Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2004., 14:13   #21
Quote:
robybaggio kaže:
Dinamo je jučer igrao jadno, osjećao sam se posrano što sam dao 50 kuna za utakmicu i zbog toga propustio dodjelu medalja.
Kaže čovjek koji je zadrti olmipijac
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 14:14   #22
Quote:
Zorro kaže:
Sumrak hrvatskog nogometa je počeo
Nije tek počeo, traje od 2000.
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Old 30.08.2004., 14:15   #23
Quote:
Zorro kaže:
Jebiga kad je nekim ljudima nogomet više od života. Get a life jebote...


Ajd da se i mi u nečem slažemo.
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 14:16   #24
Quote:
Musatom kaže:
Nije tek počeo, traje od 2000.
Počeo je raspadom Jugoslavije....
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 14:25   #25
Quote:
robybaggio kaže:
A o čemu ti pričaš, znalčino velika? Što su ono BBB jučer pjevali cijelih 45 minuta drugog poluvremena (tj. 25 jer su kasnije otišli)? To je bila podrška klubu? Daj malo razmisli što želiš reći pa onda to tek reci. Da, Dinamo je jučer igrao jadno, osjećao sam se posrano što sam dao 50 kuna za utakmicu i zbog toga propustio dodjelu medalja, ali bar nisam sudjelovao u onom sramotnom navijanju u drugom poluvremenu. BBB su pokazali da su skupina pijanih, fašistoidnih, neodgojenih budala koje Dinamo ne treba.
Neki ljudi očito ne razumiju da klub i momčad nisu ista stvar.Ako će igrači ovako igrati,uvijek ću pljuvati po njima,jer drugo ni ne zaslužuju.
Ja volim Dinamo,a ne Kranjčara,Pranjića ili Ljubojevića.I ako ta govna sramote dres mog kluba jebat ću im mater i hvatati ih po gradu...
A ti,koji na tekme ideš svake prestupne,uzimaš si za pravo vrijeđati ljude koji daju zadnju kunu da prate Dinamo kuda god on išao i troše svoje slobodno vrijeme na koreografije koje ti gledaš doma na telki i misliš si:"Baš lijepo izgleda".
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 30.08.2004., 14:27   #26
Quote:
Zorro kaže:
Jebiga kad je nekim ljudima nogomet više od života. Get a life jebote...
I opet ću citirati Zorra....
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 14:35   #27
Nekima je gušt skupljati salvete,nekima sređivati auto,nekima trčati a nekima,pazi ovo,NAVIJATI.
To što neki drugi imaju različite preokupacije u životu ne znači da navijači gube svoje vrijeme,ni da su glupi i niškoristi...
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 30.08.2004., 14:52   #28
Quote:
Tony Soprano kaže:
Nekima je gušt skupljati salvete,nekima sređivati auto,nekima trčati a nekima,pazi ovo,NAVIJATI.
To što neki drugi imaju različite preokupacije u životu ne znači da navijači gube svoje vrijeme,ni da su glupi i niškoristi...
A navijati za koga? Za što? Kome to treba?
Pa nemaš 15 godina..
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 15:04   #29
Quote:
-Shevchenko- kaže:
A navijati za koga? Za što? Kome to treba?
Pa nemaš 15 godina..
A zakej ti imaš onda avatar od Ševčenka?
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 30.08.2004., 15:10   #30
Quote:
Sinnovac kaže:
A zakej ti imaš onda avatar od Ševčenka?
Sigurno ne iz razloga što zdušno navijam za Milan i što ga obožavam.
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 15:10   #31
Quote:
-Shevchenko- kaže:
A navijati za koga? Za što? Kome to treba?
Pa nemaš 15 godina..
Kaj su svi oni koji navijaju,a imaju više od 15 godina retardirani?Ak to fakat misliš,nemamo više o čemu razgovarati...
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 30.08.2004., 15:12   #32
Quote:
robybaggio kaže:
A BBB su pokazali da su skupina pijanih, fašistoidnih, neodgojenih budala koje Dinamo ne treba.
Gle, ja se ne slažem daa je trebalo njih tuć il nešto...

