Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 23:26   #761
Lijep pozdrav svima!
Zanima me ima li itko kakve svježe informacije o hotelu Zovko? Dragi i ja počinjemo razmatrati sale, a obzirom da ćemo imati između 300 i 400 ljudi, ako ima još tko nešto prikladno za predložiti.
Hvalaaaa
Monikag5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 17:55   #762
Quote:
Monikag5 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav svima!
Zanima me ima li itko kakve svježe informacije o hotelu Zovko? Dragi i ja počinjemo razmatrati sale, a obzirom da ćemo imati između 300 i 400 ljudi, ako ima još tko nešto prikladno za predložiti.
Hvalaaaa
Na tom dijelu grada Zovko i Laguna najbolju uslugu i kvalitetu imaju
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 19:23   #763
pozdrav

Može kakva preporuka za lokaciju za cca 150-200 ljudi, imamo ponude iz Mimare sa Gold and Country i corberona, tako da nam je to neki top 3 izbor... pa ako ima netko iskustva sa tim lokacijama i tim brojem ljudi... Hvala
petrakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 08:04   #764
Quote:
petrakka kaže: Pogledaj post
pozdrav

Može kakva preporuka za lokaciju za cca 150-200 ljudi, imamo ponude iz Mimare sa Gold and Country i corberona, tako da nam je to neki top 3 izbor... pa ako ima netko iskustva sa tim lokacijama i tim brojem ljudi... Hvala
Doslovno smo u zadnje 2-3 strane imali postove većinom o tome. Samo malo prelistati

La Grma, Spoon, Bon Appetit, Lido Heart, Wedding Resort Corberon, Mali Dvorac, Kraljev Vrh, Imanje Luna.......
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:27   #765
evo i osvrta na zadnji moj post... dakle izbor je bio izmedu golfa, corberona i mimare... sinoc smo zadnji put otisli na razgovor na corberon i bili smo preodusevljeni svime osim vlasnikom, nije nam dao ni jednu potrebnu informaciju, ali na moje pitanje jel nam moze dati dan dva da donesemo konacnu odluku rekao je da da naravno nema problema,... danas sam ga zvala sto prije jer smo stvarno bili odusevljeni da potvrdimo datum i sve, i doticni mi je samo rekao sori, vec je rezerviran vas datum i da ne moze on misliti na sve i da je zaboravio na nas.. bez nekog objasnjenja bez isprike... i bez da nam je uopce spomenuo da ima par koji razmislja o tome datumu i da sto prije donesemo konacnu odluku ili da nas je danas nazvao i rekao da je datum rezerviran... pa eto tko razmislja o toj lokaciji cisto da takve stvari uzme u obzir, da se ne bi nekome dogodilo isto sto i nama.. ali sto se tice samo lokacije, prekrasno
petrakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 08:33   #766
Quote:
petrakka kaže: Pogledaj post
evo i osvrta na zadnji moj post... dakle izbor je bio izmedu golfa, corberona i mimare... sinoc smo zadnji put otisli na razgovor na corberon i bili smo preodusevljeni svime osim vlasnikom, nije nam dao ni jednu potrebnu informaciju, ali na moje pitanje jel nam moze dati dan dva da donesemo konacnu odluku rekao je da da naravno nema problema,... danas sam ga zvala sto prije jer smo stvarno bili odusevljeni da potvrdimo datum i sve, i doticni mi je samo rekao sori, vec je rezerviran vas datum i da ne moze on misliti na sve i da je zaboravio na nas.. bez nekog objasnjenja bez isprike... i bez da nam je uopce spomenuo da ima par koji razmislja o tome datumu i da sto prije donesemo konacnu odluku ili da nas je danas nazvao i rekao da je datum rezerviran... pa eto tko razmislja o toj lokaciji cisto da takve stvari uzme u obzir, da se ne bi nekome dogodilo isto sto i nama.. ali sto se tice samo lokacije, prekrasno
Nama je bio stvarno ok i korektan. Čak je nakon moje ponude u 2.mj zvao nakon Uskrsa i pitao kada želimo doći pogledati (jer preko zime nije bilo šatora) i općenito da li smo još zainteresirani. Dao nam je sve moguće info (uživo i preko e-mail). Vjerujem da je biznis (osobna organizacija cijelog vjenčanja) krenuo i da se očigledno nije uhodao s ovim organizacijskim djelom što naravno nije ok prema vama kao klijentima. I definitivno bi bilo ok da je napomenuo da još netko gleda taj datum jer bi vjerojatno odmah onda rezervirali. Žao mi je stvarno

