Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2011., 01:10   #661
ja sve svoje ubacim u masinu i operem i nista im nije bilo.a imam i obicne platnene i ove od brusene koze zute i narancaste
tinkerbell03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 11:44   #662
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
Kako ih perete?
Perem ih tako da stavim malo Opala (kremasti deterdžent) na mokru spužvicu, i onda lagano s tim prolazim po tenisici. Zasad super funkcionira
Ne ubacujem u mašinu jer se bojim da će se previše stisnuti, ukrutiti ili izgubiti boju
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 21:01   #663
Tražim nekoga da mi doradi startasice za vjenčanje, ubaci čipku i takvo nešto Na PM!
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 18:39   #664
...

ja sam svoj model 1987 oprala u mašini na 30 stupnjeva već 4-5 puta i ništa im nije!! malo se stisnu naravno ali već nakon 10 minuta nošenja su kao i prije.
anna bananna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 21:35   #665
neki dan sam si kupila startasice, prve u životu i skroz su mi fora

http://img142.imageshack.us/img142/1433/picture842.jpg

mislim da one mogu i u mašinu. i starke ubacim na mali program. ništa im ne bude, tako da čisto usmnjam da će se startasice uništit
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 23:59   #666
Gdje ih ima sada? Ja bih bijele s plavim znirancima ?
Breaking locks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 08:29   #667
zanima me jel i vama internetska stranica longlivestartas ne želi očitati shop? mislila si naručiti, a ne mogu otvoriti pa se očito više ne može naručivati na taj način
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 12:52   #668
Ne ocitava ni meni
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 14:43   #669
mogu reći da su mi to najbolje patike koje imam, nosim ih već više od godinu dana, nisu se raspale, udobne, lagane, perem ih u mašini, pašu na sve
vanjaac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 22:09   #670
Drage forumašice iz ZG-a,

imam jednu veliku zamolbu. U sklopu emisije CRO ID koju rade studenti novinarstva FPZG-a za TV Student, radi se prilog o Startasicama.

S obzirom da ovdje na forumu ima obožavateljica Startasica, bilo bi nam jako drago ako bi sudjelovali u emisiji i pomogli u realizaciji priloga.

Tražimo forumašice koje su nosile Startasice u vrijeme 70-ih, 80-ih godina, kao i forumašice koje su se prvi put susrele sa Startasicama kad je izašla nova linija 2008. godine.

Za sve detaljnije informacije i kontakte s našom novinarkom, molim vas da mi se javite na pp.

Nadam se da ćete se javiti u što većem broju kako bi prilog bio što zanimljiviji.

Također, rok nam teče, pa bi vas molila da se javite što prije

Unaprijed zahvaljujem na suradnji
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 20:18   #671
dok smo radili prilog, naišli smo i na Startasice iz Shuza --> http://www.shuzdesign.hr/index.html

zanima me jel tko uzimao kod njih i kakva je kvaliteta...htjeli bi frendici za rođendan, jer joj se jako sviđaju...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 10:32   #672
na sniženju su. 20-30%, ovisno o modelu
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 23:13   #673
Franci Blašković u Startasicama

https://www.youtube.com/watch?v=_iitkuNrzsU
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 00:54   #674
Da malo dignem temu, jeste li vidjeli da su naše Startasice izbile u Vogue? Ja sam baš ponosna što se probijaju u svijet, zaslužili su.. Navodno su otvorili trgovinu i u Singapuru.




Od ovog proljeća u pripremi su i visoke Startasice - ja kažem napokon, bijele su mi baš super, i nadam se da mi neće bit šuplje na prstima ko niske. (btw ima li još netko taj problem?)

Željno ih iščekujem, nije mi baš fer da su ih izbacili za američko tržište a mi domaći moramo čekat..
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 04:10   #675
čula sam da ovih ni neće biti za naše tržište
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 17:35   #676
Startas se širi na svjetsko tržište

Ja ih uvijek kupim kad su na sniženju za cca 120-150 kn i obožavam ih. Savršene su za ljeto kad ti treba nešto tako lagano. Mislim da je koncept zanimljiv - isti model tenisica u različitim nijansama, nadam se da će uspjeti i u inozemstvu, samo neka cijena bude ok.

Vidim da im je cijena za tržište 50 eura svaki model. Za Hrvatsku mi je to puno, ali i za strance bogme - u stranim zemljama nađem tenke jeftinije nego u Hrvatskoj. S druge strane, strancu 50 eura nije ništa, samo mi je za tenke puno.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:38   #677
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Startas se širi na svjetsko tržište

Ja ih uvijek kupim kad su na sniženju za cca 120-150 kn i obožavam ih. Savršene su za ljeto kad ti treba nešto tako lagano. Mislim da je koncept zanimljiv - isti model tenisica u različitim nijansama, nadam se da će uspjeti i u inozemstvu, samo neka cijena bude ok.

