Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2013., 15:56   #341
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post


pa ni ne vidiš je
HA! možda su joj namjerno stavili taj šešir da joj pokrije pola face :šerlok:
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 16:18   #342
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
zašto nitko ne napravi kolekciju sa morrisseyevom facom da i ja dođem na svoje.
Ima s Elvisom, ako to pomaže.

Upravo završio Metallic Gucci. A dobro, sad barem znamo što će se nositi na idućem New York FW. Prikazana je uglavnom večernja palazzo metallic odjeća uz pripadajuće visoke pete. Širom otvorene košulje i tunike s istaknutim grudnjacima je nešto što svakako treba pozdraviti. Evo zatvoreni sektor misteriozno sexy cura, bez metala.

bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 16:23   #343
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
HA! možda su joj namjerno stavili taj šešir da joj pokrije pola face :šerlok:
O, pa nema problema za nju. Sama se ona za to pobrine.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 17:03   #344
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Ima s Elvisom, ako to pomaže.


meni ne. al njemu možda da
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 11:07   #345
Trend cvijeća, crne boje i vrlo kratkih jakni

Več je Prada na muškoj reviju za sezonu proljeće 2014 pokazala cvjetni trend koji se očito snažno nastavlja ženskim revijama u Londonu i Milanu. Još je rano reći, ali trenutno sve vrvi od botanike na razne načine. Vidjet ćemo što će Prada pokazati večeras.


Cvijeće


Prada na muškoj reviji, proljeće 2014



S lijeva u smjeru kazaljke na satu:
Alberta Ferretti, No. 21, Sister by Sibling, Gucci, Christopher Kane




kratke jakne


S lijeva u smjeru kazaljke na satu:
MM6 Margiela, No. 21, Dsquared2, Meadham Kirchhoff



Jeremy Scott

Zadnje uređivanje bbc : 19.09.2013. at 11:55.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:37   #346
V.Westwood uvijek ima flawless styling kolekcija, njezin način miješanja uzoraka i layering nikad neće dosaditi.

Proenza Schouler, nikakvi spektakli, lijepa kolekcija. Od svih crop topova koje vidjeh njihovi su mi među najboljim.
I ovo je savršeno


Peter Pilotto, kolekcija inspirirana skulpturama Kena Price-a (preporučam guglati, mnogo zanimljivi radovi ). Siluete pješčanog sata su kod mene uvijek win, no kolekcija mi je ipak prešarena da bi me do kraja osvojila :v.
Svejedno, prekrasni krojevi, te nekoliko zaista savršenih haljina, suknji i svetšrta.

__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:28   #347
Prada

Pop art graffiti show. Od pozornice do odjeće sve je bilo prepuno pop up printeva. Kao da se nešto slično radovima Roy Lichtensteina, Takashi Murakamia ili uličnih grafita preselilo na kapute i haljine. JC de Castelbajac bi mogao prigovoriti da je sličnu ideju imao prije više od 30 godina. Idealna odjeća za editoriale. Sportske čarape ukrašene bižuterijom. Torbice živih i veselih boja će sigurno biti veliki hit. Jasno je da je ženska kolekcija prikazana na muškoj Pradinoj reviji bila Resort kolekcija koja će cijelu sezonu nositi komercijalnu stranu posla.

bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 17:45   #348
Dolce & Gabbana

Za razliku od Prade koja je iznenadila zaraznom 'Work Bitch' melodijom (Britney Spears) kao glazbenom podlogom svoje revije, Dolce & Gabbana revija održana je uz muziku veselih bossa nova i cha cha cha ritmova, idealnih za rano-nedjeljno bezbrižno popodne. Izbor glazbe dobro opisuje razlike izmedju ta dva modna showa. Super moderna techno Prada za razliku od nostalgičnih Dolce & Gabbane.

Printevi nekadašnjih arhitektonskih simbola moći već su ranije vidjeni na DG muškoj reviji, a pažnju su, uz dosta cvijeća i crne elegancije, privukle metalik lakirane haljine, krznene kombinacije i podosta boje starog zlata - u kojem se cijela vojska manekenki pojavila i na završnom mimohodu. Bila je to revija nonšalantne elegancije gdje bi se većina kreacija mogla pojaviti upravo na nekoj nedjeljnoj promenadi.








bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 00:42   #349
meni se jako svidjela fendi revija. iako je karl rekao da ga je inspirarao svijet informatike meni najbolji lookovi po strukturi i kolorizmu (horizontalne plohe boje "naslagane" jedna na drugu) izgledaju kao da ih je radio sam paul klee još u vrijeme kad je informatika bila daleko


predivne i delikatne haljine




paul klee, separation in the evening 1922.
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 00:44   #350


paul klee- eros, 1923.
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 18:37   #351
Super usporedbe, Rump! i predivne halje

od ovog kaj ste postali ja bi sljedeće:

Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 11:21   #352
Dries Van Noten

Imamo mi ovdje odličnog stručnjaka za Driesa pa ćemo pričekati njeno mišljenje. Kolekcija koja će se dosta proučavati, a kao i obično najviše će ju proučiti Zarini dizajneri. Sad je jasno da se uz crnu boju - koja apsolutno dominira na revijama - sve više pojavljuju srebrna i zlatna boja.

