Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2014., 16:19   #561
ja bi se trebala riješiti ove dvije okrugle mrlje na ovim "kakti brušena koža" cipele (prije bi rekla neki karton)..ali nije bitno, ima ko ideju?do sada sam uzela onako suhu četku i pokušala iščetkati, malo je bolje, ali nije to to još...
Hvala!

peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 14:46   #562
Quote:
urban modell 21 kaže: Pogledaj post
Ok hvala
Nisam znala... mislila sam da postoji baš neki kožar i sl..jer nebi htjela da mi sfušaju ručku
bum pitala postolara tenkju
ja sam popravljala rucku kod torbara, mislim da je ilica 12 u dvoristu. dobro su napravili i nisam puno platila, ali frendica je mijenjala rucku kod njih i bilo je skupo. mislim da vrijedi provjeriti kolko bi te kostalo kod njih jer dobro rade. bio je jedan torbar i izmedju meduliceve i britanca, isto dobro rade, ali im radiona nije na licu mjesta pa treba vise vremena.
stela.mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 11:33   #563
jel netko ima ideju sto da ucinim sa dzemperima koji pustaju mucice (neke stvari od angora vune su takve); da li ima neki trik, pa da ti dzemperi prestanu pustati mucice?
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 13:30   #564
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
jel netko ima ideju sto da ucinim sa dzemperima koji pustaju mucice (neke stvari od angora vune su takve); da li ima neki trik, pa da ti dzemperi prestanu pustati mucice?
Ne znam za trik protiv mucica (ak netko zna - please), ali ja mucice skidam škaricama za nokte. Samo se treba naoružati strpljenjem i preciznošću
__________________
No one likes me, I don't care!!!
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 13:34   #565
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Da li je netko bojao lakirane cipele akrilnim bojama i gdje ih je kupio?hvala
Kupila boju u chemacu. Nisam baš bojala već sam nekaj "crtkarala" po lakiranim šuzama.
__________________
No one likes me, I don't care!!!
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 19:51   #566
Quote:
Vicky Leax kaže: Pogledaj post
Ne znam za trik protiv mucica (ak netko zna - please), ali ja mucice skidam škaricama za nokte. Samo se treba naoružati strpljenjem i preciznošću
Čemu škaricama. Imaš aparatić za šišanje mucica. Moj muž uvijek kaže da brijem veste. To m je najdraži uređajčić vezan uz odjeću )) Čak i mucice s pamučnih majica znam skinuti. S vesti, hlača, kaputa, nekad čak i s debljih najlonki (al to je riskantno, znam nekad napraviti i rupicu)

JA imam ovakvoga http://www.severin.com/Household/Flu...-Razor-CS-7976, bio je oko 60 kn u KTC-u.

No znam da nekad znaju imati nešto slično na akciji u Kauflandu i za manje love. Zakon.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 13:33   #567
Quote:
Vicky Leax kaže: Pogledaj post
Ne znam za trik protiv mucica (ak netko zna - please), ali ja mucice skidam škaricama za nokte. Samo se treba naoružati strpljenjem i preciznošću
nisam mislila na grudice sa odjece, nego na dlacice koje dzemer pusta i ostaju po odjeci, pa onda to moram cetkati. Neke stvari koje imaju angore se znaju tako ponasati.

Inace, sto se tice grudica na odjeci, imam i ja takav aparatic za skidanje grudica sa ebaya, ali nije mi nista ekstra: skida samo vece grudice, one sitnije nema sanse. Vi sve skidate s njime?
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 15:26   #568
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Čemu škaricama. Imaš aparatić za šišanje mucica. Moj muž uvijek kaže da brijem veste. To m je najdraži uređajčić vezan uz odjeću )) Čak i mucice s pamučnih majica znam skinuti. S vesti, hlača, kaputa, nekad čak i s debljih najlonki (al to je riskantno, znam nekad napraviti i rupicu)

JA imam ovakvoga http://www.severin.com/Household/Flu...-Razor-CS-7976, bio je oko 60 kn u KTC-u.

