Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2009., 05:43   #21
možeš biti novi književni genij, ali u poplavi blogova teško da ceš doci do izražaja.
uzmimo naprimjer
antepancirov.blog.hr
može tamo bit objavljeno još stotinu pjesama, ali kome se to cita??
__________________
Život je prevara, On mora da se slatko smije...
sobba is offline  
Old 11.02.2011., 11:18   #22
Quote:
morgana le fay kaže: Pogledaj post
Pročitaj moj prastari post Kako postati popularan na Blogu? i pokušaj ne raditi ništa od navedenog.
ili radi upravo to. ovisi tko ti je ciljana publika.




Evo još jedan članak o toj temi popularnosti i privlačenju čitatelja
Babaroga410 is offline  
Old 22.02.2011., 01:04   #23
Vidim da blogeri, pogotovo blogeri na servisima blog.hr i sl. kao mjerilo čitanosti često čak i pre često uzimaju komentare. Koliko sam puta vidio dobar pust, koliko sam puta pročitao priču koja mi se svidjela, nisam ostavio komentar, jer što? Današnjim ljudima se žuri, nemaju vremena, pročitaju, spreme u radnu memoriju, sjete se poslije i posjete vas opet. Imam dosta blogova u bookmarksima koje posječujem redovito, nekad ostavim komentar iz pristojnosti, zato jer imam potrebu ostaviti neku povratnu informaciju piscu, ali nemojte uzimat to za mjerilo.

Preporuka: napravite račun na google analytics-u i ubacite mali komadić koda u svoj blog i pratite, pratite "bounce rate" tj koliko vas posjetitelji 'odbijaju', pratite vrijeme provedeno na vašem blogu, to vam pokazuje jesu li se čitatelji zainteresirali i odvojili kojih 2-3 min da pročitaju što ste napisali ili su nakon 2. rečenice prestali i ugasili vaš blog...

to su neke realne činjenice o čitanosti.

Naravno, ako želite posjetu ostavljat ćete komentare na popularnijim blogovima gdje više ljudi komentiraju pa će i vas neko zapazit ili na tek započetim blogovima kako biste uveli mlade blogere u taj svijet, ali isto tako i dobili njihovu pažnju, tako isto dobivate broj posjetitelja koji će dolazit kod vas makar zbog statistike (duljina postova, koliko često pišete i sl.)

Lijep pozdrav!
blah is offline  
Old 31.10.2011., 17:59   #24
Quote:
blah kaže: Pogledaj post
Vidim da blogeri, pogotovo blogeri na servisima blog.hr i sl. kao mjerilo čitanosti često čak i pre često uzimaju komentare. Koliko sam puta vidio dobar pust, koliko sam puta pročitao priču koja mi se svidjela, nisam ostavio komentar, jer što? Današnjim ljudima se žuri, nemaju vremena, pročitaju, spreme u radnu memoriju, sjete se poslije i posjete vas opet. Imam dosta blogova u bookmarksima koje posječujem redovito, nekad ostavim komentar iz pristojnosti, zato jer imam potrebu ostaviti neku povratnu informaciju piscu, ali nemojte uzimat to za mjerilo.

Lijep pozdrav!
Agree, imam više blogova koje čitam u bookmarksima nego u linkovima na blogu,i sad me sram javiti se i priznati im koliko ih čitam, bilo bi malo jezivo.
Angela Owen is offline  
Old 12.07.2013., 21:12   #25
Question

Može i meni tko pomoći ?
Ja sam tek počeo sa bloganjem i želio bi nešto zaraditi.
Molim vas da mi se netko javi
(moj mail je [email protected] ako mi se netko želi javiti)

Zadnje uređivanje fice : 12.07.2013. at 21:22. Reason: Htio sam samo unijeti još neke promjene
fice is offline  
Old 13.07.2013., 09:37   #26
Quote:
fice kaže: Pogledaj post
Ja sam tek počeo sa bloganjem i želio bi nešto zaraditi.
Za zaradu pronađi neki posao, usporedo s tim piši blog za svoj gušt, i to je to .

Vrlo je hrabro vjerovati u mogućnost zarađivanja tek započetim blogom, a posve pogrešno pisati blog vođen željom za zaradom.

BTW, postaviti svoj mail na forum nije najbolja ideja u svemiru. Postaviti tuđi, još manje .
Lord Byron is offline  
Old 24.11.2013., 22:24   #27
Na kojim mjestima objavljujete svoje postove osim na
http://www.blogeri.hr/
http://www.croportal.net/
__________________
http://www.oruzarnica.com/
NEO: I know kung fu
MORPHIUS: show me
Seminola is offline  
Old 19.12.2013., 17:03   #28
A kako skrenut pažnju na Tumblr-u?
__________________
svaki je ljudski život važan bez obzira koliko nevidljiv bio.
Everything that's realistic has some sort of ugliness in it. Even a flower is ugly when it wilts, a bird when it seeks its prey, the ocean when it becomes violent.
ashes animae is offline  
Old 21.12.2013., 21:32   #29
Quote:
ashes animae kaže: Pogledaj post
A kako skrenut pažnju na Tumblr-u?
Na tumblru je jos i najlakse,pratis sto vise slicnih blogova ko tvoj i tjt
__________________
...
Superfrog is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.