja sam zaigrana i takav mora biti i moj partner. Ok, ne pretjerujemo ni on ni ja, ne sjedimo satima za kompom, barem ne više...
Kao kod recimo, The World Of Warcrafta.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:33   #12
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Kao kod recimo, The World Of Warcrafta.
Ne trebaš dvaput reći, razumijemo se Dosta spama
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 01:20   #13
Mogu razumjeti da nisi znala za njegovu opsjednutost igricama - ali, nećeš valjda tvrditi da se seks drastično promijenio nakon vjenčanja?!

Mislila si da će se nakon 9 godina odjednom promijeniti? Zajebala si se - neće.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 10:59   #14
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mogu razumjeti da nisi znala za njegovu opsjednutost igricama
Kako to možeš razumijeti??? Kako? Reci, jer meni ne ide u glavu...

Biti s nekim 9 godina i ne znati da slobodno vrijeme najviše voli provesti pred kompjuterom? Sumnjam da ju nikada nije odjebao radi igrice, sigurno je glumatao da je umoran nakon posla samo da se može doma ostat igrat. A ziher su se i ne znam koliko puta posvađali radi toga. Ne bih rekla da je svoje igranje skrivao kao zmija noge. Možda je skrivao da igra redovito, ali, stari moj, ako je u pitanju Diablo ili WoW (nešto tog tipa) cura, ako ne igra igrice, ne može to razumijeti. Najbolje da se pomiri s tim dok mu ne dosadi.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 11:05   #15
Kad dođe s posla daj mu sat vremena da dođe sebi. nek igra igrice u tom vremenu ako želi.nemoj mu odmah sa vrata skočiti za vrat.
kako ste prije braka provodili zajedničko vrijeme, koji su vam zajednički interesi?
Zašto nakon večere ne skuhaš vam kavu/natočiš čašu vina/otvoriš vam hladno pivo i malo popričaš sa njim, kakav mu je dan na poslu bio, što bi mogli sutra zajedno učiniti i slično.

S obzirom da niste dosad živjeli skupa, moguće je da se samo uhodavate u zajednkički život.ti si nezaposlena, pa ti je malo i dosadno, priznaj
kako provodite vikende?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 11:29   #16
Quote:
Pandorah kaže: Pogledaj post
Kako to možeš razumijeti??? Kako? Reci, jer meni ne ide u glavu...
A mogu i ja nekad biti empatiĆan, valjda .

Ljudi znaju biti u vezi na najneobičnije načine, pa i 9 godina - poanta je bila da, čak i ako pustimo postrani igrice i tako dalje, ostaje seks kao sasvim dovoljan slon u forcimeru koji jednostavno nije mogao izrasti u dva mjeseca braka.

Čudna je to priča - provrtiš malo njezine ranije postove o toj istoj vezi, pa ti tek onda ništa nije jasno. Ljudi fakatz uđu u brak očekujući da će sve odjednom procvjetati i doći "na svoje".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:38   #17
Jesil probala igrat igrice sa njim?
Milic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 01:34   #18
Quote:
neverdie kaže: Pogledaj post
Bok ljudi..
Udala sam se prije dva mjeseca a prije toga sam bila 9 godina u vezi..
...
Sad ćete vi mene pitat, pa bila si toliko godina u vezi, da jesam ali nisam znala da je toliko opsjednut igricama zato što nismo živjeli skupa, možda sam ja mislila da će se neke stvari kod njega promijenit kad uđemo u brakm ali nije i ja se osjećam očajno..
9 godina ste se dopisivali i onda ste se prije 2 mjeseca vidjeli uzivo i odmah ozenili?
__________________
Svijet bez mene ne bi bio isti
xcal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 02:46   #19
krasno.

brak bez prethodnog zajedničkog života. formula za katastrofu.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 10:27   #20
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
krasno.

brak bez prethodnog zajedničkog života. formula za katastrofu.
Apsolutno nije formula za katastrofu. Ja sam hodala 2 godine i udala se za njega i nismo imali niti dana "probnog braka". 20 godina poslje ...još uvijek u braku.
anaji-ram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.