Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 30.12.2016., 01:29   #1
Narušeni bračni odnosi zbog punice koja ne želi u starački dom

Naime sve više sam siguran,da moja supruga ne radi pravo.Več dugi niz godina smo u skladnom braku bez velikih trzavica.Ona je dosta dobra a i ja sam tolerantan,vjerojatno puno previše.
Ima mamu pola pokretnu u dubokoj starosti ali bez demencije i slično.I ta mama je godinama u jako kvalitetnom staračkom domu.Mi plačamo puni iznos.
Skačemo oko nje stvarno puno puno.Za svako malo zove telefonom.Prevozimo ju puno vikenda kod nas iako je dosta daleko.Ali ajde nema veze,nemam na to primjedbi.
Inače je ta mama iz teške sirotinje.Sad pak zahtjeva najviši standard iako nema ni dana radnog staža.Ok nema problema,plačamo joj sve.
Ali ni to joj nije dosta.Sad prije božiča dopeljali smo ju kod nas,da bude u obiteljskoj atmosferi.
Ona si je zamislila,da više ne ide u starački dom.A toliko je slaba,da baš treba stalno nekog pored.
I sad moja supruga po 24 sata dnevno skače oko nje.Ništa drugo ne radi nego se bavi mamom.Razumijem njezinu dobrotu ali kako živjeti u tom stilu.Mama je jako zločesta i ništa ju ne zanima kako je drugima.Ne možemo više nikamo od kuče zajedno.Jer ako ju ostavi više od sat vremena,onda napravi cijeli cirkus.
Moram napomenuti,da smo godine i godine skakali na svaki njezin mig za bilo šta.Znam,da sam i ja kriv kaj nisam eksplodiral i prekinuo taj njezin terorizam ali pošto mi je svakog čovjeka žao,to me sad tuče.
Žena joj ništa ne kaže umjesto,da ju spakira i odvede nazad u dom.
Nisam loš čovjek i stvarno se trudim razumjeti ali ovoga jednostavno ne razumijem.
Ljubav gore dolje ali mislim,da takve stvari unište svaku i najjaču ljubav.
Jednostavno ne znam što napravit.Inače to se događa u mojoj vlastitoj kuči ,da netko ne pomisli kako je nešto od punice.Nula.
Inače ja i supruga do sad nismo baš puno odlazili na more i u razne razonode welnes ili slično ali sada je totalno nedostižno bilo kakvo rekreiranje i razonoda.
Nekako razmišljam ,da odem i ostavim sve jer ovo se ne da izdržati.Imao sam i infarkt i sve je super prošlo ali sad mi se događa takav stres,da nije normalno.Imam osječaj,da če me to uništit.
Dali ima još netko slične probleme?Da mi možda savjetuje nešto pametno.
Kako biti u braku pored žive žene a kao da je nemaš?
robndi is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.