Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2008., 19:00   #1
Šibenik - ginekolozi

Pitanje za cure iz moje županije: gdje ima dobar ginekolog i koliko je uobičajeno da se plaća pregled? Ja idem kod dr. Mikulandre u Šibenik, već nekoliko godina, i sad zadnji pregled (ultrazvuk, PAPA, pregled dojki color dopplerom) me koštao 700 kn.
Imam pozitivna iskustva (za sada) s njim ali me zanima i tudje mišljenje.....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 20:38   #2
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Pitanje za cure iz moje županije: gdje ima dobar ginekolog i koliko je uobičajeno da se plaća pregled? Ja idem kod dr. Mikulandre u Šibenik, već nekoliko godina, i sad zadnji pregled (ultrazvuk, PAPA, pregled dojki color dopplerom) me koštao 700 kn.
Imam pozitivna iskustva (za sada) s njim ali me zanima i tudje mišljenje.....
ja idem kod marije kimer. 300 kn samo pregled! onako, nema milosti, šta je kaže, pa kako god to ružno zvučalo
goga81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 21:08   #3
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Pitanje za cure iz moje županije: gdje ima dobar ginekolog i koliko je uobičajeno da se plaća pregled? Ja idem kod dr. Mikulandre u Šibenik, već nekoliko godina, i sad zadnji pregled (ultrazvuk, PAPA, pregled dojki color dopplerom) me koštao 700 kn.
Imam pozitivna iskustva (za sada) s njim ali me zanima i tudje mišljenje.....
Ja sam bila privatno u dr.Hemerih u poliklinici Reljić-Ercegović.Super je.PAPA i ultrazvuk 400 kn.
Mene zanima u kojeg se socijalnog ginekologa upisati?
gramur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 14:12   #4
Quote:
gramur kaže: Pogledaj post
Ja sam bila privatno u dr.Hemerih u poliklinici Reljić-Ercegović.Super je.PAPA i ultrazvuk 400 kn.
Mene zanima u kojeg se socijalnog ginekologa upisati?
Uh, ne znam koga bi ti tamo preporučila. Ja sam prijavljena kod Mikulandre ali uopće nisam zadovoljna s njim, tako da već godinama idem privatno. Iako sam za Mikulandru čula da nije loš kad ideš privatno kod njega - plati pa se rugaj, ja iz principa nisam htjela privatno kod njega. A ne znam kakvi su ovi ostali na poliklinici. Možda se javi netko s dobrom preporukom.
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 14:40   #5
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Uh, ne znam koga bi ti tamo preporučila. Ja sam prijavljena kod Mikulandre ali uopće nisam zadovoljna s njim, tako da već godinama idem privatno. Iako sam za Mikulandru čula da nije loš kad ideš privatno kod njega - plati pa se rugaj, ja iz principa nisam htjela privatno kod njega. A ne znam kakvi su ovi ostali na poliklinici. Možda se javi netko s dobrom preporukom.

Čuj ja idem kod njega privatno....što te je smetalo? Možeš i na PP.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 14:42   #6
Preporučavam "Vitu" u kojoj rade dr. Anić i dr. Zmijanović. Pregled, Papa i ultrazvuk koštaju 550 kn.

