Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2013., 22:56   #41
To sam i ja planiro u početku, još ćeš se predomislit. Iako se slažem da je igra odlična.
Kalashnjikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 18:21   #42
Da malo dignem temu.
Ignorirao sam ovu igru dugo , jer ne volim avanture a i s Telltale namam baš dobrog iskustva- sam and max sam umirao od dosade.
Ali eto zaigrao ovo i u jednom danu prešao dvije epizode, stvarno predobra igra- možda jedino što su malo zagonetke prelagane, jedina zamjerka.
Pitanje jedno, nisam nikad isprobao, ali što se događa ako ne napraviš izbor kod dijaloga u određenom vremenu ? Umreš pa ponovo ili ?
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 13:52   #43
U običnom dijalogu se dogodi ništa, tj. ti ne reagiraš i ne daš odgovor - što je zapravo i jedna vrsta odgovora. U ključnim odlukama moraš nešto napraviti, ako ništa onda "umreš" i moraš ponoviti scenu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 09:36   #44
Dođao je ljetni popust na steamu pa sam eto tako završio i sa ovim draguljćićem u kolekciji.

Što reći?
Fantastična igra.

Igra je koliko toliko linearna, stvari koje se moraju dogoditi će se dogoditi ali svojim odlukama samo mjenjaš način kako će doći do toga ali poanta igre i nije priča.

Poanta su ljudi, njihovi odnosi koje gradiš i rušiš. Priča je samo sredstvo i manje bitna isto kao i "zagonetke" koje su budimo realni vrlo jednostavne ali savršeno obavljaju svoju funkciju (nije ovo tip igre za rješavanje old school zagonetki iz point-n-click avantura)

Vrlo brzo prestao sam misliti da radim ono što mislim da je dobro za nastavak igre nego sam radio ono što bih ja napravio u toj situaciji. Ako je netko pička ali svejedno nije zaslužio da umre spasio bih ga ali bi isto tako sterao ljude u 3pm ako su to zaslužili ili bih ih odjebao ako odluka ne ide u korist Clem.

A kraj? Jebote, stvarno šokantno, neočekivao (ne što je ipak umro nego zato što je glavni lik) i nadasve tužno. Igra cijelo vrijeme gradi njihov odnos, likovi ti prirastu srcu i onda to. Onda počne end credits pjesma koja te još dodatno utuče

Naravno moglo se pretpostaviti da će umrijeti ali način na koji je njegov lik riješen i Clementinino previranje su prikazali maestralno. Cijeli taj razgovor i Leejeva borba da pomogne djevojčici koja mu je u tih par mjeseci prirasla srcu je nevjerojatna.

Na kraju nije me toliko iznenadio rezultat, najveći šok u igri mi je bio ugriz....R.I.P Lee. Good luck Clem, keep that hair short.


400 Days DLC je totalno čudan ali mi se sviđa kako su sve pričice međusobno povezane nekim detaljima.

Odlična igra koja me uspjela navesti da zavolim (ili zamrzim) likove a to ne pamtim kada se zadnji put dogodilo.

