Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2012., 11:29   #141
Ja stalno gledam one nude lakirane Mary Jane cipele, imam iste takve crne od Vince Camuto i sad za Novu godinu sam propustila besplatan put.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 12:51   #142
Ne znam da li je netko već prije napisao, ali nisam uspjela vidjet dok sam letimično čitala.
Ugl. išla sam na stranicu od Dorothy Perkins, i na upis zemlje nema Hrvatske. Pa mi sad baš nije jasno, s tim da mi je frendica poslala link foruma, i vidim da svi naručujete. Ako može u par crta da i netko objasni, bila bi VEEEOMA zahvalna
PoppyChick89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 12:59   #143
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
stalno imaš nekakvih kodova za popuste. free shipping ti uglavnom bude za neki minimalan iznos, ali nema ga sad za nas.
Hvala! A gdje se nalaze ti kodovi za popuste (vidjela sam samo onaj za 10% uz newsletter)?
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 13:17   #144
Quote:
PoppyChick89 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je netko već prije napisao, ali nisam uspjela vidjet dok sam letimično čitala.
Ugl. išla sam na stranicu od Dorothy Perkins, i na upis zemlje nema Hrvatske. Pa mi sad baš nije jasno, s tim da mi je frendica poslala link foruma, i vidim da svi naručujete. Ako može u par crta da i netko objasni, bila bi VEEEOMA zahvalna
Pogledaj na temi shopping online imaš detaljno objašnjenje i sliku čak kak da nađeš Hrv. Ugl, moraš prvo kliknuti ono cant find my country i onda će izbaciti popis zemalja i tam ima Hrv....
Minnie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 13:19   #145
NIje to toliko ni vitno, bitno je samo da izabereš hrvarsku kad upisuješ adresu prilikom plaćanja
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 13:19   #146
Thumbs up

Quote:
Minnie11 kaže: Pogledaj post
Pogledaj na temi shopping online imaš detaljno objašnjenje i sliku čak kak da nađeš Hrv. Ugl, moraš prvo kliknuti ono cant find my country i onda će izbaciti popis zemalja i tam ima Hrv....
Hvala puno
PoppyChick89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 12:26   #147
Kako glupo, naručila sam ovaj kaput neki dan, i sad mi je došao ovakav mail:

Quote:
RE: order placed with dorothyperkins.com
Dear [digiridan].
We're sorry but due to its popularity this item is now out of stock and we've been unable to dispatch it.

Why not take a look and see if there's anything else you'd like at dorothyperkins.com. We're always adding new lines so there will always be something new to look at.

Alternatively why not use our store stock checker to see if your local store has the item you're looking for. Simply click check stores within the items product description to begin your search, it couldn't be easier.

Kind regards.

The Dorothy Perkins Online Team
Pretpostavljam da ce mi refundirati (), ali ovo mi uopce nije ok, nakon sto sam ga ja narucila jos se jednom kasnije pojavio in stock. :-/

Je li se ikom ovo desilo, šta sad mogu napraviti?
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 14:41   #148
Evo i meni se to dogodilo već drugi put,ne brini ,neće ti naplatiti.Meni su tako javili za jednu haljinu da je oos dva dana nakon što sam je naručila,naravno kasnije se ponovo pojavila.Prije 10tak dana naručila sam jednu dolčevitu i haljinu,dobila mail da je paket poslan i tek nakon dva dana vidim ja na paypalu da mi je skinut manji iznos nego sam naručila i vidim da mi majicu nisu poslali,kao da je oos.Ja pođem na stranicu kad tamo majica u svim brojevima!!
Onda sam naravno poludila i na fejsu sam im napisala da ne bih uopće naručivala da sam znala da je majica oos i da su mi barem mogli javit jer bi ja onda otkazala narudžbu ili naručila nešto umjesto toga!Pa zaboga tako i kinezi sa wholesale rade a kamoli ne bi trebali oni!Ovako sam potrošila 6f poštarine za jednu haljinu od 8f i rekla sam im da ne želim ponovo platit poštarinu za majicu od 5f.Naravno dobila sam mail od njihovog customer deska u roku keks,kao ispričavaju se jer da je njihov sistem pokazivao da je majica in stock ali u skladištu je bila oos,a oni nisu očekivali nove pošiljke,a za divno čudo nakon dva dana su dobili pošiljku sa svim brojevima! Ja sam im onda opet vratila jedan ljuti mail i rekla da im je poslovanje loše itd. itd
Uglavnom,njihova stranica nikad ne pokazuje stvarno stanje u sladištu i nikad neznaš hoćeš li dobit tu stvar ili ne.Mogla sam tako naručit kapu od 1f i ovu majicu,a oni bi mi poslali samo tu kapu i naplatili 6f poštarine!strašno!