No znam da nekad znaju imati nešto slično na akciji u Kauflandu i za manje love. Zakon.
Aaaaa!!! Vidiš, dobra ideja!!! Tnx! Ne bi mi to palo na pamet...
__________________
No one likes me, I don't care!!!
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 15:32   #569
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
nisam mislila na grudice sa odjece, nego na dlacice koje dzemer pusta i ostaju po odjeci, pa onda to moram cetkati. Neke stvari koje imaju angore se znaju tako ponasati.

Inace, sto se tice grudica na odjeci, imam i ja takav aparatic za skidanje grudica sa ebaya, ali nije mi nista ekstra: skida samo vece grudice, one sitnije nema sanse. Vi sve skidate s njime?
aha! Ja sve dlakasto (od pesa, moje kose, vunene ovleke, bla bla...) čistim onim roll-on sakupljačem, ko velika naljepnica. Ima u dm-u za 10 kn i mislim da još 10 kn košta paket 5 rola za promijeniti.

Ali trik za angoru kako da dlačice ne spadaju, stvarno neznam. Očito sam imala sreće kad sam kupovala svoje dve veste od angore, nijedna ne pušta ni dlačice ni mucice
__________________
No one likes me, I don't care!!!
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 22:04   #570
Da, dlačice idu s ljepljivim valjkom, a za mucice mi je moj šišač bolji od onog iz Kauflanda. Za ove jeftine s Ebaya ne bih dala ruku u vatru, ali ovaj moj sve i sitne mucice skida super. U njega idu one dvije debele velike baterije, a u ovaj iz Kauflada neke male. Tako da nekako imam više povjerenja u jemački brand. Mada je vjerojatno made in Ch.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 19:13   #571
di popraviti puknuti remen na torbi u Zg-u?
bolje rečeno, di mi mogu zamijeniti onu kopču koja mi je pukla, ona koja se može skinuti
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 06:32   #572
gdje bi zasila rukav na kožnoj jakni u zgb..hvala
dvorac.w is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 19:23   #573
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
di popraviti puknuti remen na torbi u Zg-u?
bolje rečeno, di mi mogu zamijeniti onu kopču koja mi je pukla, ona koja se može skinuti
Probaj u nekoj koznoj galanteriji, mozda Faboola u Vlaskoj (zgooglaj) a cak i neki postolari rade iste popravke.
__________________
No one likes me, I don't care!!!
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 11:56   #574
imam novu vunenu majicu, baš od vune, ne? i trebala bih je suziti. ima li negdje u zg neka radnja koja baš radi sa vunom??
tako mi je žao da ovu majicu ne mogu nositi u njenoj potpunoj ljepotu, nažalost kupila sam on-line preveliku i moram je negdje dati suziti.
/nisam je zamijenila u on-line dućanu jer više nisu imali mog broja/
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 14:08   #575
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
imam novu vunenu majicu, baš od vune, ne? i trebala bih je suziti. ima li negdje u zg neka radnja koja baš radi sa vunom??
tako mi je žao da ovu majicu ne mogu nositi u njenoj potpunoj ljepotu, nažalost kupila sam on-line preveliku i moram je negdje dati suziti.
/nisam je zamijenila u on-line dućanu jer više nisu imali mog broja/
Ne znam tko radi s vunom, al ti mogu reći kako sam ja riješila problem prevelike vunene veste. Ali to je samo za avanturistički nastrojene ljude, ko ja

Imala sam debelu crnu vestu, 100% vuna, ali mi je bila preogromna, broj L. I kako ju svejedno takvu nisam mogla nosit, s obzirom da sam znala da se vuna jako može smanjit u pranju, odlučila sam ju oprat u mašini na 50 stupnjeva, čisto da vidim kaj će izaći nakon pranja
I vesta je izašla van savršena Točno moj broj, a smanjila se za jedno broj i pol, znači sad je veći S

