Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2014., 17:14   #301
sms

rekla mi je, a i to se moze dokazati,uvidom u ono sto je ona radila na poslu na kompjutroru,posto ima svoju sifru.napominenjm,ona ne radi sa fizickim osobama , zelim znati koje su sankcije moguce protiv nje,zbog toga, i to je nekoliko puta pregledavano.
crni757 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 19:28   #302
Prigovor možeš podnijeti direktno u svojoj poslovnici, na info telefon za klijente ili mail-om.
__________________
I've told the truth, I didn't come to fool you
Titari is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 23:14   #303
sms

Vecer,pa to znam i sam gdje mogu uloziti prigovor ,mene zanima kakve su posljedice za tu osobu?
crni757 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 11:46   #304
U slučaju da to spada u kategoriju poslovne tajne (?):

http://www.legalis.hr/forum/showthre...ankarska-tajna



Odavanje i neovlašteno pribavljanje poslovne tajne
Članak 262.
(1) Tko neovlašteno drugome priopći, preda ili na drugi način učini pristupačnim podatke koji su poslovna tajna, kao i tko pribavlja takve podatke s ciljem da ih preda neovlaštenoj osobi,

kaznit će se kaznom zatvora do tri godine.

(2) Ako je kaznenim djelom iz stavka 1. ovoga članka počinitelj sebi ili drugome pribavio znatnu imovinsku korist ili prouzročio znatnu štetu,

počinitelj će se kazniti kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.

(3) Nema kaznenog djela ako je djelo iz stavka 1. ovoga članka počinjeno u pretežito javnom interesu.

(4) Kazneno djelo iz stavka 1. ovoga članka progoni se po prijedlogu.

Narodne novine br. 125 07.11.2011 Kazneni zakon: Članak 262.



Stvarno neznam koliko se taj članak zakona odnosi na tvoj slučaj, jer nisi ni ti baš neke detalje iznio, ali budući da nitko još nije ništa rekao, eto, zabavljaj se.

Ali ako ti je ta osoba neki rođak i provjeri kolko imaš na računu i onda te zeza kak si bogat, za to stvarno ne vjerujem da je kazneno djelo. Ali vjerojatno u banci postoje neke sankcije.

Zadnje uređivanje sebastijan72 : 06.06.2014. at 11:52.
sebastijan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 18:25   #305
Quote:
crni757 kaže: Pogledaj post
Vecer,pa to znam i sam gdje mogu uloziti prigovor ,mene zanima kakve su posljedice za tu osobu?
Pa budući da si pitao kako :
Quote:
crni757 kaže: Pogledaj post
Postovani, jedna moja poznata osoba koja radi u Zagrebackoj banci, pregledavala je moj racun bez mojeg odobrenja, te racun od moje mame i obitelji, kako mogu podnijeti prigovor da bude kaznjena za to?..
ja sam ti i odgovorila
Ne očekuješ valjda stvarno da će ti netko ovdje na forumu moći odgovoriti hoće li ta osoba dobiti otkaz ili ne ?! Valjda trebaš svoj prigovor uputiti na banku pa će onda njihove službe utvrditi je li tvoj prigovor osnovan i kakve su sankcije za tu osobu .
__________________
I've told the truth, I didn't come to fool you
Titari is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 23:32   #306
Naknada?

kolika je naknada za plaćanje režija preko E-zabe?
ja sam danas bio na chatu sa zaposlenikom E-zabe i on mi je rekao da mogu mjesečno imati 7 naloga besplatno
ja danas plaćam struju preko E-zabe i piše da su mi odbili 2 kune za naknadu
kako to pa rekli su da imam 7 besplatno, a to mi je prvo plaćanje rečuna preko E-zabe ikada.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 07:23   #307
Ako imas lepezu onda je besplatno 5 ili 7 naloga ovisno koja lepeza. Vidi sa bankom kaj imas pa se zali
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 16:01   #308
Quote:
technorocker1 kaže: Pogledaj post
Ako imas lepezu onda je besplatno 5 ili 7 naloga ovisno koja lepeza. Vidi sa bankom kaj imas pa se zali
imam lepezu i i žalit ću se
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:45   #309
Quote:
technorocker1 kaže: Pogledaj post
Ako imas lepezu onda je besplatno 5 ili 7 naloga ovisno koja lepeza. Vidi sa bankom kaj imas pa se zali
Kod dinamične lepeze 15.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 21:19   #310
Jedno pitanje:

Već nekoliko godina u nizu obnavljam policu auto-osiguranja putem e-zabe u suradnji s Allianzom...

