Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2011., 12:46   #4721
Imam pitanje!! Moze li se iz tjelesnog ici subotom npr. na Sljeme ako smo u tjednu vec jednom bili u dvorani? hvalaa
gimnazijalka# is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 15:23   #4722
Quote:
gimnazijalka# kaže: Pogledaj post
Imam pitanje!! Moze li se iz tjelesnog ici subotom npr. na Sljeme ako smo u tjednu vec jednom bili u dvorani? hvalaa
ja sam čula da ne a baš sam planirala ovaj tjedan skupit 3 potpisa
zlikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 18:49   #4723
Quote:
zlikica kaže: Pogledaj post
ja sam čula da ne a baš sam planirala ovaj tjedan skupit 3 potpisa
može se ipak!!!
zlikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 01:43   #4724
Quote:
mullerica kaže: Pogledaj post
gdje je fotokopiraona erfa?
nema ti fotokpiraone erfa

ako želiš kopirati, morat ćeš ići ili u kiosk ili u kopiraonu hrvatskih studija, oboje je ok, samo kaj ti u hs i zaklamaju i fino slože, jedino kaj se čeka dost dugo :roll:
__________________
... misterij: kako na glupo pitanje pronaci pametan odgovor?
put.u.nepoznato is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 15:44   #4725
Studij socijalne pedagogije

za sve one koje interesira ovas studij. pitajte sve što vas interesira o socijalnoj pedagogiji, prijemnom ispitu, samom studiju ili mogućnosti zaposlenja.

rado ćemo vam odgovoriti na sva pitanja.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 13:19   #4726
Pozdrav , zavrsila sam erf, smjer poremecaji u ponasanju, zanima me gdje mogu pronaci pravilnike o vjezbenickom stazu? Za sada pronalazim samo u ustanovama socijalne skrbi, ne mogu pronaci skolstvo i penalne institucije. Ako netko zna nesto vise o tome , bila bih zahvalna na podijeljenoj informaciji.
zvonchica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 20:52   #4727
bokić svima evo još jedne maturantice..hmm, i vjerujem da budem sto pedeset i sedma osoba koja postavlja ovo isto pitanje, ali sajt je ogroman i stvarno ne mogu nać baš sve informacije koje me zanimaju u vezi erfa...
tako da, molim one koji su tu "domaći" već na ovoj temi da mi malo pomognu oko toga...
što se tiče mature prijavljujem ABA, izborni psihologija..
a smjer koji mi se najviše sviđa je socijalna pedagogija..prvenstveno me zanimaju ovi motivacijski razgovori, listala sam ovdje al baš i nisam našla ono što tražim, pa ako netko može poslati link di da si pročitam u vezi toga ili ako mu se da da mi napiše ukratko...što sve ispituju na tome? I koliko pitanja otprilike?
Hvala unaprijed, i isprike za ponavljanje pitanja. :*
Chelsea94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 01:42   #4728
I to sve na odgovarajucem podforumu.
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 10:55   #4729
Puno nadobudnih gimnazijalaca u zelji da upisu erf
Candace is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 13:06   #4730
Quote:
Candace kaže: Pogledaj post
Puno nadobudnih gimnazijalaca u zelji da upisu erf
Ne idem u gimnaziju
Upravni referent
Chelsea94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 15:15   #4731
Quote:
Chelsea94 kaže: Pogledaj post
bokić svima evo još jedne maturantice..hmm, i vjerujem da budem sto pedeset i sedma osoba koja postavlja ovo isto pitanje, ali sajt je ogroman i stvarno ne mogu nać baš sve informacije koje me zanimaju u vezi erfa...
tako da, molim one koji su tu "domaći" već na ovoj temi da mi malo pomognu oko toga...
što se tiče mature prijavljujem ABA, izborni psihologija..
a smjer koji mi se najviše sviđa je socijalna pedagogija..prvenstveno me zanimaju ovi motivacijski razgovori, listala sam ovdje al baš i nisam našla ono što tražim, pa ako netko može poslati link di da si pročitam u vezi toga ili ako mu se da da mi napiše ukratko...što sve ispituju na tome? I koliko pitanja otprilike?
Hvala unaprijed, i isprike za ponavljanje pitanja. :*
Sve o motivacijskim razgovorima imaš od 200 stranice, pa na dalje
aquamarine5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 22:01   #4732
Logopedija više nema motivacijski tj. razgovor ne nosi bodove. Samo je procjena govornih sposobnosti ili kako se već zove. Zato su ocjene i izborni po 30%.
Ostali smjerovi imaju.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 22:35   #4733
jel netko zna kako doći do dvorane vinko bek od okretišta tramvaja borongaj ili od glavnog kolodvora?
zlikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 12:31   #4734
jako malo je interesenata za ovaj fakultet, a recimo mogućnost zapošljavanja direktno s fakulteta prema tom smatram da zaslužuje puno više interesa.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:15   #4735
istina, ali nije baš ni svatko za ovakav posao

