Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 12:23   #681
Quote:
arianne11 kaže: Pogledaj post
Mislis na rasprodaju u tvornici? Bila bi mozda isla, da nisam citala da se ceka po sat vremena za ući.
Ako je u trgovini bilo, onda super, ali nisam znala.

Nije 170 pretjerano, i to moze proći, ali su me zacudili vise gore spomenuti iznosi od 50 eura i 80 dolara (koliko su ove iz Vogua), toliko im ne dam. :P
ja sam u dućanu kupila, nakon što je dernek u Tvornici završio. moguće da ih još ima.

pa morali su prilagoditi cijenu tržištu.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 00:38   #682
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
čula sam da ovih ni neće biti za naše tržište
samo da vas obavijestim. startasice na unicorne viđene danas u Ilici.
roze i tamnoplave. visoke koštaju 199 kn, niske 179 kn.

nema na čemu.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 20:14   #683
hvala, hvala. vidjela sam ih prije par dana u Preradovićevoj i krasne su, općenito cijela nova kolekcija. No nisam ništa kupila jer sam poludila u dućanu našla sive kožne sa mašnom na sniženju 99kn i idem platiti i žena kaže, a više nisu na sniženju nego 199, samo sam se okrenula i otišla
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 00:26   #684
Ja sam ih danas vidjela u Borovu u Pothodniku. Stvarno ima izbor uzoraka, vrlo pohvalno. No, mislim da si ih necu kupiti jer niske platnene tenisice nisu moj tip tenisica.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 10:24   #685
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
hvala, hvala. vidjela sam ih prije par dana u Preradovićevoj i krasne su, općenito cijela nova kolekcija. No nisam ništa kupila jer sam poludila u dućanu našla sive kožne sa mašnom na sniženju 99kn i idem platiti i žena kaže, a više nisu na sniženju nego 199, samo sam se okrenula i otišla
ako ih baš jako želiš, odi u najbliži borovo dućan i pitaj da ti provjere gdje jesu na sniženju.
ponuda im se razlikuje od dućana do dućana. meni su u subotu u Preradovićevoj rekli da imaju dio ponude na 30%.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 12:29   #686
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
hvala, hvala. vidjela sam ih prije par dana u Preradovićevoj i krasne su, općenito cijela nova kolekcija. No nisam ništa kupila jer sam poludila u dućanu našla sive kožne sa mašnom na sniženju 99kn i idem platiti i žena kaže, a više nisu na sniženju nego 199, samo sam se okrenula i otišla
Čekaj, jel na njima cijena bila 99 kn? Jer ako je morala ti je prodati po cijeni označenoj na artiklu, bez obzira ako sniženje više ne vrijedi i ako je u kompjuteru druga, veća cijena.
Imala sam ja par takvih slučajeva da je cijena na artiklu/ polici bila manja od one u kompjuteru, ali sam inzistirala da mi prodaju po nižoj cijeni. Svaki put je uspjelo, ponekad je bilo malo više natezanja, ali to je tvoje pravo kao potrošača. Njihova je greška što je cijena kriva.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 13:08   #687
da, je. to znam, ali žena čim je vidjela da je pogreška je zgrabila tenisice i maknula ih predamnom. nije mi se dalo natezati, ali spomenula sam joj to, pa muk..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 18:30   #688
Ja sam danas u Sisku kupila te unicorn za 199kn, i jos jedne bijele s uzorkom za 179. Jednostavno ih volim...i volim povoljnu cijenu. Trebali bi se vise reklamirati.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 10:33   #689
Jao... Krasne su... Već sad hoću nekoliko njih.

http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/...---472950.html
Afro Dita is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 17:34   #690
Nećakinji će rođendan, htjela bi rose startasice sa jednorozima. Može li se to još kupiti?
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:40   #691
Quote:
Majape kaže: Pogledaj post
Nećakinji će rođendan, htjela bi rose startasice sa jednorozima. Može li se to još kupiti?
Da
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 19:56   #692
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Da
Hvala! U bilo kojem njihovom dućanu?
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 00:57   #693
Quote:
Majape kaže: Pogledaj post
Hvala! U bilo kojem njihovom dućanu?
Vidjela sam ih u Borovu u Pothodniku. Naravno, pitanje je ima li velicina koju trebas.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 20:09   #694
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Vidjela sam ih u Borovu u Pothodniku. Naravno, pitanje je ima li velicina koju trebas.
Hvala cure!
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:24   #695
Quote:
Majape kaže: Pogledaj post
Nećakinji će rođendan, htjela bi rose startasice sa jednorozima. Može li se to još kupiti?
a ima i ovdje
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...soki/p/C007MDA

nešto skuplje nego u dućanu..
znazko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 20:20   #696
Quote:
znazko kaže: Pogledaj post
a ima i ovdje
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...soki/p/C007MDA

nešto skuplje nego u dućanu..
Hvala! Odgovaraju li brojevi točno ili da pripazim da uzmem broj veće ili manje?. Ako budem naručivala sa interneta...da ne zeznem broj.
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 14:03   #697
Quote:
Majape kaže: Pogledaj post
Hvala! Odgovaraju li brojevi točno ili da pripazim da uzmem broj veće ili manje?. Ako budem naručivala sa interneta...da ne zeznem broj.
Paaa ja sam inače 38 ili 39, ovisi o brendu, a Startasice nosim 39. Veličina noge mi je 24,5 cm.
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:33   #698
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Paaa ja sam inače 38 ili 39, ovisi o brendu, a Startasice nosim 39. Veličina noge mi je 24,5 cm.
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:35   #699
Quote:
Majape kaže: Pogledaj post
Hvala! Odgovaraju li brojevi točno ili da pripazim da uzmem broj veće ili manje?. Ako budem naručivala sa interneta...da ne zeznem broj.
brojevi su malo manji
ja sam ih prošle godine kupovala nećakinjama (i sebi); rekla sam im da si izmjere stopala
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:39   #700
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
brojevi su malo manji
ja sam ih prošle godine kupovala nećakinjama (i sebi); rekla sam im da si izmjere stopala
Uzela sam joj broj veće, nadam se da ce biti dobre.
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.