Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2003., 21:24   #81
pa moj dragi voli cmakanja,drzanje za rucice,a ja i nevolim bas!
kad hodamo ja imam velike korake i brza sam,dok je on ko puz...
pa to sve skupa izgleda smjesno ako ga drzim za ruku,izgleda kao da ga vodim za sobom...
poljupce razmjenjujemo kada se rastajemo,ali opet mi je malko neugodno ako nas netko od nasih staraca gleda...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 21:39   #82
Quote:
AFRODITA69 kaže:

sex je na demand!ak se desi da mu se taj dan nece...mora.jer se meni hoce,bas sad..bas tu.nije da mu tesko padne,ali znas kak se nekad muski uljene nakon duge veze...ima jos sitnica,ali u biti...malo zgubis,malo dobis i tak nas to ocito drzi
ajme!! di je lebowski da komentira ovo??
BTW - sto je s tim walter - stalno mi na oci izlazi tip koji brani Sarajevo ....
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 21:41   #83
da..pred starcima mi je blesavo se ljubakati..al samo pred mojim.pred njegovom starom i sestrom i kim vec mi nebi bilo nista.a on koji mrzi ljubakanje u javnosti,voli quikije pred dolazak mojih staraca u goste...znas ono-starci mi zvone na vrata,a mi jos u krevetu...i kao to njemu nije nista...pa se onda svadamo jer ja necu a on silom hoce.vecinom se ne dogodi..jer ja nisam komforna i opustena..dogodilo se par puta,al je bilo gotovo na vrjeme!!!!na srecu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 21:49   #84
Quote:
sex je na demand!ak se desi da mu se taj dan nece...mora.jer se meni hoce,bas sad..bas tu.nije da mu tesko padne,ali znas kak se nekad muski uljene nakon duge veze...ima jos sitnica,ali u biti...malo zgubis,malo dobis i tak nas to ocito drzi
bas si na LJESU pisala neki dan da on mora uvijek biti zadovoljen u krevetu ( sad te parafraziram da ne trazim post) i da seksa ima i kad se tebi bas i ne da jer tvoj maleni mora dobiti sto treba ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 18:54   #85
Pravim se da ga ne poznam
 
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 23:02   #86
Ja i dragi se uvijek drzimo za ruke. Volim osjetit moj malu ruku u njegovoj velikoj ruci. Kad imam spicoke onda ga ulovim ispod ruke jer se rusim pa mi prigocara cijelim putem, kad hodamo uzbrdicom on me zagrli i tako me gura jer sma ja navodno spora . No uglavno poljubimo se u javnosti ili ga ja izljubim (jednostavno mi pukne jer je takav slatkic pa moram).
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:15   #87
Drzimo se za ruke, kada se setamo. Ako smo zajedno u gradskom pevozu, sto je retko, isto se drzimo za ruke.
Kada smo u gostima, ne drzimo se za ruke, niti kada nam neko dodje U stvari, ako sedimo za velikim stolom, kod nekog, onda se drzimo za ruke :-), ne sve vreme, nego obicno na kraju obroka
Poljubimo se s vremena na vreme, napolju, pred drustvom samo ako smo se tek sastali ili se razdvajamo.

Pred njegovima se ne ljubimo, pred mojima-ako ne gledaju, ponekad, da se ne cuje
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:00   #88
Slatka tema

Zagrljeni šetamo uvijek, rijetko se držimo za ruke, nekako nismo nikad bili od toga
Nije nam neugodno pred drugima
Definitivno se na nama vidi da smo par, nekad su ljudi znali reagirat na našu silnu bliskost sa
Ne dira nas puno
Naravno, nismo napadni ni vulgarni u javnosti
Volimo smo, zajedno smo skoro cijelo destljeće i ne mislim da bi iskazivanje nježnosti u vezi trebalo imati rok trajanja, dapače, ja bez toga ne bi mogla
__________________
...to find a new freedom in a new consciousness...
Missing person is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:48   #89
Žvaljakamo se u javnosti ako nam dođe i baš me briga tko nas gleda
Jedino što mi beskrajno ide na živce je kad sjedim s nekim parom na cugi i kao nešto pričamo, a jedan non stop plazi po onom drugom, a ja ne znam kud bih gledala i čuju li me uopće
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:57   #90
I u javnosti kao i privatno, skladan smo par. Da, i nakon preko 21 godine zajedno (od čeg 19 u braku) držimo se u javnosti za ruke, poljubimo se, ponekad čak i šlatamo. što nam možda i nije najpametnije.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 15:42   #91
Super ^
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 21:20   #92
Na početku veze mm u ja bili smo suprotni svjetovi po tom pitanju. On je bio za držanje za ruke, zagrljaja, poljubce u javnosti. Ja sam bila za zajebancije, sitne provokacije. Prihvatila sam to držanje za ruke, ali sam ostavila i svoj provokatorski dio. Drugima smo jaaako čudni, ali nas nije briga.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 18:31   #93
U početku smo izbjegavali izlazit u javnost skupa, držanje za ruke i to jer nam je bilo bitno da ne zna cijeli svjet za nas.

