Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 12:35   #41
Quote:
kikica piks kaže: Pogledaj post
za početak hvala onima koji mi pružaju podršku i daju KONSTRUKTIVNE savjete no vidim da su takvi u manjini i pomalo sam razočarana time.

ne mogu vjerovati da pričate o novcu jer to uopće nije tako!!! on i dalje radi za malo ispod prosječne plaće i trenutno se bori za raniju mirovinu kako bi se mogao posvetiti nama, nije bogat i što već govorite, nema auto ni kuću i to mi uopće nije bitno!!! nevjerojatno.

onoj koja me pitala nije li mi neugodno - ne, nije, niti malo, jer znam da je on onaj pravi. bi li tebi bilo neugodno da si s osobom koju voliš? imala sam veze i dečke kao što vi kažete mojih godina i nikad nije bilo ni blizu ovako, tako da ne, nije ovo samo prolazno i što već neki govore.
Tvoji starci te neće nikad podržati u tome, realno prevelika je razlika, slično kao što bi se teško pomirili da si u vezi s dečkom koji troši droge ili oženjenim ili nešto slično, iz njihove perspektive ti gubiš vrijeme s njim i uništavaš si život. Lako mogu zamisliti da se vrte po noći u krevetu ne spavajući i misleći si što će biti ako ti taj tvoj dečko naprti dijete. Možda će zašutiti s vremenom ali sigurno neće misliti da si pametno izabrala i biti sretni zbog tebe.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:45   #42
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Možda je ona njega našla a on rekao - dobro..?
I mene je žena našla jer sam joj bio zreo macan i cool...
Nije joj otac, ljubavnik joj je a ona ima 25 godina zar ne... nije dijete više..?
Ljubavnik sa 64 godine? Nešto malo stariji od njezina djeda pretpostavljam. Daj malo.....
Sve pet ako ona želi što si već nabrojao malo višlje, materijalno, a on ima i nema djece kojoj bi ostavio, jer ako ima hoće. Ali što ju briga onda za reakcije okoline na VEZU. Bisnis kao biznis, koga briga. Dosmrtno uzdržavanje, što god oni dogovorili da to sadrži, i OK, čemu filozofija?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:47   #43
Quote:
kikica piks kaže: Pogledaj post
za početak hvala onima koji mi pružaju podršku i daju KONSTRUKTIVNE savjete no vidim da su takvi u manjini i pomalo sam razočarana time.

ne mogu vjerovati da pričate o novcu jer to uopće nije tako!!! on i dalje radi za malo ispod prosječne plaće i trenutno se bori za raniju mirovinu kako bi se mogao posvetiti nama, nije bogat i što već govorite, nema auto ni kuću i to mi uopće nije bitno!!! nevjerojatno.

onoj koja me pitala nije li mi neugodno - ne, nije, niti malo, jer znam da je on onaj pravi. bi li tebi bilo neugodno da si s osobom koju voliš? imala sam veze i dečke kao što vi kažete mojih godina i nikad nije bilo ni blizu ovako, tako da ne, nije ovo samo prolazno i što već neki govore.
najvažniji savjet je da se pozabaviš svojom financijskom samostalnosti, tako da ne ovisiš o svojima, da te ne mogu ucjenjivati.
a ako veza uspije, naviknut će se. ionako, ne mogu ti ništa, to je tvoj život.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:49   #44
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
najvažniji savjet je da se pozabaviš svojom financijskom samostalnosti, tako da ne ovisiš o svojima, da te ne mogu ucjenjivati.
a ako veza uspije, naviknut će se. ionako, ne mogu ti ništa, to je tvoj život.
A možda i neće morati. Za naviku trebaju godine. Kojih nije baš puo ostalo.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:51   #45
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Ti nemaš što raditi s njim a to što si do ušiju zaljubljena bude te prošlo ne brini, doći ćeš sebi prije il kasnije i vidjet ćeš koliko su naivna bila. Čudi me, oprosti, kako ti nije neugodno biti s toliko starijim muškarcem a i njemu kako ga nije sramota voditi dijete pored sebe?!! Oprosti, to je samo moje mišljenje.
Makni se od njega brzinom munje, to je stari ljigavac. Imaš jednog oca, vjeruj mi, ne treba ti otac broj 2!
Djed br. 2, ako ćemo realno!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:03   #46
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Al nisi imao 61 godinu kada te tvoja našla.Imao si malo manje
Nema logike da žene "pecaju" 60godišnjake ako nije lova u pitanju
Ljubav nema logiku zar ne, a zaljubljenost naročito...

