Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 17:32   #1
Brisanje starog bloga

neki dan mi je frend linkao moj stari blog, kojeg sam aktivno održavao još davne 2007. godine, ali koliko vidim, moja zadnja aktivnost (ili ti zadnji post) je bio 22.2.2007. i nije mi jasno zašto taj blog nije ugašen, a stvar je u tome jer su me počeli sprdat oko toga ;d

emaila se ne sjecam pošto su to bili tzv. jednokratni emailovi koji su mi služili samo za login na blog... dali bi (i ako je to moguće, na koji način) mogao stupiti u kontakt s nekim adminom i pokušati to maknut? scan osobne ili nešto da ljudi nebi mislili da je ovo neki scam i da nekom pokušavam srušit blog, ali kad je zadnji post bio 2007. mislim da se nemoram previše izjašnjavat.

unaprijed zahvaljujem svakoj pomoći

lp, deniro
deniro is offline  
Old 15.04.2011., 13:17   #2
Imam isti problem, isto je 2007. u pitanju, pa i mene zanima
Olio FTL is offline  
Old 15.04.2011., 20:15   #3
nije se moglo prije, ne može se sada niti će se ikada moći
Vezica is offline  
Old 18.04.2011., 01:01   #4
zašto se nemoze? lol, pa tim bolje što ce se maknut nepotreban prostor sa servera...

ništa, preostaje jedino da nadem nekog da mi hacka to i bok
deniro is offline  
Old 19.04.2011., 15:54   #5
razlika je kad napises da ima sto tisuca blogova i dvadeset tisuca blogova (koliko ih je ustvari). ali znam da je darius ovdje davno dok je jos bio aktivan (a i bloger) pricao o tome i navodio razloge zasto se ne mogu brisati


a od hakiranja odustani, prije se to dalo, ako sam ja u nizim razredima osnovne mogla. sada je hiljadu puta teze, a i mozes zavrsiti na sudu
Vezica is offline  
Old 13.08.2011., 22:06   #6
Mi danas našli blog od prijateljice iz 2005.-te; priča o svojim frendicama i stavlja lyricse od ede maajke........
obicangradanin is offline  
Old 03.07.2012., 20:11   #7
i ja imam isti problem, radi se o blogu iz 2007. cim upisem na googlu svoje ime izbaci moj blog jer sam na internetu objavljivala svoje stvarne pdatke stavljala neke glupe postove ugl.taj blog je sramotan i zelim ga se rjesit, e-mail mi taj vise nije u funkciji a sifru ne znam...ima li ikakve nade da se to ruglo skloni??
pinky girl is offline  
Old 24.08.2012., 15:35   #8
Možeš probati pitati tehnički dio Blog.hr-a na njihov mail, objasniš im točnu situaciju, kažeš da nije problem dokazati da si to ti, i onda ako ne budu htjeli, zaprijetiš tužbom.
Vezica is offline  
Old 20.09.2012., 00:52   #9
Quote:
pinky girl kaže: Pogledaj post
i ja imam isti problem, radi se o blogu iz 2007. cim upisem na googlu svoje ime izbaci moj blog jer sam na internetu objavljivala svoje stvarne pdatke stavljala neke glupe postove ugl.taj blog je sramotan i zelim ga se rjesit, e-mail mi taj vise nije u funkciji a sifru ne znam...ima li ikakve nade da se to ruglo skloni??
na žalost ne, ja sam im poslala 500 upita u vezi starog bloga i nikad se nisu udostojili niti odgovoriti a on dan danas stoji i sramoti me
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Old 27.09.2012., 13:19   #10
Quote:
a7x kaže: Pogledaj post
na žalost ne, ja sam im poslala 500 upita u vezi starog bloga i nikad se nisu udostojili niti odgovoriti a on dan danas stoji i sramoti me
A čuj... onda pretpostavljam da se ne sjećaš username-a i password-a za ući u taj stari blog? Jer ako se ne sjećaš onda možeš poslati mail na blog(a)blog.hr sa e-mail adrese kojom si se registrirala i tražiti da ga obrišu. A ukoliko nemaš mogućnosti poslati mail sa tog mail accounta, nažalost blog će zauvijek ostati jer ovi u blog.hu ne brišu...
strange quark is offline  
Old 03.10.2012., 01:35   #11
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
A čuj... onda pretpostavljam da se ne sjećaš username-a i password-a za ući u taj stari blog? Jer ako se ne sjećaš onda možeš poslati mail na blog(a)blog.hr sa e-mail adrese kojom si se registrirala i tražiti da ga obrišu. A ukoliko nemaš mogućnosti poslati mail sa tog mail accounta, nažalost blog će zauvijek ostati jer ovi u blog.hu ne brišu...
ma nek se :
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.