Da,i još bi nešto htjela pitati one koje su naručivale neki dan kad je poštarina bila besplatna iznad 30f,naime meni je redovno na checkoutu htjelo naplatiti poštarinu,a nisam nigdje mogla nać kod za ukucat.Je li uopće postojao kod ili je to kod mene bila neka greška?
Ispričavam se na dugom postu,al kad sam vidjela da ima ova tema morala sam ovo sve ispisat!
andio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 15:13   #149
Quote:
andio kaže: Pogledaj post
Da,i još bi nešto htjela pitati one koje su naručivale neki dan kad je poštarina bila besplatna iznad 30f,naime meni je redovno na checkoutu htjelo naplatiti poštarinu,a nisam nigdje mogla nać kod za ukucat.Je li uopće postojao kod ili je to kod mene bila neka greška?
Ispričavam se na dugom postu,al kad sam vidjela da ima ova tema morala sam ovo sve ispisat!
samo UK.

Quote:
mladunche kaže: Pogledaj post
Hvala! A gdje se nalaze ti kodovi za popuste (vidjela sam samo onaj za 10% uz newsletter)?
http://www.retailmenot.com/view/dorothyperkins.com
imaš raznih stranica koje ti nude kodove za kupovinu, ovo je samo jedna od njih.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 18:07   #150
ne,to je bilo krajem godine i bila je free worldwide iznad 30f
andio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 21:39   #151
Ha, prihvatilo mi je broj indexa i dobila sam 25 % popusta (diplomirala 2007). Nego, sada me zanima koju cijenu oni stave na paket? S popustom, bez popusta, s poštarinom??? Kupila sam kaputić koji je koštao 25 GBP, pa je s 25% popusta došao 18,75Ł. Pošto je poštarina 6 Ł, neće me cariniti samo u slučaju da napišu cijenu od 18,75 a za sve ostalo tu je riječka carina .
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 21:23   #152
Quote:
kerol02 kaže: Pogledaj post
Nego, sada me zanima koju cijenu oni stave na paket? S popustom, bez popusta, s poštarinom???
Anyone?
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 21:33   #153
Quote:
kerol02 kaže: Pogledaj post
Anyone?
i mene zivo zanima odgovor buduci da imam identicnu situaciju kao i ti...
stvari s popustom su mi 18 funti... + shipping od 6 funti.

nadam se da necemo nadrapati na carini
mica_vrtirepka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 21:42   #154
Quote:
mica_vrtirepka kaže: Pogledaj post
i mene zivo zanima odgovor buduci da imam identicnu situaciju kao i ti...
stvari s popustom su mi 18 funti... + shipping od 6 funti.

nadam se da necemo nadrapati na carini
Mislim da je netko u zadnjih nekoliko dana na nekoj drugoj temi napisao da stave cijenu sa shippingom, ali neznam dal je to provjereno... A da pitate njih, sigurno imaju nekakav service za kupce ili bar nekakav mail za informacije
Minnie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 22:23   #155
Cure kakav je kalup DP cipela, jel normalan ili? tnx
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 10:05   #156
Quote:
kerol02 kaže: Pogledaj post
Anyone?
Iskreno i mene ovo zanima, znači da nam artikl skupa sa poštarinom ne smije bit više od 160 kn, ili se naplaćuje PDV na carini ako sam dbr shvatila
PoppyChick89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 10:19   #157
"Pošiljke koje fizička osoba iz inozemstva besplatno šalje fizičkoj osobi u Republici Hrvatskoj vrijednosti do 300,00 kuna oslobođena je plaćanja carine i PDV-a, pod uvjetom da pošiljke nisu komercijalne naravi (predmet kupoprodaje ili namijenjena daljnjoj prodaji).

Dakle, navedeno oslobođenje se ne odnosi na pošiljke koje su predmet kupoprodaje (npr. naručivanje putem interneta)."

Proračunska kasa je prazna i pokušava se punit ali ipak sve zavisi od carinika da li će poštovat interni naputak ili malo progledat kroz prste.Možda se i boje viška ljudi koji će se pokazat kad uđemu u eu."
__________________

Evo to sam sad našla na drugim temama na forumu, ndm se da vam ima neke koristi, jer meni baš i ne
PoppyChick89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 13:01   #158
Upravo mi je stigla prva D.Parkins pošiljka i na paketu je samo cijena artikla, bez shippinga. :klap:
Znači, dobre su šanse da se izvučemo bez carine.
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 13:21   #159
Quote:
kerol02 kaže: Pogledaj post
Upravo mi je stigla prva D.Parkins pošiljka i na paketu je samo cijena artikla, bez shippinga. :klap:
Znači, dobre su šanse da se izvučemo bez carine.
Hej, kad si naručila to što ti je stiglo?
Ja još čekam pošiljku od 05.01.
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 13:21   #160
Yuhuuuuu , a kaj ti je došlo? Kakve su stvari uživo ????? Još me baš zanima jel napišu i cijenu s popustom
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.