Meni je Mimara loša bila po tom pitanju. Čekala sam preko 10 dana da mi pošalju ponudu (a identična je onoj iz Wedding Resorta s naravno samo većom cijenom). Podsjećala sam dva puta da mi pošalju ali sam kao toliko čekala jer su radili "personaliziranu ponudu" - moš si mislit. A kao što rekoh, dobila sam copy paste identičnog menija (Majetić) s drugom cijenom, haha. Naravno, dok smo čekali da se jave smo rez drugo mjesto jer nismo htjeli da nam ode datum.

Naša iskustva su sa svima osim Mimare inače pozitivna i zaista su odmah odg na mailove i poslali ponude (La Grma, Spoon, Bon Appetit, Marincel, Wedding Resort Corberon, Mali Dvorac, Kraljev Vrh, Imanje Luna, Trajbar, Golf tereni...)

Zadnje uređivanje ribic : 24.07.2017. at 08:51.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:56   #767
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Nama je bio stvarno ok i korektan. Čak je nakon moje ponude u 2.mj zvao nakon Uskrsa i pitao kada želimo doći pogledati (jer preko zime nije bilo šatora) i općenito da li smo još zainteresirani. Dao nam je sve moguće info (uživo i preko e-mail). Vjerujem da je biznis (osobna organizacija cijelog vjenčanja) krenuo i da se očigledno nije uhodao s ovim organizacijskim djelom što naravno nije ok prema vama kao klijentima. I definitivno bi bilo ok da je napomenuo da još netko gleda taj datum jer bi vjerojatno odmah onda rezervirali. Žao mi je stvarno

Meni je Mimara loša bila po tom pitanju. Čekala sam preko 10 dana da mi pošalju ponudu (a identična je onoj iz Wedding Resorta s naravno samo većom cijenom). Podsjećala sam dva puta da mi pošalju ali sam kao toliko čekala jer su radili "personaliziranu ponudu" - moš si mislit. A kao što rekoh, dobila sam copy paste identičnog menija (Majetić) s drugom cijenom, haha. Naravno, dok smo čekali da se jave smo rez drugo mjesto jer nismo htjeli da nam ode datum.