Al ovak neš napisat... Ma strašno, stvarno se vidi da nemaš veze s ničim...

I da, zašto se ne bi otišlo sa tekme ranije kad oni tak igraju, pa ljudima jednostavno prekipi, ko da nemogu ljudi i na taj način pokazat kaj misle o igri? To nije nikakvo okretanje leđa klubu, već pokazivanje mišljenja o igračima...

I zašto se nebi tak zvređalo igrače, pa jebem mu mater oni sa svojim igrama i svojim pristupom to i zaslužuju... Kaj bi im trebo pljeskat za onakvu igru... Zašto ljudi koji idu s njima na svaku tekmu nebi imali pravo reć ima kaj misle o njima...

Aj malo pogledaj kaj se vani događa kad klub počne loše igrat, pogotovo veći klubovi... Ima neusporedivo više sranja nego kod nas, vrjeđaju se igrači, blokiraju se ceste, kamenuje se auti od igrača itd...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 30.08.2004., 15:25   #33
Quote:
Aj malo pogledaj kaj se vani događa kad klub počne loše igrat, pogotovo veći klubovi... Ima neusporedivo više sranja nego kod nas, vrjeđaju se igrači, blokiraju se ceste, kamenuje se auti od igrača itd...
Je, samo nam jos to fali, blokada cesta. No, navijaci ko navijaci, uvijek u extreme. Ne valja to, mozete ih tuc kolko god hocete, ali i magare se na batine navikne. A igrat ce jos gore, ionak su splaseni u PM. Sad cak i trce, ali tak da se skriju sto dalje od lopte. Boysi su mogli na primjeru Hajduka uocit kolko je ucinkovito sakama rjesavat probleme; Hajdukovci su naprosto briljirali nakon toga, u onoj legendarnoj protiv Shelburna. Jos da mi je znat koji su k.rac mislili onih nekoliko sto su dosli u Sheraton plasit repku?! Kao, bit ce prekid s Madjarskom. Pa koja im je bozja mater?!
Santana is offline  
Old 30.08.2004., 15:27   #34
A da netko kaze auti kojih igrača su nastradali?
Ken is offline  
Old 30.08.2004., 15:31   #35
Quote:
Ken kaže:
A da netko kaze auti kojih igrača su nastradali?
Od Zekića i Mijatovića...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 30.08.2004., 15:33   #36
Od Mijatovića još i shvaćam, ali Zekić nije igrao uopće (ili je igrao vrlo malo) pa....
Ken is offline  
Old 30.08.2004., 15:34   #37
Quote:
robybaggio kaže:
BBB su pokazali da su skupina pijanih, fašistoidnih, neodgojenih budala koje Dinamo ne treba.
ccccccc..... Čekaj da te se Baklja dohvati....
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 15:41   #38
Quote:
Sinnovac kaže:
Od Zekića i Mijatovića...
I Lučića...
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 30.08.2004., 15:44   #39
Quote:
Tony Soprano kaže:
Kaj su svi oni koji navijaju,a imaju više od 15 godina retardirani?Ak to fakat misliš,nemamo više o čemu razgovarati...
Gdje si ti pročitao da sam ja napisao riješ "retardirani"?
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 15:48   #40
I ja sam protiv toga da se igraci isprebijaju, ali njih nije nitko niti tukao. Samo su im dva auta lagano ostecena, a Zahora je s njima "nakon par udaraca" jos i popricao. Ma igracima je vise zao da im se udara po autima nego po njima, jer im to ide direktno po novcaniku. A to da im se malo priprijeti i malo ih se preplasi je, sigurno, najbolje za njih same jer ih malo prizemlji i vrati u stvarnost.
__________________
I tebi Baš što goriš plamenom / od ideala silnih vječitih,/ ta sjajna vatra crna bit će smrt,/ mrijeti ti ćeš Zlatko kada počneš sam / u ideale svoje sumnjati.
fragomir is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.