Kod Mikulandre sam išla u bolničku ambulantu cijelu proteklu godinu budući da sam imala nerazjašnjena krvarenja koja su trajala danima, kao i kontaktna nakon odnosa. Obzirom da sam bila u strahu i panici neke pretrage radila sam privatno kod drugih liječnika i tu mi se Mikulandra zgadio - svaki puta kad bih došla kod njega po uputnicu ili lijek sa nalazom privatnika obavezno bi mi postavio pitanje koliko sam platila taj nalaz. Jedino to ga je zanimalo - to što sam svaki mjesec dolazila kod njega zbog čudnih krvarenja uopće ga nije zabrinjavalo.
Nakon godinu dana ovakvog liječnja u bolnici kod Mikulandre odlazim u "Vitu" gdje mi se nakon godinu dana lutanja i jednog loše napravljenog PAPE u bolnici otkriva CIN III i sad me čeka konizacija.
fej is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 18:53   #7
ja sam definitivno za dr.Hemerich iz Poliklinike Reljić,žena je stvarno super,možeš se porukama s njom sve dogovarat i stvarno je pažljiva.papa test i uzv-400,00 kn al vidi svake kune!
crce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 18:55   #8
di je ta poliklinika?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 18:57   #9
nasuprot bolnice,Bože Peričića 20/I kat.,piše na vratima Ercegović. imaš broj na netu,zovneš i naručiš se bez problema
crce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 19:00   #10
krasno. hvala.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 21:49   #11
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Pitanje za cure iz moje županije: gdje ima dobar ginekolog i koliko je uobičajeno da se plaća pregled? Ja idem kod dr. Mikulandre u Šibenik, već nekoliko godina, i sad zadnji pregled (ultrazvuk, PAPA, pregled dojki color dopplerom) me koštao 700 kn.
Imam pozitivna iskustva (za sada) s njim ali me zanima i tudje mišljenje.....
jel mi možeš reći adresu??hvala
??????? is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 22:29   #12
I meni treba pomoć oko socijalnog ginekologa. Inače idem privatno, ali moram uzet socijalnog ginekologa radi uputnica, lijekova i trudničnog bolovanja-
Tko je u redu i slično? Kakav je Dr.Glavadanović? Danas sam bila kod njega, i nije mi se nikako svidio njegov pristup, htjela bi ga promjenit a ne znam kod koga bih otišla.
rina82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 22:55   #13
Quote:
rina82 kaže: Pogledaj post
I meni treba pomoć oko socijalnog ginekologa. Inače idem privatno, ali moram uzet socijalnog ginekologa radi uputnica, lijekova i trudničnog bolovanja-
Tko je u redu i slično? Kakav je Dr.Glavadanović? Danas sam bila kod njega, i nije mi se nikako svidio njegov pristup, htjela bi ga promjenit a ne znam kod koga bih otišla.
Upiši se kod dr.Branice - ja sve idem privatno (i prije i sad u trudnoći) a kod nje samo navratim po hrpu uputnica i recepata. Ništa me ne pita, ne gnjavi...ja samo pokažem nalaz od privatnika i ona napiše šta mi treba....
plavuša 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 18:47   #14
Hvala, ali nisam dočekala odgovor , upisala se kod glavadanovića, i u međuvremenu odustala od privatne doktorice jer mi je za neke bolove rekla da sam ih umislila, a na kraju se ispostavilo da je to bilo zbog mononukleoze.
glavadanović mi je ok za sad, ljubazan je, i objasni što ga pitaš, ima manu da i nije baš najljubazniji kad mu dođeš u popodnevnu smjenu
dok kod one pre
jučer sam bila privatno kod marije kimer, ljubazna doktoric, stručna, odličan ultrazvuk, ništa me nije bolilo nakon pregleda, dok sam kod prethodne privatnice imala bolove nakon ultrazvuka 2 dana .
jedino mi se ne sviđa što rezultate papa testa moraš čekati 14 dana i cijena je ohohoh 400 kunića
rina82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 19:52   #15
i ja san bila kod marije kimer. to mi je bio prvi put i moram priznat da je skroz u redu žena, nježna i sve lipo objasni šta je se pita.
300kn papa i ultrazvuk.
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 21:20   #16
uz papu i ultrazvuk, ona mjeri i stupanj čistoće rodnice, pa je valjda to tih 100kn razlike. na mikroskopu odmah pogleda uzorak i kaže jel čisto ili ne
a ako uoči neki problem npr.ciste, tumore ili slično, onda napravi pregled color doplerom pa je to još 100kn, znači 500kn. meni to nije trebalo tako da je bilo samo 400kunića.
e, da i moram pohvalit sestru, bila je preljubazna i simpatična. znam da to nije baš bitno, al' eto
rina82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 22:31   #17
teta danira. ona inače radi i na ginekologiji u bolnici. (ako na tu misliš)
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 23:17   #18
da, da, rekla je da radi na ginekologiji/porodništvu u bolnici.
rina82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 14:42   #19
bok cure!!

ja sam neki dan bila kod dr. Barnice, i tople preporuke, ne idite kod nje!! još sam šokirana njenim ponašanjem.

i ja kao i fej imam krvarenja po sredini ciklusa koja traju po 7-8 dana, i ona me nije ništa pitala, zašto sam došla - ništa!! pokušala sam joj reći, par puta, ali me je svaki put prekinula, napravila papu i poslal kući!! bila sam gotova u manje od minute!!

meni je osobno u najboljem sjećanju ostao dr. zmijanović, i baš gledam kako bi otišla kod njega privatno.
magdalena99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 00:53   #20
bok cure.. zanima me itko išta zna o tome koji su ginekolozi pribačeni s odjela u Knin (dr. Mira Hemerich?) i je li dr. Branica još radi u šib. bolnici?
pozdrav
iva_4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.