Naša iskustva su sa svima osim Mimare inače pozitivna i zaista su odmah odg na mailove i poslali ponude (La Grma, Spoon, Bon Appetit, Marincel, Wedding Resort Corberon, Mali Dvorac, Kraljev Vrh, Imanje Luna, Trajbar, Golf tereni...)
Da, logično koliko ljudi toliko i iskustava.. Iako sam i prije čula da s njim tek nastaju problemi kada se uplati kapara i potpiše ugovor.. No preko svega toga bi prešli zbog prostora, stvarno nas je oduševilo...
I mi imamo skroz drugačije iskustvo s Mimarom, nama je Ivana stvarno bila skroz susretljiva i dala nam sve informacije, no datumi nam ne odgovaraju a ipak je sve to Majetić... Tako da smo na kraju rezervirali Golf and Country, čisto zbog njihove profesionalnosti.. nadam se da nismo pogriješili
petrakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 17:29   #768
Jel se zenio/udavao netko u dubravkinom putu ili okrugljaku da podijeli iskustva?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:43   #769
Pozdrav svima! Dragi i ja planiramo vjencanje u 2.mjesecu 2018. Nakon sto sam sve procitala i proguglala, izbor nam je pao na L'amour solidum, Mali raj, Spoon ili Matis (najvise ga zelimo al smo svjesni da ce nam bit gusto s obzirom na broj ljudi). Zelimo tipicnu tradicionalnu hrvatsku svadbu sa hrpom fine klope, velikim podijem da se mozemo razbacat i da je naravno sto povoljnije :-) Planiramo imat oko 150 ljudi s tim da smo svjesni da ce dio otpast (rodbina koja zivi van Hr i sl.) .Zanimaju me friske informacije o ovim salama, osobito L'amour, nekako nam je on najnaj za sad. Tako da molim vas pomozite nam! Unaprijed zahvaljujem na svim komentarima i iskustvima!
rinchy89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 08:30   #770
Quote:
rinchy89 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Dragi i ja planiramo vjencanje u 2.mjesecu 2018. Nakon sto sam sve procitala i proguglala, izbor nam je pao na L'amour solidum, Mali raj, Spoon ili Matis (najvise ga zelimo al smo svjesni da ce nam bit gusto s obzirom na broj ljudi). Zelimo tipicnu tradicionalnu hrvatsku svadbu sa hrpom fine klope, velikim podijem da se mozemo razbacat i da je naravno sto povoljnije :-) Planiramo imat oko 150 ljudi s tim da smo svjesni da ce dio otpast (rodbina koja zivi van Hr i sl.) .Zanimaju me friske informacije o ovim salama, osobito L'amour, nekako nam je on najnaj za sad. Tako da molim vas pomozite nam! Unaprijed zahvaljujem na svim komentarima i iskustvima!
Za Matis ti je daleko premala sala (mi smo ga kaparili i mislim da će za cca 80ak naših ljudi biti ko bombončić). Inače sam o njima čula sve najbolje al eto tek slj godine ću imat iskustva iz prve ruke
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 08:39   #771
Ma znam, jasno mi je to, premali je Matis za taj broj ljudi. Iako im na stranici pise da je sala za 150 sjedecih mjesta al onda valjda je podij jako mali i stolovi su cetvrtasti... U svakom slucaju, hvala na odgovoru Bit ce vam super super u Matisu, meni se brat tamo zenio, on je imao manje ljudi i bilo je sve ali sve savrseno. Tako da ces uzivat na svadbi i bit zadovoljna, sigurna sam
Cekam onda dalje iskustva za L'amour, Spoon i Mali raj
rinchy89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 12:12   #772
Quote:
rinchy89 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Dragi i ja planiramo vjencanje u 2.mjesecu 2018. Nakon sto sam sve procitala i proguglala, izbor nam je pao na L'amour solidum, Mali raj, Spoon ili Matis (najvise ga zelimo al smo svjesni da ce nam bit gusto s obzirom na broj ljudi). Zelimo tipicnu tradicionalnu hrvatsku svadbu sa hrpom fine klope, velikim podijem da se mozemo razbacat i da je naravno sto povoljnije :-) Planiramo imat oko 150 ljudi s tim da smo svjesni da ce dio otpast (rodbina koja zivi van Hr i sl.) .Zanimaju me friske informacije o ovim salama, osobito L'amour, nekako nam je on najnaj za sad. Tako da molim vas pomozite nam! Unaprijed zahvaljujem na svim komentarima i iskustvima!
Nemam osobno iskustvo za Matis i Spoon ali sam od svih čula uvijek samo dobre riječi i pohvale.