Sad se držimo za ruke, ako smo na cugi s prijateljima ne zvaljakamo se, tu tamo neki poljubac u čelo ili obraz ili glavu..
Ako sjedimo jedno uz drugo on prebaci ruku iza mene.

Nismo nikad previše slinili jedno po drugom.
Kad izađemo van u izlazak tu se opustimo i doata grlimo i poljubimo. Al ne sad da nas moraju odvjat.

Ako idemo nekud u goste isto ništa previše. Kod mojih tu i tamo poljubac ili zagrljaj.. Kod njegovih distanca od emocija.

Po doma se pošlatamo u prolazu poljubimo, i pred klincima.

I da često sjedim na njemu kod mojih kad smo ili kad smo kod prijatelja.

I jedna stvar koju uvjek radim svjesno ili ne nisam sigurna ali kad mu dođem na posao sjedim na njemu. Nekako to mi je ostalo još od prvog dana.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:30   #94
u javnosti pristojno bez previse intime haha
rotin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:43   #95
Nježnosti u javnosti nisu nužno znak bliskosti, a niti se samo tako prepoznaje par. Mislim da naprosto ima situacija, prilika, kada je to primjereno ozbiljnim ljudima, dobrodošlo i prirodno, ali da ima i onih kada baš nije. Kada, barem meni, više liči na afektiranje, pokazivanje čega kome, nego li prirodnom, nagonskom, potrebi za nježnošću. Što je, mislim, jedini ispravan motiv za takvo ponašanje.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:27   #96
mi smo 6 godina skupa i uvijek se drzimo za ruke kad smo vani puse su one kratke ali slatke jer mi je neugodno i kad vidim druge da se ljubakaju na cesti pa ne zelim to raditi
drzanje za ruke nekad sluzi i da me povuce da ne udarim u banderu ili nesto slicno kad se zamislim ili da ne odletim u ducan
lexipedia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:14   #97
Quote:
lexipedia1 kaže: Pogledaj post
mi smo 6 godina skupa i uvijek se drzimo za ruke kad smo vani puse su one kratke ali slatke jer mi je neugodno i kad vidim druge da se ljubakaju na cesti pa ne zelim to raditi
drzanje za ruke nekad sluzi i da me povuce da ne udarim u banderu ili nesto slicno kad se zamislim ili da ne odletim u ducan
Vidiš, ovo posljednje je stvarno dobar razlog, a na koji nikada ne bih pomislila! Mudraci, ha?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:36   #98
Simpatican.
Uvijek se drzimo za ruke ili hodamo zagrljeni, smijemo se, zezamo... preko tri godine smo zajedno i nista se nije promijenilo po tom pitanju. Cak bih rekao da smo zaljubljeni vise nego ikad.
Pred drugima smo pristojni i decentn, uglavnom.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:49   #99
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Simpatican.
Uvijek se drzimo za ruke ili hodamo zagrljeni, smijemo se, zezamo... preko tri godine smo zajedno i nista se nije promijenilo po tom pitanju. Cak bih rekao da smo zaljubljeni vise nego ikad.
Pred drugima smo pristojni i decentn, uglavnom.

Jeste. Vidjela sam vas jednom u Ilici, prelazili ste prek ceste a prije toga si poljubio dragu u čelo. Baš ste bili slatki. Tj gesta me se dojmila kao slatka.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.