Quote:
kikica piks kaže: Pogledaj post
za početak hvala onima koji mi pružaju podršku i daju KONSTRUKTIVNE savjete no vidim da su takvi u manjini i pomalo sam razočarana time.

ne mogu vjerovati da pričate o novcu jer to uopće nije tako!!! on i dalje radi za malo ispod prosječne plaće i trenutno se bori za raniju mirovinu kako bi se mogao posvetiti nama, nije bogat i što već govorite, nema auto ni kuću i to mi uopće nije bitno!!! nevjerojatno.

onoj koja me pitala nije li mi neugodno - ne, nije, niti malo, jer znam da je on onaj pravi. bi li tebi bilo neugodno da si s osobom koju voliš? imala sam veze i dečke kao što vi kažete mojih godina i nikad nije bilo ni blizu ovako, tako da ne, nije ovo samo prolazno i što već neki govore.
Ne možeš očekivati ovdje da te ljudi podržavaju, vidiš da su se drugi došli uglavnom rugati, a među njima ima onih gdje je bolje biti sa crnim vragom u vezi nego sa njihovim muževima i ženama, stoga ne shvaćaj osobno.
Ovo je preslik našeg društva, isto ono što imaš doma i u ulici, samo će ti ovdje ljudi to još direktnije reći.
Ja znam da si se zaljubila, i da ne vidiš loše strane vaše veze ali kada prođe vrijeme iskristalizirat će se ti problemi. Znam nekoliko takvih veza, rodica moje žene je praktički čitav život hodala sa muškarcima koji su 30+ godina stariji od nje, sada je već 5 godina u vezi sa jednim, njoj je 30 a on je prešao 60. Njima je fino,ona ne želi djecu, i lijepo to šljaka. Isto nemaju para kao i ti i taj tvoj deda ali eto ima nas svakakvih.
Ako si ti zaista odlučila i osjećaš da je to za tebe, pokušaj ljudima objesniti kako je to tvoja odluka i kako tebi to paše. Neće te razumjeti, pa čak ni otac i majka ali ne mogu oni voditi konce tvog života, prihvatit će s evremenom, morat će.
A ti prihvati kako ulaziš u kako rizičan i potencijalno bolan odnos, možda se jako zajebeš, a možda i ne, to će vrijeme pokazati.
Quote:
emily_ kaže: Pogledaj post
Da,ja se kladim da je ona njega ulovila,ahaaa....
I,da....ne gleda ga kao ljubavnika,tj nekog trenutnog,nego najveću ljubav,ikad.


Jao radical,prestani više pričati o sebi u superlativu
To sam ja, to je kao da mi kažeš Radical nemoj više imati zaliske...

Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
To i mene zanima da vidim tu čar
A cuj ima osoba koje se pale na visecu kozu gledala dokumentarac - mozda je do toga
Tebi se gadi, netko u tome uživa, što sad.. Tebi se to neće desiti..

Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ljubavnik sa 64 godine? Nešto malo stariji od njezina djeda pretpostavljam. Daj malo.....
Sve pet ako ona želi što si već nabrojao malo višlje, materijalno, a on ima i nema djece kojoj bi ostavio, jer ako ima hoće. Ali što ju briga onda za reakcije okoline na VEZU. Bisnis kao biznis, koga briga. Dosmrtno uzdržavanje, što god oni dogovorili da to sadrži, i OK, čemu filozofija?
Ona ne filozofira, mi filozofiramo jer se to ne uklapa u koncept nama prihvatljivog. Ja to ne podržavam ali ljudi imaju pravo na svoje izbore makar i pogrešne. U suprotnom hajmo udariti po pederima pa onda i po svima pstalima..

Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Djed br. 2, ako ćemo realno!
Nije lijepo rugati se..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:05   #47
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Djed br. 2, ako ćemo realno!
Slažem se! Ma to je čudan sindrom al neke žene uhvati to ludilo, znala sam takve situacije na fakultetu, znale su biti sa starijim profesorima, naivnost, proračunatost, nažalost neke su i bile zaljubljene al ništa dobra iz tog. Znam da su lakše polagale ispite, bile na lošem glasu... Meni je žao svake naivne cure koja upadne u takvu klopku mada ima i onih koje sve rade proračunato. Svijet je šaren.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:07   #48
Možda žena ima fetish na starce. Ni prva ni zadnja. Sad to treba samo lijepo osvijestiti. Gerontofilka
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:10   #49
@radicalchange

Sve ima svoje vrijeme i nema para prema tvojim vršnjacima. Ok ako je tip stariji 7 il 8 godina al i to je puno. Puno je već je tu jaz generacija al shvacam da nismo svi isti. Drugo je razlika 4,5, il maksimalno 6 godina bez obzira bija tip stariji il cura od njega. To može ići, ljudi se nađu a na izgled pogotovo ako cura je starija i ako se dobro drži ni ne vidi se. Meni sve ostalo nije dobro al tko voli nek izvoli...
Zamisli da imaš curicu koja je zaljubljena u tipa tvojih godina il starijeg, sigurna sam da bi proveo sate i sate razgovora s njom.
Na svu srecu priroda se pobrinula i za te anomalije. Što misliš da je on zaljubljen u nju? On je zaljubljen u svoju sliku!
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:12   #50
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post


Ona ne filozofira, mi filozofiramo jer se to ne uklapa u koncept nama prihvatljivog. Ja to ne podržavam ali ljudi imaju pravo na svoje izbore makar i pogrešne. U suprotnom hajmo udariti po pederima pa onda i po svima pstalima..



Nije lijepo rugati se..
Ne rugam se, sasvim lako joj može biti djed i to nije beznačajno, niti imalo relativno.
Ja mislim da jest teška filozofija reći ja to ne podržavam, mislim da je opasno i bezprespektivno, ali ću je podržati da provede bez obzira na sve. U ime demokracije, ili čega? To je isto kao podržati načelno nekoga da pokuša mahanjem ruku sletjeti s nebodera.
Usporedba s homoseksualcima je neodrživa, oni žive svoj izbor, prirodu, neopasno za sebe i nas ostale, dok je ovo sigurno tragedija koja šteti svima uključenima osim dedi. Njoj, njezinima, potencijalnom djetetu. Ne potencijalno, nego baš ne može dobro završiti ako se ozbiljno veže za njega.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:20   #51
On je velike ljubavi prošao, boli su iza njega, ovo je labuđi pjev, mala razonoda starijeg muškarca da ne ispadne totalni luzer! Ne kažem da je luzer al tako se oni mnogi osjećaju u tim godinama.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:20   #52
Ja sam 10 godina stariji od svoje zene koja ima 30, pa imam osjecaj da je tek sada odrasla. Razlike u razmisljanju i prioritetima su nam se, dok je bila mladja, osjetno isticale. Mislim si, kako ti i 37 god. stariji frajer mozete imati slicne prioritete? Jebote, mozda se moja buduca ljubavnica sada igra negdje u pijesku!? Heh

