Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2012., 16:59   #61
Počmi se i ti igrati, zanemari kućanske poslove, ak ne krene zvoncat radi toga, vjeruj nikad nece ni uvidjet da je igranje problem.I ja sama provedem nekad vikende igrajuće se ukoliko nemam posla, nisam mrzovoljna i sretna sam..i jos da imam muza za seks doma, da mi skuha i opere...dobro u ovom slucaju donese placu- pa ni ja ne bi uvidjela problem- Ne budi mrzovoljan nego se kreni igrat skupa s njime, zagori koji rucak, kuhaj samo jednostavno, povremeno napravi lap dance dok se on igra i onda nam se javi sa dozivljajima
nani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 09:27   #62
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
krasno.

brak bez prethodnog zajedničkog života. formula za katastrofu.
Apsolutno nije formula za katastrofu. Ja sam hodala 2 godine i udala se za njega i nismo imali niti dana "probnog braka". 20 godina poslje ...još uvijek u braku.
anaji-ram is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 14:08   #63
Zar je to brak? Je.
Kad kažete DA i potpišete, niste dobili gotov proizvod, nego glinu koju treba oblikovati.
Individualno je i opravdano da onda svatko za sebe odluči hoće li raditi ili otići.
Nema univerzalnog rješenja.
Bez obzira na 9 mjeseci, godina ili 99 godina hodanja, uvijek ima nešto novo - i dobro i loše - što ti se otkrije o tvojoj boljoj polovici - i o tebi.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 14:15   #64
Quote:
neverdie kaže: Pogledaj post
Bok ljudi..
Udala sam se prije dva mjeseca a prije toga sam bila 9 godina u vezi..
Problem je što brak nije uopće ono što sam očekivala, pod tim ne mislim da sam očekivala ljubav iz meksičkih sapunica,ali moj brak se svodi na to da on dođe s posla (ja trenutno ne radim) sjedne za laptop ili ode na spavanje.. Seksamo se jedanput tjedno i to nešt sve na silu, na silu s njegove strane.. Sad ćete vi mene pitat, pa bila si toliko godina u vezi, da jesam ali nisam znala da je toliko opsjednut igricama zato što nismo živjeli skupa, možda sam ja mislila da će se neke stvari kod njega promijenit kad uđemo u brakm ali nije i ja se osjećam očajno..
Perem čistim peglam i onda ga još trebam pustit na miru kad dođe s posla i tako svaki dan..

Pokušala sam razgovarat s njim ali on kaže da ja nemam šta radit pa izmišljam..

Nemam pojma više šta da radim..
Po mom iskustvu, neće završiti dobro. Ili možda i hoće baš taj kraj biti dobar

Nezadovoljstvo dobro preispitaj prije nego dođu djeca na red.
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 15:41   #65
Quote:
nani2 kaže: Pogledaj post
Počmi se i ti igrati, zanemari kućanske poslove, ak ne krene zvoncat radi toga, vjeruj nikad nece ni uvidjet da je igranje problem.I ja sama provedem nekad vikende igrajuće se ukoliko nemam posla, nisam mrzovoljna i sretna sam..i jos da imam muza za seks doma, da mi skuha i opere...dobro u ovom slucaju donese placu- pa ni ja ne bi uvidjela problem- Ne budi mrzovoljan nego se kreni igrat skupa s njime, zagori koji rucak, kuhaj samo jednostavno, povremeno napravi lap dance dok se on igra i onda nam se javi sa dozivljajima
ma nemoj. a kako bi bilo da se mlada dama najprije zaposli. vi sve ne uviđate najveći problem ovdje. on radi, ona ne -u tome je problem. kada se to promjeni i brak će im procvasti
Dr Ninestein is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 15:52   #66
Thumbs down

Slažem se da prethodnim postom, a to je da se trebaš zaposliti, ne zanemaruj prijatelje, razvij si društveni život, ovako ništa nemaš od toga da si u kući i čekaš ga doma i kad dođe svaki dan ista situacija. Te igrice su mu filter, nešto što mu dođe kao opuštanje osobito ako radi odgovoran posao uz koji se svakodnevno veziva stres. Pitanje je dana kad će se zasititi sa tim igricama, a poslije nastojte imati neki zajednički hobi.

Znam curu koja je isto tako dugo hodala sa tipom, nekih 10 tak godina, oženili su se, i u njihovom slučaju ona je doma poslje posla visila na chatu i to se dopisivala sa svojim kolegom sa posla. Muž joj je dao ultimatum, međutim oni su se razveli nakon 9 mjeseci braka. Mislim da nisu ni sve vjenčane poklone do kraja otvorili.
tiha rijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 05:10   #67
Strašno, pa neka si odvoji sat dva tri za to, ostatak vremena neka posevti tebi, sebi..stvarno ali stvarno ne kužim ekipu koja doslovno provodi dane i noći na tome, a odrasli su ljudi. Mogu shvatiti tu i tamo da odigra za gušt tokom dana, ali ako je to u tolikoj mjeri da pati veza, imate problem. Nije bitno je li to igrica, neka tetka, tv.Stvar je u tome da vaš odnos pati, a to nije dobro.
baby-bloom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 10:26   #68
Kao što su cure već prije napisale u nekoliko komentara - potrebno vam je vrijeme za prilagodbu. On je nastavio po starome, a na tebe je pao teret kućanskih poslova i normalno je da si nezadovoljna. Nadam se da ćeš se uskoro zaposliti pa kad oboje dodjete s posla zajednički napravite ručak, operete suđe itd. itd.
Kako se stvari postave u početku, tako će ići i dalje ;-)
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 12:14   #69
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Lako moguće da je ovo gore istina. Nemaš šta raditi pa onda čekaš da on kad dođe kući te zabavlja. Koliko to točno očekuješ da dnevno imate quality time. Ako očekuješ cijelo posllijepodne, ili par sati kad je slobodan od nijednog muškarca to ne trebaš očekivati. Takvo što će ti moći pružiti samo pas. Oni vrte repom kad te vide i žele svaki moment provesti s tobom i gledaju te vlažnim toplim očima i ne žele ni momenta se odvojiti od tebe.