Detalj s muške i ženske DVN revije - proljeće 2014.

bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 23:14   #353
Ann Demeulemeester

Ann Demeulemeester je ponovila osnovni motiv s muške revije. Doista je dobra. Bogata kolekcija koja ima svoju stalnu publiku. Ne treba sad tu ponavljati njene klasične gothic komade odjeće. Valja izdvojiti odličan crveni trench i dobre sakoe-jakne. Kolekcija koju se treba pažljivo više puta pogledati jer svaki put otkriva nešto novo.





bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 23:17   #354
dries can do no wrong

kako nicolasa ghesquiera nema a riccardo tisci me ne oduševljava kao prije, ostao mi je samo dries iz nekog mog top 3ija. čitala sam kojekakve osvrte na driesovo promaljeće i ima tu svega - maroka, gotike, zlata, bogataša, seljaka itd. ja u kolekciji zaista ne vidim neki zakučasti koncept, nekakvu priču na 56 razina i nekakvu mega namjeru (niti ih imam potrebu tražiti), osim namjere da se napravi najdivnija, predivno iskonstruirana i predivno izbalansirana odjeća koja je daleko od dosadnog i ziheraškog a opet je tako jednostavna i pitka. presavršeno kombiniranje printeva ne moram ni spominjati: :faint: po meni, najbolja spring kolekcija koju smo vidjeli do sad.

želim sve i sve mi je predivno tako da ne znam koje slike da stavim



čekirala sam malo i proljetnu balenciagu. o sudbo kleta
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 23:24   #355
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
čekirala sam malo i proljetnu balenciagu. o sudbo kleta
i onda još pošalje valjda 40 lookova, da sjaje u punom sjaju :/
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 00:13   #356
Rick Owens

Rick Owens je iz Amerike doveo plesnu grupu i priredio neobičan show gdje se u prvom trenutku teško koncentrirati na odjeću jer se u prezentaciji odlučio na igru proporcija i pokreta. Teško je sad reći koju poruku šalje jer nedostaje video s revije. Nedostaje glazba. Djevojke se čine ljute i vjerojatno imaju dobar razlog. Njegova je jesenja kolekcija bila izuzetno sexy (mini haljine i kaputi) i više nego dobra (osobito kaputi) dok ovu krasi jednostavnost.







bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 16:01   #357
uh, moram priznati da sam baš pogledala (neslužbeni) Owensov video, i meni je prezentacija bila odlična; no još važnije, odlična mi je i odjeća, na prvi pogled jako jednostavni komadi koji djeluju puno opuštenije i prilagodljivije od njegovih zadnjih par kolekcija. od mene je to plus, šteta samo što o odjeći tih cijena mogu samo sanjati.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 17:24   #358
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
uh, moram priznati da sam baš pogledala (neslužbeni) Owensov video, ...
Snažna prezentacija i pravi performans. Usput, zanimljiv je gost iz prvog reda publike obučen u crveno, kojeg je od glave do pete, uključujuči i naočale, obukao Thom Browne (njegove naočale u Zagrebu koštaju oko 5.000 kn., a odjeća valjda ima cijenu garsonjere). Stvarno je tih nekoliko američkih dizajnera zavladalo kreativnom scenom, bez kompromisa. Rick Owens, Thom Browne, Jeremy Scott, Marc Jacobs. Svi su u stanju stvoriti odličan show na revijama, nimalo ne gubeći na krativnosti.

Zadnje uređivanje bbc : 27.09.2013. at 17:31.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 18:22   #359
Lanvin

Alber Elbaz je u jednom intervjuu rekao kako svako jutro prvo pogleda izvještaje prodaje u dućanima. Osjetilo se to u ovoj prevladavajuće večernjoj metalik kolekciji, bez noviteta. Tko zna kome ju je namjenio? Možda prvenstveno bogatom kineskom tržištu za koje se vodi ogromna borba medju modnim kućama pa malo blještavog metala neće škoditi? Ima tu krasnih komada odjeće i nosit će ta komercijalna kolekcija, nema sumnje, ali imam dojam kao da je gotovo tekuća traka u pitanju.





bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 19:48   #360
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
uh, moram priznati da sam baš pogledala (neslužbeni) Owensov video,.
Ovaj video bi mogao poslužiti za spot Laibacha, npr. Osim toga, ima tu dobrih i zanimljivih komada. Tenisice na plesačicama su horror žešći.

Dries je odličan.
Ovo bih ja i nosila bih točno ovako kako je on složio .

makyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.