Mali Raj je meni što se hrane tiče Bila sam na krstitkama, Martinje i slična događanja tamo. Da se razumijemo, ja neću imati klasičan meni kao što ti imaš ali to ne znači da ne volim pravu domaću klopu. Vikendima najčešće i idem u restorane (tj. više kleti i konobe) koje nude takve menije. Ali ovdje je baš jako prosječna hrana, ako ne i ispod toga. A nije da je cijena menija sad nevjerojatno povoljna pa da eto može proći. Ne znam, meni nikako ne vrijedi tih novaca.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 12:26   #773
Quote:
rinchy89 kaže: Pogledaj post
Ma znam, jasno mi je to, premali je Matis za taj broj ljudi. Iako im na stranici pise da je sala za 150 sjedecih mjesta al onda valjda je podij jako mali i stolovi su cetvrtasti... U svakom slucaju, hvala na odgovoru Bit ce vam super super u Matisu, meni se brat tamo zenio, on je imao manje ljudi i bilo je sve ali sve savrseno. Tako da ces uzivat na svadbi i bit zadovoljna, sigurna sam
Cekam onda dalje iskustva za L'amour, Spoon i Mali raj
Za Matis ti odmah mogu reci da prekrižiš jer tamo je 120 već guzva, kad radim kod njih svadbe maksimalno imam 10-ak stolova..
U spoonu sam bila prije dva vikenda, imali su oko 150 ljudi i isto je bila poprilična guzva od stolova, plus kaj su imali 5 stolova dugačkih za cca 20 ljudi doslovce naguranih jedan na drugog..

U L'amouru sam bila 21.7., bilo je 14 stolova i bas je bilo lijepo komotno s ogromnim plesnim popijem sto ni i spoonu ni u matisu nemaš..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:52   #774
Smile

Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
Za Matis ti odmah mogu reci da prekrižiš jer tamo je 120 već guzva, kad radim kod njih svadbe maksimalno imam 10-ak stolova..
U spoonu sam bila prije dva vikenda, imali su oko 150 ljudi i isto je bila poprilična guzva od stolova, plus kaj su imali 5 stolova dugačkih za cca 20 ljudi doslovce naguranih jedan na drugog..

U L'amouru sam bila 21.7., bilo je 14 stolova i bas je bilo lijepo komotno s ogromnim plesnim popijem sto ni i spoonu ni u matisu nemaš..
Puno puno puno hvala na odgovorima!! Mislim da smo onda definitvno odlucili l'amour. Drzite fige da nam bude slobodno, valjda nema tolike navale za 2 mjesec
Svima zelim da im njihov dan bude poseban i savrsen
rinchy89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 16:09   #775
Quote:
rinchy89 kaže: Pogledaj post
Puno puno puno hvala na odgovorima!! Mislim da smo onda definitvno odlucili l'amour. Drzite fige da nam bude slobodno, valjda nema tolike navale za 2 mjesec
Svima zelim da im njihov dan bude poseban i savrsen
Ma vjerojatno nema Zovi i odi što prije kapariti te sretno
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 07:36   #776
Evo da napravim recenziju Trajbara (šatora). Nismo bili na svadbi već smo ovu subotu išli poslušati bend.

Izgled - odlično, kao iz američkih filmova. Iako, možda bi za prvi dojam baš kada se sve to ugleda čak dala prednost Wedding Resortu. Inače, Trajbar (šator ) po slikama je meni bio daleko najljepši ali zaista nismo htjeli ići u dugove kako bi pokrili trošak tako skupe stolice. I tako mi je drago da smo išli slušati bend jer sam shvatila sve mane šatora (neovisno kojeg). Prvo što smo zamijetili da većina ljudi sjedi (a nije kriv bend), da su ženama kose skroz mokre i da svi mašu lepezama. Naime, temperature taj dan su bile do 35 stupnjeva. U 23:30 kada smo mi došli bilo je vani 26 stupnjeva međutim stanje u šatoru nije bilo takvo. Valjda se vrućine zavukla, propuh se jednostavno nije mogao napraviti jer nije bilo nimalo vjetrića plus sva rasvjeta, svijećnjaci i slično.... Uglavnom, to je bilo tako vruće i sparano da nisu istine. E onda su na red došle sve bube i komarci koji su skakali po nama dok smo sjedili (na foteljama ispred). Znači u šatoru je dio ljudi sjedio, možda njih 5 plesalo i ostali vani pokušavali doći k sebi od vrućine.

