Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2004., 22:00   #1
Ljute prevarene zene

Pa eto, ponukana jednom raspravom na ljesu idem vas ovdje pitati.

Znate li jedan primjer ljute prevarene zene (iz vaseg zivota) koja je otisla do ljubavnice?

I sto je dalje bilo?

Sto je najgore sto se ljubavnici moze dogoditi od ljute prevarene zene?
Na sto su sve te zene sposobne u trenutku ocaja?

Slusam...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 22:04   #2
Mogu pucat u tebe, probost te vilama, platit ti pivu, polit te benzinom pa zapalit, stavit ti bombu pod auto, uperit pištolj ili pušku u tebe. Uglavnom ovisi kakva im je mašta
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 22:06   #3
Mogu te otjerat u drugu državu
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 22:07   #4
Uglavnom pitam za primjere iz zivota.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 22:13   #5
Ja sam jos dobro i prosla...

Dok sam izlazila iz njegovog automobila, ona je bila u grmlju, provjeravajuci moj identitet...nije bilo bliskoga susreta...
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 22:46   #6
Ja mislim da to ovisi koliko je ta prevarena žena luda inače i koliko je luda za tim svojim mužem.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 22:55   #7
Iz iskustva, samo će te ubijat pogledom, ali opet možda te i ubije.
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 23:09   #8
Sad sam se sjetila jednog primjera iz srednje kada je cura iz mog razreda bila s njezinim deckom (a ona je taman zatrudnila pa su se odlucili vjencati).

Isto, samo su se ubijale pogledima. Ustvari, ovu iz mog razreda nije bilo bas previse briga.

Ali, recimo... koliko sam cula, moja baka se isla svadjati sa ljubavnicom (ne znam detalje ). Opasna baka!

Oona, a kako je zena saznala tko si?

Opcenito, kako te zene saznaju tko su ljubavnice njihovih muzeva?

Opet, primjere iz zivota (bilo vaseg, bilo tudjeg) molim.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 23:13   #9
Sudeci po tome kako ti stvari obavljas u zivotu, vjerojatno ce te, da stvar bude dosljedna, pregaziti autom.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 23:33   #10
Quote:
Gazda kaže:
Sudeci po tome kako ti stvari obavljas u zivotu, vjerojatno ce te, da stvar bude dosljedna, pregaziti autom.


sa djecjom sjedalicom montiranom na zadnjem sicu
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 10:47   #11
LaTiTea jel se ti to brines?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 10:49   #12
moja prevarena frendica nazvala je njezinog muza
koji je to bio show.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 11:28   #13
Quote:
Billi kaže:
moja prevarena frendica nazvala je njezinog muza
koji je to bio show.
Daj pricaj!!
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 11:45   #14
Quote:
LaTiTeA kaže:
Daj pricaj!!
razvodi. frajer joj se zahvalio na iskrenosti. to je sve trajalo skoro pa godinu dana i bilo je mucno. prevarena je imala teoriju da ce se stvari same od sebe rijesiti, i jesu-na njezinu stetu pa kad je pukla otisla je do kraja. na koncu je ostao veseli zaljubljeni par i dvoje tuznih-bivsa zena i bivsi muz!
i sve je to ok, zasto bi ljudi bili u losim vezama i brakovima, ali for god sake, godinu dana varati bez da se iskreno prizna ili nesto napravi je too much!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 11:47   #15
Re: Ljute prevarene zene

Quote:
LaTiTeA kaže:
Pa eto, ponukana jednom raspravom na ljesu idem vas ovdje pitati.

Znate li jedan primjer ljute prevarene zene (iz vaseg zivota) koja je otisla do ljubavnice?

I sto je dalje bilo?

Sto je najgore sto se ljubavnici moze dogoditi od ljute prevarene zene?
Na sto su sve te zene sposobne u trenutku ocaja?

Slusam...
nikad to nebih napravila...

a što je najgore...

da muž shvati kako mu se samo pripicuknulo, da zapravo voli svoju ženu i da je ona ta s kojom želi provesti život...da nakon par godina svog bračnog života dotična ljubavnica osječa ostatak života grižnu savjest prema onome što je nakad radaila (bila ljubavnica i unesrečila jedno drugo ljudsko biće)

ili da se oženi za svog ljubavnika i shvati da se on počne ponašati prema njoj kao i prema svojoj ženi nekad (e onda tu shvatiš da nije ONA (bivša žena) baš takva rospija, kvočka, krava, sebičnjača, letva u krevetu, neuredna, ljena...ah ima toga.

Osobno nikad se nebih ponizila i otišla do ljubavnice...a šta da joj kažem. Da me muž (njezin ljubavnik) grli ljubi, govori da me voli, da imamo super sex life?? Nebi mi vjerovala.

Ili ako nam je brak definitivna koma ... opet.... šta ja imam s njom. Niti bih je zvala, niti bih je ganjala itd...rješila bih se muža. Što će mi takav.....Napravio je jednom i drugio put će, ali ne samnom - nego s njom.

Nažalost baš takvih gore navedenih primjera imam iz života koliko hočeš.

Iskreno, u sebi bih mislila da je to najobičnija foca, ali nebih se previše zamarala s njom...šta je znam, rastala bih se od muža, našla drugog itd
još jedna mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 11:51   #16
Re: Re: Ljute prevarene zene

Quote:
još jedna mudrica kaže:

...rješila bih se muža. Što će mi takav.....Napravio je jednom i drugio put će, ali ne samnom - nego s njom.
Jbga kad smo svi ponavljaci.
__________________
Sada je na vama red da povežete ove dvije paradigme: 'sutra ujutro ćemo o tome razgovarati'; 'ipak ne morate zbog toga ostati budni cijelu noć'.
RobiKa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 11:54   #17
Šta je ovo ljudi, proljeće u zraku, kad ste se svi zadnjih dana uhvatili prevara, preljuba, ljubavnica, razjarenih prevarenih žena...
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 12:05   #18
Stooo

Quote:
Cats kaže:
Šta je ovo ljudi, proljeće u zraku, kad ste se svi zadnjih dana uhvatili prevara, preljuba, ljubavnica, razjarenih prevarenih žena...
Sta se to toliko vidi.
__________________
Sada je na vama red da povežete ove dvije paradigme: 'sutra ujutro ćemo o tome razgovarati'; 'ipak ne morate zbog toga ostati budni cijelu noć'.
RobiKa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 12:06   #19
Quote:
LaTiTeA kaže:

Oona, a kako je zena saznala tko si?

Opcenito, kako te zene saznaju tko su ljubavnice njihovih muzeva?

Opet, primjere iz zivota (bilo vaseg, bilo tudjeg) molim.
He, he...mi smo radili (ne u istoj firmi) na slicnim poslovima i komunikacija je bila i redovita i stalna...i tako je i pocelo...on je stalno zvao isti broj, na centrali nije bilo diskretne osobe i sve se doznalo...a valjda nas je i netko vidio zajedno, bilo je doba politickih previranja, sve se dvostruko pratilo (doslovce!)...ma ipak je svijet malo selo
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 12:07   #20
Re: Stooo

Quote:
RobiKa kaže:
Sta se to toliko vidi.
Robi, Robi, ne možeš ti meni ništa sakriti....
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.