Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2017., 12:20   #81
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
To My time repliciram.
My time me vec drugi puta razocarala u kratkom vremenu.
Svaki ovakav datum je prilika za proslaviti ljubav.

Ja cak volim oznaciti svaki mjesec bivanja skupa pa svakog mjeseca na isti datum poklonim cokoladicu, kinder bueno, cvijetak...

Ja se nisam vidio sa dragom jucer jer smo imali drugih obaveza, ali cemo nadoknaditi danas.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 12:38   #82
I mi "slavimo" sve mjesečnice
Ne sad svaki put da je to pečenka i tenda, al ono... pusa, znak da nismo zaboravili, pa imamo nekih pola sata ležanja i prisjećanja nekih sitnica iz faze kada nismo živjeli skupa. I jako volimo to
Valentinovo nije neki pretežito prebitan datum za nas jer je veljača ionako ispunjena i njegovim rođendanom i godišnjicama i svime, ali smo se jučer odlučili (pošto smo većinom valentinovo obilježavali tako što sjednemo doma,gejmamo i žderemo) da napravimo rekonstrukciju našeg prvog Valentinova i bilo je zbilja divno
Šetali smo gradom u kojem nam se desilo sve prvo, u kojem smo se dogodili mi. Pili smo kavu na omiljenim mjestima, papali kolače i jeli prefinu hranu, popili pivo jer smo i tad bili krmače i ljubili se ispod našeg drveta. Ma romantika
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 13:24   #83
Ajme kako romanticno! Pre pre dobra ideja
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 15:31   #84
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
My time me vec drugi puta razocarala u kratkom vremenu.
Svaki ovakav datum je prilika za proslaviti ljubav.

Ja cak volim oznaciti svaki mjesec bivanja skupa pa svakog mjeseca na isti datum poklonim cokoladicu, kinder bueno, cvijetak...

Ja se nisam vidio sa dragom jucer jer smo imali drugih obaveza, ali cemo nadoknaditi danas.
To je lijepo. Zaista. Ne treba ići u drugu krajnost i tvrditi kako su svi ljudi licemjerni, glumataju na te datume i ko zna šta već sve ne. Ima i takvih ali ima i onih koji inače vole svoje partnere a takvi datumi im dođu samo kao dodatan povod za obradovati.

Ja nisam formalista, baš nimalo, ali mi je lijepo vidjeti kada ljudi jedni druge obraduju. Čemu hejt.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 16:33   #85
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Sve u svoje vrijeme. Gledam ih sinoć u restoranu, jedan takav mladi par. I slatki su. On su svojoj suzdržanosti, a ona u najboljem izdanju i vrlo smjeloj haljini. Vidiš po njima da su na početku priče. I lijepo je to.
Men' se malo bljuje od takvih prizora. Ali shvaćam da je to zato jer sam u zadnje vrijeme postala previše cinik.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 21:53   #86
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
My time me vec drugi puta razocarala u kratkom vremenu.
Svaki ovakav datum je prilika za proslaviti ljubav.

Ja cak volim oznaciti svaki mjesec bivanja skupa pa svakog mjeseca na isti datum poklonim cokoladicu, kinder bueno, cvijetak...

Ja se nisam vidio sa dragom jucer jer smo imali drugih obaveza, ali cemo nadoknaditi danas.
Što ja imam s tim da sam te opet razočarala?
Nisam došla na forum da nekoga impresioniram.
A što se tiče poklončića za valentinovo, pogotovo ovih za svaki zajednički mjesec. Po tome bi ja već trebala imati tvornicu čokolade kod kuće... u braku sam 30 + godina
Kad vi budete toliko (ako budete) onda mi javite da li kupujete svaki mjesec cvjetak i čokoladicu svojoj dragoj kako bi obilježili svaki mjesec ljubavi.
Takve stvari su mi bile zanimljive prvih desetak godina braka, ipak sam to odavno prerasla. Sada zajedno odemo u shoping kad poželimo i kupujemo ono što nam se sviđa, a ne dramimo sa valentinovom kao klinci koji se prvi puta zaljube.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 22:07   #87
Vidiš, meni je baš žao što mnogi misle da je Dan zaljubljenih rezerviran samo za klince.
I jučer smo stvarno muž i ja valjda bili najstariji u restoranu.
Sve oko nas "klinci", a zapravo to su sve bili mladi ljudi u najljepšim godinama.

Ali bila sam sretna da nas dvoje još uvijek nije napustio mladenački duh.

Mi slavimo sve jer nam je život tako veseliji i šareniji.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 23:11   #88
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Vidiš, meni je baš žao što mnogi misle da je Dan zaljubljenih rezerviran samo za klince.
I jučer smo stvarno muž i ja valjda bili najstariji u restoranu.
Sve oko nas "klinci", a zapravo to su sve bili mladi ljudi u najljepšim godinama.

Ali bila sam sretna da nas dvoje još uvijek nije napustio mladenački duh.

Mi slavimo sve jer nam je život tako veseliji i šareniji.
Ma i mi smo išli do prije dvije tri godine van za valentinovo, ali mi je nekako bedasto kad su baš na taj dan sve oni friško zaljubljeni po kafićima, drže se za rukice i ljubakaju, pa se osjećaš nekako staro jer su uglavnom generacija naše djece.
Sad izađemo van baš kad nam se da, ne mora biti nikakav povod. Bitno je raspoloženje i dobar provod.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 23:21   #89
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ma i mi smo išli do prije dvije tri godine van za valentinovo, ali mi je nekako bedasto kad su baš na taj dan sve oni friško zaljubljeni po kafićima, drže se za rukice i ljubakaju, pa se osjećaš nekako staro jer su uglavnom generacija naše djece.
Sad izađemo van baš kad nam se da, ne mora biti nikakav povod. Bitno je raspoloženje i dobar provod.
Nemoj ni pomišljati osjećati se staro
Neka mladi vide kako se lijepo može provoditi i uživati i u srednjim godinama.

Doći će kući i reći mami i tati: "A, što vi niste nekamo izašli, bilo je vani puunoo ljudi vaših godina, a vi tu bezveze pred TV-om!?"
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:03   #90
Jeste li pojeli svoje valentinovske slatkise ili ih cuvate jedno vrijeme
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 18:20   #91
Quote:
milencica kaže: Pogledaj post
Jeste li pojeli svoje valentinovske slatkise ili ih cuvate jedno vrijeme
pojeli, naravno
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:05   #92
Jel moze retrogradno?

On je meni kupio cvijece, koje nisam vidjela jer sam iz kuce izjurila u 7:30, s kruhom u zubima. Ja sam njemu kupila njegov potroseni Rituals ali, kako sam se vratila kasno, ga nisam mogla pronaci u mraku auta (i molila boga, kako sam u guzvi i jurila, da ga nisam ostavila na krovu auta ili neka slicna bedastoca, zbog rastresenosti).

Kad sam dosla kuci on je vec hrkao snom pravednika, a ja se srusila kraj njega u krevet. Koja crna romantika, ni zube nisam oprala.

Novi dan, nova sansa. Rituals sam nasla i dala mu ga. Takodjer sam nasla i vazu za cvijece, ali je buket bio omanji pa se 'pogubio' u vazi.

Kad smo pred vecer zajedno setali cucka, nabrali smo grancice lijeske procvale onim resama, da 'popunimo buket'.


Ljubav nije jedan savrsen dan...
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:14   #93
https://imageshack.com/i/pn2a9oHCj
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 00:26   #94
topic je pretvoren u chat, stoga je brisano sve do posljednjeg upisa koji je imao veze s naslovom teme. (mod. upis)
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.