Ali ovoga puta kada pokušam obnoviti svoju policu i utipkam podatke izbacuje mi se sljedeće:

Uneseni podaci nisu usklađeni - Predlažemo sljedeće podatke:
[_] Broj police [OK]: xxxxxxxxxx
[_] Registarska oznaka [OK]: ZGXXXYY
[_] Ime [OK]: xxxxxx
[_] Prezime/Naziv [OK]: XXXXXX
[_] Leasing [OK]: NE

Naravno sa svim podacima umjesto x i y.
Naravno da su podaci usklađeni kao što govori i OK u zagradi umjesto x prije.

Zašto mi ne želi prihvatiti podatke iako su točni a moja polica se uredno prepoznaje u registru osiguravatelja u HR?
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 21:34   #311
Možda je greška u aplikaciji, događa se i najboljima, a kako neće bankovnoj aplikaciji
sebastijan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 21:49   #312
Nadam se da je to... jer inace ne vidim drugo opravdanje... sve pase...

Sent from my ZTE Blade III using Tapatalk
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:37   #313
Ja imam užasnih problema sa m-tokenom (njime dodatno potvrđujem naloge) i ne kužim jel to uvijek meni zablokira m-token ili se to i drugima događa.

Znači, uzeli m-token kao dodatnu sigurnost kod plaćanja iznad određenog limita, limit ukinuli pa su stavili neku listu primatelja na koju možeš dodati svakoga bez da dodatno potvrđuješ, a moja glupa aplikacija uvijek izbacuje krivi MAC broj kojeg treba upisati na komp za potvrditi.

Jedamput mi se zablokirao i mislim OK, neka greška, šaljem zahtjev za drugi link, prijavim se prvi put i u redu je, prijavim se drugi put opet krivi MAC- broj, opet zablokira... ne kužimmmm

ne radim niš krivo jer sam kontaktirala službu za korisnike al ne kužim jer to moj mob. tolko debilan da mi se nekaj nutra izmjeni ili kaj, inače imam ZTE ARIZONA- čisto sranje al kaj mogu...služi svrsi
loretta1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:39   #314
SAMO ME ZANIMA JEL IMA JOŠ TKO KAKVIH ISKUSTAVA S TIM ILI SE JOŠ KOME TO DOGAĐA...
loretta1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 17:10   #315
Anketa vezana uz Internet bankarstvo

Pozdrav svima!

Student sam Ekonomskog fakulteta i pišem diplomski na temu Analiza korištenja Internet bankarstva u RH. Molio bih sve ljude dobre volje i par minuta slobodnog vremena da ispune anketu i pomognu mi u pisanju diplomskog rada. Hvala!

https://docs.google.com/forms/d/1aEG...jdoCg/viewform
durantula2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 20:37   #316
Quote:
durantula2904 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Student sam Ekonomskog fakulteta i pišem diplomski na temu Analiza korištenja Internet bankarstva u RH. Molio bih sve ljude dobre volje i par minuta slobodnog vremena da ispune anketu i pomognu mi u pisanju diplomskog rada. Hvala!

https://docs.google.com/forms/d/1aEG...jdoCg/viewform
Nadam se da sam pomogao, sretno!
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 20:18   #317
Zanima me koliko kosta mjesecno cuvanje sefa u banci? Hvala
deisler is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 13:33   #318
e-zaba

Mogu li ugovoriti m-token ako nemam fizički token?
Naime, vratio sam taj token u kompletu sa Lepezom koje sam dobio pri ugovaranju tekućeg računa jer mi je naknada koju su mi uredno iskrcavali svaki mjesec bila previsoka.
Sad trebam nešto platiti preko e-zabe, a ne mogu.
Da li ja sad moram ići u banku i tamo zatražiti to ugovaranje i koliko bi me došla mjesečna naknada za to korištenje? Ima netko neki savjet?
1pa2pa3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 11:28   #319
Imao sam problem s e-zabom. Kako ih nikako nisam mogao dobiti na info telefon, poslao sam im mail. Nakon točno 28 dana stiže odgovor: "Ispričavamo se na čekanju. Molimo javite nam ukoliko još uvijek imate problem."
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 10:15   #320
Ljudi e-zaba za poslovne korisnike je stvarno loš produkt. USB key se ne može otključati ako ne možete naći šifru za otključavanje koju ste dobili prilikom registracije možete zaboraviti uređaj. Za novi uređaj trebate pljunuti 200 kn. Eto, što je hrvatska poslovnost. Da bude još gore aplikacija za e-zabu je puna problema s javom, appletima i slinim programima koji se vežu uz samu aplikaciju. Žalosno. Do kraja godine račun radi, a nakon toga napuštamo ZABU zauvijek.
mba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.