ja bih rado upisala diplomski studij socijalne pedagogije sljedeće godine (trenutno sam na dipl. na filozofskom) ali sam vidjela da ne upada puno ljudi s drugih fakulteta, eventualno par mjesta na kraju liste pa mislim da nema previše nade, nažalost
lady grenouille is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:41   #4736
Quote:
lady grenouille kaže: Pogledaj post
istina, ali nije baš ni svatko za ovakav posao

ja bih rado upisala diplomski studij socijalne pedagogije sljedeće godine (trenutno sam na dipl. na filozofskom) ali sam vidjela da ne upada puno ljudi s drugih fakulteta, eventualno par mjesta na kraju liste pa mislim da nema previše nade, nažalost
istina. fakultet generalno upisuje mali broj studenata ali pokušaj na kraju ti se može isplatiti. ovo je znanstvena grana u povoju, a kako stvari stoje sve potrebitija. ulaskom u EU će biti još potrebitija.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 00:07   #4737
Quote:
aquamarine5 kaže: Pogledaj post
Sve o motivacijskim razgovorima imaš od 200 stranice, pa na dalje
hvala ti
Chelsea94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 12:56   #4738
Dragi moji,
vidim da ovdje ima studenata s erf-a, pa se nadam da ima i logopeda. Ja, eto, trebam vasu pomoc. Zanima me koji testovi se kod nas koriste za mjerenje receptivnog i ekspresivnog rjecnika? Vidim da se vani koristi Receptive and Expressive One-Word Picture Vocabulary Test, al ne mogu naci nista slicno kod nas (Osim strucnih testova za koje treba edukacija u slapu, al ja bi ipak nesto javno dostupno). Trebam, konkretno, samo mjeru ekspresivnog vokabulara. Kod nas postoji Hershleov test rječnika koji ima čestice tipa: npr. Vrlo brzo se kretati znači: A trčati, B zaustaviti se, C šivati, D umivati, E spavati, al ne znam koliko bi to bila valjana mjera ekspresivnog rječnika. Ili vam mozda pada na pamet netko od vasih profesora tko se time bavi? pa da dodem do faksa i pitam tamo

Nadam se da ce naici netko tko bi mi znao odgovoriti. Hvala
anci_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 14:20   #4739
Quote:
El Hafi kaže: Pogledaj post
ne mozes s predskolskog na soc. ped., pogotovo ne s vanrednog.
Quote:
Oleana kaže: Pogledaj post
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Pa jel se uopće može s izvanrednog studija upisati bilo koji redovni???
S vanrednog preddiplomskog na redovni preddiplomski-ne može.

Kad budeš upisivala diplomski onda ne samo da ćeš moći na redovni nego ćeš morati na redovni jer mislim da je jako mali broj fakulteta koji imaju na diplomskom studiju izvanredan program.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 21:34   #4740
mene zanima ovaj fakultet, ali čula sam da je dosta teško upasti i da primaju malo ljudi ( oko 35)..naprimjer da li je moguće ako prolazim sa vrlo dobrim upasti tu, naravno ako maturu također dobro riješim... puno ljudi mi je reklo da baš i nemam neke šanse.
zubicaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.