Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2008., 15:41   #21
Ja preferiram Unibet poker
Rakitic10 is offline  
Old 20.03.2008., 00:21   #22
texas holdem info

probaj na http://pokerinfo.890m.com
tvrdja is offline  
Old 25.03.2008., 13:48   #23
noiq mi je iso na zivce radi softwera ali su mi najbolji jer imas free roll svakih sat vremena i netrebas imat deposit niti karticu ni racun.. tak da je mrak za razliku od drugih koji tvrde da netrebas imat a kad hoces igrad onda te traze account ...i btwin ti je isto ok bolji mi je sotware i ljepsi i kad se ide all in idu postotci kaj mi je fora .ali oni imaju 4 freerolla dnevno ..i netrebas imat nikakvi depozit..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Old 25.03.2008., 16:10   #24
probaj Ultimatebet, carbon poker, pokerroom, titan, pokerroom(ili poker stars, ...nisam siguran)
CADxpert is offline  
Old 28.03.2008., 18:36   #25
Zašto me u tom NoIQ Poker traže broj telefona ?
Rakitic10 is offline  
Old 31.03.2008., 18:29   #26
Registriraj se preko
bankrollmob

Naime to je stranica koja trenutno nudi bonuse na 4 poker sajta: cd poker, titan, fulltilt i ultimate. Znaci ti se samo registriras na taj bankrollmob i oni ti daju bonuse za te sajtove. Sav osvojeni iznos si mozes bez problema izvaditi na kreditnu karticu, ili na moneybookers racun.
Znaci ne trebas dati broj kartice tokom registracije( ako mislis da je mucka neka), tek onda kad nesto zaradis i zelis isplatiti.
Koristim ovaj sajt vec 2 mjeseca, i u plusu sam, bez da sam ista uplatio. Vjerojatno znas igrati poker, pa bi tako i ti mogao zaraditi bez problema. Kod registracije moras napraviti 2 verifikacije: 1. phone: nazove te automat i kaze ti 3 broja i ti ih upises 2. uploadas osobnu kako bi se uvjerili da si to ti i da imas vise od 18 godina. Preporucujem ti obje verifikacije zato sto onda imas pristup svim poker sajtovima.
Nemas razloga za strah od neke prevare, profesionalci su isto na ovim poker sajtovima, posebno na full tiltu.
dJ_rush1 is offline  
Old 16.04.2008., 21:13   #27
Quote:
Rakitic10 kaže: Pogledaj post
Zašto me u tom NoIQ Poker traže broj telefona ?
Neznam to je meni blesavo isto.
Vidi malo na Texas Holdem centar i cropoker forum imaš brdo savjeta gdje je najbolje igrat.
SeveNacionale is offline  
Old 16.04.2008., 21:16   #28
Quote:
suit kaže: Pogledaj post
Ako misliš bosebno neki meni je najdraži *-Sunpoker-*
Thanks!!!
SeveNacionale is offline  
Old 01.05.2008., 22:05   #29
jedno pitanje za vas koji igrate online za lovu ... jel koristite poker pro ... koliko taj program zapravo steti online pokeru ... dal ga koristite?
ako ne kad gubite a neko pobjeduje pitate li se dali taj neko koristi poker pro??

eto poceo bi igrat za lovu ali me zbilja brine taj poker pro
dal se previse brinem ??
__________________
- ThEre Iz nOthiNg gOoD oR baD buT ThinKinG mAKes iT sO -
je sad bi svi is offline  
Old 03.05.2008., 21:11   #30
na facebooku imas
Nakamura Kumiko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.