Sad treba čekati Season 2
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 13:52   #45
Kako da ubacim sejvove iz prve epizode u drugu. Upravo sam instalirao drugu i ima ju registriranu ali kad idem igrat pita me dali hocu da se naprave random odluke za preskocene epizode, a igrao sam prvu i imam ju zavrsenu. Kada udem u igru na ikonucu prve epizode tamo mi nema registrirano da mi je druga instalirana pise 'coming soon'.
__________________
Life is not about what you deserve.
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 08:14   #46
Quote:
Duma123 kaže: Pogledaj post
Kako da ubacim sejvove iz prve epizode u drugu. Upravo sam instalirao drugu i ima ju registriranu ali kad idem igrat pita me dali hocu da se naprave random odluke za preskocene epizode, a igrao sam prvu i imam ju zavrsenu. Kada udem u igru na ikonucu prve epizode tamo mi nema registrirano da mi je druga instalirana pise 'coming soon'.
Da li si obje epizode kupio? Steam ili?
Sto to znaci da ju ima registriranu?
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 02.09.2013. at 08:36.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 18:24   #47
S obzirom da me lako preplašiti i ne volim horrore zanima me dal trebam zaobići ovu igru ili ne?
Vidim da su dojmovi dobri, ali čvrkicu me frka...
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 19:04   #48
Naaaaaah! Nemoj zaobilaziti igru nikako! Jedna od rijetkih novih igara koja me uhvatila i nije pustala! Nije toliko naglasak na hororu, grafika je cartoonish/stripish pomalo pa to nije neki impakt na "hororitet" igre...Ja isto jako trzam na horore i ne volim bas to, AvP ne mogu misliti, ali ovo nije tako nesto...Obavezno odigraj, WD se ne propusta, ako nista drugo bez slusalica na usima i uz ukljucenu lampu hehe!
Ljuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 19:33   #49
Nije ovo toliko horror igra kao što to tematika prikazuje. Slobodno zaigraj, nećeš požaliti.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 19:42   #50
btw, prva sezona je 75% off an steamu.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 20:59   #51
Quote:
Ljuksi kaže: Pogledaj post
Naaaaaah! Nemoj zaobilaziti igru nikako! Jedna od rijetkih novih igara koja me uhvatila i nije pustala! Nije toliko naglasak na hororu, grafika je cartoonish/stripish pomalo pa to nije neki impakt na "hororitet" igre...Ja isto jako trzam na horore i ne volim bas to, AvP ne mogu misliti, ali ovo nije tako nesto...Obavezno odigraj, WD se ne propusta, ako nista drugo bez slusalica na usima i uz ukljucenu lampu hehe!
Ma nije strasna uopce igra, nema tolko zombija uopce koliko scena gdje se ljudi svadaju, ko sta sam vidio negdje: 'prepare for people arguing and sometimes monsters show up'
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Da li si obje epizode kupio? Steam ili?
Sto to znaci da ju ima registriranu?
Evo sve radi, tnx
__________________
Life is not about what you deserve.
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 21:20   #52
Jesam, odigrao sam svih 5 epizoda...

Ne sjećam se kada mi je zadnji put ovako bilo stalo do neke PC igre.
Na samom kraju me uhvatila neopisiva tuga. Ne zbog samog kraja, nego zbog svega lošeg što se dogodilo - nisam spasio Carley, nisam odveo Clem na sigurno, ... situacija je postajala sve gora i gora, a toliko je dobrih ljudi stradalo...

Ali opet, drago mi je što sam odigrao ovo i neću to zaboraviti tako brzo. Šteta što je cijela priča zapravo fiksna i moji postupci i odluke zapravo ne mjenjaju ništa bitno... Doduše, možda je to tako i treba biti. Happy end bi ipak pokvario cijelu poantu igre.

Uglavnom, hvala na preporuci.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 09:36   #53
Odigraj i 6tu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 13:04   #54
Odigrati ću i 400 Days čim nađem vremena.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 13:19   #55
Quote:
SiiCkzRRR kaže: Pogledaj post
Odigrati ću i 400 Days čim nađem vremena.
400 days je samo poveznica između sezona i osim Carly/Davea se ne pojavljuje nitko iz prve sezone.

Ali isplati se, pričice su super pogotovo jer su povezane međusobno.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 15:26   #56
Sad mi nije jasno... Ili je phibs htio reći da odigram i 6. epizodu čim izađe ili sam nešto propustio...

U svakom slučaju, odigrati ću sve iz ovog serijala.
Samo mi nemoj spominjati Carley. Onaj dio gdje Lily pukne sam ponovio nekoliko puta u nadi da mogu učiniti nešto za Carley... Eto, toliko mi je bilo stalo do nje.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 09:50   #57
Quote:
SiiCkzRRR kaže: Pogledaj post
Sad mi nije jasno... Ili je phibs htio reći da odigram i 6. epizodu čim izađe ili sam nešto propustio...

U svakom slučaju, odigrati ću sve iz ovog serijala.
Samo mi nemoj spominjati Carley. Onaj dio gdje Lily pukne sam ponovio nekoliko puta u nadi da mogu učiniti nešto za Carley... Eto, toliko mi je bilo stalo do nje.
Zelio sam reci da odigras 400 days, da.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 10:16   #58
Di se moze nabavit ova igra?
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 10:23   #59
Quote:
xAragonx kaže: Pogledaj post
Di se moze nabavit ova igra?
http://www.kinguin.net/catalogsearch...e+walking+dead
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 13:30   #60
trenutno je 75% off an steamu, a DLC je 50% off
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.