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
mrgud34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:25   #53
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ljubav nema logiku zar ne, a zaljubljenost naročito...
Kako nema?Postoje nekakve zakonitosti kako i kada se zaljubljenost javlja...pa ljubav isto.Naizgled te zakonitosti su nevidljive ali ipak su tu.Postoje i odstupanja od zakonitosti(primjer je ova tema).
Logika nije ništa drugo nego samo proučavanje i objašnjavanje sljeda zakonitosti.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:26   #54
Quote:
naturelover kaže: Pogledaj post
Stvarno žene ne kužim što je to u vašim glavama?I onda se pitate zašto se mladići ne žele vezati za djevojke svojih godina.Zato jer uništavate samopouzdanje i nadu tim mladićima umjesto da dijelite s njima mladost,sreću i sve ostalo dok ste još mladi.Ali ne danas je sve naopako pa onda bih si i ja mogao naći neku klinku od 15 godina i sve 5.Ali onda bi bio pedofil jasno a kad pokušam zavesti neku mojih godina gle čuda ona je u vezi sa dvostruko starijim muškarcem.Ne ovo nije šala meni se to dogodilo da me cura ostavila sa dvostruko starijim muškarcem koji joj može tata biti.Sramota kud ide ovaj svijet!
Je da, bas su zene tu da bi tebi cuvale samopouzdanje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:28   #55
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Tebi se gadi, netko u tome uživa, što sad.. Tebi se to neće desiti..

Nije lijepo rugati se..
Naravno da nece , ne palim se na staro. I mali postotak njih se pali uglavnom je to izvlacenje. A istina ili u dubokom dzepu ili u tezim poremecajima iz mladosti ( ako si ikada gledao dokumentarce o tome znas da to postoji)
A inace djed br.2 nije ruganje vec realnost... doslovce je covjek u godinama di joj moze bit vlastiti djed
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:30   #56
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
On je velike ljubavi prošao, boli su iza njega, ovo je labuđi pjev, mala razonoda starijeg muškarca da ne ispadne totalni luzer! Ne kažem da je luzer al tako se oni mnogi osjećaju u tim godinama.
Koji se mnogi osjećaju u tim godinama?ne razumjem što si ovim htjela reći.Odakle ti to?Pročitala si negdje ili sama imaš 60+ da tvrdiš tako?
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:33   #57
Quote:
kikica piks kaže: Pogledaj post
za početak hvala onima koji mi pružaju podršku i daju KONSTRUKTIVNE savjete no vidim da su takvi u manjini i pomalo sam razočarana time.

ne mogu vjerovati da pričate o novcu jer to uopće nije tako!!! on i dalje radi za malo ispod prosječne plaće i trenutno se bori za raniju mirovinu kako bi se mogao posvetiti nama, nije bogat i što već govorite, nema auto ni kuću i to mi uopće nije bitno!!! nevjerojatno.

onoj koja me pitala nije li mi neugodno - ne, nije, niti malo, jer znam da je on onaj pravi. bi li tebi bilo neugodno da si s osobom koju voliš? imala sam veze i dečke kao što vi kažete mojih godina i nikad nije bilo ni blizu ovako, tako da ne, nije ovo samo prolazno i što već neki govore.
Ja mislim da je razlika prevelika i da cete vrlo vjerojatno imati probleme, ali nisam u stanju biti protiv ljubavi i kazem ti da ides dalje onako kako ti mislis da trebas ici.

Trebate propasti onda kad za to dodje vrijeme, ako uopce dodje, a ne kad ti to okolina kaze.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:34   #58
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Koji se mnogi osjećaju u tim godinama?ne razumjem što si ovim htjela reći.Odakle ti to?Pročitala si negdje ili sama imaš 60+ da tvrdiš tako?
Znam biti u društvu starijih generacija kad sam na selu, tipa 63 i tako... S toliko je godina umrla moja mama i čujem što govore... Čovjek u tim godinama gleda na svoj život, sabire punte, množi, oduzima i vidi da je sve jedno veliko ništa. Misli da bi sve drukčije radija... Što je normalan proces.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:34   #59
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
@radicalchange