Tako da bih ja to uvijek prvo probala s vunom. Ne bih možda odmah s 50 stupnjeva krenula, ali tipa možeš ju oprat prvo na 30, pa ak se malo smanji super, ako ne, povisiš temperaturu. Naravno, ako se ne bojiš i spremna si malo riskirati Iako mislim da se s 30 stupnjeva neće dogodit nikakva šteta.
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 14:41   #576
Rattlesnake, to sam i ja razmišljala isto. ali ta je majica od neke onako baš lagano padajuće i nježne vune, dosta netipična vuna. ne znam kako da objasnim. vuna inače uvijek stoji onako fluffy nekako, a ova pada kao da je končana. samo što nije končana nego od vune. ajme, kako sam pismena za ovo obrazložit...

no u svakom slučaju, zanima me ovo: jel' ti se rastegnula nakon ponovnog nošenja, pranja, nošenja pa pranja? ako ostaje ista, onda razmišljam o tome da već ovo popodne bacim u veš-mašinu....
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 19:51   #577
Moja vesta je dosta debela i teška...ovak nešto:
http://cache.theoutnet.com/images/pr...3186_in_xl.jpg
Samo je jednostavnije tkanje, nema ove "pletenice po sebi".
Nije jako fluffy, ali osjeti se da je vuna, a ne konac, jel.

Nije mi se nimalo razvukla nakon toga, ostala je ista, no nakon što sam ju jednom tako oprala na višoj temperaturi i smanjila ju, dalje sam ju prala u hladnoj vodi, čisto da se ne bi slučajno još smanjila.

Eto, samo ako se odlučiš, ja ti savjetujem da kreneš sa što nižom temperaturom, recimo s 30% stupnjeva pa ćeš vidjeti kakvo je stanje. Ako se nije dovoljno smanjila, povisiš temperaturu...
Jer ono što definitivno stoji je i to da nisu sve vune iste pa vjerojatno jednako ni ne reagiraju. Neka se smanji brže i više, neka sporije.
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 11:39   #578
Quote:
Rattlesnake kaže: Pogledaj post
Moja vesta je dosta debela i teška...ovak nešto:
http://cache.theoutnet.com/images/pr...3186_in_xl.jpg
Samo je jednostavnije tkanje, nema ove "pletenice po sebi".
Nije jako fluffy, ali osjeti se da je vuna, a ne konac, jel.

Nije mi se nimalo razvukla nakon toga, ostala je ista, no nakon što sam ju jednom tako oprala na višoj temperaturi i smanjila ju, dalje sam ju prala u hladnoj vodi, čisto da se ne bi slučajno još smanjila.

Eto, samo ako se odlučiš, ja ti savjetujem da kreneš sa što nižom temperaturom, recimo s 30% stupnjeva pa ćeš vidjeti kakvo je stanje. Ako se nije dovoljno smanjila, povisiš temperaturu...
Jer ono što definitivno stoji je i to da nisu sve vune iste pa vjerojatno jednako ni ne reagiraju. Neka se smanji brže i više, neka sporije.
upravo sam je oprala na 60. ostala je ista, samo malo izgužvana od pranja, jel'? ali bila je hladna kad sam je izvadila iz veš mašine tako da taj neuspjeh smanjivanja vjerojatno mogu zahvaliti tome što mi je otišao grijač od mašine...
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 12:14   #579
Hm...ne znam što bih ti rekla, ali nešto je čudno u svakom slučaju. Em je čudno da ti se na čak 60 stupnjeva nije nimalo smanjila (ako je vunena, trebala bi svakako), a i to da je bila skroz hladna. Iako neke mašine na kraju imaju i hladno ispiranje...
Ali ako ti je do sada veš bio topao nakon pranja, onda ti je izgleda nešt s mašinom
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 14:15   #580
Citam malo stare postove o bojanju odjece u vesmasini / loncu i gledala sam boje u Mullera na kojima stoji da udio poliestera u odjeci koja se boja mora biti manji od 50%? Ali zar se smije bojati nesto sto ima poliester - poliester ne hvata boju i onda sve bude na fleke?

Zanima me recimo za hlace sa malo elastina kako bi ispalo ako ih obojam? Sto bi se dogodilo s tim elastinom i koliko bi se to vidjelo nakon bojanja?
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.