Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2013., 23:54   #81
Ja sam to jednom napravio, nije bilo nikakvih problema, ali sad imam dosta veliku kolekciju igara na Steamu pa više ne riskiram.
Kalashnjikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 10:46   #82
Jel itko kupovao sa g2play.net retail keyeve? Uzeo sam Max Payne 3 za 50 kn i sad mi se čini da ja to moram skinut s torrenta pa negdje pri instalaciji upisat original cd key. Ispravite me ako sam u krivu.
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 11:43   #83
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Jel itko kupovao sa g2play.net retail keyeve? Uzeo sam Max Payne 3 za 50 kn i sad mi se čini da ja to moram skinut s torrenta pa negdje pri instalaciji upisat original cd key. Ispravite me ako sam u krivu.
stranica je legitimna... ne znam da li mozes maxa skidati preko sluzbene stranice... provjeri.
jer kak pise uz taj kljuc
This product might show ideal for gamers with the original CD/DVD of the game but there CD-KEY was banned, stolen etc. Please note that the publisher of the game might not support direct digital download of the game from its website / servers

ak nema na sluzbenom max payne stranici.. probaj neki p2p torrent skinuti ... to su onak skros legalni torrenti bez cracka,
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 12:43   #84
p2p? :$

Skidam sa piratebaya trenutno. Istu sam stvar napravio sa Far Cry 2 kodo, i upisao ga pri instalaciji. Valjda će i ovdje kad mountam pitat nešto slično, ili barem da aktiviram igru preko interneta.
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 16:49   #85
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
p2p? :$

Skidam sa piratebaya trenutno. Istu sam stvar napravio sa Far Cry 2 kodo, i upisao ga pri instalaciji. Valjda će i ovdje kad mountam pitat nešto slično, ili barem da aktiviram igru preko interneta.
p2p torrenti(pise uz njih uvijek p2p/no crack) koliko znam su full verzije igara tj. retail/digital verzije samo prebacene u ISO format. bez ikakvog cracka
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 19:02   #86
Ja sam na to gledao kao ako ja snimim samo ta 4 dvd-a, koliko ih je u torrentu, a manualno ne stavljam crack da bi trebalo bit ok. Čak sam negdje na netu našao da se igra skine sa torrenta, instalira i da u toku instalacije/nakon instalacije se ponudi opcija offline ili online igranja i da se onda može kod ubacit. Ugl, na 40% mi je torrent pa ću ga pustit da se dl-a i probat. Nadam se da će radit, ista situacija mi je sa Far Cry 2 bila.
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 19:07   #87
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Ja sam na to gledao kao ako ja snimim samo ta 4 dvd-a, koliko ih je u torrentu, a manualno ne stavljam crack da bi trebalo bit ok. Čak sam negdje na netu našao da se igra skine sa torrenta, instalira i da u toku instalacije/nakon instalacije se ponudi opcija offline ili online igranja i da se onda može kod ubacit. Ugl, na 40% mi je torrent pa ću ga pustit da se dl-a i probat. Nadam se da će radit, ista situacija mi je sa Far Cry 2 bila.
ne bi trebalo biti problema ak je cista instalacija...


da ne off topičarimo previse....

g2play ---- http://www.g2play.net/store/home.php ubisoft franšize na rasprodaji
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 09:47   #88
Ako netko naleti na Borderlands 2 Season pass popust, nek posta na ovoj temi, duboko cu biti zahvalan.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 18:59   #89
75% off na Max Payne 3. http://www.greenmangaming.com/s/hr/e...complete-pack/ + ako se ukuca ovaj kod GMG20-P4DLK-FKYRS dobije se još 3€ popusta.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 21:19   #90
ak netko naleti na neki dobar deal za arkham city goty, bit ću jako zahvalan
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 14:11   #91
Batman Arkham City GOTY edition

Jel dovoljno dobar ?
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 22:48   #92
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Batman Arkham City GOTY edition

Jel dovoljno dobar ?
mader of gad. kralju tenks
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 22:26   #93
Ako netko naleti na jebeni deal za Borderlands 2 Season pass, javite mi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 20:02   #94
Borderlands 2

Nije season pass ali za 20€ - 20%, dobiješ još 30% popusta za dlc po izboru
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 09:23   #95
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Borderlands 2

Nije season pass ali za 20€ - 20%, dobiješ još 30% popusta za dlc po izboru
To mi je postala najomraženija stranica. Imaju tako dobre akcije da ne mogu prestati kupovati.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 09:56   #96


Meni su odlični jer često daju 20% off kodove, dok su za ove praznike bili i po 30%. Znači snize cijenu igru koliko i recimo steam, samo još ubace 30% off
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 10:22   #97
GMG je odličan, uzeo sam kod njih preorder GW2 sa 25% popusta. Mislim da sam jedino kod njih vidio tako velike popuste makar bili putem kupona za prvi dan izlaska tj. u ovom slučaju čak i prije a da nisu muljaze sa ruskim ključevima, ukradenim karticama i sl.
Uglavnom, svaka preporuka.
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 10:37   #98
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Borderlands 2

Nije season pass ali za 20€ - 20%, dobiješ još 30% popusta za dlc po izboru
Sto me ne zanima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 11:30   #99
Prati GMG ja sam ovaj vikend kupio max paina 3, za malo extra novaca bio je i online pass kojeg si mogao kupiti i odvojeno. Sve u kompletu je bilo tako jeftino da mi je bilo žao ne kupiti.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 11:34   #100
Brutal Legend 15E za PC u pretprodaji na steamu.
http://www.youtube.com/watch?v=xdcJzcLc5PI

Zadnje uređivanje Pablo : 20.02.2013. at 12:59.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.