Nakon deset godina veze razložno je očekivati da život u istom prostoru neće značiti intezivan quality time cijelo vrijeme. Jedno je dejtiranje kad nemate šta drugo nego potpuno se posvetiti jedno drugome, a drugo je zajednički život.

Kad bi od mene moj partner, koji bi hipotetski cijeli dan bio doma, kad dođem s posla očekivao da sve radimo zajedno cijelo popodne, da ga zabavljam jer je cijelo jutro sam pa se dosađuje i da stoji nad menom i grinta zašto sam na kompjuteru a ne s njim ja bi ispalila i rekla mu - get a life. Pola sata do sat intenzivnog, kvalitetnog druženja u svakodnevnoj kohabitaciji koja traje cijeli dan više je nego dovoljno.
A da ti to smanjiš na 15 minuta? I mislim ni više ni manje već "kohabitacija"??
leo mesija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 11:47   #70
Neću te pitat kako to sve nisi vidila 9 godina, iako ni meni nije jasno, ali šta je tu je..
Najbolje šta možeš napravit je s nečim se zaokupit, npr. prijateljice. Nemoj čekat njega da on dođe, nego živi svoj život , dok ne počneš radit, pa će se onda i on trgnit, pretpostavljam
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 01:32   #71
Quote:
neverdie kaže: Pogledaj post
Bok ljudi..
Udala sam se prije dva mjeseca a prije toga sam bila 9 godina u vezi..
Problem je što brak nije uopće ono što sam očekivala, pod tim ne mislim da sam očekivala ljubav iz meksičkih sapunica,ali moj brak se svodi na to da on dođe s posla (ja trenutno ne radim) sjedne za laptop ili ode na spavanje.. Seksamo se jedanput tjedno i to nešt sve na silu, na silu s njegove strane.. Sad ćete vi mene pitat, pa bila si toliko godina u vezi, da jesam ali nisam znala da je toliko opsjednut igricama zato što nismo živjeli skupa, možda sam ja mislila da će se neke stvari kod njega promijenit kad uđemo u brakm ali nije i ja se osjećam očajno..
Perem čistim peglam i onda ga još trebam pustit na miru kad dođe s posla i tako svaki dan..

Pokušala sam razgovarat s njim ali on kaže da ja nemam šta radit pa izmišljam..

Nemam pojma više šta da radim..

ja bih zabranio zenidbu bez prethodnog zajednickog suzivota. kao i bajke gdje ljudi puse price da kada se dobije prsten da sve postaje super i magicno
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 01:51   #72
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ja bih zabranio zenidbu bez prethodnog zajednickog suzivota. kao i bajke gdje ljudi puse price da kada se dobije prsten da sve postaje super i magicno
Oženi me fun (uz suživot probni ofkors)
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 02:18   #73
Quote:
baby-bluz kaže: Pogledaj post
Oženi me fun (uz suživot probni ofkors)
cuj, ja mislim da je brak kao institucija previse silovan od strane do zuba trudnih "mladenaca" i inih ostalih pizdarija. meni osobno ne pada na pamet ulaziti u takvo sto. cirkus za familije, prelazenje pristojnih rokova bivanja u vezama, kucanja bioloskih satova... itd, itd....

nekako mi to djeluje kao mercedesi i bmvi. svi bi ih (recimo) htjeli a najvise ih voze teski seljacine i forseri. ajde ne budi ljakse nego uzmi jaguara recimo.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 02:21   #74
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cuj, ja mislim da je brak kao institucija previse silovan od strane do zuba trudnih "mladenaca" i inih ostalih pizdarija. meni osobno ne pada na pamet ulaziti u takvo sto. cirkus za familije, prelazenje pristojnih rokova bivanja u vezama, kucanja bioloskih satova... itd, itd....

nekako mi to djeluje kao mercedesi i bmvi. svi bi ih (recimo) htjeli a najvise ih voze teski seljacine i forseri. ajde ne budi ljakse nego uzmi jaguara recimo.
Pa vidi, brak kao nstitucija je meni isto što i savez koji dvoje imaju bez obzira na fizički suživot.

Jeste da nekad žalim što nikad nisam bila u vjenčanici, ali ne žalim što nisam potpisala ništa kod matičara. A majka sam.
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 02:53   #75
Quote:
baby-bluz kaže: Pogledaj post
Pa vidi, brak kao nstitucija je meni isto što i savez koji dvoje imaju bez obzira na fizički suživot.

Jeste da nekad žalim što nikad nisam bila u vjenčanici, ali ne žalim što nisam potpisala ništa kod matičara. A majka sam.
sto zelim reci, stvar je stava i odluke, ne potpisa i prstenovanja pod sakama rize.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 13:18   #76
NE, nije.
Bar nije ono što bi brak trebao značiti.
__________________
Nitko nezna što može dok ne pokuša
trenutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.