Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2012., 15:54   #221
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Ugasi kaspersky pa ti neće ništa alarmirat...
No da, uvijek se nađe netko s posebnim potrebama.
pikzibner7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 15:56   #222
Meni je forum nekada dosta spor a nekada se ni ne prikaže stranica već greška. Pošto imam 50 mbit konekciju a sve drugo mi radi, ipak je do foruma. A prije par minuta mi je Firefox prikazao stranicu kao "This is an attack site."
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 16:11   #223
Quote:
Prijavljena zloćudna stranica!

Web stranica forum.hr je prijavljena kao zloćudna stranica i blokirana je na temelju vaših sigurnosnih postavki.

Zloćudne stranice pokušavaju instalirati program koji kradu privatne informacije, koriste vaše računalo za napade na druga računala ili oštećuju vaš sustav.Neke sloćudne stranice namjerno distribuiraju zloćudne programe, ali isto tako postoji mnogo stranica koje su izmijenjene bez znanja i dozvole njihovih vlasnika.
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 16:29   #224
I ja danas imam poruku da imate malware na forumu.hr?
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 16:54   #225
i meni javlja attack site.
ke se desava?
clyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 16:58   #226
Koristite isključivo Firefox, jer je Internet Explorer totalno smeće od aplikacije.
I onda se čudim zašto su me kolege tehničari na poslu čudno gledali kad sam im rekla da koristim IE a oni svi isključivo Firefox... uglavnom sad mi je napokon kristalno jasno

I da... zanimljivo, danas mi je Firefox sugerirao da izbjegavam forum.hr zbog virusa, pa mislim stvarno admini, kaj se to nije moglo riješiti još prošli tjedan kad smo krenuli sa masovnim prijavljivanjem trojanca?
Pitam se koliko je ljudi sad zaražen komp sa jednom od vaših reklama...
Mislim da se jednom ovakvom javnom servisu ne bi smio dogoditi ovakav sigurnosni propust koji ni nakon 5 dana nije riješen
unije is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 16:59   #227
Ja također.. Kaze da se na forumu nalazi malware i nije mi bas svejedno. Sad pisem preko mobitela jer si ne zelim zaraziti komp pa bi vas molio ako je neko u stanju da proba to rjesiti.
__________________
Parche mihi Domine, quia Delmata sum.
Scuba ZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 17:08   #228
I ja se drzim ipad-a, nek ronda po njemu, radije nego po kompu. Ajd pls javite je li samo zakasnjela poruka na probleme od zadnjih par dana ili neki novi vrag?
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 17:13   #229
Na 1 stranici na cijelom Forumu je pronađeno par malware skripti. Kako se radi o izoliranom incidentu, možete slobodno ignorirati to upozorenje.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 17:23   #230
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Na 1 stranici na cijelom Forumu je pronađeno par malware skripti. Kako se radi o izoliranom incidentu, možete slobodno ignorirati to upozorenje.
Mogu li neki korisnici čiji su kompjuteri zaraženi i koji su platili čišćenje kompjutera ignorirati da su dali novce ili si zamisliti da su sami krivi što su došli na ovaj forum?
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 17:31   #231
meni google javlja da ima neki zlonamjerni softver na forumu. al to koju god temu otvorim.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 17:39   #232
I meni...

A dva dana za redom mi antivirus javljao trojana...mozda je povezano?
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 14:18   #233
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Na 1 stranici na cijelom Forumu je pronađeno par malware skripti. Kako se radi o izoliranom incidentu, možete slobodno ignorirati to upozorenje.
Nevenka, jesi to ti?
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 14:44   #234
Kaj se to događa i glazbeni forum je pod "udarom" ?
Sagittarius01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 15:34   #235
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Na 1 stranici na cijelom Forumu je pronađeno par malware skripti. Kako se radi o izoliranom incidentu, možete slobodno ignorirati to upozorenje.
možda mofu ignorirati upozorenje, al ne mogu to što u mozilli uoće ne mogu otvoriti forum.
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 15:58   #236
Quote:
Markeca kaže: Pogledaj post
možda mofu ignorirati upozorenje, al ne mogu to što u mozilli uoće ne mogu otvoriti forum.
može firefox otvorit forum.pogledaj u donji desni kut na onom upozorenju..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 16:00   #237
Quote:
Markeca kaže: Pogledaj post
možda mofu ignorirati upozorenje, al ne mogu to što u mozilli uoće ne mogu otvoriti forum.
Odi na tools pa opcije pa na security i tu makni kvačicu sa "block reported attack sites" pa ćeš moći
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 17:01   #238
men sad kad sam otvorio forum opet javlja da chrome neki virus stajaznam.
a sto se tice brzine, forum letiiiii.... . dugo nije ovak
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 20:23   #239
Forum je katastrofalno spor, a stranica se katkad niti ne učita i tako već duže vrijeme. Mogli ste se već pozabaviti time.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:29   #240
i meni isto se ne otvara. otvori se ono gdje piše bok, boki000 i sve u tome okviru a ovo dolje ništa.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.