Vidim da im je cijena za tržište 50 eura svaki model. Za Hrvatsku mi je to puno, ali i za strance bogme - u stranim zemljama nađem tenke jeftinije nego u Hrvatskoj. S druge strane, strancu 50 eura nije ništa, samo mi je za tenke puno.
Problem sa Startasicama je što one u osnovi izgledaju bez veze. mi ih volimo jer smo nostalgični, a i Hrvatska je proizvodnja pa nam je drago kupiti domaće. U osnovi su najjeftinije tenisice koje se svuda prodaju za 10 EUR-a . Ne vjerujem baš u svjetski uspjeh osim ukoliko ne ulože gomilu novaca u marketing. tada bi se možda i moglo nešto pomaknuti.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 17:00   #678
Meni su Startasice štosne, imaju fora uzorke i drago mi je da im ide. I moguće da bi ih kupila ako mi se neke svide. Zasad još nisam našla nijedne koje nužno želim i moram imati, no lani sam jedno vrijeme razmatrala bijele, obzirom da su mi bile dosta lijepe, i znatno jeftinije od bijelih starki. Na kraju nisam uzela jer tada nigdje nije bilo mog broja.

Međutim, je li se meni čini ili su već poskupile? Sad se prodavaju po 149 ili 179 kuna, ovisno o modelu. Imam dojam da su lani bile nešto jeftinije, no možda se i varam.

No iznenađuju me jako cijene koje gore spominjete, od 50 ili čak 80 eura. Iskreno, za te cijene nema šance da bi ih kupila.
Meni je to stvar osobnog dojma, kupila bi ih ako mi se neki model svidi, jer su trenutno jeftinije od ostalih platnenih tenisica, ali ako poskupe, nema šanse. Ipak, bar meni, nisu tako lijepe po dizajnu kao neke druge platnene tenisice. Pa ako ću već davat toliko para, onda ću kupit one koje su mi najljepše, a ne startasice ipak.

Tako da se nadam da se neće uzoholiti i previše nabit cijenu sad kad im ide, jer mislim da će im to opet smanjit prodaju. Jer meni je baš ono što je bilo fora kod njih i zašto bi ih razmotrila, bilo to što su od platnenih tenisica među jeftinijima, a imaju fora uzorke.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 19:49   #679
Quote:
arianne11 kaže: Pogledaj post
Meni su Startasice štosne, imaju fora uzorke i drago mi je da im ide. I moguće da bi ih kupila ako mi se neke svide. Zasad još nisam našla nijedne koje nužno želim i moram imati, no lani sam jedno vrijeme razmatrala bijele, obzirom da su mi bile dosta lijepe, i znatno jeftinije od bijelih starki. Na kraju nisam uzela jer tada nigdje nije bilo mog broja.

Međutim, je li se meni čini ili su već poskupile? Sad se prodavaju po 149 ili 179 kuna, ovisno o modelu. Imam dojam da su lani bile nešto jeftinije, no možda se i varam.

No iznenađuju me jako cijene koje gore spominjete, od 50 ili čak 80 eura.
neki dan su bile na sniženju, tako da su se mogle kupit za cca 90 kn. što je ok cijena za platnene tenisice koje traju koliko traju. ni 179 nije nešto pretjerano.
kao ponosna nositeljica originalnih startasica iz 80-ih, mogu reći da su ove sad bolje. čini mi se da su i gornjište i đon deblji, a uz to imaju tanki spužvasti uložak, tako da su puno udobnije.
a i uzorci su fora. bijelo platno na nogama...not pretty. prebrzo se uprlja.

anyway, navijačke sam ubola, možda odem po još jedan ili dva para. : nostalgija:
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 12:13   #680
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
neki dan su bile na sniženju, tako da su se mogle kupit za cca 90 kn. što je ok cijena za platnene tenisice koje traju koliko traju. ni 179 nije nešto pretjerano.
kao ponosna nositeljica originalnih startasica iz 80-ih, mogu reći da su ove sad bolje. čini mi se da su i gornjište i đon deblji, a uz to imaju tanki spužvasti uložak, tako da su puno udobnije.
a i uzorci su fora. bijelo platno na nogama...not pretty. prebrzo se uprlja.

anyway, navijačke sam ubola, možda odem po još jedan ili dva para. : nostalgija:
Mislis na rasprodaju u tvornici? Bila bi mozda isla, da nisam citala da se ceka po sat vremena za ući.
Ako je u trgovini bilo, onda super, ali nisam znala.

Nije 170 pretjerano, i to moze proći, ali su me zacudili vise gore spomenuti iznosi od 50 eura i 80 dolara (koliko su ove iz Vogua), toliko im ne dam. :P
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.