Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2017., 15:00   #1081


ne čisti ona stan zato što je prljavo
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:26   #1082
Sex u vezi ?
lol

DMX je lijepo rekao
We know how the shit go.. love one, fuck another
__________________
reminder
tonijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:28   #1083
Evo da se i ja malo pojadam sa sličnim ako ne i stimulira problemom!Zajedno smo već 16 godina nismo se vjenčali,imamo dijete osam godina staro,stan,auto,psa i najvažnije posao(svatko svoj naravno)!Zadnjih godinu ili skoro dvije uopće nema sexa,nema pipanja,nikakvog fizičkog kontakta Ja sam nakon rođenja djeteta na njegov nagovor počela ponovo piti pilule koje su me ubile u sexualnom smislu!U mojoj glavi nije više bilo nikakvog znaka uzbuđenja na ništa(pričam o vizualnim uzbuđenjima) iako nikada svome mužu nisam uskratila sex Jesam odrađivala sam ga i pokušavala oživiti svoju glavu jer po meni je glava(mozak) polovica sexa!Unazad skoro dvije godine moj muž obija sex!!Probala sam sve,od novog sexy rublja,pokušaju novih igrica,klečala-molila čak i izgovorila ono što sam mislila da nikada ne bih da bude s nekom drugom,ja sam spremna i da ju dovede u naš krevet ali ništa! Pričala s njim što se događa:jedno vrijeme je imao problema s poslom,pa onda ga je mučio auto,pa onda neki drugi izgovori blabla
I stvarno sam imala strpljenja i borim se sama sa sobom idalje!On nikada nije bio alfa u sexu,meni to nikada nije smetalo,nikada ga nisam vidjela da masturbira tj čak smo razgovarali i tome na što je on rekao da bi se on glupo osjećao da šlajfa pored mene, iako sam ja uredno svoje potrebe znala riješiti bez njega!Nikada nisam prevarila muža niti on mene!Sada se već polako pretvaram u isfrustriranu babu kojoj više niti čišćenje niti igračke nisu dovoljne!Željna sam dodira,topline,toplog mesa,sexa!Volimo se,iako nije uvijek sve najbolje nikome nije pogotovo nakon toliko dugo vremena! Shvaćam da je njemu drastično pao libido ali ja ne znam što više napraviti osim da ga drogiram i silujem!A to nebi bilo baš..help,help
slatka mery is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 08:57   #1084
Lightbulb Uletjeti u otvorenu vezu frendice?

Frendica od žene ima otvorenu vezu...što mislite, uletjeti ili ne?
Kakve su šanse da prođe, kakve da joj kaže i sve padne u vodu?


Kod nas je sex par puta godišnje (
milezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 09:36   #1085
Quote:
milezg kaže: Pogledaj post
Frendica od žene ima otvorenu vezu...što mislite, uletjeti ili ne?
Kakve su šanse da prođe, kakve da joj kaže i sve padne u vodu?


Kod nas je sex par puta godišnje (
Da li ti I tvoja žena imate otvoreni brak? Ako nemate onda zaboravi, frendica je I vjerojatno će joj reći ako drži do tog prijateljstva. Radije savjetujem iskreni razgovor sa ženom o vašem odnosu.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 10:16   #1086
Prosao sam to i nikad vise! Sva sreca pa me ta osoba prevarila pa me zapravo na neki nacin i spasila jer smo u tom periodu razmisljali o braku.
Sad kad si razmisljam ... jbt biti u braku s tom osobom a sex 2x godisnje a jos ni 30 god nisam imao
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 22:45   #1087
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ma žene se ševe dok se ne ubrače i dobiju djecu.. nakon toga sex nema nekom smisla za njih, zabave se djecom, poslom i vlastitim pizdarijama-komplikarijama, a i samo sex područje u mozgu im je malo u odnosu na muškarce..
Ukratko u većini veza, ukoliko žena zaista nema jak libido, a to prepisujem psihičkim problemima ili greškom u razvoju pa ima muški mozak,žene nisu ništa pretjerano zagrijane za sex... Mi muškarci bi kresnuli svaku zgodnu koja šeta ulicom, većina žena ne.. osim onih koji su nimfomanke a i to je psihička bolest... Realno do 20sete si ne znaju trljati klit kako treba i poševe se uglavnom zato da si skinu teret nevinosti sa leđa, u dvadesetima se uče opustiti i naći muža, u tridesetima imaju djecu i bave se poslom, u četrdesetima ih pukne kriza srednih godina pa im se probudi želja za sexom, u pedesetima ostave muža i njegove pizdarije ne zbog sexa nego zbog toga jer su napokon otkrile sebe, u šezdesetima im nije do sexa niti bi ih tko htio ševiti, u sedamdesetima se ionko umire..
As ti jesam to izgeneralizirao do bola....

WOW.