Sve ima svoje vrijeme i nema para prema tvojim vršnjacima. Ok ako je tip stariji 7 il 8 godina al i to je puno. Puno je već je tu jaz generacija al shvacam da nismo svi isti. Drugo je razlika 4,5, il maksimalno 6 godina bez obzira bija tip stariji il cura od njega. To može ići, ljudi se nađu a na izgled pogotovo ako cura je starija i ako se dobro drži ni ne vidi se. Meni sve ostalo nije dobro al tko voli nek izvoli...
Zamisli da imaš curicu koja je zaljubljena u tipa tvojih godina il starijeg, sigurna sam da bi proveo sate i sate razgovora s njom.
Na svu srecu priroda se pobrinula i za te anomalije. Što misliš da je on zaljubljen u nju? On je zaljubljen u svoju sliku!
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ne rugam se, sasvim lako joj može biti djed i to nije beznačajno, niti imalo relativno.
Ja mislim da jest teška filozofija reći ja to ne podržavam, mislim da je opasno i bezprespektivno, ali ću je podržati da provede bez obzira na sve. U ime demokracije, ili čega? To je isto kao podržati načelno nekoga da pokuša mahanjem ruku sletjeti s nebodera.
Usporedba s homoseksualcima je neodrživa, oni žive svoj izbor, prirodu, neopasno za sebe i nas ostale, dok je ovo sigurno tragedija koja šteti svima uključenima osim dedi. Njoj, njezinima, potencijalnom djetetu. Ne potencijalno, nego baš ne može dobro završiti ako se ozbiljno veže za njega.
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Kako nema?Postoje nekakve zakonitosti kako i kada se zaljubljenost javlja...pa ljubav isto.Naizgled te zakonitosti su nevidljive ali ipak su tu.Postoje i odstupanja od zakonitosti(primjer je ova tema).
Logika nije ništa drugo nego samo proučavanje i objašnjavanje sljeda zakonitosti.
Konzerve ste svi troje.
Načelno se slažem sa Vama i podržavam vaše argumente.
No kada jednom sjednete sa tim ljudima vidite da je to veza kao i svaka druga. Nikakve velike suštinske razlike nema, to je zrela žena koja ima svoje viđenje svijeta, sebe i interesa, i tu je stariji muškarac koji opet ima svoje viđenje svijeta i interesa, i oni su se pronašli.
Bolesno, neka psihijatri sude..
Ali kod mnogih ljudi to šljaka, i ja gledam u čudu i ne vjerujem, ali ti ljudi su sretni, bez obzira kako to čudno i nerealno zvučalo.
I ja ne mogu suditi, jer na to nemam pravo, zaista nemam.
Ali treba reći da je takva odluka za jednu ženu u suštini pogrešna, jer si je suzila pravo izbora i umanjila šanse za ugodnim, balasiranim i sretnim životom. Istina, ali nju upravo to ispunjava i što sad...
Pa da je i najgluplja na svijetu, retardirana, pa ima pravo na svoju sreću, kao što recimo svaki homosexualac ima pravo da bude to što jest, iako je time umanjio šanse da ima djecu ili što već.
I ovdje bi svi osudili jednog homosexualca koji se oženio da bi imao djecu..Ni ja ih ne volim, ali oni imaju pravo na svoj život, sexualnost i svoje odluke bez obzira kako nama glupe bile..

Pustite ljude da žive. Treba reći curo to ti zaista nije pametna odluka, naići ćeš na problema ovakve i onakve kakvi ti ne trebaju, dobro razmisli o tome, ne srljaj, ne bacaj mladost na potencijalno lošu vezu. Izbor je na njoj.
Ja prvi ne bih htio da me netko jebe u zdrav mozak ako želim biti sa ženom od 60 godina, ne bih htio da mi ljudi prigovaraju zbog mojih vlastitih izbora a da pritom nikog ne jebem u mozak...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:34   #60
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Možda žena ima fetish na starce. Ni prva ni zadnja. Sad to treba samo lijepo osvijestiti. Gerontofilka

Bar ne mulja i potajno gleda slike starijih muskaraca
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.