Šator je bio divno uređen ali oni su imali baš sve. Lusteri, šank u šatoru, prilaz, japanke (markirane), fotkaona, nekoliko fotografa, puštanje lampiona.... Zaista su su uložili puno novaca ali nažalost mogu reći da ako ti vrijeme zezne (vrućina ili nevrijeme) džabe ti to sve.

Miris konja (kao što su neki pričali) nisam osjetila osim isključivo uz parking jer su tamo konji smješteni. I nije to bilo ništa strašno. Wc je kao što i većina zna prekoputa u restoranu tako da se mora hodati cca 150 m. Postoji wc u prizemlju i na katu. Mi smo išli u ovoj na prizemlju i bio je očajan. Slavina se okreće cijela, brdo papira po podu, nema ključa za zaključati. Napominjem, nisam bila gore kako bih vidjela drugi wc ali vjerujem da bi većina gostiju (kao i mi) krenula u ovaj prvi da se ne mora penjati. Meni je to poražavajuće s obzirom na cijenu koja se treba platiti.

Sve u svemu, predivno izgleda ali zaista treba imati sreće s vremenom i svime jer vrlo lako se to može pretvoriti u saunu s bubama
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:13   #777
Ima li netko informaciju koji je minimum gostiju za Rougmarine?
Predivan mi je onaj njihov vrt, kao i terasa.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 00:28   #778
tražila sam al ili sam ćorava ili nitko nije napisao
ima li itko ikakvih iskustava sa parkom želja u rakovom potoku
meni je prostor prekrasan, čak je gospon momak tj sad zaručnik amenovao (bili večeras s ceste stalkat svadbu da vidimo kak izgleda)
cijena klasičnog menija s dodšuše jednom juhom i 3 glavna jela pa janje pa gulaš plus vino, pivo, cola fanta i to, torta, kolači i slatki stol 57 eura
al ono jel to valja čemu
kakva je usluga
kakva je klopa
jel to ok cijena
ono bilo šta
pepsich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 10:23   #779
Smile

[QUOTE=petrakka;64741055]evo i osvrta na zadnji moj post... dakle izbor je bio izmedu golfa, corberona i mimare... sinoc smo zadnji put otisli na razgovor na corberon i bili smo preodusevljeni svime osim vlasnikom, nije nam dao ni jednu potrebnu informaciju, ali na moje pitanje jel nam moze dati dan dva da donesemo konacnu odluku rekao je da da naravno nema problema,... danas sam ga zvala sto prije jer smo stvarno bili odusevljeni da potvrdimo datum i sve, i doticni mi je samo rekao sori, vec je rezerviran vas datum i da ne moze on misliti na sve i da je zaboravio na nas.. bez nekog objasnjenja bez isprike... i bez da nam je uopce spomenuo da ima par koji razmislja o tome datumu i da sto prije donesemo konacnu odluku ili da nas je danas nazvao i rekao da je datum rezerviran... pa eto tko razmislja o toj lokaciji cisto da takve stvari uzme u obzir, da se ne bi nekome dogodilo isto sto i nama.. ali sto se tice samo lokacije, prekrasno [/QUOT


Pozdrav,planiramo svadbu iduce godine,ali nismo jos krenuli aktivno u to pa me cisto informativno zanima koliko ranije se mora rezervirati corberon/golf?
Hvala na odgovoru 🤗
Jamaja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 12:13   #780
Quote:
Jamaja1 kaže: Pogledaj post

Pozdrav,planiramo svadbu iduce godine,ali nismo jos krenuli aktivno u to pa me cisto informativno zanima koliko ranije se mora rezervirati corberon/golf?
Hvala na odgovoru 🤗
više od godinu dana prije

moja kolegica je u 5 mjesecu ove godine otišla tamo i samo jedan termin su imali slobodan u corberonu. i to u 5 mjesecu.

nije mogla ni birati datum, a kamoli kaj drugo

možda ti je čak prekasno za corberon
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:28.