Jel moguće da je ovo netko iskonstruirao? Ako žena ima jak libido onda ima ili psihičke poremećaje ili grešku u razvoju mozga. Svaka čast! :klap:
Quark Particle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 23:24   #1088
Quote:
slatka mery kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja malo pojadam sa sličnim ako ne i stimulira problemom!Zajedno smo već 16 godina nismo se vjenčali,imamo dijete osam godina staro,stan,auto,psa i najvažnije posao(svatko svoj naravno)!Zadnjih godinu ili skoro dvije uopće nema sexa,nema pipanja,nikakvog fizičkog kontakta Ja sam nakon rođenja djeteta na njegov nagovor počela ponovo piti pilule koje su me ubile u sexualnom smislu!U mojoj glavi nije više bilo nikakvog znaka uzbuđenja na ništa(pričam o vizualnim uzbuđenjima) iako nikada svome mužu nisam uskratila sex Jesam odrađivala sam ga i pokušavala oživiti svoju glavu jer po meni je glava(mozak) polovica sexa!Unazad skoro dvije godine moj muž obija sex!!Probala sam sve,od novog sexy rublja,pokušaju novih igrica,klečala-molila čak i izgovorila ono što sam mislila da nikada ne bih da bude s nekom drugom,ja sam spremna i da ju dovede u naš krevet ali ništa! Pričala s njim što se događa:jedno vrijeme je imao problema s poslom,pa onda ga je mučio auto,pa onda neki drugi izgovori blabla
I stvarno sam imala strpljenja i borim se sama sa sobom idalje!On nikada nije bio alfa u sexu,meni to nikada nije smetalo,nikada ga nisam vidjela da masturbira tj čak smo razgovarali i tome na što je on rekao da bi se on glupo osjećao da šlajfa pored mene, iako sam ja uredno svoje potrebe znala riješiti bez njega!Nikada nisam prevarila muža niti on mene!Sada se već polako pretvaram u isfrustriranu babu kojoj više niti čišćenje niti igračke nisu dovoljne!Željna sam dodira,topline,toplog mesa,sexa!Volimo se,iako nije uvijek sve najbolje nikome nije pogotovo nakon toliko dugo vremena! Shvaćam da je njemu drastično pao libido ali ja ne znam što više napraviti osim da ga drogiram i silujem!A to nebi bilo baš..help,help
Nađi si ljubavnika. Bez grižnje savjesti. Sretno.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 23:47   #1089
Quote:
Quark Particle kaže: Pogledaj post
WOW.

Jel moguće da je ovo netko iskonstruirao? Ako žena ima jak libido onda ima ili psihičke poremećaje ili grešku u razvoju mozga. Svaka čast! :klap:
pa da mi smo za njih lude babe gnjavimo se s razmisljanjima i svacim a seksamo se po potrebi ili dijagnoznom.
Mozda nije upoznat s cinjenicom da zene imaju plodne dane jednom mjesecno, a spremiji su u milijunima i moraju izlaziti svakodnevno. Puna jaja jel
Sto znaci da potreba ispraznjavanja sadrzaja iz testisa nije uskladena s stvaranjem jednog jajasca mjesecno. Zene imaju znatno vise hormona koji djeluju na cijeli organizam pa nekad jesmo malo specificne. Jadne li smo mi babe bez tereta punih jaja.
Ima zena koje uzivaju u seksu i nisu poremecene i imaju djecu itd
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 14:50   #1090
osobno mi je jako bitan seks, mora biti redovit, bar 2x tjedno.
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2021., 13:32   #1091
Pozz..
Nemam me dugo a vidim ni tema nije aktualna..

Nemate očito problema?

Kod mene nema sexa, u 38-37 smo, djeca..
Ona ne želio sex..nisam joj napet, ne voli me, živimo ko cimeri, ona nema interes, kad pitam samo izbaci probleme van pa vise ni ne pitam..

1,2,3 puta godisnje...koma..
ja se samozad...a ona i to slabo, nema interes...ok, nema stalni posao znam da je stres ali nema bas volje za nicim vec godinama..
kad smo u drustvu stalno ima neke sexy zajebancije s drugim likovima doma ko časna...
ne koristi bas ni vibrator sto smo kupili...
ne vara me ako vam pada na pamet jer bi skuzio..
Savjeti?
milezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2021., 13:45   #1092
Quote:
milezg kaže: Pogledaj post
Pozz..
Nemam me dugo a vidim ni tema nije aktualna..

Nemate očito problema?

Kod mene nema sexa, u 38-37 smo, djeca..
Ona ne želio sex..nisam joj napet, ne voli me, živimo ko cimeri, ona nema interes, kad pitam samo izbaci probleme van pa vise ni ne pitam..

1,2,3 puta godisnje...koma..
ja se samozad...a ona i to slabo, nema interes...ok, nema stalni posao znam da je stres ali nema bas volje za nicim vec godinama..
kad smo u drustvu stalno ima neke sexy zajebancije s drugim likovima doma ko časna...
ne koristi bas ni vibrator sto smo kupili...
ne vara me ako vam pada na pamet jer bi skuzio..
Savjeti?
Rastani se, trpi ili nađi ljubavnicu.
I to ti je to.
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.